6516
10571093361148553957.jpg
  • skate00
    #5097
    valaki Linkeljen már vmi jó kis Karácsonyi Hip-hop, ot KÖSZ.
  • Neoncsoves
    #5096
    Merry Christmas :)
  • Danka88
    #5095
    Én se maradjak ki a sorbol :) Boldogat!
  • Gerypapa 95
    #5094
  • LasDen #5093
    Boldogat niggerek...:D
  • LasDen #5092
    ezt mennyire bírtam régen...:D
  • skate00
    #5091
    ez a videó, meg akik benne szerepelnek egy NAGY SZÁNALOM. (egyedül funktasztikus nem , de ő is eléggé lent tartja a szintet.)
    ------
    ez nem annyira jó, de azért jó

  • MikX
    #5090
    Én ennyire nem mentem rá a témára, de sokszor futottam már bele ugyanabba az alapba, vagy egy részébe...
    Az akkezdeten is felismertem több francia alapot is, méghozzá egy az egyben :D
  • Neoncsoves
    #5089
    igen ez is igaz :DD
  • MikX
    #5088
    Jóez... szobában cigi után padlón hallgatni... :D
  • Neoncsoves
    #5087
    vicces látni azért hogy mennyi jó zenét csak úgy "loptak". Bár igazából szerintem az alapzene csak egy plussz dolog, a szöveg ami engem legtöbbször megfog egy számban. persze ha élvezhetetlen szar az alap akkor akármilyen briliáns lehet a szöveg nem hallgatom meg :D
  • Danka88
    #5086
    milyen sz*rul fogalmaztam. :)
  • Danka88
    #5085
    hát ja, de ez a legnagyobbaknál is igy van, meglepödnél, hogy milyen egyszerüen csinálnak meg néhány számot a "nagyok".
    ezt a videót pont most néztem (angoltudás nemárt). jay-z - dead presidents, klasszikus, aztán annyi volt hogy fogtak egy mintát, beloopolták, dob alá azt szevasz. még a baseline is annyiból állt hogy a sampleból levette a magas hangokat és alátette. 5 perces meló, aztán milyen nagy zene. :D
    slusszpoén: dopemanékat oltották anno nagyon, hogy ellopták a dolgok c. számhoz dr.dre nuthin' but a g thang alapját, aztán ha megnézed az eredeti számot nekik se kellett tulzottan megeröltetni magukat. :)
    szóval nem nagy dolog ez, hogy "lopkodnak". Nem akartam ennyit irni róla, csak kitört belölem, pont most nézegettem a zenéket, hogy milyen zenéket használtak fel, [URL=http://www.whosampled.com/]ezen az oldalon nagyon sok minden fent van, még "Akkezdet Phiai" is van. :)[/URL]
  • LasDen #5084
    de akkor már...kinek ismerős ez az alap??? :D
  • Neoncsoves
    #5083
    hú hát ez jóval lassabb mint ami a 2 zenében hallható. hát igen... bár jobban örülnék ha eredeti alapokat raknának össze, nem pedig "mixelnék" a már meglévőket :p
  • Danka88
    #5082
    na, megtaláltam az alap zenét amiböl dolgoztak a srácok
    Am i a good man
  • Neoncsoves
    #5081
    jaa. :D

    igen szerintem is jobb az Utcadiploma verzió
  • Danka88
    #5080
    ez zsir uj, barbár előbb volt. :D
    de nekem az utcadiploma féle verzió jobban be is jön. :)
  • Neoncsoves
    #5079
    Barbárfivérek - Utcadiploma

    de szerintem a nagyoktól nem szégyen lopni :p
  • Danka88
    #5078
    Valakinek nem ismerős a sample? :)
    Ghostface Killah - Purified Thoughts
  • symbol
    #5077
    fasza lett télleg, pedig őket annyira még nem is ismerem, ezek után pótolom... :D
  • Neoncsoves
    #5076
    kajak telepi életérzés :D kurvanagyot rakott Siska megint
  • Danka88
    #5075
    iszonyat nagy lett szerintem!
  • Bulykin
    #5074
    lol a fankadeli feliratot a falon hogy lepisálja XD
  • LasDen #5073
    a bevásárlókocsiban tolás télleg tré...:D
  • tigeroo
    #5072
    jön a tré klipp
  • LasDen #5071
    punnany klip geci jó...:D
  • Danka88
    #5070
    Egy kis ápdét:

  • báttyó02
    #5069
    ezzel a kommentel nagyon egyetértek:

    "If Nate dogg wasn't hospitalized, I would bet my ass on that he would be on this track... Its clearly that Dre tried to replace him with Akon.. And FAILED!.. Im so tired of Akon and his pussy ass voice on every pussy ass rappers song!... Thumbs up if you agree!"
  • inter94
    #5068
  • Danka88
    #5067
    klasszik repp sit
  • Szakács Zoli
    #5066
    Üdv a rap-kedvelőknek!

    Holnap, azaz hétfőn este 10-től ismét GhettoRadio ÉLŐ-ben! Több, mint fél év szünet után megint gettózunk a pécsi Periszkóp Rádió stúdiójából. Megújult honlap, de a régi stílus és lelkesedés a mikrofonok mögött. A műsor egyenlőre velem indul, aztán Ákos Bácsi is valamikor csatlakozik hozzánk a közeli jövőben.
    A megszokott zsírjó muzsikák itthonról és külföldről, valamint egy rakás friss hír, buliajánló meg mindenféle érdekes dolog a rap és a hip-hop világából.
    Hallgatni a szokásos helyeken lehet az adást: www.periszkopradio.hu vagy a www.ghettoradio.hu a hírekben link. Vagy ha épp' Pécs belvárosában vagy, akkor a hagyományos, tranzisztoros módszer: FM 97.1.
    Hallgassátok, szóljatok hozzánk a Periszkóp Rádió chat-falán....és élvezzétek a jó zenéket.

    Üdv és Peace!
  • Anxius
    #5065
    Beerseewalk - Fekete Karácsonyt

    csekkolja mindenki, aki még nem hallotta.
    Hihetetlen zárása az évnek!
  • Bulykin
    #5064
    na ez a szám tetszetős
  • mc pita ramos
    #5063
    HA TETSZIK AKKOR PAKOLD!!!!!
    MC Pita Ramos km. GerImpro - Való Világ
    http://www.youtube.com/watch?v=o03o5WvCSOM
  • Bulykin
    #5062
    Fülke feat. Busta album szerintem elég tré lett -.-
    viszont a The Show kellemes meglepetés a Cenzúra klipp után, elég jó, nagyon nagy alapok vannak
  • jax
    #5061
    hé gebó,
    ha lennétek olyan jóarcok és rákattolnátok az alábbi linkre, sőt még bele is hallgatnátok a trekkekbe, sőt még szavaznátok is... hát akkor nagyon nagyon respektálnánk azt :)

    wannabeez

    pííísz!
  • MikX
    #5060
    Meglátjuk, mindenesetre nem estem hanyatt a kirakat-tól...
    Bár remélem is, hogy a nagyobb ütőkártyák rejtve maradnak, míg ittlesz a lemez!
    Rájöttem amúgy, hogy mi baj Agykontroll-al, hát ez, ellőtték a főbb ütőkártyákat előre, de ettől még egy zseniális lemez, csak azért csak idegesít valahol... :D
  • fixon
    #5059
    Ha az elmezaj kijön, mindenki térdelni fog... Az idei nagy lemezek jók voltak, de valahogy többet vártam... Vagy nekem nagyok az elvárásaim túlságosan?
  • Neoncsoves
    #5058
    szar, egyedül Siska meg DSP jó róla :D