6516
10571093361148553957.jpg
  • Szakács Zoli
    #5257
    Üdv!

    A mostani, hétfői (február 7.) GhettoRadio adás szokás szerint este 10kor kezdődik. Élőben jelentkezünk ismét és vendégünk is lesz, Curtis személyében.
    Itt hallható a műsor: www.ghettoradio.hu
    Szóljatok hozzánk a chatfalunkon!

    PEACE!

  • hunbasser
    #5256
    amúgy már csak az hiányzik,hogy P.G. vele is szerződést kössön mint sp-vel meg papa jo-val és "krújával",mert akkor majd dőlnek ám a fluor klipek meg az sp featek nem gyengén :D amúgy vicc,egyik nap látom anyum megnyitja a böngészőt,ugye origo.hu a kezdőlapja és fluor ott virít az origo címlapján mint celeb. szerintem nem akkora celeb mint ahogy be van állítva. bár nem nézek tv-t,de tényleg annyiszor menne a klipje a viván vagy mi? szerintem majd csak akkor lesz igazán celeb (huu de utálom ezt a szót) amikor már legalább 1-2 éve aktívan a tv-ben játszák a dalait meg a rádióban is. sokkal többet gondol magáról mint mások szerintem.
    ez a "pénzért rapelni mégkirályabb" dolog meg olyan,hogy akkor miért dobja fel az összes albumát ingyen? :D lehet hogy a hősök meg az nks több pénzt keres vele,mert ők legalább pénzért adják az albumu(/ai)kat,ráadásul szerintem drágábban is mennek el fellépni :D

    más: busta tevékenységét meg amúgy elismerem,csak az a baj,hogy dobja ki sorban az ugyanolyan számait. kicsit újíthatna már,mert a napokban láttam egy új klipjét,kb kajak a 2008-as pitbull szintjét üti alapzenében meg flowban is.
  • hunbasser
    #5255
    szerintem ő ebbe bele sem gondolt. vagy max úgy van vele,hogy ha funk meg busta is vissza tudott jönni ug-ba,akkor majd ő is.amúgy még ha "gengszterrapet" képviselne,talán még 5 év múlva is a színen lenne,mint ahogy még emlékszünk ganxstára meg dopemanre,meg majkára (bár őt nem tudom mennyire lehet a gengszter rap világába sorolni :D)

    szerintem elbassza. segget csinál a szájából,és nem azért,mert valamit mondott,aztán meg pont az ellentét csinálja,hanem nem hinném hogy úgy is gondolkozik,ahogy beszél. szeretne még szerintem 40 évesen is rappelni,és nem hinném,hogy 10 év múlva majd úgy gondolja,hogy a houset,a popot és a rapet össze kéne keverni.mert neki most az a filozófiája,hogy nem szabad megragadni 1 műfajban. legalábbis ezt mondja,közben meg ájlávhiphop van...
  • hunbasser
    #5254
    hát ja,max megy műsort vezetni a vivába meg néha kidob egy számot ami toplistás lesz,mert hogy ő a fluor. még annyi a baj vele,hogy ezáltal hogy mainstream lett,elveszik a tartalom... mondjuk mainstreamként is lehetne tartalommal telit rappelni,csak akkor nem néznék a videóit a youtubeon annyira. meg hát a a 14-15 éves kislányok azt úgysem értenék meg.
  • LasDen #5253
    dehogynem....5 év múlva elmegy majd celebnek....:D
  • Danka88
    #5252
    hát igen... ez az egész ambíció kérdése. ki mit akar elérni a rappeléssel.
  • hunbasser
    #5251
    a másik meg hogy della sem egy nagy rapper,mióta az rtm-ben van,azóta csak a keménykedés megy,nulla flow,nulla szöveg. rtmből max busta,dirty east sound,esetleg a fülke meg redone említésre méltó,többi kuka még 1-2 kivétellel. nem nagy eresztés,busta adja a pénzt,csinálják a klipeket meg az ingyen letölthető zenéket (ami amúgy nagyon jó dolog) de nem sok tehetséget látok ebben az rtm-ben és már most úgy van beállítva busta által mintha egy bloose broavazról lenne szó.
  • hunbasser
    #5250
    linkeltek most nekem msnen egy napiszaros linket,amin egy youtube videó található,egy della mc szám,amiben oltja fluort,alatt pedig a kommentek hogy "huu ez milyen szar,ez a gyerek most oltotta le inkább saját magát" meg hogy "fluor ezerszer jobb". nem regisztrálok a napiszarra amiatt hogy egy posztot írjak,meg oda ilyen embereknek miért is,inkább itt kifejtem ezzel kapcsolatban a véleményem.

    nem ítélem el fluort,mindenki azt csinál amit akar.nem ítélek el valakit azért,mert a tv-ben akar szerepelni és pénzt keres azzal,amit csinál,sőt még a rajongótábora miatt sem ítélem el,bár mondjuk nincs olyan mc,akinek kifejezetten vágya az,hogy tini rajongótábora legyen,felhagyván egy hozzáértő,20-30 éves korosztálybeli rajongótábort.
    fluor is jobban örülne neki,ha értelmes dolgokról kéne rappelnie,és úgy lenne híres és így keresne vele pénzt,ráadásul még nem is a tinik bálványa lenne.
    fluor kibaszik magával,ez az ő dolga.feladta azt,hogy több évig ismert legyen. mert nézzük meg,undergroundban akik elkezdték 10-15 éve azok ma is nyomják és ismertek. de hol lesz 5 év múlva sp meg fluor? akkor fluor már 28 éves lesz,undergroundba nem mehet vissza,mert csúnyán hátat fordított neki,a tinik meg már akkor rég mást fognak szeretni.fluor most pár év alatt megszedi magát,aztán a feledés homájába lép,míg mondjuk az nks 5 év múlva már legenda lesz (mondjuk már most is az),hiába hogy nem fognak tv-ben meg címlapokon szerepelni,de aki magyar hip hopot hallgat,annak ismerősen fog csengeni az nks név,míg 5 év múlva fluor meg..."fluor? ki az? jaaa,nem az a buzi,aki abban a furcsa napszemüvegben bohóckodott?" most még így nagyon jó neki,hogy fiatal és van aki kamázza ezt a stílust,de ez csak pár év.

    nem tudom hogy valakit érdekel-e,amit írtam,meg valaki elolvassa-e,csak már annyi mindent írtak fluorról,hogy én is kifejtem már a véleményem.
  • skate00
    #5249
    ez tetszik, ilyesmiket még linkelhetnél
  • Gerypapa 95
    #5248
    szvsz kereszt apa című száma elég paraszt lett ..
  • Danka88
    #5247
    pár videóklipjét vágom, egyikbe még gangxsta zolee is benne volt, de nemjöttek be aztán nemigen jártam utána a srácnak...
    (egyébként -ez nem biztos- de azt hiszem most hétfőn lesz vele interjú a Ghetto Radioban)
    Itt is van:

  • LasDen #5246
    én se hallottam még róla...de én se bánom...:D
  • MikX
    #5245
    Ez ki a f.szom? Lehet én vagyok hülye, de nem vágom, szerencsére.
  • LasDen #5244
    Curtis a gangszta....
  • Bulykin
    #5243
  • streetROYAL
    #5242
    Ha szeretsz szeszelni...

    Athome - Tőccsed - Prod by SIMA - streetROYAL

    az egész albumot innen töltheted:
    http://www.streetroyal.hu

    01 Káva - Náza közr DSP, Frog, Bigmek (zene: Sima)
    02 Jazzanova - I can see (Sima remake)
    03 Athome - Tőccsed (zene: Sima)
    04 Rapster - Kisasszony (zene: Sima)
    05 Keleti Membrán & streetROYAL - Utaslista(karc: Pierci, zene: Sima)
    06 Mariah Carey - I'll be lovin' you long time (Sima remake)
    07 Soul Assassins - 9mm (Sima remix)
    08 Neenah - Special Kinda Love (Sima remix)
    09 Ghostface Killah, Scareface & The Cool Kids - The Mayor (Sima remix)
    10 Rapster - Kisasszony instrumental
    11 Keleti Membrán & streetROYAL - Utaslista instrumental
    12 Soul Assassins - 9mm instrumental
    13 Káva - Náza instrumental
    14 Sima - UFO

    www.kavakru.com
    www.hanyagelegancia.hu
    www.streetroyal.hu
    www.ifxanimation.com
    www.andromedar.info

    [email protected]
  • LasDen #5241
    kinek ismerős az alap???? kivételesen nem hazai vonatkozás :D
  • robotos
    #5240
    nekem ez most nagyon adja
    VALÓ VILÁG
  • Danka88
    #5239
    nekem is volt már ilyen. én hagytam azt a hangszert. jobbat nem tudok.
  • tigeroo
    #5238
    ilyennel még nem találkoztam :-O

    csak 1 instrunál vagy az összes bésznél csinálja? ha annyira nélkülözhetetlen pont az amelyik kell instru akkor rakd újra sztem
  • skate00
    #5237
    Valaki ért az FLstudio9 hez ?
    mert elállítottam valamit és a legmélyebb basszusgitár hangot is vékonynak teszi be ,( pedig a listában mikor rákattintok még az eredeti hangot adja) hiába zárom be, és nyitom meg újra, nem áll vissza az eredeti beállításra.
    KÖsz, minden javaslatot meghallgatok.
  • Danka88
    #5236
    Hát ez most nem jött be... pedig általában Essemm cuccait bírom.
  • Bulykin
    #5235
    namégegyszer
  • Bulykin
    #5234
    hát öööö...

  • Danka88
    #5233
    ha tudnánk se ismernénk szerintem. :)
  • LasDen #5232
    ???
  • hunbasser
    #5231
    tudjátok hogy phat kinek küldi a tarts ki c. számot?
  • Szakács Zoli
    #5230
    Helló-belló!

    Megújult a GhettoRadio!

    Van külön "Rádió" link, amin mostantól a hétfő esti GhettoRadio adást lehet majd hallgatni. Van ezen kívül chatfalunk is, a menüsor alatt lenyitható panel formájában. Szóljatok hozzánk!
    A január 31-i, hétfői GhettoRadio élő műsor ezúttal is este 10-kor kezdődik és ismét lesz telefonos vendégünk: Norbát kapcsoljuk majd adásba. A chatfalon a műsorhoz is hozzászólhattok, és Norbától is kérdezhettek.
    Látogassátok oldalunkat és hallgassátok a hétfői műsort. Mindezt mostantól egy helyen: www.ghettoradio.hu

    PEACE!

  • cucma
    #5229
  • Bulykin
    #5228
    ez meg szerintem kúrvajó lett, igaz fura, mert AZA azért nem az ilyen számairól volt híres eddig .D
  • Bulykin
    #5227
    szííír :)
    erről a számról kellett is egy klipp, a legjobb az albumról!
  • Danka88
    #5226
  • Hellsing47
    #5225

  • Millerke15
    #5224

    http://www.rtlklub.hu/most/14419_celeb_vagyok_ments_ki_innen_-_ujabb_tiz_sztart_repitettunk_a

    A videóban: 28:06-tól - 31:40-ig Mi a számnak a címe??? HELP!:(
  • fixon
    #5223
    Bigmek hogy leoltott mindenkit : )
  • Danka88
    #5222
    rtl moston tényleg fent van :)
  • Bulykin
    #5221
    msot lesz a párbaj és freestylozva érveltek 1-1 ember mellett, rtl most-on biztos meg lehet nézni csak regelni kell
  • Danka88
    #5220
    kb leirtad azt a 2 kérdést, amikre elöször gondoltam én is. :)
  • LasDen #5219
    1. mit csinát ő ott??
    2. van e videjó??? :D
  • Bulykin
    #5218
    Bigmek szerepelt az RTL klubb Neked való című Való Világos műsorban :D
    oylan freestyle tolt Majestic-el!! kúrvajó volt :D
    a műsor végén meg jól kiosztotta Flour-t és azt a Barbee-t is, szintén freestyleban, nem néztétek?