6516
10571093361148553957.jpg
  • Morphin
    #1612
    na végre vkitől egy kis önkritika...
    és tudod mi a kulcsszó?? az h SZERINTED
    sztem meg jó szám bár az albumról nem ez a kedvencem XDD
    píííísz
  • Csabesz6
    #1611
    jó nekem ilyen hulye izlesem van:D
  • cucmalajmc
    #1610
    nincs. jó tudom, addig nem kéne kritizálni senkit még nem tudok jobbat felmutatni... de sztem ez gyenge ahoz hogy videóklipp kelljen hozzá
  • Morphin
    #1609
    neked van hasonló??
  • cucmalajmc
    #1608
    sztem gyenge szám
  • Csabesz6
    #1607
    wemsical-szegeden szabadon klipp(Y)(Y)
    respect nekik.mikrofontos te itt regelve vagy nem?:D
  • Csabesz6
    #1606
    =)
  • ColdFire
    #1605
  • ColdFire
    #1604
    hátnemtom, én ilyen niggereket nem hallgatok :)
  • kuci06
    #1603
    Kijötta Wont Let You Down (Extended Texas Remix)!
    18 Perces, büntetős track :)

    "I stick my dick in your mouth, and fuck what'cha sayin"


    Chamillionaire.com

  • edhi8
    #1602
    Akkor ezer bocsánat, örülök h nem az enyémről volt szó
  • Csesza
    #1601
    Válasz 'MrMasta' üzenetére (#1592)


    én megszoktam nézni, hogy biztos, hogy nekem küldték e vagy nem?!
  • kuci06
    #1600
    nem neked írta, hanem MrMasta-nak :D
    (aki a saját honlapját/zenéit reklámozta :) )
  • edhi8
    #1599
    Nem reklámnak szánom, csak nagyon boldog lennék ha egyszer láthatnám Chamot. Ha meg mégis akkor majd törölnek
    Sajnos nem tudok más módot szavazat gyűjtésre
  • jax
    #1598
    "Gyilkosok nepperek", bocs.
  • jax
    #1597
    A "Gyilkos nepperek" számotok alapja nem hajaz picit SP "Mindenki másért"-jára?
  • Csesza
    #1596
    Wu-Tang!!! :)
  • Csesza
    #1595
    kicsit sokat reklámozol, amit ezen az oldalon nem nagyon szabad :S
  • edhi8
    #1594
    Ha szavazol a Mobbra, akkor már kattinthatnál Chamra is
  • báttyó02
    #1593
    én mobbdeep-et akaroom
  • MrMasta
    #1592
    Mikro Front
    letöltés
  • edhi8
    #1591
    Hát nem gondoltam h ilyen lassan fog haladni, pláne úgy, hogy az idióta myvipen is beírtam egy rakat állítólagos rapper klubba.. ahol ilyen 20 ezres taglétszám van.. Ha csak egy töredéke szavazni, de boldog lennék.

    De tudod a sok kicsi sokra megy.. reméljük
  • Maco13
    #1590
    velem együtt már 5-en vagyunk :DDD Tuti jönni fog ^^
  • edhi8
    #1589
    Inkább szavazz mind a kettőre :D Nem csak egy valakire lehet O.o
    Szívesen.
  • reaper4
    #1588
    én inkább a wu ra szavaztam :) de köszi a linket
  • kuci06
    #1587
    MINDENKI. SZAVAZZON. CHAMILLIONAIRE-RE.

    (Cham fan :D)
  • edhi8
    #1586
    Sziasztok!

    Találtam egy ilyen oldalt, ahol voksokat lehet gyűjteni egy-egy előadóra városokra/országokra lebontva.. Ha elegendő összegyűlik, akkor elvileg elmegy arra a helyre.
    Nem tudom ki mennyire szereti Lil Wayne-t és Chamillionaire-t de ha nem nagy fáradtság, megkérnélek titeket szavazzatok! Másokat is találhattok az oldalon egyébként.

    Chamillionaire: http://eventful.com/demand/D0-001-001227830-2

    Weezy: http://eventful.com/demand/D0-001-000494977-9
  • Csesza
    #1585
    nem hallottam még azt a számot, de többinek amit hallottam, köze nincs a rap-hez...
  • cucmalajmc
    #1584
    cozombolis-mint ha a testvéred volna
    ez inkább pop mint rap, de szerintem jó szám.
  • Csesza
    #1583
    a köv. adásban még mondta Siska is, hogy az dehogy volt free, mondta, hogy örűlne ha így tudna freestyle-ozni, mert akkor ugye 2 perc alatt összedobna egy szöveget :D
  • mabbak
    #1582
    Arra a. Hát basszus pedig mondták is a haverok, h sztük ez nem teljesen ott találta ki, de mondom, á biztos istenadta tehetség :-DDD. Na mind1 attól független igen bejövős az a rush.
  • Csesza
    #1581
    aza " kezeid a 2 kezem közé fogom, szállunk fenn az égben, édes szavaimat a füledbe suttogom" ? erre gondoltál? :D

    jah ez nem free attól függetlenül beszt :P
  • mabbak
    #1580
    Szerelem freestyle-ra gondolok, jó lehet, hogy nem volt free, nekem is furcsa volt, hogy ennyire penge a srác :-DDDD. De ez lényegtelen attól az ő gondolatai voltak és szép gondolatok voltak azok :-)
  • Csesza
    #1579
    szvsz tudom melyik "free"-re gondolsz, nah az nem volt free :DDDdddd

    azért sejtem meg, hogy arra gondolsz mert sokan ott szerették meg :)
  • mabbak
    #1578
    Vkit színe miatt én sem ítéltem el soha. Sőt hosszú ideig egy lila srác volt a legjobb haverom, együtt nőttünk fel meg minden, meccsek után mindig cseszegettük egymást attól függően kinek a csapata kapott ki, de mindig csak poénból. Azóta mondjuk megszakadt, de nem a színünk miatt :-)))).
    Másik dolog meg az, hogy felesleges magyar hiphopon belül mindenféle ellenségeskedés, örüljünk, hogy kicsiny hazánkban ilyen minőségű rapzenét készítenek az arcok. Az, hogy ki sír meg ki nem, kinek van oka meg kinek nincs csak részletkérdés. Én spec az előadók közti fight-ot sem szeretem, nem ámárika ez h szidjuk egymást :-DDDD. Én személy szerint mindkettejüket szeretem, mert jó zenéket csinálnak, Fanka lehet, hogy néha sajnáltatja magát meg borongós meg minden, de ez teszi egyedivé szerintem. Siskát meg akkor szerettem meg mikor hallottam egy freestyle-ját a salátában, szal ennyi erről...
    Noobzért meg bocsi, csak a feszültséget akartam oldani :-D
  • Csesza
    #1577
    neis -.-
  • Morphin
    #1576
    Nem sértődtem meg...csak egyből azzal kezdeni amikor a témában még megsem szólaltál h ,,noobz"... a fradi meg...na jó nem bántom a jó zöldeket XDDDD én amugysem vagyok a híve a "torzsalkodásnak" (merthogy az én vérem lila) de soha mégegyszermondom soha nem szidtam a zöldeket csak azért mert "zöldek" :D:D
    píísz
  • mabbak
    #1575
    Anyám, nem kell megsértődni a rakás szmájli azt jelezte, hogy csak a poén kedvéért mondtam. Fradinak ehhez meg semmi köze szerintem.
  • ColdFire
    #1574
    vigyázz vászki, megver :o
  • Morphin
    #1573
    hi nemvok noob...de látom te fradista vagy...már megsem lepődtem...