6516
10571093361148553957.jpg
  • Bulykin
    #5417
    nem lett rossz
  • hunbasser
    #5416
    turhaaaaaaaaaaa (Y) (Y) (Y) denagy :) főleg egy ilyen nap után...:)
  • Danka88
    #5415
  • LasDen #5414
    triple post rule...:D
  • LasDen #5413
    amúgy mostanság megin rákaptam a wu-tangre....el is kezdtem a hiányzó szóló cuccokat meg ami kijött válogatás meg akármilyen kollektív wu cuccok begyűjtését....
    meg aztán most látom, hogy mindegyik már 40 v több éves (GZA 44-gyel vezet)....remélem a következő 10 évben még jön valami nagy odaverés a részükről...az 8 diagrams nem volt rossz, de valami durvás jöhetne majd....
  • LasDen #5412
    igen én is úgy érzem, hogy rövid lett a cumó....
    amerikát ne keverjük ide...az megin más világ...:D
  • hunbasser
    #5411
    amúgy az a baj ezzel a hősökkel,hogy 1:06 az egész album,abból 7 és fél perc,vagy kicsit több a skitek (tavasz,nyár,ősz,tél) és akkor még nem számoltuk bele,hogy szám eleje nem egyből pofázással kezdődik meg a végén is nem csak addig megy a szám amíg rappelnek,ez is számonként fél perc,akkor megint lejön 7 perc.kb 52 perc amiben van pofázás/refrén. vannak hárman,akkor fejenként csak 17-18 perc pofázás jut egy albumra,számonként másfél percnyi szöveg sincs egy előadótól. úgy érzem ezért csinál már mindenki duót mert egyedül nem tudnának kitölteni egy egész albumot. funkot ezért is tisztelem,mert gyorsan nyomja,mégis van tartalom ráadásul nem baszkodja teli refrénnel.
    és ez még csak a hősök,mi van ahol sokan vannak? :D mondjuk ennyi erővel mondhattam volna a wu tanget is,de az egy kicsit más tészta.
  • Tesa901
    #5410
    "Nem látja senki, az erőszak nem megoldás"

  • LasDen #5409
    végig hallgatva az albumot kellemesen csalódtam.....jobb lett mint vártam....nem akar olyan erőszakos lenni mint a klasszik, sokkal lazább és visszafogottabb az egész....a szó fel 2-től kicsit tartottam, hogy olyan lesz mint az első, de szerencsére egy fasza kis számott hoztak össze...attól féltem, hogy olyat csinálnak, ami akkor működött, de ma már nem....
    ha lehetne becserélném egy klasszikkal...de lehet így is megveszem....
  • Danka88
    #5408
    bash.hu klasszikus :) Reflexböl irom, le kellene szoknom róla. Majd figyelek. :)

    Egyébként a klip nem igazán tetszik, bár lehet azért, mert maga a szám sem a kedvencem. A fotelos jelenet tényleg kellemes, de számomra elrontják az ilyen "kézből kinő egy virág" effektek.
  • LasDen #5407
    ez vót má??? én nem láttam még...:D
    átlag klip, de a jó vágás meg ez a foteles képek megmentik valamennyire...és eckü sem tűnik egy taplónak....
    amúgy érdekes, hogy a 4-ből (mostmár 3-ból) Brash mennyire háttérben van....vagyis a számokban neki is megvan a rendes része, de azon kívül, úgy....értitek...:D
  • LasDen #5406
    jaaa értem....meg mikor felbassza a kéket, akkor is csak a szabálytalan közlekedés miatt viszik be...értem már....:D
  • hunbasser
    #5405
    jaj,hát miért vagy ilyen rosszhiszemű? :D arra érti,hogy megy bringázni és ez neki mámor,és kifárad és kiszárad a szájpadlása is :D
  • LasDen #5404
    nah így pár szám után már jobb véleménnyel vagyok mint a "klasszikról"....viszont kicsit fura, hogy nincs már joeker...
  • LasDen #5403
    egyenlőre a gyilkos vág az erdőben, a szó amit keresel az egyelőre...

    hősök meg mos pörög....

    "...tekerek egyet..." busa csak a fűről tud beszélni????
  • Danka88
    #5402
    Egyenlöre örülök, hogy a postaládám pénteken egy Elmezajjal nehezebb lesz. Ha viszont itthon leszek nem lesz ideje kétszer csengetni a postásnak.

    Más: Hősök albumról vélemény? Nem is lett olyan rossz szerintem. Klassziknál jobban bejön, bár lehet azért mer friss. Igaz nem egy világmegváltó album, de vannak jó számok rajta. Viszont az kemény, hogy a legjobb verze az albumon -szerintem- Busa Pistáé. :)
    "Reggel kidob az ágy magából, fekete kávé már a gázon, tekerek egyet vár a mámor, kiszáradt a szájpadlásom"
  • hunbasser
    #5401
    én egy bom szólót jobban bírnék :)
  • Danka88
    #5400
    kétlem hogy mostanában dobna ki valami szóló cuccot, de én se sírnék. :)
  • LasDen #5399
    remélem oda fog verni...:D
    am dipának nem lesz majd szóló lemeze??? azt is bírnám....:D
  • Danka88
    #5398
    Már nem kell sokat aludni. :)
  • unrealnoise
    #5397
    NKS lemezzel mi van? Idén kijön végre? :/
  • LasDen #5396
    rosszkor jelent meg, mer elmezaj már megrendelve...péz meg nincs.....kár...
  • Danka88
    #5395
    Uj Hősök is megjelent. Annyira ez most nem mozgat meg, mindenképpen letöltős cucc. Elmezajig jó lesz talán. :)
  • Neoncsoves
    #5394
    remélem ott is marad, legalább nem kell ezt az ütemtelen szart hallgatni :D
  • hunbasser
    #5393
    onulla most tényleg "böriben" van?
  • Neoncsoves
    #5392
    voldemort
  • Bulykin
    #5391
    ez egy fos -.-
    ütemtelen rapprelés, amit már megszokhattunk tőle, viszont a klipp az tetszetős
  • Danka88
    #5390
  • LasDen #5389
    szerintem fasza....:D
  • kifli
    #5388
    ecküt szeretem csak hősökből...
  • BeniDee
    #5387
    kozben fulelhettek ide is :D www.myspace.com/benidee akinek nem jon be a stilus az ne azeret fikazza!!! koszi :)

    pace oameni buni !!!
  • tigeroo
    #5386
    eckü nagyot tol. mentha + brash annyira sohasem jött be amúgy.

    busa + nks hozza a flowt :)
  • Danka88
    #5385
    Szokásos Hősök féle semmitmondás. Viszont Busa Pista nagyot tol. :D
  • tigeroo
    #5384
  • hunbasser
    #5383
    a hadtápban nomagróf rappel és az jiffo száma
  • Tesa901
    #5382
  • Bulykin
    #5381
    pedig a mindennap 100 ágyú vagy a hádtáp is elég fasza szám
    de kb. ennyi XD szal ja van benne igazság :D
  • LasDen #5380
    nemtom...nekem a régi sog számok jobban bejönnek...:D
  • hunbasser
    #5379
    jahh,nekem is ugyanez jött le,kb az első értékelhető sog szám :D végre van benne valami,amitől jó. kicsit csiszolt a flowján,jót tett neki.
  • Danka88
    #5378
    Én azon a véleményen vagyok, hogy Cof nem csinál jó klipeket... (se jó borítókat) Promo videókhoz elég, de klipeket én nem vele csináltatnám, kb azt éreztem ennél a videónál, mint a RedOne - Vágod?! klipnél, talán ez egy fokkal jobb volt. Viszont a zene az nagyon bejön, pedig ritka, hogy egy SOG szám tetszik. :) Tibbah alap basz.