6516
10571093361148553957.jpg
  • Bulykin
    #5377
  • tigeroo
    #5376
    ennyi zséje van a real trillből vagy miafaszom?:D

    hát nemsemmi a pacek. de lassan már röhejes sztem, ezt már csak úgy tudná tromfolni ha kiadna egy duplalemezt újra és mindegyikhez lenne 1 klipp
  • fixon
    #5375
    De csak az Utcakultúra miatt.
  • Bulykin
    #5374
    amúgy odavág szerintem...
  • Bulykin
    #5373
    pfff XD már megint egy? :D:D lol
  • Danka88
    #5372
    Mondom. Csak ugy fossa a klipeket. :)
  • Bulykin
    #5371
  • Danka88
    #5370
    Ugy hallottam, hogy ki fog jönni.
  • Bulykin
    #5369
    a klipp az odabasz...
  • Bulykin
    #5368
  • fixon
    #5367
    De már ennyi is volt a Bankos-Pesti mese project?
  • fixon
    #5366
    Á már meg is van D:
    Bankos - pikpuk
  • fixon
    #5365
    Melyik számból van ez a szöveg? Egyszer csak leveszik a dobot és ezt mondják:

    "Ez így nem jó bazdmeg ha nincs ütem, érted?"
    köszi
  • hunbasser
    #5364
    GeeGun,Smoki Mo és DJ Nik One



    GeeGun

  • hunbasser
    #5363
    ha már orosz rap:

    fike a kedvencem az oroszok közül,ő az aki nagyon teker :)
  • Gerypapa 95
    #5362
    nekem ez tetszik :) jólenne érteni is :D de ettöl függetlenül nekem bejön
  • skate00
    #5361
    hátha vkinek tetszik ez a fajta hiphop is:
  • kifli
    #5360
    Hát, egetrengetően nagyot alakít :D
  • Danka88
    #5359
    Jó helyen van itt? lehet inkább humorosba kéne... :)
  • fixon
    #5358
    GZA :)
  • tigeroo
    #5357
  • Bulykin
    #5356


    mikor indul már be a shop bakker, 5 vagy 6 hónapja megrendeltem a pólót -.-
  • Danka88
    #5355
    Hmm... pedig meg vagyok győződve arról, hogy kering egy 320-as feltöltés is a neten, csak mindenhova ugyanazt a halott hotlinkes linket rakták be. Mindegy majd csak meglesz... :)
  • Tesa901
    #5354
  • hunbasser
    #5353
    192-ben van csak nekem is :\
  • Danka88
    #5352
    Apropó, valakinek nincs meg a "Rydu 4" 320kbps-ben? Nekem elég rossz minőségben van meg és eredetiben sem lehet már megvenni sajnos. Írtam HHD-re is, hogy halott a link de kétlem, hogy feltöltené valaki. Legyen szíves irjon pü-t, aki feltöltené nekem valahova. Köszönöm!
  • Danka88
    #5351
    Jaja. A DSP az... az más szint. :)
  • MikX
    #5350
    Ez mondjuk nem is kérdés... :D
  • Bulykin
    #5349
    bazzeg :o
    van egy olyan érzésem, hogy ez a cucc még az Úthengert is überelni fogja...
  • MikX
    #5348
    Zsír, márvagy egy hete rendeltem is... :D
    Kérdeztem bloose shopot, de nem küldik elöbb az elörendeléseket sem csak kb 2nappal, szal még várhatok a cuccra...

    És wacuumnál sem sietik el, bagolyköpetet is rendeltem, ezidáig annyit sem szóltak vissza, hogy mivan vele...
  • fook
    #5347
    Sziasztok ! Sütinek (beatmarket , majmok bolygója) van valami solo cucca ? nagyon bejön a zenéje :)
  • Neoncsoves
    #5346
    Tényleg Deego-t ki is hagytam... az is jóó :) Tibba bácsi meg egyre jobban bejön, mármint javulást vettem észre nála. T-Kydnek csak 1 vagy 2 számát szeretem, Bigmek bemutatkozó lemeze még tetszett (Fajjá Fe' vagy melyik) de az utóbbi zenéire inkább nem mondok semmit.
  • hunbasser
    #5345
    siska,dsp még nekem is adja a blooseból,meg jó lenne,ha már deego is kiadná a szólóalbumát amit már régóta ígér.a többit nem nagyon szeretem,talán még tkyd akit meghallgatok meg bigmeket,de csak ha watadub alap van alatta :)
  • Neoncsoves
    #5344
    hát ezt hívják ízlések és pofonoknak :) én Siska-t bírom nagyon és DSP-t... ettől függetlenül persze lehet hogy jó Phat is, csak nekem nem tetszik. De egyébként tényleg jó rímeket meg metaforákat rak, azt észrevettem.
  • hunbasser
    #5343
    szerintem a blooseban ő az egyetlen olyan,aki nem az a "tipikus blooseos". színt visz az egészbe,ütemesen,gyorsan rappel,ráadásul a régi rydu cuccokból ismerve (főleg a 4-ből) hatalmas költőt ismerhettünk meg benne,olyan metaforákat basz a lelki szemeink elé hogy ihaj. blooseból nálam ő a number 1,már a ryduból is nagy kedvenc volt,de a skorpió mérge óta benne van nálam a top 3 mc-k közt.
  • Neoncsoves
    #5342
    hát én Phat-et nem nagyon bírom.... nem tetszik a stílusa. de eltűröm azokat a számokat amikben featel :D
  • hunbasser
    #5341
    nagyonnaaaagy. és phat is featel rajta :) azt hiszem előrendelős :)
  • Neoncsoves
    #5340
    ez gecinagy lesz! várom
  • LasDen #5339
  • LasDen #5338
    látom a telepi dolog erről sem maradhat le....