6516
10571093361148553957.jpg
  • Rockynhooo
    #2294
    valakinek megvan az N.W.A. and the Posse című album ? ha igen plz dobja már fel vhova. ty
  • Morphin
    #2293
    a klip jó ötlet,de a szám egy nagy f*s...ne menjünk bele miért.csak személyes vélemény volt
  • reaper4
    #2292
  • REPS0L
    #2291
  • bodesz
    #2290
    Üzenet:...link
  • LasDen #2289
    a kiadott lemezek száma nem minden esetben egyenlő a jó zenével. Kiadhatok én is 5 lemezt a következő 2 évben, de attól az még szar lesz.
    Az hogy nem hallasz róla általában azért van, mert nem is törekedik rá az ember, hogy újat ismerjen meg, mer jó a régi (legalábbis én így voltam). De az internetnek hála - :D - ma már sokkal könnyebb az egész. Egy kis utána járással olyanokra akadok, akikről még nem is hallottam és nem bántam meg :D
  • Murder3
    #2288
    hát a 8 diagramson azért van 1 pár jó track.
    Nekem legalábbis.
    Igazad van de a wu azért eklégéé kiemelkedik ha csak a clánt nézzük hogy hány éve léteznek meg a killa bees is tartalmaz 1 rakás jó reppert meg még az WU affilatiról nem is beszélve.
    Meg hogy hány összesen kiadott lemeze van az egész wu famnek az azért fiygelemre méltó.
    Pl sok wu előadó sokak számára ismeretlen ezt így is nézhetjük.
    De igaz a wun kívül is van sok jó rapper akiről nem hallani de ha nem hallani róluk akkor nem mondható jónak mert előbb utóbb biztos világszerte felfigyelnek rá.
  • LasDen #2287
    nem csak a Wu az igazi rap.......több ezer olyan együttes/előadő létezik manapság amerikában, akinek a zenéjétől lehet letennéd a hajad....csak nem hallasz róluk, mert nem ismertek....amúgy meg a Wu a 8 diagrams-szal jól befürdött....szóval ők is kezdenek fakulni.... :D Na nem mintha nem kedvelném őket, de sokan rajtuk kívül iszonyat zenét játszanak....régen és ma is........
  • bld
    #2286
    ez tényleg jó volt:D
  • Rockynhooo
    #2285
    köszi
  • Murder3
    #2284
    Na ha rapet akartok hallgatni akkor nektek a Wu tanget ajánlanám az a z igazi rap.
  • Bulykin
    #2283
    ázsiai rappel hogy álltok? én nagy távol kelet fan vagyok, szeretem az ázsiai zenéket, nem feltétlen a rappet:)
    itt egy kis ízelítő:
    Drunken Tiger feat. T - 내가 싫다 MV
    és a kedvencem:
    Drunken Tiger - 8:45 Heaven
  • toysoldier
    #2282
    Hali
    vki le tudná írni, hogy az új AC albumon melyik számban kik a közreműködők?
  • djlatino
    #2281
    mégis csak megvan. vennem kellene már uj szemeket is. na mindegy. mégegyszer köszi.
  • djlatino
    #2280
    ez az. pont erre gondoltam. köszi szépen. (de lemaradt a link.)
  • Csucsu2030
    #2279
    Üdv!
    Felraktam IDE a Nelly Furtado topicba!

  • Csesza
    #2278
    NINCS mit
  • djlatino
    #2277
    bocsi hogy belezavarok, de egy gyors kérdés: "NELLY FURTADO Do It maxi nincs véletlenü meg valakinek? és ha megvan megosztaná velem? köszi.
  • hooah
    #2276
    Hali,azért ha valaki tudna ilyen stílusú zenét (mint amilyen a klipp elején) az linkelje már be pls.
  • hooah
    #2275
    Hello láttam egy klippet és meg szertném kérdezni, hogy a hip-hop-os aki az elején meg a végén énekel az ki, vagy hogy vannak-e még számai amit ismer valaki.
  • bodesz
    #2274
    sport na az maradt ki
  • bodesz
    #2273
    ezt pont te mondod???pff
    mind1 én má leszarom ezt a veszekedést ha vkinek olyan zene jön be ami semmitmondó és pattogós az üteme hallgasson vmi más műfajt mert sztem ez nem tartozik a hiphophoz csak vmi elbaszott souljaboy és társai.tönkreteszik az egész ezt az egész kultúrát azzal amik ő maguk...telepénzelt kis fekanigák akik lenézik az old school hiphopot vagy figyelembe se veszik meg az undergroundot.az undergroundnak igenis van mondanivalója(többé kevésbé)
    én nem téged akarlak oltani.te sem tehetsz róla hogy ez a szánalom behálózott mert bevallom én is hallgattam hasonlókat régebben.pattogósabb stb zenéket.rájöttem nem kelett volna xD
    az hogy tömik az embert pénzel hogy vegyen a szájába csilivilli műfa(mert az való nekik)...fogakat meg nyakukba 20kg fuxot meg mittomén az rég nem hiphop hanem egy felvágós pöcs aki megérdemelné hogy vki jól szétrugdossa a seggét.CSAK A PÉNZ PÉNZ PÉNZ PÉNZ PÉNZ PÉNZ ebbe már nincs semmi más.
    divatzene az egész...nem tudok rá mást mondani má mindennek elmondtam :D
    és a divat miért is van PÉNZÉRT.mások mondják meg az embernek mi a divat(haverom olvasta vhol hogy télen a férfiaknak a divat a szűk gatya.rohanjatok emberek heréltessétek magatokat és vegyétek a szűk farmert!)
    na ez az amiből a hiphop nemkér semmit de télleg SEMMIT!
  • LasDen #2272
    én általában azt szoktam hallgatni ami tetszik :D
  • Tufa
    #2271
    Az a baj hogy te bemesélted magadnak amit te hiszel jelenleg erről az egészről. Csupán annyi a baj hogy tévesen...
  • Rockynhooo
    #2270
    hiphop.hu-n írták anno
  • bodesz
    #2269
    ezt még lehetne ám sod...sorolni
  • bodesz
    #2268
    úristen.ez fájt
    amit TE hallgatsz az monoton 20szor mondják el ugyanazt és amit mégsem mondanak semmit.remélem ezt érted...valamit nagyon rosszul látsz át vagy én nem is tudom...
  • Tufa
    #2267
    a hip-hop egy életstílus, de egy zenei műfaj is
  • Rockynhooo
    #2266
    a hiphop életstílus, kultúra.. mely 4 részből áll:
    -Graffiti
    -Break
    -Mc-zés
    -Dj-zés (ebbe nem vok biztos mert van bennem pár sör xd)
  • LasDen #2265
    de pont ezaz amit nem értek.....én eddig úgy tudtam, hogy van a hiphop mint életstílus...azon belül vannak a rap zenék, aminek rengeteg válfaja van.....
  • Tufa
    #2264
    Az esetek 90%ában azért a hip-hop részlegbe inkább az ilyen hogyismondjam, izgalmasabb zenéket teszik. Olyanokat amire táncolnak a fiatalok, ami élvezhető és masszírozza a hátam a kocsiban :))) A rap pedig inkább a monoton alap, ahol már inkább a szöveg számít.
    Én legalábbis valahogy több mondanivalót vélek felfedezni egy rap zenében mint akármelyik hip-hopban
  • LasDen #2263
    nem arra írtam......azzal egyet értek :D
    #2258 erre ment...."Még szerencse hogy ez hip-hop topic is egyben ;) Talán nem Rap zenéket kértem." - ezt a részt nem tudom értelmezni..... :D
  • jax
    #2262
    de, azért írtam h átjön az érzés, a hiphop érzése vágod, az egész feeling, tudod "how you walk, talk, live, dress..." :D:D:D
  • LasDen #2261
    lehet én vagyok tudatlan, de a hiphop az nem az életstílus és a rap pedig a zenei része???
  • jax
    #2260
    A zene univerzális, az a Gangstarr track a linkben itt is kemény, kint is kemény. Lehet h nem lehet minden szót magunkra venni, de az érzés átjön, a hiphop amit szeretek/szeretünk. Persze itt kicsiben van minden, de ez csak ne gátoljon már.
  • LasDen #2259
    nemtom ti hogy vagytok vele, de számomra nagyon nehéz meg hallani a szavakat, mert eléggé érthetetlenül beszélnek + szlengben is :D De azé 1-2 szót/mondatot megszoktam érteni a számokból....de abból nemtom összerakni a mondanivalóját.....v csak 1-2 esetben......
  • Tufa
    #2258
    Még szerencse hogy ez hip-hop topic is egyben ;) Talán nem Rap zenéket kértem.. Az a baj egyébként hogy te egy elvontabb, keményebb alapú rapzenénél már olyasféle mámorba (vagy inkább úgymondom hogy érzésbe) kerülsz hogy azt hiszed hogy annak a szövegnek rengeteg mondanivalója van (és gondolom a szőr is feláll a kezeden tőle, bár a szöveg javarészét nem biztos hogy megérted...).
    Ahogy mondtam, ezeknek a zenéknek vagy a pénz, vagy egy kitalált történet a tartalma, valós mondanivalója csak keveseknek van. Az utolsó mondatom mindkét ellenérve vonatkozik a linkedre.
    Ezeket a zenéket különben sem a magyar "gansztáknak" csinálják, az amerikaiaknál talán kicsit nagyobb a piac erre (és ott meg is értik amiről szó van, talán)
  • bodesz
    #2257
    "ugyanannyi "mondanivalója" van azoknak is mint amiket te hallgatsz, max az alap más.. mindenki csóró csak az előadó nem, ugyanez van mindenhol. az amcsik kimondják, a magyarok burkolva teszik érzelgős körítéssel amitől te úgyérzed hogy az "4 eva". "

    nyugodtan elmehetsz te is soljaboynak.SZÁ NAL MAS!!!mást nem tudok rá mondani...ha vki nem érti 1 szám mondanivalóját az ne is hallgasson zenét.nincs értelme egyszerűen.mi a mondanivaló 1 soljaboyos vagy hasonló számnak??? mond el pls.KIVÁNCSI VAGYOK RÁ...az ilyen fajta számok 80% nemszól másról hogy igen aranyfogaimvannak partyzok,dejólnyomom stb stb sok szánalmas dolog...EZ NEM RAP

    ajánlom
  • asfa
    #2256
    nincs mit remélem tudtam segiteni ;)
  • Fido4life
    #2255
    Rendben akkor ezeket a márkákat lejegyzem valahova, legalább már megvan a motiváció arra hogy keressek munkát :D Kösz az info-t.