6516
10571093361148553957.jpg
  • asfa
    #2254
    huha.. az necces.. hát nekem Beyerdynamic-om vna.. az kifejezett koncert mikrofon, és mondjuk én drágábbért vettem joval, de azt hiszem ez egy nagyon megbizhato márka, minőségi. azt hiszem a legolcsobb az 8-9-10körül a beyerdynamic-nak, hát nemtudom érdemes e megprobálni.. Midnight Blues amiről még jokat hallottam..azok ilyen ár körül találhatóak, azt hiszem egy kettő
    de ha hosszabb távra tervezed mindenképp érdemes karácsonyra egy nagyobb beruházást én amondó vagyok
  • Fido4life
    #2253
    mindenképpen 10 alatt, amivel lehetne egy valamennyire jó bemutatkozó produkciót csinálni (persze tudom hogy nagyrésze tőlem függ, de a szövegek nagy része már megvan csak az eszköz kéne)
  • toysoldier
    #2252
    már nemkell, megvan. ^^
  • toysoldier
    #2251
    hali
    feltöltné vki ezt a számot, ha megvan neki?

    Animal Cannibals - Északon Délen

    előre is kösz
  • Rockynhooo
    #2250
    nekem is 3 óra :S de évente egy ilyen megéri úgyvok.
  • Bulykin
    #2249
    ha nem pesten lenne, akkor el is mennék, de az messze van nekem...
  • Rockynhooo
    #2248
    aki él és mozog ott a helye
  • reaper4
    #2247
    erőltetett, ötlettelen, tehetségtelen fos. még mindig a hatása alatt vagyok... hallgatok 1 kis fhészeket vagy akkezdet phiait, h lenyugodjak :P
  • reaper4
    #2246
    nagyon szar :D fúú bazze ááááááááá rettenet.
  • dav1d
    #2245
    " mért más szinű itt minden? mit gondolsz? mit gondolsz? "

    ennek a rap számnak kéne a címe
  • Lipi1980
    #2244
    Egy AMPS nevű csapat Kecskemétről!

    Érdemes őket végighallgatni...
    Nekem manapság ez a fajta zene jön be
    RESPECT
  • LasDen #2243
    Tessék meghallgatni :D
  • Losmexicana
    #2242
    hy! Mexyke-Árnyékból jöttem!>http://losmexicana.mlap.hu
  • Ancsee
    #2241
    Nincsen kedvem
    te tudsz ajánlani valami jót ?:D
  • REPS0L
    #2240
    ha felveszed videóra és megmutatod nekünk, tudunk
  • Ancsee
    #2239
    Tudtok bocsi :D
  • Ancsee
    #2238
    Halii valami jó hip-hop musicot tudok ajánlani amire lehet jót táncolni ?
  • mabbak
    #2237
    Ha olyan zenét szeretnél amiben tényleg masszíroz a basszus akkor, csak egy nevet mondhatok: Lil' Jon. Szinte bármelyik művében maradhatunk, de örök klasszikusok: Throw it up, Push that nigga, push that ho, Rep yo city, etcetera etcetera. Tengernyi remixe van, tyúbon keress rá, és kapd le az audio sávot. De mondom bármelyik muzsikájában szép mélyek vannak, tökéletes ótózós hiphapp zene.
  • DePreSsZYo
    #2236
    Jah és egy jó muzsika.
    aotp - tear it down
  • DePreSsZYo
    #2235
    eio.
    segítséget szeretnék kérni tőletek egy album megtalálásban és letöltésében. ha esetleg valakinek megvan és feltöltené vhova, vagy esetleg tud torrent linket adni azt nagyon megköszönném.
    az album címe a következő : The World According to RZA
    htx.
  • asfa
    #2234
    attól függ milyen árban gondolod?
  • Fido4life
    #2233
    miylen mikrofont tudnátok ajánlani otthoni felvételre ?
  • Tufa
    #2232
    video
  • reaper4
    #2231
    pl? hála az égnek nekem ez kimaradt, de azért meghallgatnám miről beszélsz...
  • Tufa
    #2230
    én klippeket nem nézek, csupán kocsiban jobban szeretem ha maszíroz a basszus, a szövegre meg úgyis nagyon ritkán figyelek oda :) Ezért említettem pl souljaboyt is azok közé amilyen jellegű zenét keresek, mert az a két szám amit hallottam tőle, tetszett. :)
  • jax
    #2229
    Hátja, vannak Dre klippekben is nagyfelnik, kurvák, de nem mocskosul erőltetve millás ékszerek szószerint orrba-szájba, mint a south side-nál. Van pár előadó délről aki bejön, de ma már eltünt a rapből az az érték amiért anno megszerettem. Ezzel sztem vannak így páran, ezért is mennek annyira az oldschool dolgok. Most a kinti dolgokról beszéltem.
  • Tufa
    #2228
    persze, de egy nwa picit már más kategória, amíg ők ténykedtek nem volt még szó pénzről olyan mértékben mint manapság. Viszont miután szétmentek és pl dr.dre vagy ice cube elkezdett soloban is alkotni, előjött ott is a pénz, autók mint téma szépen lassan..
  • jax
    #2227
    Azért egy NWA és Soulja Boy között nem csak az alapzene a különböző...
  • Tufa
    #2226
    ugyanannyi "mondanivalója" van azoknak is mint amiket te hallgatsz, max az alap más.. mindenki csóró csak az előadó nem, ugyanez van mindenhol. az amcsik kimondják, a magyarok burkolva teszik érzelgős körítéssel amitől te úgyérzed hogy az "4 eva".
  • bodesz
    #2225
    vki megmondja nekem hogy a faszomba alakult ki ez az új hiphop/rap pattogós faszság???solja boy és a többiek...pff szánalmas mind...
    old school és underground 4 eva
  • Tufa
    #2224
    hali. nincs véletlenül valakinek egy olyan netes (torrentes) forrása ahonnan új, akár promo albumokat lehetne tölteni, leginkább amerikai előadóktól(unk, soulja boy, t.i. és hasonló nagybasszus zenékre gondolnék elsősorban) . filemp3 eléggé sovány mostanában :(
  • LasDen #2223
    az egész Raptorz album iszonyat.....a legjobb......
  • cucma
    #2222
    Ezeréves szám, de a mondanivalója nagyon igaz. tényleg mindent átveszünk az angolból és azzal menőzünk.

    Raptorz-angolosan kérem


    ha flasshel nem működne
  • InsomniaBP
    #2221
    szenkjú!
    én követtem el a dolgot...van még egy pár demo felvételem,de nem akarom annyira promozni,csak ide bedobtam,kíváncsi vagyok egy-két véleményre,szeretnék a készterméknél minőségre törekedni.
    hát alapzene téren szerintem AZA,Day,MIL...
  • cucma
    #2220
    meghallgattam. teljesen rendben van a fló meg a szöveg
    első Demo felvételnek meg lényegében mindegy, hogy milyen lopottszar az alapja, ott nem azt kell nézni :)
  • LasDen #2219
    Triek, Artos, Skillz.....ezeknek is iszonyat alapzenéik vannak.......
  • InsomniaBP
    #2218
    Reaper,
    köszi,hogy meghallgattad:)próbálkozom...
    kharaj
  • jax
    #2217
    300-400 dollár? Ne csináld már...
    Itthon 5000ért már megkapod a legjobb beateket. Nézz szét myspace oldalakon. Ja, meg pl itt vannak ütős Day beatek.
  • axelrose006
    #2216
    Hello!

    Venni akarok egy rap alapzenét amire lehet küldeni, szerintetek ez megérné, tetszik? Mert külföldön mindenhol 300-400 dollár között mozognak...

    http://www.vatera.hu/rap_alapzene_elado_exkluziv_ajanlat_100635219.html

    Vagy esetleg tud valaki egy olcsóbb alternatívát?

    Üdv.
  • reaper4
    #2215
    nekem bejön . az alap tényleg nem a legjobb, de csak így tovább!
    peace