6516
10571093361148553957.jpg
  • Bulykin
    #5711
    Az Mc Gőzzel együtt működő Mc Ron első videóklippje is megérkezett :)

  • Tesa901
    #5710
    SZK. BANG
  • joker10
    #5709
  • joker10
    #5708
  • Danka88
    #5707
    hát van pár... :)
    de igy sincs meg pár lemez aminek pedig meg kellene lennie. :)

    #5706
    A "Könnyü Pénz" lemez az valóban nem valami nagy mű, bár én szivesen hallgatom néha, de ez az új "A Pénznél Csak az Élet Ami Többet Érhet" mixtape tetszik. Nem vicc. Szerintem jó lett. :)
  • kikeeeSan
    #5706
    na azért!:DD

    amugy meg lezárhatnánk szerintem ezt a "vitát",tök mind1 semmisem fog kiderülni! odupla reppje is egy szar marad akármi törénik, vagy törént
  • hunbasser
    #5705
    Saiid O.o
  • hunbasser
    #5704
    nem,nem vágom a betörős dolgot... csak tudod feljön az hogy miért? miért tették ezt meg? szerintem volt ennek előzménye,nem véletlenül volt mindez,nem hiszem hogy csak szimplán kipécézték volna oduplát aztán úgy gondolták,hogy "basszunk ki vele gyerekek".nem tudom,de oduplából valahogy kinézem,hogy ő lehet a hibás elsősorban.
  • Blacksheep333
    #5703
    Sajnos beágyazás letiltva, ezért linkelem.
  • Gerypapa 95
    #5702
    a nős dologban én is kételkedem , de így adták elő és úgy tudom saiidék nem is tagadták le .
    a betöréses cuccból pedig elég nagy balhé volt .. szerintem tuti hallotál róla csak nem nagyon figyeltél.
  • mrdope
    #5701
  • LasDen #5700
    hány lemezed van??? :D

    nekem legfeljebb 20...:D
  • Danka88
    #5699
    nem. ghetto radios müsorban nyertem. :)
  • hunbasser
    #5698
    igen,ezen én is meglepődtem,de hát ízlések és pofonok... :D
  • kikeeeSan
    #5697
    te adtál pénzt odupla albumért?:DDD
  • Danka88
    #5696
    Hát az tulzás, de vannak. :)
  • LasDen #5695
    neked szerintem megvan minden lemez az utóbbi 3 (v több) évből...:DD
  • Danka88
    #5694
    Hozzászólok a témához én is, ha szabad.
    Én személy szerint örültem, hogy FankaDeli bezárta a salátát, mert ami ott folyt az kb a magyar Rap elbulvárosítása volt. Mindig volt valaki, akiről kiteregetett valami szennyest. Szinte nem találtál olyan előadót akiről nem volt ilyesmi cikk a salátán. De ez hallgatói szemszögből szerintem elég káros. Ment az adok-kapok, legtöbbször amiket mondtak szöges ellentétben voltak egymással, és a rajongók, a mi szemszögünkből mindig az volt a vége, és az is lesz, hogy "Úgysem tudhatjuk mi történt valójában". De mostmár szerencsére abbahagyták ezeket a fasságokat, legalábbis nem nagyon hallani ilyesmiről, és azt javaslom hagyjátok ti is. Nincs értelme, csak nektek lesz rossz, ha hallotok valami pletykát aminek kb annyi igazságtartalma van minthogy én a farkammal fingok.
    Oduplás ügyröl is hallottam már, de erősen megkérdöjelezem, hogy igazak e. Szóval lekell szarni ezeket, nekem van spec Odupla és AKPH cd-m is, és a polcon elég jól megvannak egymással. :)
  • LasDen #5693
    de...AKPH-t hallgatok....:D
  • hunbasser
    #5692
    jó neked kurvára mindegy mert egyiket sem hallgatod. de nem mondhatod,hogy ennek az egésznek semmi köze a zenéhez,mert erről születnek a számaik... és ha már kidobnak egy számot és nem vágjuk a hátteret,azért jó lenne tájékozódni,hogy most akkor mi miért is.
  • LasDen #5691
    szerintem meg aztán kurva mindegy....
  • hunbasser
    #5690
    ja bocs,saiidot csapta le,de lehet hogy pko-t is :_:_:_
  • hunbasser
    #5689
    hát passz,ennyi erővel kibaszhattak volna bármelyikkel nem? szerintem mindennek oka van,vannak előzmények,amikről mi nem tudunk
  • unrealnoise
    #5688
    de miért akartak vele kibaszni? honnan indult és miért az egész?
  • Bulykin
    #5687
    ajánlom figyelmetekbe a Fattyúk - Aranytojás és a StreetROYAL - Jubileum vol 1 albumokat, egész jóakok!!!
  • hunbasser
    #5686
    nem a nő lehetett annyira jó,szvsz csak oduplával akartak kibaszni.de miért lenne odupla ennyire központi személyiség? akárhogy nézem is,egy senki az én szememben. nem tett le semmit sem az asztalra,mert az,amit ő zenének mer nevezni,arról inkább ne is tegyünk említést,mert bármelyik kezdő mc bealázza kb ritmikailag is meg szövegileg is...
  • unrealnoise
    #5685
    Hát én ezekről nem tudtam semmit, és mondjuk annyira nem is érdekel, de azért érdekes... Az, hogy mi a valóság, és mi történt meg tényleg, úgysem tudjuk meg szvsz. Bár aztán lehet jön valaki és megmondja a frankót, de aza és saiid? "lol" más kérdés, hogy kurvára érdekelne ki az a nő, akiért ennyire odavannak. :D
  • Danka88
    #5684
    Kicsit kellemesebb témát feldobok. :)
    Ezek ma jöttek (Kivéve a Bigi szóló, azt csak odaraktam, mert oda való )
  • hunbasser
    #5683
    fu ezeket mind nem tudtam... azt vágom hogy egyszer lecsapta pko-t,abból született a picsa a corvinon c. szám.de az mi már hogy saiid meg aza kirabolja oduplát? :_ nem így ismerjük egyiket sem,saiid meg így a számai alapján meg így természetét véve nem erőszakos ember szerintem,szóval nem tudom,hogy megerőszakolta-e ottó nőjét...szerintem ottó nője nem igazán ellenezte a dolgot,saiidnak lehetne 100 nője,na nem azért mert egy adonisz lenne,hanem csak pusztán azért mert ismert.
  • Gerypapa 95
    #5682
    ezt komolyan kérdezed ?
    mondok egy párat akkor ..
    - megdugta Saiid és Aza otto nőjét ( erőszak )
    - Saiid meg AZA kirabolta Oduplát ( ekkor vitték el a laptopjáról több zene alapot és ők használták fel , pénzt és ékszereket is elvittek )
    - ha ez még nem lenne elég Ottónak -> ők tolták fel a böribe
    - ezután verette meg ottónak az apja Aza-t és Saiid-ot

    ezek után született ez a muzsika .

    aza-nak meg ennyi volt a válasza .. hát én csak gratulálni tudok aza-nak , hogy ezek után van pofája ilyet írni . de tisztelem a kitartását ..
  • Bulykin
    #5681
    miért mit csináltak Azáék?
  • Gerypapa 95
    #5680
    ki hogy reagál a dolgokra ... amit Azáék csináltak , szvsz kicsit dúrva volt ő így vette ezt a lapot .
    Ui: Csak azért raktam be hogy ha még nem ismernétek ő az igazi Ottó
  • kikeeeSan
    #5679
    ááháháháháhhhhááááhhááháhd:f:saf:sd:dd:DDDDDDDDDDDDDDD akárhányszor nézem meg könnyesre röhögöm magam :DDDDDDD
  • LasDen #5678
    mi ez a keménykedős szar???? májerkedés meg pisztoly az asztalon??? űristen.....ez már nagyon gáz...fenyegetőzik meg...anyám......
    és ő beszél újításról??
  • Gerypapa 95
    #5677
  • tigeroo
    #5676
    szerintem pénz dolgok miatt. (nemfogyott a szövetség, vagy több kesst követelt), bár kitudja.
  • Bulykin
    #5675
  • fixon
    #5674
    Én még mindig nem tudom miért vágták ki PKO-t. Szóval MIÉRT?
  • Danka88
    #5673
    máris elfogytak a lemezek, vagy ez nem hivatalos?
  • Bulykin
    #5672
    TheShow-Uzsidoboz EP / Lunch Box EP 2011