6516
10571093361148553957.jpg
  • hunbasser
    #4857
    hmm,nem rossz.a gádzsi sem :)
  • Gerypapa 95
    #4856
    úgytudom igen ő a csaj
  • Bulykin
    #4855
    ez kúrvajóak!
    a Szikra a csaj ugye? tetszetős minden téren :p
  • Rydon
    #4854
    Ingyen Pelle Pelle pólót nyerhetsz a Harlem Street-től!

    A póló megnyeréséért nem kell mást tenned, mint a Harlem Street facebook oldalán lájkolnod és kommentálnod az adott nyereménytárgyat.
    http://www.facebook.com/pages/Harlem-Street/105685882819994

    A játék nem egyszeri, folyamatosan fogunk játszani!
  • Danka88
    #4853
    Hmm, nem rossz ötlet, nem is értem miért a gépelés jutott eszembe először... :D Ha van idöd akkor megcsinálhatod, nekem ugy sincs valami jó fényképezőgépem, a telómról meg ne is beszéljünk inkább... :)
    Pacsi!
  • LasDen #4852
    nekem mindegy...csak olvasható legyen...:D
  • MikX
    #4851
    Nem lenne gyorsabb lőni képeket róla?
    Megcsinálhatom, ha gondolod, ne gépeljééé feleslegesen :D
  • Danka88
    #4850
    oks, este megcsinálom, max holnap
  • LasDen #4849
    nah...körül néztem tegnap előtt, de nem találtam blazint...úgyhogy akkor állna az alku..:D előre is kösz :D
  • Gerypapa 95
    #4848
    láttátok már ?
  • Danka88
    #4847
    szép :)
  • LasDen #4846
    busta:
    elővétel-9000
    nov 8-tól-10000
    aznap-11000

    joe:
    sima-10000
    vip-15000

    mondjuk joe majdnem 2 órás cucc lesz after partyval...:D
  • Danka88
    #4845
    csak ugy kiváncsiságból, mennyibe fájnak?
  • LasDen #4844
    fat joera vagy bustara megy valaki??? :D
    mondjuk elég drága mindkettő....
  • MikX
    #4843
    Györemix-es cucc nekemsem jön be, de sokat hallgatom mostanában úgy az egészet...
    Eddíg leginkább, mint írtam az élj az álmaidért jön át nagyon, olyan light, de jót tol rajta eckü és norbi is.
  • Danka88
    #4842
    Hát... vegyesek az érzelmeim.
    Nem lett rossz, de jobbra számítottam. Gyakorlatilag a kedvenc számaimat az album megjelenése előtt lelőtték (Fültágító, Mondj Valamit, Stílusjegyek). Persze ez tulzás, mivel van még pár szám, ami nagyon bejön, például az "Krokodil Könnyek" vagy a "Logikai Buborék" is elég jó lett, viszont a "Bakancslista" számot nem tudom hova tenni. Alap jó, Norba odabasz, Caramel meg... nekem egy kicsit nyávogásnak hallatszik, hallottam őt már sokkal jobban énekelni. Plusz le is csúszik az ütemről, bár gondolom ez nála nem számít, ő énekelhet... hogy fogalmazzak, szabadon, de engem eléggé zavart. Senát pedig kiemelném a közreműködők közül, kibeb*szott jól énekel, telitalálat nálam, nem úgy mint Győremix! öhm... nem kellett volna a végére, ez nagy melléfogás volt szerintem, elismerem, hogy mekkora olckúl arc, de ez nem megy neki... max skitekben hívnám, mint pl Funk albumján.
    Szóval összességében nem lett rossz album, sőt... jó szövegek, jó alapok (1-2 kivétellel), megéri a pénzét, viszont a Shen Kicket nem veri szerintem, az feljebb van pár fokkal.
    (Aztán jövőhéten remélem megjön nekem is a lemez a hozzácsapott kulcstartóval együtt :D)
  • LasDen #4841
    olyan mint a rolling stones :D
  • tigeroo
    #4840
    2arc


    bár ő mondta hogy az albuma nem a második, hanem az utolsó :D
    de tőle mindíg jöhet minden
  • LasDen #4839
    felnéztem HH.hu-ra, hogy lássam mik a vélekedések a punnanyról :D
    aztán betértem 2arc topikba is, és mijó hírrel találkoztam....lesz új album...bár ez a hír májusi és azóta semmi konkrét, de legalább van hír :D legjobb hír számomra....ennél jobb már csak az lenne, ha Raptorz is előrukkolna ilyen hírrel :D
  • LasDen #4838
    Busta Rhymes vagy Fat Joe??? :D
  • MikX
    #4837
    :D

    Btw milyen az agykontroll, nemis nyilatkoztál róla... :D
  • Neoncsoves
    #4836
    ez a Carameles feat sztem kurvajó lett. az egész szám ilyen tök jó nyugalmat áraszt :D
  • Danka88
    #4835
    természetesen a txt fájlt postán küldöm fel egy dvd-n, ami összesen 2990ft lesz, +pk. :)
    semmibe szivesen megcsinálom, majd irj hogy kell e.
  • LasDen #4834
    holnap körülnézek újságosoknál hátha van...azt ha nem akkor áll az alku...:D és mibe fog ez fájni nekem??? :D
  • Danka88
    #4833
    kétlem, de ha kell begépelem a hétvégén aztán átdobom egy txt fájlban :D
    2 (A4es) oldal, végülis annyira nemhosszu, bedarálom én :)
  • LasDen #4832
    azaz interjú nincs valahol neten fenn??? :D
  • Danka88
    #4831
    Blazin magazinban volt egy elég hosszu TM interjú, jön az, időpontot nem mondott.
  • Danka88
    #4830
    nagyon nagy klip lett, ezzel talán most kibirom az albumig.
  • MikX
    #4829
    Zsír lett, jöhet is az album :D
  • LasDen #4828
    DSP is várós....:D gerryson nem kellett volna a klip nagy részébe...:D
    amúgy TM lemezről valaki tud valamit????
  • Bulykin
    #4827
    adja nagyon, sokat fejlődtek szerintem, kíváncsi vagyok az albumra milyen lesz
  • tigeroo
    #4826
  • MikX
    #4825
    Ízlések és pofonok... :D
    Nálam elég széles a paletta magyar hiphopban...
    NKS-t is szeretem, és várós is a TDI...
  • fook
    #4824
    na tud nekem valaki segíteni HHD ügyben ?:
  • csőcse
    #4823
    EMiN[fliph]E[/fliph]M go forward
  • LasDen #4822
    ott kezdődik az egész, hogy norbaért nem is vagyok oda....meghallgatom, de nem igen az én világom...Kriminalból Koolkaskot meg a Bankárt bírom...mondjuk...:D NKS meg egyáltalán nem játszik....
  • MikX
    #4821
    Hát sztem nem mindíg kifizetődő kísérletezni valamivel, az agykontroll nagyonjó lett l, legalábbis nekem... Az élj az álmaidért pl nagyonátjön, zsír lett. Mondjuk kinek mi, nekem norba ilyen, és máshogy lehet nemis lenne olyan...
  • LasDen #4820
    amúgy meg lelehet tölteni....ahogy norba, ez is fenn van killan, hhd-n megh szerintem torrenten is.....
  • symbol
    #4819
    hát pedig dehogynem. egy csomó olyan albumot sorolhatnék melyeken van 2-3 odabaszos szám, de a többi vagy tölteléknóta, vagy csak erősen közepes. ez pedig jóindulattal is csak 3,5/5 vagy 4/5-ös lemez lehetne. ilyet meg én nem veszek, mert van rengeteg hibátlan album, melyeket inkább szeretnék magamnál tudni... mindegy, én sajnálom, hogy nem tudom letölteni.
  • LasDen #4818
    hát nem tudom...én eddig minden lemezem hallatlanba vettem (kivétel a mostani punnany mer azér elég sok promó volt)...és eddig 2 lemezen kívül mind bejött....Gőz és Hősök....:D
    amúgy meg nem véletlenül vannak a promó anyagok....punnany esetében kijött a shenkick rádió....jónéhány számmal az albumról, hogy halld milyen...szóval ez nem jó érv a warez mellett...:D