6516
10571093361148553957.jpg
  • Depridol
    #5457
    bologatos rapre gondolsz? (:
  • fook
    #5456
    Tudtok valami fasza kocsizenét ? :):)
  • sKeezo
    #5455
    ez a bajom nekem is vele. szar fos a szöveg. a hangja jó meg nagy forma.
    kamikaze-ba jó volt.
  • fook
    #5454
    azokba nem hiszem hogy volt ilyen..:)
  • LasDen #5453
    hát én nemtom, de először a Spílerre vagy a blöffre gondoltam.....de az biztos, hogy ez a hang Epres Attiláé....:D
  • sKeezo
    #5452
    már megkaptam ezt, kösz :)
  • Depridol
    #5451
    Faktor mestert keerdezd;)
  • Depridol
    #5450
    tudok.expect HUN
  • fook
    #5449
    Első videóban melyik filmből van a párbeszéd , nem tudod ?:)
  • sKeezo
    #5448
    tudtok valami fórumot ahonnan magyar rap számokat tudok letölteni? kéne sok album, tirpa, nks, pko, killakikitt, minden! :D
    ha tud valaki akkor pmbe linket légyszi.
  • Danka88
    #5447
  • Depridol
    #5446
  • Depridol
    #5445



  • unrealnoise
    #5444
    hát egyéni dolog és izlés kérdése, de nekem sokat segít a mai világban az hogy lepontozok egy oldalon albumokat. segít eligazodni a több ezer zene között. más, hogy a rateyourmusic-nál van kompatibilitási lista, az oldal ajánl nekem való zenéket, haverok szintén, rengeteg olyan zene ért el íy ami egyébként soha nem tette volna. :)

    pontozást meg egy "igazi" zene/filmbuzi csinál szvsz. :) ezzel még támogatod is az együttest valahol, hisz sok jó pontra felfigyel az a több tizezet (száz) felhasználó, és lehet pont emiatt rendelik be mondjuk az oldalról a lemezt. :) nálam sokszor történt már meg.

    egyébként igen, hangulatfüggő minden, de ha én adok két albumra 5/5-öt, az egyik mondjuk doom metal a másik meg egy hiphop klasszikus, és egyszer inkább hiphopot hallgatnék nem a sötétebb zenét, akkor attól még a doom zene csepett sem szarabb, egyszerűen a másik kell az adott pillanatban. holott lehet mindkettő hibátlan egyébként.
  • tigeroo
    #5443
    jólett az elmezaj...kár hogy nincs newschool beat mint a társadalomklinikán (hátraarc stb.)


    végülis ugyanott veszik fel a témát, ahol a társadalomklinikával abbahagyták, csak aktuálisabb. a telepszemlés krónika új fejezete, folytatták a "jelenségek" leírását, amolyan dsp sztílóban.
    (nekik jól is áll ez a bejáratott téma, ezzel nagyon nem is foghattak mellé)
  • MikX
    #5442
    Nézd, engem nem érdekel semmipontozás, meg akármi, ha nem jönbe egy zene, akkor lehet akármilyen magas, s vice-versa. De van, hogy más hangulatban vagyok, akkor meg éppen kezd jobban tetszeni valami, rá tudok hangolódni, stb.

    Más: hösök album nekem nagyon lagymatag, akárhogyan is promózták...
  • kifli
    #5441
    általában sikerül megfognom a lényeget :D
  • kifli
    #5440
  • Tesa901
    #5439
  • REPS0L
    #5438
    kiragadtad a lényeget :D
  • Danka88
    #5437
    Közben a DSP honlapja is üzembe helyezve. Elég egyszerü, de szerintem nem kell ennél jobb, föleg, hogy ott a Bloose szájt is.
  • kifli
    #5436
    fészbukbuzi
  • REPS0L
    #5435
    pont ugyan ilyen pólóm van :D
  • LasDen #5434
    jóféle....csak ezekkel a sapikkal az a bajom, hogy itthon nincs igazán a méretemben ez a white soxos az egyetlen, ami a méretemben találtam....a másik sapim a macbethes az is eggyel kisebb annál...
    külföldről meg nemtok rendelni....
  • skate00
    #5433
    én ezt akarom megvenni: Atlanta Braves. vélemény?
  • Szakács Zoli
    #5432
    Üdv Mindenkinek!

    A hétfői (március 21) GhettoRadio ÉLŐ rádióműsornak ismét lesz vendége! Ecküt kapcsoljuk telefonon adásba,
    akivel természetesen a most megjelent Hősök-lemezről és egyéb más dolgokról is beszélgetünk.
    Chatfalunkon továbbra is várjuk a hozzászólásaitokat, kérdezzetek Eckütől az adás ideje alatt, vagy bátran írjatok
    véleményt az adásról.
    A műsor tehát hétfőn, este 10-kor kezdődik, hallgatni weboldalukon lehet, mely a következő:
    www.ghettoradio.hu
    Eckün kívül még programajánló, valamint hírek is lesznek, nomeg rengeteg zsírjó muzsika!

    PEACE!

  • unrealnoise
    #5431
    Hát nemtudom, mondjuk én keményen pontozom az albumokat, lásd a rateyourmusic linkem az aláírásomban itt a link, tessék :), több mint 2500 lemez lepontozva, és egyetlen egy olyan sincs, ami mondjuk 3,5-ről indult aztán idővel (hetek, hónapok vagy napok), 5-ös lett később. Ilyen szerintem nincs is, max valaki néha elsőre felületesen szemlélt bizonyos albumokat ("máshol járt közben", etc...), aztán mikor egyedül nekiült, akkor rájött, hogy asszta.

    1 pont ugrás (fel és le) is már majdnem sok egy album esetében nálam. :)
  • REPS0L
    #5430
    fikkjúúúfákkjúúúú
  • Danka88
    #5429
  • LasDen #5428
    ezekből nekem a jelek meg a 2 dsp van meg...plusz a földi pokol még ami blooseos asszem...más nincs talán....

    am rendeltem sapit magamnak és ma jött meg...:D
  • Danka88
    #5427
    Más: Csináltam egy képet a Bloose lemezeimről, mer' olyan kedvem volt. :)
    Eléggé hiányos, pár régebbi Tibbah lemezt el tudnék még képzelni, meg a Rydu 4-et. Tibbah lemezt meg tudtam volna rendelni, de akkor még nem voltam igazán oda érte. Ez ügyben egyébként irtam HP-nek már többször is, azt mondta, hogy majd lehet venni régebbi lemezeket is, várom azóta is. :)

  • LasDen #5426
    nekem meg nem jut eszembe olyan ami nem tetszett de később meg igen....embere válogatja....

    nem lett olyan átütő mint vártam.....kicsit csalódtam, de vannak jó számok azé az albumon....

    jöjjön egy TM album és akkor nincs problem...:D
  • Danka88
    #5425
    nekem szinte egyik mostani kedvenc albumom se jött be elsőre. :)
  • unrealnoise
    #5424
    mi az hogy nem lehet megítélni? :D ha egy album baszott jó az kurvára lejön elsőre is. ez a majd lehet beérik nálam idővel meg etc, csak a betegebb zenékre "érvényes", lásd sludge metal meg etc.

    ha meg felemás érzései vannak az embernek, hát akkor azok nem véletlenek. ritka az olyan kedvenc, ami az elején nem igazán tetszett nem?
  • MikX
    #5423
    Sztem meg nem igen lehet még megitélni, meglátjuk idövel milyen marad. Nekem bejön...
  • REPS0L
    #5422
    alternatív elérés esetleg? :)
  • LasDen #5421
    nekem is meghozta a postás....lehetne jobb is....
  • Danka88
    #5420
    DÉÉÉÉESPHÉÉÉÉÉ!
  • MikX
    #5419
    Én itthon vagyok, igy már rá is vetettem magam, most löttem be a lemezt... :D
  • LasDen #5418
    ez egy szar.....

    am hallgatva a hősök albumot feltűnt, hogy a Nyár track valőszínűleg a focus dailyből lett samplerezve vagy ugyanabból a számból mint az....a tavasz meg vagy k-pax vagy forest gump ost-ből...de akár a kettő együtt is elképzelhető...:D