6516
10571093361148553957.jpg
  • hunbasser
    #5549
    hát szerintem írj phatnek,szerintem neki van otthon eltéve 1-2 darab csak úgy talomban a fiókban,hátha adhat valakinek vagy ilyesmi,nekem is lenne pár darab otthon biztos,ha én lennék az előadó.már csak ilyenekre is,hogy szülinap,névnap,érted
  • Danka88
    #5548
    Ó én már nem is egyszer irtam neki, a válasz mindig az volt, hogy "hamarosan" lehet régebbi cd-ket is venni. Ami egyébként igaz is volt, mert a Lángtengerből tényleg lehetett ujra rendelni egy kis ideig, de sajnos -remélem csak egyelőre- csak azt gyártották le ujra.
  • hunbasser
    #5547
    szerintem ha írtok HP-nak,biztos tud még küldeni 1-2 darabot. de szerintem Phatet is megkérdezhetitek facebookon vagy Cofot.

    más: mióta fluor tomika "nagybavan",azóta AP sincs vagy mi a picsa? legalább eckü meg pixa tovább vihetnék a dolgot,ha már fluor ilyen "kicsinyes dolgokhoz" nem ereszkedik le,vagy már ennyire nincs rá ideje.
  • Danka88
    #5546
    Hát egy olyan nekem is jól jönne de már jó ideje nem találok eladót.
  • cucma
    #5545
    Rydu 4 album kellene nekem nagyon, aki tud segíteni kérem írjon :)
    Phat-Skorpió mérgét megvettem, azóta kedvenc lett a Phat. régebbi zenéit viszont nem ismerem, most kezdek kutakodni.
  • tigeroo
    #5544
    phat interjú
  • Szakács Zoli
    #5543
    Helló-belló!

    Április 4-én, hétfőn, este 10-től ÉLŐ adással jelentkezik a GhettoRadio! A szokásos rovatok mellett belehallgatunk az új A.M.W. lemezbe, mely a GhettoRadio és Márkypapa közös kiadásában látott napvilágot. Hallgatni az adást a szokásos helyen lehet: www.ghettoradio.hu

    PEACE!


  • LasDen #5542
  • Danka88
    #5541
    Ha már Tibbah akkor belinkelném egyik régi kedvencemet töle, pont most néztem meg
  • LasDen #5540
    biztos félnek tőle a betörők...:D
  • MikX
    #5539
    Tibbah biztonsági ör, de mondha is egyik számban.
  • LasDen #5538
    már szóltam modi topikban úgyhogy ideje megszámláltatott...:D
  • tigeroo
    #5537
    attól hogy 50x berakod még ugyanúgy szar lesz, és igen, mostmár azért sem nézem meg.
  • hunbasser
    #5535
    és gondolom nem 200 példányt nyomtak ki érted...:D és még akkor az előrendelésekről nem is beszéltünk.
  • Danka88
    #5534
    Jaja durva, nem emlékszem, hogy megtörtént volna ilyen egy másik lemezzel is.
  • tigeroo
    #5533
    simán. a hanyagban pár nap alatt elfogyott az egész, most nyomták ki a 2. kör elmezajt...

    Hanyag Elegancia Shop
    Elfogytak a DSP - Elmezaj lemezek... Legközelebb jövő hét második felében lesz beszerezhető....
    március 18., 18:49 ·


    Hanyag Elegancia Shop
    Megerősített információ, hogy ma 12 órától már megvásárolhatjátok nálunk a DSP - ELMEZAJ albumot és persze a pólót is!!!! Du. 3 órától pedig dedikáltathatjátok is egészen este 7 óráig!
    március 18., 9:39


    röpke 9 óra alatt, csak a boltból.... azért ez nem semmi! kíváncsi lennék konkrét számokra hogy mekkora mennyiségről is van szó...
  • LasDen #5532
    1000 eladás??? max 1000 letöltés....a koncertpénzekből többet szedhetnek össze mint a lemezeladásból...

    am az AC megtud...:D esetleg még Fanka...vagy Busta...:D

    de akikről tudom, hogy dolgoznak valamit...TM-pincér (régen legalábbis, de most is 2 évet volt angolban) Artos-bankban melózott....
  • hunbasser
    #5531
    csak pl azért is,mert számomra kétes,hogy tibbah és deego meg tud-e élni abból,amit csinál,főleg úgy,hogy egyfolytában költeni kell a studióra,mindig venni cuccokat,stb meg azért szoktak élni is ezek a srácok :D és ha egy albumot kiadnak 2000-2500 ft-ért és ha már van 1000 eladás,az már 2-2,5 millió ft és még mellé jön a koncertfellépések amiből szerintem szintén kaszálhatnak nem keveset meg akkor a pólóeladások,ilyesmi.
  • hunbasser
    #5530
    amúgy foglalkoztat most engem egy téma. melyik földalatti mc tud megélni abból,amit csinál? és aki nem tud megélni az mit dolgozik? ha valaki tud valakiről valamit,írhatná mert engem érdekel hogy ki mit dolgozik :)
  • hunbasser
    #5529
    spam
  • tigeroo
    #5527
    thx .D
  • hunbasser
    #5526
    mondjuk én szerintem az Akkezdet sokkal nagyobbat ütött 7 évvel ezelőtt mint most a Kottazűr,az nagyobb áttörés volt és szerintem arányaiban véve jobb album is volt. de hát ízlések és pofonok :)
  • LasDen #5523
    emmost akkó milyen lemez lesz????
  • Danka88
    #5522
    Végre valami
  • Blacksheep333
    #5519
    cseppet félreértetted az írásomat, ember...
    AKPH a nunba one!
  • Anxius
    #5518
    Mibaj az AKPH albummal?
    Túlságosan entellektüel az átlag ember számára, akik napjában mondjuk 200alkalommal mondják a bazdmeg és a picsába szavakat?
  • hunbasser
    #5517
    a kottazűrt vagy a shen kicket szvsz ne vigye tovább "shen ki" :) az azért jó,mert egyedi.vannak olyan formációk,akik próbálták utánozni őket,nem is jött be igazán nekik,úgy vesztek a süllyesztőben mint a kezdő mc-k 99%-a. én inkább azt mondom,hogy találjanak ki újat. vagy végülis ha nem újat találnak ki,valamit vegyenek át külföldről,ami itthon még nincs,végülis minden magyar rapper is ezt csinálja igazából,mert külföldi zenéket hallgatnak és a stílusukban közrejátszanak a külföldi kedvenceik.

    a klipek nagyrésze meg tényleg szánalmas.mondjuk nem tudom,hogy megéri-e ez a klipezés nekik,ha tv-ben úgysem fogják lejátszani.youtubeos látogatottságból meg nem lesz pénzük,de legalább jó,hogy ilyeneket is csinálnak.
  • hunbasser
    #5516
    én nem erre gondoltam,hogy ők mainstreamek lennének,csak azt mondtad,hogy nincs ug. ug nagyon is van,és nem tudom,hogy más is így érzi-e,de attól,hogy hígul,még jönnek a jó produkciók és igenis igényes underground rapünk van,mert színes a paletta azért,van itt minden.mainstreamünk nincs sajnos.
  • hunbasser
    #5515
    erre gondolsz?

  • kifli
    #5514
    miért kell betenni 3x? Látta már mindenki aki akarta...
  • tigeroo
    #5513
    február (turha) új promoját betudja valaki linkelni? sehol sem találom a youtuben :D
  • unrealnoise
    #5509
    öcsém, tényleg. csak szar az oldal. rámész a kiadványokra, bejön egy oldal, alul nem következő oldal van, hanem előző, aztán a "következőn is előzőt kell nyomni"... :) érdekes. :)

    köszi és sry a bénázásért.
  • Danka88
    #5508
    Pedig ott vannak. Egyébként ha valami kérdésed lenne, vagy érdeklődni, hogy tényleg van e még a lemezből, akkor ezen az e-mail címen tudsz:
    [email protected]
  • unrealnoise
    #5507
    sajnos most hanyagnál sem látom a listában... :(
  • unrealnoise
    #5506
    Bankos mappa már megvan, csak sajnálatos, hogy egy olyan kiadvány mellé nem nyomtak egy szövegkönyvet is. :(

    a másik két bankos lemezt akkor meg is rendelem :) köszöntem! :)
  • Danka88
    #5505
    A Hanyag Eleganciában van Rapmotel, B-oldal és Bankos mappa is. Lehet online is rendelni. Plusz itt is van Bankos mappa de itt minimum 3000 ft értékben tudsz rendelni, szóval minimum egy 500 ft-s valamit még kell mellé venned.
  • unrealnoise
    #5504
    bankos lemezt amúgy nem lehet sehol venni? grr...
  • unrealnoise
    #5503
    bankos (és bankos mappa) dalszövegeket honnan tudnék beszerezni? :/
    keresem, keresem, sehol sincs. :(
  • REPS0L
    #5502
    beszarok, pont tegnap este tettem be a lejátszóba az eredeti Animal Cannibals rapjam CD-m :)
  • Blacksheep333
    #5501
    "akikre azt mondjuk,hogy na ebből lesz valami."

    "Megbasztam a rapszakmát, de kellett volna óvszer,
    sok MC született, kaptatok stílust meg módszert,
    hogy hogy kell, de innentől a helyzet meleg, pajtás,
    mert elhagylak és nem fizetek gyerektartást."

    Én arra vagyok kíváncsi, hogy a Kottazűr vagy a Shen-Kick álltal megkezdett vonalat, mikor kezdik folytatni a többiek/újak.
    Mert már kurvára elegem van, abból hogy az "emszík" nem bírnak egy verzén keresztül összefüggően rímelni valamiről. A soroknak nincs közök egymáshoz, valamint csak az önfényezés és a céltalan káromkodás megy.

    Klippekben is csak az megy, hogy kint ülnek/mennek a telepen, 6 réteg ruhában, mögöttük a crew, aztán keményen tátognak...
    Ha meg egy interjúban meg kell szólalni, akkor meg akkora rájátszással adják a gengszter/utca gyereket, hogy az már nekem kínos.