6516
10571093361148553957.jpg
  • mabbak
    #1572
    Az elhangzottakra csak annyit tudok mondani, hogy Anonim Mc 4 life noooobz :-DDDD
  • reaper4
    #1571
    én meg személy szerint nem bírom fankát :D marad a wacuum :)
  • ColdFire
    #1570
    Háppy ikszmösz (:
  • jax
    #1569
    Van Saláta :D
  • Csesza
    #1568
    én nem mondtam, hogy nem joggal sír, csak te pont azt állítottad, hogy ő aztán nem sír :)

    Siska meg nem foglalkozik a dolgokkal ás ezt jól is teszi, ennyi...
  • Morphin
    #1567
    Most ez megint olyan h Siska miért nem írogat igy a neten? Mert nem akar...de elhiheted h neki is vannak ilyen és hasonlo érzései mint mindenki másnak...hány embernek van a mai világban blogja??? Ez vétek? (megjegyzem nekem nincs XDDD )
    Másik...miértne sírhatna a legjobban? Szinte csak rajta koppan minden, mivel ő a NC vezetője...joggal "sír" és mint mondtam ha nem tetszik attol még nem kell fikázni.A "szakmában" sztem a többiek eléggé lenézik (akik nem az ő körében vannak) kérdem én h miért? mert arra törekszik h jobb legyen nekünk? Ez elég érdekes...de hisz ez csak a magyar mentalitás...na mind1 én részemről ezt lezárom magamban nem idegeskedek a SZERETET ÜNNEPÉN ilyen kicsinyes dolgokon...szal továbbra is békét én azt mondom XD
    csöcs
  • ColdFire
    #1566
    azért még annyit megsúgnék hogy fanka összes albuma megvan :)
    ...szval ez nem fikázás, hanem vélemény :l
  • jax
    #1565
    Igazad van. Én személy szerint szeretem Fankát is meg Siskát is. Ha választanom kéne Fankát választanám, de Siskát is tehetségesnek tartom.
  • Csesza
    #1564
    "sok minden szar dolog történt a fankával amiért "sírhatna" mégsem teszi" - dehogynem :D

    pár dologban igazat adok neki, de ő sír a legjobban...

    pl. ott van a fankedeli.hu is ha őt nem érdekelné akkor nem írna 80oldalnyi regényt belőle...

    tehát pont ő az aki sír, lehet megbántották és egyéb de ugye mindennek 2 oldala van

    tisztelem pár dologért amit ő tett a magyar underground-ért + van 1-2 száma ami bejön, de nem kéne mindig azt állítani, hogy csak ő a szegény Ferike :D

    de persze világbéke :P
  • Morphin
    #1563
    Miért lenne gáz...sztem elég sok minden szar dolog történt a fankával amiért "sírhatna" mégsem teszi, hanem azon van h karira kiadjon egy produktumot ami szvsz elég jó lesz.Ha meg nem tetszik akk. nem tudunk mit cisnálni azokkkal akiknek csak azért nem tetszik a fanka zenéje,élete,és minden amit csinál mert esetleg a másik "side"-ra tette le a voksát...ti dolgotok de ettől még lehet jó dolog...ne fikázzátok pls. Én pl nem szeretem a Siskát, a zenéje nem rossz, de mint ember chh...és aki azt mondja h nem tett olyan dolgokat amit nem kellett volna az hazudik. Ahogy megfigyeltem itt többnyire olyan emberek írnak akik a siskáék oldalán állnak...sosem oltottam,fikáztam őket, miért ? mert ez egy szabad ország...semmi sem kötelező (na jo az általános dolgokon kivül) mindenki hallgassa azt amit szeretne DE NE FIKÁZZA A MÁSIKAT... (már rég nemtudom hova akartam kilyukadni, mind1) szal PEACE!!
  • ColdFire
    #1562
    nem videonaplót akartam írni, csak ez a beszéd az elején már gáz szerintem :l
  • jax
    #1561
    Videónapló? Sztem ez az egyetlen része a "videónaplónak".
  • Csesza
    #1560
    farkabeli -.-
  • ColdFire
    #1559
    de azért a muzsika elég zorall... :)
  • ColdFire
    #1558
    szerintem ez már erőltetett...
    adjon ki albumokat, csinálja a salátát, de azért videónaplót már nem kell csinálni :l

    ...még ha valami jó csaj lenne :)
  • Kanál
    #1557
    MIJÓ (Y)
  • Morphin
    #1556
    http://youtube.com/watch?v=U5pfbPweFF4 check
    kövhéten talán lesz sali...
  • jax
    #1555
    Annyira keszekusza hogy be se jön :D Amúgy azér van, mer megújul az oldal asszem.
  • Csabesz6
    #1554
    nektek is keszekusza a saláta?:|
  • reaper4
    #1553
    ugyan.nincs mit :) és nem álvány, hanem 1 ilyen kis izé :) 2 fadarabból ősszerakott virágtartó. egyszerű és szép :)
  • Csabesz6
    #1552
    ok, asszem ez lesz hogy veszek vmi allvanyt ,meg ragacsot
    köszi meg1x.=)
  • reaper4
    #1551
  • reaper4
    #1550
    én nem cseszném szét a hangfalakat, de te tudod. amúgy amit mondtam az kb 1500-2000-ből megvan. a ragasztó amit használtam: Palma tex univerzális erősragasztó. ennyi pénzt meg szvsz megér ,h ne kelljen szétb@szni a cuccot.
  • n3whous3
    #1549
    Régi talán, de nagyon jó :)
  • Csesza
    #1548
    az album címet adó szám a beszt
  • Csabesz6
    #1547
    jaj=D nem akarom hazavágni, imádom őket:)
  • Csesza
    #1546
    próba cseresznye :P
  • Csabesz6
    #1545
    ennek fából van a hátulja:D mintha ilyen fareszelék lenne összedolgozva.
    ilyenem van
  • Csesza
    #1544
    nem lesz ha csak a műanyagot fúrod át
  • Csabesz6
    #1543
    okés, értem én ,csak nem tudok beszerezni semmilyen állványt,polcot mostanság.ezért kérdezem hogy nem lesz-e baja a hangfalnak,ha furok egy kis lukat a hatuljaba, hogy felakasszam.
  • cucmalajmc
    #1542
    vagy hallod, árolnak fém hangfal tartó állványt, én már láttam.
  • cucmalajmc
    #1541
    szerintem sokkal egyszerűbb és jobb megoldás reaper ötlete.
  • Csabesz6
    #1540
    ok kösz
    nagyon hulye kerdes jön...szöget betudok rakni a falba.ha a hangfal hátuljába belefarigcsálok egy lyukat ,és oda beleakasztanám?vagy ez nem járható út?
  • reaper4
    #1539
    veszel fából 1 kis falra tehető virágtartót (ami jól néz ki).veszel 1 bivaly ragasztót és felragasztod a falra. rárakod a hangszórót és kész. ugyanígy vannak nekem felrakva a hátsó hangszórók...
  • Denisse91
    #1538
    nemtudja valaki hogy hol találom meg coolio - dip it c. szám dalszövegét? mert én nem nagyon találtam...
  • Csabesz6
    #1537
    b@zmeg a hulyeségeid:DD
  • cucmalajmc
    #1536
    és ha szerencséd van még szól is.
  • Csesza
    #1535
    megfogod a hangfalat, beméred a közepét, odarakod a falhoz és a közepébe belebaszod a szöget, és voálá :P
  • MrMasta
    #1534
    Mikro Front - Tricks in mix
  • cucmalajmc
    #1533
    na és a killakikitt? a kikötők örök kedvenc