6516
10571093361148553957.jpg
  • MikX
    #4777
    Én kerestem már, de nem találtam.
    Legalábbis Relay-ben nem, akkor keresek egy InMedio-t.
  • LasDen #4776
    errefelé nem láttam még.....érdekelne amúgy
  • Danka88
    #4775
    Blazin magazinnal hogyálltok? Én multhéten tévedtem be egy Inmedio boltba és tökvéletlen láttam meg egyet még a polcon, meg is vettem.
    Szerintem nagyon nagy, az ezRap-nél jóval minőségibb, 5 oldalas NKS interjú odab*sz, meg a Barbárfivérekkel is egy elég terjedelmes interjút csináltak, piros pont jár még a TMes cuccér is, rég hallottam már felőle.
    Szal fasza mindenkinek tudom ajánlani!
  • MikX
    #4774
    Hogy mernek ezek ADIO-t hordani? :D
  • fook
    #4773
    eléggé fail szagú
  • TheUjoNCBeats
    #4772
  • hunbasser
    #4771
    én a mai napig nem értem hogy jutott idáig...
  • MikX
    #4770
    De, értettem, értemén... :D
    #4769: naja, bár igazából valahogy nemhatmeg, nem egy nagy cucc amit művel az ember...
  • Neoncsoves
    #4769
    persze csak akkor ha igaz amiről rappel, lehet hogy valami szar kamugengszter ő is :D
  • kikeeeSan
    #4768
    beszarok min vitáztok!:D inkább deritsétek ki tényleg bezárták e!
  • hunbasser
    #4767
    előbb se értetted mit vakerok meg most se.mondom az már egy indok mondjuk egy házkutatásra. ott meg lehet,hogy van neki 100g zöldike meg nem sokkal kevesebb kóla. aztán még a fegyvert is megtalálják és arra sincs neki engedélye,akkor még többet sózhatnak rá.ja meg elviszik drogtesztre,és ő olyan pozitív lesz mint az állat...
  • MikX
    #4766
    Hátt 2 grammért nemkap semmit, feltéve, hha nemvolt előtte semmi...
    tudom, mert tudom... :D
  • hunbasser
    #4765
    egy füles sem bizonyíték. én azt mondtam,hogy felér egy fülessel. rendőrök meg bárkit igazoltathatnak meg megmotozhatnak véletlenszerűen,mert megtehetik. most képzeld csak el: "te,pista,figyejjémáá,nem azt a rappert nézted múltkor a youtubeon? mekkora pofája volt hogy mennyit drogozik,na nézzük csak meg". véletlenül volt nála 2 gramm,és már egyből írták is a rendőrségen a házkutatási parancsot. csak ennyi az egész érted? az is lehet,hogy beszólt egy rendőrnek,az meg vágta hogy ki ez és szerintem oduplát le lehetne csukni pár illegális tevékenységért,mondom főleg hogy nem is rejti véka alá.
  • MikX
    #4764
    Mért ne? Egy klip emfeltétlen a valóság, ég és föld, emiatt nem csukhatják le, ugyanis az nem bizonyíték.
  • hunbasser
    #4763
    akkor 90% hogy csak pletyka.
  • Anxius
    #4762
    Shuka-Keresztapa youtubeos kommenteknél olvastam, szokásos buli, pro és kontra, imádók és utálók oltják egymást.
  • hunbasser
    #4761
    amúgy hülye is aki reklámozza a klipjeiben hogy dealerkedik meg fogyasztja is. kábítószerrel való visszaélés és kereskedés. maga a visszaélés 2-5 évig terjedő,ha meg még terjeszti is,10-et is kaphat ha szar ügyvédje van.de nem tudom miért csukták le,ha egyáltalán igaz,hogy lecsukták.

    elég ha egy rendőr meghallgatja a számait,ez felér egy fülessel.gondolom a fegyverre sincs neki engedélye.
  • hunbasser
    #4760
    odupla
  • LasDen #4759
    ki?
  • Anxius
    #4758
    Tud valaki valami konkrétumot Ottóról?
    Igaz, hogy lecsukták?
  • MikX
    #4757
    Ok rendben, csak valahogy megvan az előítélet bennem az ilyen "tehetségkutató" műsorokkal kapcsolatban, meg úgy az egész médiával kapcsoaltban :D
  • fixon
    #4756
    Ő az abszolút jó hozzáállású előadó. Nem azt mondta, hogy - Én a cigány gyerek vagyok és zenélni akarok, hanem hogy -Én csak zenélni akarok... up!
  • Bulykin
    #4755
  • tigeroo
    #4754
    pedig nem. megnyerte a megasztárt, abból kapta a szerződést hogy fizetik a lemezét... azóta nemtudom mi van vele, de a rádiókon már a könyökömön jött ki az az 1 zongorás száma amit néha leadtak:P
  • LasDen #4753
    Caramellel nincs semmi baj....a néhány normálisabb előadók egyike....mégha személy szerint a számai nekem nem is tetszenek...
  • MikX
    #4752
    Biztos fingomnincs kiaz, az tény, csakmár úgy alapból gondoltam, hogy őis ilyen "namostszártcsinálunkbelőledméghatehetségedsincs" figura.

    De mindegyis, mert már előrendeltem :D
  • tigeroo
    #4751
    pedig jó hangja van a tagnak, semmi okod nem lehet rá hogy fikázd. lehet hogy lespanolt norbával, hát respect neki(k) :P
  • MikX
    #4750
    Caramel?? Azkiatököm? Nem az a hipermegacsillagsztárszületikes idióta, aki benne van a stílusjegyek-klipben, véletlen?
    Éss mértis kell ő? No mind1, remélem nemkell csalódnom Norbában sem...
  • LasDen #4749
    fanka egyre költőibb akar lenni...:D

    nekem tetszik ez a borító/kép/akármi....lehetne ez is...de sajna ezt nemtom megvenni punnany mellett....és az teljes elsőbbséget élvez :D
  • Danka88
    #4748
    Közben elő lehet rendelni Norba cd-t is, a norba.hu-ról. Itt egy kép, nemtudom hogy ez lesz e a bóritó... remélem nem :D


    más: Fanka uj albumjának a cime mégsem Leltár Miatt Zárva, hanem Lélek-jelen-lét lesz. Hmm...
  • Gerypapa 95
    #4747
  • Danka88
    #4746
    nekemis gond volt vele, nyomkodtam folyamat a jelszó emlékeztetőt és egyszer csak tök váratlanul megjöttek az emailek.
  • fook
    #4745
    HHD-ra miért nem lehet belépni , jelszó emlékeztetőt kérni ?
  • MikX
    #4744
    Joez... azért sajnálom, hogy az uccai egyetemből nemlett semmi... promo video anno nagyot ütött, ez már azért más, kicsit...

    Punnanymeg... ejj mitmondjak, üt, vág... legszebb, asszem holnap már megis lehet rendelni punnany.hu-ról, azonnalbeszerzős lesz...
  • Danka88
    #4743
    Közben a Punnany Massif album mellett is pörög a világ, uj Turha klip, szerintem nem lett rossz.
  • hiphopmania18
    #4742
    http://www.youtube.com/watch?v=qwG4mPsdPh0

    kishugomról írtam egy számot:) hallgassátok meg kérlek :) köszi
  • hunbasser
    #4741
    *gondolom
  • hunbasser
    #4740
    akkor már egy ukrán zene is jöjjön. szerintem ez is elég színvonalas.potap ukrajnában a legismertebb rapper,gondolom nem a legjobb,de hát ő mainstream és a csilli-villis klipjeivel nagyot arat.sokat játszák ezt a számot a rádióban.
  • hunbasser
    #4739
    #4738
  • tigeroo
    #4738
    orosz zene de ukránban sláger. nem tudsz szövegértelmezni?