6516
10571093361148553957.jpg
  • jax
    #2334
    gagyi ez az ember.
  • REPS0L
    #2333
  • REPS0L
    #2332
    Nénike, star wars üt, többi nekem sem begyere.
  • Rockynhooo
    #2331
    szerintem is.
  • LasDen #2330
    sztem szar volt.....
  • Rockynhooo
    #2329
    Jah már le is töröltem :|
  • REPS0L
    #2328
    nekem teljesen okés :)
    Aludnifogtált toltátok már? beszarok kb rajta :D
  • Bulykin
    #2327
    íjjj...hát elég gány:) sorry, nekem nem jön be, a hanga is...
  • REPS0L
    #2326
    én folyamatosan csekkolom az újabb "előadókat", de nagy ritka ha találok egy hónapban egy normális zenét...
    ő is pl ismeretlen, ez viszont nagyon eltalált szám:
  • LasDen #2325
    régen én is úgy gondoltam, hogy jó lesz nekem a hősök, akkezdet stb......de aztán rájöttem hogy olyan arcok tűnnek fel, akik lendületet visznek a műfajba.....persze vannak olyan új előadók is, akiknek a legónál kéne maradni, de ez mindenbe így van......persze van amibe én sem merek belehallgatni (Fluor Filigran - Gecigránát)

    amerikában ez meg fokozottan igaz.......ott kb naponta 5 új rapper tűnik fel, így persze több a selejt cucc is, de ha az ember kicsit kutakodik akkor megtalálja a jókat......
    nem sértésként, de én ezt szűklátókörűségnek tartom.....
  • Spice1
    #2324
    hát én a régiekbe se már báttjya,nagyon offos lett nálam a magyar ándergránd,maradok inkább a jókis oldschool gangsta shitnél
  • REPS0L
    #2323
    magyar hiphopban az újakba bele sem merek hallgatni...
  • Spice1
    #2322
    ez most naon bejövős nálam
  • LasDen #2321
    itt is a felszín alá kell nézni.....és nem azokkal törődni akiket a TVben látsz.....én sem vagyok sokkal beljebb, mert csak épphogy a felszínét karcolgatom ennek a rétegnek :D
  • Rockynhooo
    #2320
    én is ezek közé tartozok , nem vágom miért zárkozok el alapbol de amit hallottam mai zenét nagyon egy sem tetszett.
  • LasDen #2319
    érdekes, hogy a hallgatóság többsége a 90-es (meg talán még a 80-as) évek klasszikusait hallgatják és nem akarnak nyitni az új arcokra mondván, me az úgyis szar.......
  • Spice1
    #2318
    ezek aztán nem spóroltak a kólával
  • Spice1
    #2317
    Nah cső!

    Hallgat innen közületek ien wki jókis 90-es évek körüli igazi westocast rap zenét?Mc Eiht,Spice 1,Too $hort,South Central Cartel??
    check this out
  • Matt07
    #2316
  • REPS0L
    #2315
    most az méé rossz? xd
    megyek, hallgatok egy kis eminemet mer elegem van belőletek :(
  • Matt07
    #2314
    lil wayne meg hasonló szennyek :¨|
  • toysoldier
    #2313
    ez vmi kurvajó :D
  • Rockynhooo
    #2312
    mire gondolsz az igénytelen alatt? :)
  • reaper4
    #2311
  • Csesza
    #2310
    kellemes csalódás :)

    amúgy most ez h fast rap, nekem az a véleményem h ez is durva ahogy nyomja a srác, de amcsi, magyar, francia szavak sokkal hosszabbak (általában) és nehezebb ezt így művelni és nekem ez által jobban is tetszik...
  • homeless
    #2309
    A szöveg kemény:)
  • Matt07
    #2308
    csak pozitív meglepetés volt mert mostanában akikkel beszélek csak igénytelen rap zenével jönnek
  • Bulykin
    #2307
    úgy látom csak én rajongok az ázsiai hiphopértXD nah mind1, azért linkelek nektek egy újabb videót, tessék nézni, mert üt...4:22-től mindnkinek kötelező, mert fast rap Outsidertől(kedvenc)

    MC Sniper-Better Than Yesterday


    egyébként ők koreaiak, ha vkit érdekelne...
  • LasDen #2306
    hát igen...rocky tudja mi a jó... :D Amúgy meg mindenki (= aki rapet hallgat :D) hallgatott NWA-t meg a többi nagy ágyút......
    The Roots 4eva :D
  • Matt07
    #2305
    jobbnál jobb előadók :D:D végre találtam vkit aki kb ugyanazt hallgatja :DD
  • Rockynhooo
    #2304
    jajaja :) hát most lepörgettem az összes Eazy E albumot meg összes N.W.A.-t haverokkal nagyon rajta vagyunk.. magyarbol kiégtünk hogy nem jön uj dolog ... így visszanyúltunk a gyökerekhez :) de most azt terveztem hogy szinte mindenkitől beszerzek mindent... das efx,tribe called quest, stb stb
  • Matt07
    #2303
    az kibaszott jó album :D nem hittem h van más is aki hallgat ilyesmit :D
  • REPS0L
    #2302

  • REPS0L
    #2301
  • reaper4
    #2300
  • REPS0L
    #2299
  • Rockynhooo
    #2298
    omg tényleg.. :D nem nagyon szoktam töltögetni mert nagyon gagyi netem van de yo hogy mondod :D
  • Bulykin
    #2297
    ki lehet választani h mit akarsz letölteni, nem muszály az egészet:D
  • Rockynhooo
    #2296
    vágom ilyen torrentet találtam de itt egybe fennt van minden, nekem meg csak ez az album kéne mert minden más megvan... de ha nem lesz meg senkinek akkor lerántom az egészet..
  • Bulykin
    #2295
    http://btjunkie.org/torrent/N-W-A-Discography/378102ce292a79be8bdf005b34acf28e9b0018db1ecb