6516
10571093361148553957.jpg
  • fatejr
    #5177
  • Szakács Zoli
    #5176
    A szombati (január 15.) GhettoRadio különkiadásban hallható interjú Deegoval készül! Az interjút hanganyag formájában adjuk le a műsorban.
    Az adás hallgatható: www.sopianaesport.hu Részletek eggyel lejjebb.
  • Szakács Zoli
    #5175
    Szombaton, január 15-én 18:10-től 18:55-ig GhettoRadio különkiadás! A pécsi SopianaeSport giga-hosszúságú közvetítésdömpingjébe illeszkedik műsorunk, melyben egy friss meglepetés-interjút is hallhattok!
    Emellett hétvégi programajánló és buli-előkészítő muzsikák várják a Hallgatókat.
    Az ÉLŐ adást itt lehet hallgatni: www.sopianaesport.hu


    PEACE!!!
  • fixon
    #5174
    Ezt akartam. nem is értem, hogy jött a Scooter...
  • LasDen #5173
    szar....:D
  • fixon
    #5172
    ááá!
  • Zaja
    #5171
    Csá!
    Segítsen már valaki.
    http://www.youtube.com/watch?v=dPlWVkIfzWc
    Ebben a videóban 1:41-től kezdődik egy zene,de nem tudom a címét,és az előadót. Gondoltam Ti hátha... Előre is köszi!
  • MikX
    #5170
    Jaja, TDI nagyon várós nekem már egy... ideje :D
    remélem hozza is amit elvárok... Blazin' ben amit írtak, hogy nem fg változni semmi, maradnak olyanok, mint az 5* nál, az remélem igaz is, nekik nem állna jól egy totális váltás, mint a Kottazűrnél pl.
  • hunbasser
    #5169
    várj,ez még csak a január. tibiék tudod milyenek,kidobnak gyorsan pár albumot,aztán sokáig kuss van. bár ha kijönne még idén az elmezaj is meg mondjuk egy ütős deego album akkor lenne rá esély. viszont remélem kijön idén a tdi meg még 1-2 kriminal cucc és akkor akkor már év végén gondolkodnunk kéne hogy ez most kinek is volt az éve. nekünk ez lenne a legjobb mindenképp
  • Danka88
    #5168
    Phat lemezem 1 nappal megjelenés előtt már megjött. Lehet reménykedni. :)
  • MikX
    #5167
    Jaja, úgytűnik ráerősítenek...

    Úthengert meg küldhetné már tibi, bár nem vágom, lehet csak a megjelenés napján adja fel...
  • Danka88
    #5166
    Nagy lesz! Eddig ugy tünik ez a Bloose Broavaz éve lesz, amit őszintén megvallva egy kicsit se bánok. :)
    Vészkijárat - Életfogytig Föld Alatt 2011!!
  • LasDen #5165
    Dopeman rendezte...egyértelmű....
  • Danka88
    #5164
    Hát ja, Tirpa klip egy hulladék, de nem mondom, hogy meglepődtem. Sajnos.
  • Neoncsoves
    #5163
    gyerekek láttam a Tirpa - Ittvanalegjobb klipet... hát... őszintén akármennyire is szeretem Tirpa zenéjét ez a klip szar lett. Tirpára elég ránézni vagy be van tépve vagy kólázva, a csajokat meg túlzásba vitték. Tele van a kép, én semmi partyhangulatot nem érzek benne. Pofádbatolnak 2 segget meg Tirpa fejét vagy Dopemanét (néha egy-két csaj mell is bevillan). Ennyi az egész, semmi különös tartalmat nem láttam... sajnálom hogy ilyen rossz lett mert a premier alapján vártam
  • Bulykin
    #5162
    készül Phat és Siska közös lemeze letöltősbe, rajta lesz többek között AZA feat is!
  • Szakács Zoli
    #5161
    Helló-belló! (hogy Kula Bá'-t idézzem...)

    A hétfői (január 10, este 10 óra) ÉLŐ GhettoRadio műsornak ismét lesz vendége, MC Pita Ramos személyében! Pita a Periszkóp Rádió stúdiójában tölt velünk egy adásnyi időt, ami közben természetesen beszélgetés is hallható vele. Továbbá a saját zenei válaogatásunk mellett Pita is hoz pár "raga-reagge-rap" csemegét, így azokat is fülvégre kaphatjátok.
    A műsor hallgatható: ex.periszkopradio.hu -n, illetve a www.ghettoradio.hu oldalon, a hírek között megtalálható linken. És itt egy közvetlen winapos link is:
    http://sztrim.periszkopradio.hu:8088/listen.pls

    PEACE!!!http://ghettoradio.hu/kepek/mcpita3.jpg
  • LasDen #5160
    hol szarjak rá hogy milyen a promo....nem érdekel....az album érdekel nem ez a szar...:D
  • tigeroo
    #5159
    szerintem is jó promo video,

    mert tényleg lement egy trekk szinte teljesen az elején az albumról, aztán hallhattunk megint pár trekket miközben a közreműködők promózták be....

    nem úgy mint a hősök promoja hogy mindenki elmondja 50x ugyanazt (bár én még azt is élveztem :P)
  • Danka88
    #5158
    részben egyetértek veled, mert szerintem sincs semmi értelme az ilyen promoknak (például az uj "Hősök 4. promo"), viszont ez a Barbárfivérek trailer k*baszott jó lett szerintem, ritkán látni ilyen hatásos promovideot.
    Elején máris kapunk egy klipet, aztán folyamatosan ízelítőket kapunk az albumon levö zenékből. Plusz a videóban a vendégszereplők se vadidegenek, mindegyik egytől egyik közreműködik az albumon, okosan meg van ez csinálva. Ennél jobb kedvcsináló nem kell.
  • skate00
    #5157
    itt van pár, hátha vki meghallgatja:









  • REPS0L
    #5156
    promozzák saját ötlettel, nem ilyennel amit már annyiszor láthattunk.. funktasztikust is rossz nézni ahogy előadja magát, de akkor velem van a baj.
  • MikX
    #5155
    Nemtudom mi a nagy hypolás ebben, promo video, azt kész...
  • Bulykin
    #5154
    igen csak téged...
  • REPS0L
    #5153
    csak engem basz fel ez a hájpolós dolog hogy nagyonjóólösssz, áááá, odabaaaasz?

    tibbaht meg ki kéne cenzúrázni a videóból mert nem tudom nézni kb.
  • MikX
    #5152
    Jaja, előrendelve... :D
  • MikX
    #5151
    Undead Transylvanian Steve :D
  • Danka88
    #5150
    ez oda vissza fog b*szni mindent. :)
    igy még a ronda borító se zavar, jólesszez a disznóól mellé.
  • LasDen #5149
    tibbahval valsz soha nem leszek kibékülve, de meghallgatom a lemezt a közreműködők miatt...:D Steve mint valami halott úgy nézett ki....:D
  • tigeroo
    #5148
    a hangja legalább már mélyült :D


    nks, kezdet, steve én ezeket a cuccokat várom rajta
  • Neoncsoves
    #5147
    ez jó cucc lesz, viszont nekem Tibbah bácsi flowja nem jön be
  • MikX
    #5146
    faszán hangzik...
  • tigeroo
    #5145
    5:27


    ottvan apisti
  • tigeroo
    #5144
  • tigeroo
    #5143
    pont oduplával jössz, neeee A:SD?:ASD.
  • Anxius
    #5142
    Ebből is csak Steve, aki ér is valamit.

    O2 sem több, mint Fluor.
  • skate00
    #5141
    Az a gyerek egy vicc. Nemtudom miről beszélsz, "sokat tett a magyar hiphoppért" , amiről te beszélsz az nem a "Magyar Hiphop" kik ezek te, olyan színvonal mint kb Dopeman.
    Szerintem az igazi arcok, akik leszarják ezt az egész divatmajomkodást, a Bobakrome, meg még egynéhány, ő megalapította a Wacuumot. Ő tett érte vmit, és sokaknak segített. És az a vicc hogy azoknak meg van pofájuk pénzt kérni a hulladék albumaikért, miközben a két boba meg kiad egy kemény albumot, és simán szedhető ingyen,persze az más kérdés hogy van aki megveszi 3000 ért csak simán a Respect miatt.
    meg itt van egy kicsit Nyers téma, akinek tetszik tetszik, akinek nem hát nem.
  • LasDen #5140
    mér kérsz bocsánatot??? :D
  • skate00
    #5139
    szerintem egy teljesen szar eredmény.már bocs.
  • Szakács Zoli
    #5138
    Boldog Új Évet Mindenkinek!

    Holnap, vagyis január 3-án, este 10-től megint GhettoRadio (www.ghettoradio.hu) ÉLŐ rádióadás a pécsi Periszkóp Rádióból! A szokásos változatos "nótacsokor" mellett telefonon egy kiváló előadót is bekacsolunk a stúdióba, Mr Busta lesz a vendégünk, akivel természetesen rögtönzött interjút is hallhattok !

    Mostantól csak neten vagyunk hallhatóak, hála a kiváló médiatörvénynek... Itt csekkolj: http://ex.periszkopradio.hu . Na meg itt egy közvetlen winampos link is: http://sztrim.periszkopradio.hu:8088/listen.pls

    Üdv és PEACE!