6516
10571093361148553957.jpg
  • Depridol
    #2454
    bölcsebb lennél ha nem írnál semmit, még jobban leoltod saját magad is...
  • Csesza
    #2453
    hát nekem eminem ugrik be arról, h fuck-ol, meg h fehér, meg a ruha miatt :)
  • Fido4life
    #2452
    Anonimnak szokott koncertje lenni ? Nem is gondoltam volna.. Annyit segítek hogy külföldi :D
  • REPS0L
    #2451
    anonim?
    [fogalma sincs]
  • Csesza
    #2450
    ember mi van veled? értelmezési problémáid vannak? miért nem tudsz különbséget tenni a dolgok között?

    hol írtam azt h Steve már pedig csak ebből szeretni élni?! mert ez volt a kérdés! ez olyan hogy mindent félrevetve lagzikra jár fellépni 300e-ért playback...^^

    felteszem a kérdést
    szted Steve amit kap fellépésekért pénzt, azt ö egyből tovább utalja egy "mentsük meg az értelmezési problémákkal küszködő idegbeteg emberek alapítványának"?! - NEM - FELÉLI!!!
  • reaper4
    #2449
    te beteg vagy.
  • Depridol
    #2448
    csesza idézem a hszeidet
    aztán szvsz köpd le magad a tükörben

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1107089639&no=2442]#2442 Csesza[/URL]
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1107089639&no=2444]#2444[/URL]
  • Fido4life
    #2447
    találós kérdés. Vajon ki látható a képen ?
  • Csesza
    #2446
    írtam én ilyet? mert nem látom...
  • Depridol
    #2445
    csak leírod te is a gondolataiddal magad
    nem is szeretne ebből élni...
  • Csesza
    #2444
    "ebből IS él"

    egyáltalán nem vonom kétségbe h imádja és tesz az emberekért, sőt nekem az egyik személyes kedvencem nem 1 partyn tomboltam amin ő fellépett

    csak kértem h ne hasonlítsa össze azt h ö hogyan tud haza jönni egy partyra meg azt hogy mi nem vagyunk ott minden nagyobb partyn
  • jax
    #2443
    én nem állok senki mellett, de tuti nem a reppből él :D
    persze, kap pénzt a fellépésért, de azért mégis hazajönni, aztán meg vissza. szeretnie kell ezt a szart h jöjjön fellépni.
  • Csesza
    #2442
    csak hogy ö ebből is él, nem a saját pénzén megy fellépni, ezt te sem vonhatod kétségbe
  • Depridol
    #2441
  • Depridol
    #2440
    lasden írta:
    A másik, hogy attól mer vki nemtudja, hogy Korboncnok Pisti Írországban van, akkor tróger???

    ***** arra szerettem volna rávilágítani hogy ő onnan idejön a közönségért, te meg párszáz kilométert sírsz...
  • cucma
    #2439
    Said-vers
    Athome-negyedévszázad
  • Csesza
    #2438
    jolvan, innentől a téma legyen lezárva!
  • LasDen #2437
    az ilyen emberrel nem lehet tárgyalni....
  • Depridol
    #2436
    nálad biztos többet puhapöcsű
  • Depridol
    #2435
    a saját koromon gondolkozzak?! írj vmi konkrétabbat szánalmas cucma
  • reaper4
    #2434
    ha menstruálsz, akkor nem kéne fórumoznod. majom
  • cucma
    #2433
    Életkor: 18-25 között
    ezen kellene elgondolkoznod -.-
  • LasDen #2432
    gratulálok....te is sokat tudsz a világról....
  • Depridol
    #2431
    össze-vissza írogatsz kisfiam, keress magadnak vmi lányt vagy fiút vagy önelégülj-ki shithead
  • LasDen #2430
    de milyen alapon osztasz minket??? attól mer én nem járok havi 100 partira már nem támogatom a hiphopot és nem érzem át.....???
    nem lehet véleményem róla?? attól mer 50 éve a "szakmában" van még leszarozhatom.....egy 2 hete rappelő srác zenéjéről is rossz véleményt mondok ha olyan, de nála legalább fennáll az esélye hogy fejlődni fog...

    A másik, hogy attól mer vki nemtudja, hogy Korboncnok Pisti Írországban van, akkor tróger???
  • Rockynhooo
    #2429
    urrrrraaaammmm
  • Csesza
    #2428
    mindenkinek vannak ilyen kinyilvánulásai, nekem is vannak kb. ilyen véleményeim pár emberről, igaz általában nem oltom őket így fórumon, mert körülöttem is vannak emberek akik szerethetik

    de e felett is el lehetett volna siklani
  • cucma
    #2427
    hát mivel Szeged közel van, büszke vagyok rájuk.
    de azért meg kell hagyni, hogy a SZSZ1-nek a klippje szinvonalasabb lett sokkal. ez a 2 végig csak egy helyszínen játszódik és végig egyhangú :S az album biztos jó lesz. Filo szerintem kimagaslik ebből a bandából.
  • cucma
    #2426
    azért mert láttad élőben Steve-t még nem kell nagyképűnek lenned...
    Békés megyéből meg szintén nem tudok csak így utazgatni egykönnyen...
  • Depridol
    #2425
    inkább őrültnek nevezz ne nagyképűnek, meg betegnek. az lett volna felvágás ha lecsicskázok pár embert itt pl. flash/lasden gyereket aki idézem: "egyszerűen egy köcsög hangú zenéhez nem értő faszkalapnak tartom" ez már érvelés főleg abban az esetben amikor olyan csapatot/embert ócsárol, aki nagyon rég ott van a szakmában...
  • Csesza
    #2424
    jézusom ember, te beteg vagy :D
  • Depridol
    #2423
    kifogásaid azok vannak, meg két rap topikot is nyitsz, de a kultúráról na arról fogalmad sincs...
  • Csesza
    #2422
    vedd már észre magad, olyan nagyképű vagy hogy az már fáj

    amúgy meg de sztem itt mindenki ismeri a Kriminalt, személy szerint meg nálam 80%ban az szól a fülesből
  • Csesza
    #2421
    senki nem mondta h érezd magad rosszul, hanem csak azt, h ha nem vagy a helyünk be és fingod sincs arról h hogyan élünk akkor ne oltogass

    nekem kb. 20e forintomba lenne egy olyan party és én nem tehetem meg, sajnos

    busszal, kocsival egyaránt
  • toysoldier
    #2420
    egyedül te vagy itt a nagyokos "hipphopper"
  • Depridol
    #2419
    mellesleg csesza(meg a többi nagyokos hiphopper) a Kriminal Beats-ről itt nem hallott senki?
  • Depridol
    #2418
    most én érezzem rosszul magam miattatok, azért mert nem tudtok eljutni 1ik partyra se? létezik volánbusz ami kurva olcsó, illetve kocsi ahol 4en osztoztok az üzemanyagpénzen nem nagy összeg...
    "Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!"
  • Csesza
    #2417
    hát igen, kinek a pap, kinek a pap öccse...
  • LasDen #2416
    hát az első klipp jobban bejött, de az albumra kiváncsi leszek :D
    látszik, hogy Ianaa, Filo és Smile küldik a legjobban....meg még a Döme....de a többi annyira nem vót jó sztem....
  • toysoldier
    #2415
    nekem rohadtul bejön a csaj :D
    mindenhogy xD

    szövegbe főleg Type tetszik meg Filo