6516
10571093361148553957.jpg
  • LasDen #5017
    zenedíj szavazás????
    Album: ShenKick
    Dal: ShenKick
    Csapat: Punnany
    szóló: Artoscsaba
    Életmű: Artos\Bankos\Faktor\Busa
    Klip: BMB-Bólints
    Felfedezett: BMB (bár nem értem mér jelöltek, hisz volt már albumuk előtte is)

    :DD
  • MikX
    #5016
    uhh, csekkolom is...
    Rendelős lesz a cucc remélem...
  • Danka88
    #5015
    Na wacuum meg egy kis bagolyköpet? :)
  • LasDen #5014
  • zdlr
    #5013

    ha már oldschool :)
  • Rockynhooo
    #5012

    mennyire oldszkul
  • MikX
    #5011
    Hello!
    Valaki nem tudja, hogy melyik szám van a knock out mixtape-ben, mielőtt a Gravé Dans La Roche jön? csak átvezető egy részlet van belőle, de haverokkal már napok óta találgatjuk, az biztos, hogy hallottam valahol már, csak nem ugrik e hol és mi az... :D
  • fatejr
    #5010
  • tigeroo
    #5009
  • Danka88
    #5008
    Végén a Jackos tánc odab*sz. :)
  • zdlr
    #5007
    irrimaffia.hu-ról ingyé' letöltheted ;)
    amúgy év albuma nálam az akph melett.
  • LasDen #5006
    Busa Pista album milyen??? sajna nincs 2500 pézem...
  • Blacksheep333
    #5005
    Srácok,
    Akkezdet Phiai - 5 terem c. számnak miért lett ez a címe, mit jelent?
  • Danka88
    #5004
  • zdlr
    #5003
  • zdlr
    #5002


    "a szemetek csík, mint a snoopy-é, mephisto a crupié
    azért van betonból a sok szuperhős, mert hozzám járnak fruity-é'"
  • LasDen #5001
    majd befigyelem albumukat, de nincs sok elvárásom :D
  • hunbasser
    #5000
    értem :) én mondjuk szeretem őket,mert bárkinek featelnek,mindig odapörkölnek és nagyon megmondják. osg-n meg volt pár szám a tdi-ről,csak onnan sejtem hogy a tdi-ről mert volt pár olyan szám,amit nem ismerek,és azok eléggé durvák voltak :D
  • LasDen #4999
    raktam végére smileyt, de igaz...félreérthető...:D a szart nem hallgatok részt poénnak szántam...mondjuk maga az állítás igaz, hogy szart nem, de ez nem vonatkozik az nks-re és norbara....és lentebb láthatod, hogy norbat még szoktam is hallgatni...:D nkst nem szeretem ennyi...:D
    a dolok pikantériája, hogy régen (04-05 vagy előtte) bírtam a Nem közölt sáv-ot és az idő urait is....mára már so-so a dolog...:D
  • hunbasser
    #4998
    idézlek: "nem szeretem NKS-t...Norba se a kedvencem....elmegy, de nem a legjobb....:D szart nem hallgatok...bocs...:D "

    na most vagy én vagyok hülye,vagy tényleg az nks-re és norbára céloztál,hogy mivel nem szereted őket,nem hallgatod,mivel szart te nem hallgatsz. de lehet,hogy csak én értelmezem szarul,de az is lehet,hogy te fogalmaztál szarul. nekem ez jött le. majd a többiek eldöntik,hogy nekik hogy jött le,és ha nekik is így,akkor vagy olyan vagy,mint a költő,akit senki nem ért meg,vagy pedig mindenki hülye :D
  • Gerypapa 95
    #4997
    az is tetszik :)
  • LasDen #4996
    ki mondta, hogy szar??? :D
  • hunbasser
    #4995
    nks szar,jahh...:D ízlések és pofonok,de nem szabad rámondani,hogy szar,attól még hogy neked nem jön be. én szerintem meg Mo legjobb hip hop zenéjét ők produkálják,majd csak figyeljétek meg a tdi-t ;) durva lesz.az nks már egy szimbólum a hazai ug hip hopban,mind flowban,mind szövegvilágban.utánozhatatlanok.
  • zdlr
    #4994
    hát a szart nem hallgatok mondat után ez a lista? :D
    akph, punnany, bankos, norba, diggie, funk, steve nekem innét.
    hősöknek van még egy-két jó megmozdulása.
  • zdlr
    #4993
    kezdők, nem kezdők nem jönnek be, busta sem. meg vicces ahogy alakult az egész, szerintem zsolti csak akart magának egy saját salátát.
  • Neoncsoves
    #4992
    kedvenc rapalbum letöltős oldalunkon fent van csőházy lelinek az albuma (lélekjelenlét vagy miatöcs)
  • LasDen #4991
    én is ma láttam....meg is lepett....a nép hangja sok promot kapott erről még semmit nem hallottam...:D
  • Bulykin
    #4990
    ha már CopyCon... most jelent meg az új albuma vagy csak nekem új? XD
    Irónia címmel keressétek, elég fasza lett, több kurtajó szám is van rajta
  • hunbasser
    #4989
    hopp,én mégsem erre gondoltam,csak megláttam a képet a youtube videóban :) én igazából a kertvárosra gondoltam
  • hunbasser
    #4988
    nagyon nagy
  • Gerypapa 95
    #4987

    régi de nekem tetszik
  • hunbasser
    #4986
    theshow myspaceon ott a promo. a cenzúra vagy mi,nekem se adta annyira,de a promoban van pár jó szám,ahol már bigmek fejlődése is igen csak látszik.
  • Danka88
    #4985
    bigmektől nekem eddig pont hogy a fajjá fe tetszett a legjobban, bár az uj albumból még csak 1 számot hallhattunk, de nagyon jó albumnak kell lennie, hogy jobban tetsszen a fajjá fe'-nél.
  • hunbasser
    #4984
    pl nekem bigmek fajjáfe'-lje se volt nagy szám,nem is értettem miért sztárolják,azt most a theshow promoban ízelítőt nyertem a nemsokára kijövő albumukból és elég sokat fejlődött.pedig nagyon nullának tartottam bigmeket. meg sok sok előadóról el lehetne még ezt mondani,akik később megemberelték magukat és igenis fejlődtek.
  • hunbasser
    #4983
    inkább úgy mondom,hogy ahhoz képest,hogy full kezdőkkel van teli,nem rossz. én pl a fülkében látok tehetséget,csak hát elég sokat kell még ahhoz csiszolni. dirty east soundban is látok jövőt meg a beef storyban is. most még eléggé kiforratlan,szinte semmi egyediség,nem túl jó szövegek,de annyira meg nem is rossz,hogy ne legyen belőlük senki sem. mindenki így kezdte,nagyon kevés a kivétel.
  • LasDen #4982
    BMB-t ismerem is korábbról....tudom hogy jók :D másik 2-t nem, de nem is mozgat....
  • Danka88
    #4981
    pedig most vannak jók, akik nagyon bejönnek nekem. BMB, Flow N Fiction, 2344. ők nagyon bejönnek nekem. :)
  • LasDen #4980
    na azé...:D de amúgy mostanság a feltörekvő új hazai előadókra nem vagyok kíváncsi....vannak a megszokott, ismert arcok, akiktől szívessen fogadom az új anyagot, de a többiek nem érdekelnek....annyira elszaporodott a sok gagyi szar, hogy nincs erőm mindet hallgatni....
  • tigeroo
    #4979
    na, kb. 75%ban énis ezeket :) jóvan, nemszóltam:D
  • LasDen #4978
    csak SP...meg a partyarc...:D
    amúgy magyarból, ami szokott menni itthon:
    - 2Arc
    - Kezdet
    - Alakváltók (egyetlen cucc, amibe Siska tetszik)
    - Artos
    - Bankos
    - Connections
    - CopyCon (mondjuk hiphop :D)
    - Deego/Diggieman
    - DSP
    - Flegmadogs
    - Fanka (Repp LP)
    - Fullánk
    - Funk
    - Hősök
    - Mentha
    - Norba (attól még szoktam :D)
    - Pixa
    - Punnany
    - Raptorz
    - Riddler
    - Sog
    - Suhancos (azé nem rossz)
    - Suppah+Wherdee
    - The Steve
    - TM
    - Triek&Jehiko