6516
10571093361148553957.jpg
  • Danka88
    #5631
    Hmm, valóban nem. :)

    Más: UJ BIGMEK KLIP! :)
  • Bulykin
    #5630
    ez meg nem is rossz...
  • Bulykin
    #5629
  • MikX
    #5628
    Nahh, egész finomnak tűnik így...
  • hunbasser
    #5627
    én a Police óta figyelem őket. bár IND azóta szarabb lett szerintem,még az rtm allstarsos számban is tök jó flowja van,bejön,de most valahogy másabb kicsit.bár a szám 2. részében van egy rész ahol hasonlít a régi stílusára.
  • Bulykin
    #5626
    kúrvajó ez az Utcakultúra!! a Mr.Busta-val készített közös klipp óta figyelem őket, nagyon jók, remélem album is lesz hamarosan!

  • tigeroo
    #5625


    a 2. mc elég komoly....refrénben digiemanra emlékeztet, a hangja meg ecküs.
  • sKeezo
    #5624
    pl smack that.
  • sKeezo
    #5623
    dobjatok feka rapeket amikbe gádzsik táncolnak lécci köcce
  • tigeroo
    #5622


    ez melyik j dilla instru?
  • Tesa901
    #5621
    Tempo a házban!
  • Szakács Zoli
    #5620
    Üdv Mindenkinek!



    Április 25-én, húsvét hétfőn ismét vendége lesz a GhettoRadio élő rádióműsorának: Gúnyát fogjuk adásba kapcsolni, a ki a Földs21nt formáció tagja!

    Chatfalunkon kérdezhettek Tőle mindenfélét, ami esetleg nekünk nem jut eszünkbe és tudni szeretnétek.

    Hallgatni a szokásos helyen lehet a műsort: www.ghettoradio.hu , este 10 órától.

    http://www.ghettoradio.hu/index.php?p=detail&q=article&id=181



    PEACE!

  • Bulykin
    #5619




  • tigeroo
    #5618
    uh ha fasza dubstepes alap lesz mint a vágod a krút?-on akkor chezi miatt már megéri:D amúgy annyira nem fogtak meg a srácok.
  • Danka88
    #5617
    Uj The Show klip. Elég jónak tünik, remélem lesz olyan jó mint az első klipjük,az nagyon adta. Egyébként a szám a nemsokára megjelenö kislemezükön lesz, 800 ft-be fog fájni, lehet beruházok rá. :)
  • mrdope
    #5616


    www.mrdope.info

    lesétek/dobjátok tovább köszi

    Túl késő volt már, mikor kiértek hozzád a mentők
    magányosan ülök a föld peremén, míg a szívem bent bőg./Mr Dope
  • unrealnoise
    #5615
    Akit érdekel annak írom, hogy a RYM-ra (rateyourmusic.com-ra) egyre több hazai előadó és lemezeik kerülnek fel, többek közt általam is.

    Egyik "barátom" rym-on a következőt írta, amit alá tudok támasztani.

    "....Jó, hogy még valaki tágítja a magyar Hip Hop adatbázist, én is próbálok minél több előadónak, persze, legfőbb azoknak akik tetszenek is, hogy létrehozzam profiljukat. Azért várom, hogy gyűljenek a szavazatok is, hiszen mi magyarok nagyon le vagyunk maradva a lengyelhez képest, ahol egy-egy Rap albumnak néhány száz szavazata is van. Éledjen már fel egyszer ez a részleg is a RYM-on, rajtad kívül nem nagyon látom másoknak az értékeléseiket a magyar Rap kiadásokról."

    miért jó ezen az oldalon fent lenni? Mert ezerszer jobb, komolyabb közösségi élményt nyújt, min az összes többi zenés oldal együttvéve.
    filmes része is van, bár adatbázisa kevesebb, kisebb, de sokkal jobban rendezhető, listázható, testreszabható, IGAZI, egyedi, saját profilt kreálhatsz, számtalan listával. Filmes vagy zenés.

    Nem szaporítom a szót, szeretném, ha pár komolyabb hazai/külföldi hiphop
    rajongó is regisztrálna, és pontozgatna, értékelgetne. Az egyre több értékeléssel egyre több olyan helyre, és emberhez is eljuthat ez a zene, ami máshova nem. a rym nem válogat, a legnagyobb zenei adatbázisa van a világon, filmzenéktől kezdve minden.

    hamarosan frissülni fog az oldaluk is, számtalan téren sokat javítva a hiányosságokon, vagy a néhol esetlen dizájnelemeken.

    Nem csak pontozni lehet, kivánságlistára tenni, és sorolhatnám még...

    Aki nem szeret pontozni, az ne jöjjön most itt azzal, hogy ez mekkora baromság, az összes komolyabb kritikus oldal, kritikus, vagy zenei magazin pontoz. szvsz a pontszám hűen tükrözi a tetszési indexet. valamint, alapból előnyös, akár a kedvenc zenekarod szempontjából is. ha az imádott albumodra 5-öst adsz, akkor feljebb kerül az évvégi listákon, többen észreveszik, vehetik, és ez semmiképpen sem rossz a kedvenc zenekarodnak... fanatikus zenemániások, több lemezt is vesznek, ha bejön annyira nekik.

    sorry az Off-ért, de nézzétek el nekünk, hogy szeretnék kicsit aktívabb hazai közösséget látni ott. (metal/rock színtéren aktívabbak a magyarok...)
  • Depridol
    #5614
    olvass utána. készült róla cikk.
  • Héeder
    #5613
    Szerintem fasza lett:)
  • Danka88
    #5612
    Bocs, innen
  • Danka88
    #5611
    Hogyne. :)

    Más: BMB lemez tölthető innen.

  • Héeder
    #5610
    Day-t vágjátok?:D

  • tigeroo
    #5609
    phoenix - si donum voluptas est
  • sKeezo
    #5608
    úú köcce. még valami hasonló?*.*
  • tigeroo
    #5607
    finuccsi (halottak napja mixtape) - míg a halál el nem választ
  • sKeezo
    #5606
    olyan számot tudtok ami arról szól hogy "mekkora suttyó voltam, de veled( csajjal ) más lett az életem, megszelidültem, megjavítottál"?
  • Anxius
    #5605
    Talán ennek is van itt helye. Ha tévedtem, elnézést.

  • REPS0L
    #5604
    nem tudom Tezsvíírék miért nem lettek felkapottak, pedig akkora flowjuk van teljes kivagyok rajtuk :D
  • mrdope
    #5603
    http://www.youtube.com/watch?v=1LLY1K96zN4

    www.mrdope.info

    lesétek/dobjátok tovább köszi

    Túl késő volt már, mikor kiértek hozzád a mentők
    magányosan ülök a föld peremén, míg a szívem bent bőg./Mr Dope
  • Danka88
    #5602
    ez megvolt kazin! atttyaég! :)

    Más:
  • tigeroo
    #5601
  • tigeroo
    #5600
    hókuszpók diss :D:SAD,Sd.?ASd.s,

    nemtom kinek volt meg gyermekkorában :)

  • LasDen #5599
    ez vagy a másik bankos klip azok tetszenek....de attól nem lesz jó valami, mer HD....ahhoz nem kell sok sütnivaló, hogy ugráljanak a kamera előtt....unalmas....attól hogy így vagy úgy van vágva jobb lehet valamivel, de az egészen nem változtat....unalmas milliószor látott dolgok....
  • unrealnoise
    #5598
    az nem kritika, hogy azt mondod, hogy szar. illetve lehet szerinted az, de szóval az meg elég szar "kritika"...
  • Depridol
    #5597
    azért mert szarozol. mutass akkor olyat ami tetszik neked.
  • LasDen #5596
    azt elmondhatom, hogyha valami tetszik, de azt már nem, hogyha nem tetszik??? ez így kurvára nem fair dolog ám....
    miért baj az, hogy elmondom, hogy nem tetszik??? nemtom mit problémázol rajta, hogy nekem mi a véleményem....
    filmet sem kell tudnom csinálni, hogy elmondhassam róla, hogy szar....ez erre is igaz....
    én nem karatézok sehol.....ha valaki kritizál valamit, akkor miért kell egyből azzal jönni, hogy csináljon jobbat...
  • Depridol
    #5595
    ki kötekedik? te oltod más munkáját mikor szart se értesz hozzá. szájkaratézz máshol kisgyerek. ha jobbat tudsz csinálni akkor megértem. mutasd meg.
  • LasDen #5594
    nemtudom miért kötekedsz, de ha így állunk, akkor bazd meg te fasz...
    amúgy meg esse tetszik....
  • Depridol
    #5593
  • Depridol
    #5592
    ezt krtizáld lúzergyerek