6516
10571093361148553957.jpg
  • LasDen #1532
    mintha nem ismerném őket :D
    amúgy fhészek már nincsen....de ezek 2 kivételével mind wacuumosok :D
  • Csabesz6
    #1531
    jo de hogyan bakker?:D bocsi de ilyenben analfabeta vagyok.hogy szögeljem fel?
  • Csesza
    #1530
    100as szeg :)
  • Csabesz6
    #1529
    csövi
    picit off, de azert ide kapcsolodik picit.
    hogy lehet hangszorot felpakolni a falra, polc nélkül?semmi luk vagy "akasztó" nincs a hangfalak hatulján:D
    köszi
  • reaper4
    #1528
    hallgass steve-t,fhészek-et,különvélemény-t,connections-t,akkezdet phiai-t stb. nem csalódsz :D na jó ezek az én kedvenceim :) :DD
  • LasDen #1527
    nekem se jön be minden :D
    pl Altare LP-je nekem nagyon nem fekszik.......bár az korábban jelent meg.....
    de Day meg KK Krú az bejött :D

    Amúgy megy vki a SZIN Ice-ra 29-én??? :D
  • reaper4
    #1526
    há istennek. yo. de sajna nekem minden nem jön be.
  • LasDen #1525
    bazz csak úgy repkednek itt az EP-k, LP-k......majdnem mindennapra jut letölteni való..... :D
  • reaper4
    #1524
    na bazze ezaz. a hangja ennek sem túl lúdbőröző :D, de amúgy minden a helyén van. zsííír
  • Csesza
    #1523
    STIGMA

  • reaper4
    #1522
    nem elég karakteres az énekes. meg nem elég kreatív szvsz. ezt még muszály volt...
  • reaper4
    #1521
    hát izé. nemtom. van 1 max 2 szám ami tetszik, de nem ütnek akkorát azok sem nekem. szal nem veszem meg. bezzeg akkezdet phiai-t rögtön rendeltem. van különbség. ez csak 1 vélemény. mondhatni különvélemény :D
  • reaper4
    #1520
    most szedem, ha jó akkor csatlakozom a megrendelőkhöz...
  • n3whous3
    #1519
    Én csak gondoltam belehallgatok, de nagyon tetszik

    Sztem lesz egy kis rászánni valóm, megrendelem tőle az albumot. Ennyivel is segítem, mert rohadt jó.
  • cucmalajmc
    #1518
    igen, a legjobb album amit eddig hallottam. (4 éve csak magyar undergroundot hallgato)
  • n3whous3
    #1517
    Nem szeressem a magyar rapet, de ez rohadt jó (na és a belga :D)
  • MrMasta
    #1516
    www.mikrofront.uw.hu
  • asfa
    #1515
    srácok vki mikrofonokban(lehetőleg vezeték nélküli) nem jártas? :) az dobhatna egy pm-et aki igen :)
  • Csabesz6
    #1514
    salátán is fenntvan:)
  • LasDen #1513
    tölthető a KK Krú - Úgy kell LP....jól noymják....
  • LasDen #1512
    megjelent az Irie Maffia - Fel a kezekkel LP és a Membran - Closed album....ezek érdekelnének, de mivel nem sokat hallottam tőlük így félek megvenni.....a Membrantól meg konkrétan semmit....
    nah meg ott van az új Copy Con lemez is.......
  • ColdFire
    #1511
    én már mekrendeltem a lemezt:)
  • Kanál
    #1510
    váááá
  • ColdFire
    #1509
    Amikor az algopirineket szeded, vagy mikor felaprítod az ered,
    Vagy amikor a köteledet tekered akkor az arcodba nevetek.

    :)
  • cucmalajmc
    #1508
    tetszik ja. nagyon jó szöveg, a pörgetést meg nagyon jól tudja.
  • ColdFire
    #1507
    Az első album amin minden szám nagyszerű, kiváló, néhol vicces, néhol komoly, tökéletes...

    Bár nekem mindenem ez a srác, kedvencem
  • toysoldier
    #1506
  • ColdFire
    #1505
  • J0E
    #1504
    Morphin! Kösz szépen neked is a kritikát! Van egy új szám fenn spacen. Talán valamivel ritmusosabbra sikerült a szöveg. Aztán arról is kérek kritikát! Köszi! Csesza! Neked is ajánlom figyelmedbe! Kössz mégegyszer mindenkinek! Sziasztok!
  • MrMasta
    #1503
    csekk www.myspace.com/mikrofront
  • Morphin
    #1502
    Kösz...de ez egyenlőre elég lehetetlen...amíg a saláta amíg rendben...és lehet még a forumrész sem lesz megmentve addig chhhh...
    Probálgatok szavakat kiszűrni és megkeresni a lyrics-ét, de nem tanulok franciát (pedig kéne) és nemtom mit h írnak...
    Most lehet a Ferit meg nemfogom egy ilyen levéllel megbombázni...majd meglesz vhogy
    azért THX... respect
  • Maco13
    #1501
    ha találsz tracklistet rakd fel lehet megvan a német meg a francia rész is :D
  • Kanál
    #1500
    e.
    http://www.sendspace.com/file/hzp4ap
    szivesen-
  • ColdFire
    #1499
    mekvan
  • ColdFire
    #1498
    Valaki esetleg a Riddler- Kincsimnek c. számot nem tudná megszerezni/feltölteni/linkelni? :S

    Nagyon kéne, előre is köszönöm! :\
  • Morphin
    #1497
    Hi people!Van egy nagy gondom...nemtom ki mennyire hallgatta a salátamagazint...és emléxik a Majdnem német-francia est-re...de engem nagyon megragadott pár francia szám...(a németeket megtaláltam)és azt szeretném megkérdezni h hátha vkinek megvan a tracklist...mert anno közzévolt téve a salátán csak ugye most nem üzemel...pár faxxopó miatt.
    Ha nemis a tracklist de néhány szám címe érdekelne... ami az elején van a Tandem - Hardcore az megvan...
    előre is köx ha vki tud segiteni...
    Amúgy JOE énis meghallgattam amit csináltatok...a szöveg megfogós de sajna ront az összképen tényleg ez a tollbamondós style...ennek ellenére azt mondom h ne hagyjátok abba...tehetség?? M.O.-n nagyon sok embernek nincs mégis befutott...szal hajrá!!!
  • Csesza
    #1496
  • J0E
    #1495
    Csesza! Köszi szépen a kritikát, nagyon tetszik! Minden pontosan úgy van ahogy mondod. Ritmusos felmondás, így van, reppelni nem tudok... Ahhoz sztem tehetség kell, ami nekem nincs... Mindent megteszünk, hogy a következőkben rappnek nevezhetők legyenek a számaink. Majd meglátjuk, mi sül ki belőle. Köszi mégegszer a kritikát! TISZTELET!
  • kuci06
    #1494
    nem láttam rajta :/
  • LasDen #1493
    hiphop.hu-n nincs??