139
A téma lezárva illegális hirdetési módszerek miatt.
  • Myron
    #139
    közben nekem fut az AutoHupper is :D most már mellette a BOINC is.
  • Myron
    #138
    most csatlakoztam, na klímát kutatok...
  • moscow7
    #137
    Csatlakoztam énis :)
    Egy kérdésem lenne... tudtok olyan projektről, ami kifejezetten exobolygókat keres? (vagy google a legjobb haverom újfent? :) )
    Csakmert ilyenre nem leltem, és ez igazán érdekelne.
    Mert a SETI pl rádiójelek után kutat ha jól tudom. Einstein@home meg kvazárok után.
  • csgery
    #136
    HI all! Feltelepatáltam, állítólag csatlakozott is a SZTAKI projecthez, de azt írja ki, h no work available to process. Ezt miért? Nincs munka?:)
  • Boxer HUN
    #135
    Bár tegnap még semmi, mára viszont a csapatunkban 2 újabb nevet is találtam... Itt.
  • soulhunter
    #134
    jol vágom (hivatalos oldalt átnyálazva),h ez amolyan "az otthoni felhasználok bevonásával amolyan "NASA- gépet" akarnak csinálni, csak nem 1 X km2-es területen,hanem országosan" project???

    mer ha jol vágom, akkor gyerünk,nosza,még én is beszállok,mer akkor nincs is olyan messze az a bizonyos "világgép" jövöképe,és jöhetnek a terminátorok :D :D :D
  • bracsek #133
    Engem pl meggyőzött, hogy nem valami két három ürge őrült ötletére áldozom processzorom "feles" idejét.
  • Pistike 007
    #132
    semmit, nem fogadja el a jelszavam...
  • Jimanszky
    #131
    akkor ez olyan,mint PS3-on a Folding Home.
  • Jimanszky
    #130
    bocs,nem látom a fától az erdőt:))
  • TreDoR
    #129
    Gondolom egyszerűbben nem tudták volna megcsinálni a regisztrációt, a 86. lap után elment tőle a kedvem. Azért sok szerencsét a csapatnak!
  • blackgamer
    #128
    konkrétan mit ír ki?
  • Pistike 007
    #127
    És nekem miért nem akar belépni?
  • blackgamer
    #126
    csapatba belépés:

    főoldalon Személyes fiókja
    bejelentkezel
    főoldalon Csapatok
    rákeresel az sg.hu-ra
    majd az sg team-nél JOIN
  • Pistike 007
    #125
    De hogyan lehet a csapatba belépni???
  • gabo91
    #124
    Én már csinálgatom, 5 pontom van (5.11 ezt irja ki ha rámegyek a csomagra)
    Viszont nemtudtam csatlakozni az sg csapathoz... beirtam ott a keresőbe és errort irt ki :S

    Valaki eltudná mondni hogy tudok csatlakozni. Már probáltam a banerban lévő linkel is de nmejo ugysem...
  • blackgamer
    #123
    ott a fejlécben, vagy mire vagy kiváncsi?
  • Jimanszky
    #122
    mi ez az egész?valaki homályosítson már fel!!:)))kösziii
  • item
    #121
    Rendben...
  • blackgamer
    #120
    jelenleg nekem sincs, de majd lesz
  • item
    #119
    Telepítés kész, beállítások kész, csatlakoztam, de nincs csomag..
  • item
    #118
    Üdv urak, csatlakozom a csapathoz, telepítés most zajlik...
  • jojo
    #117
    Biztos admintól jött
  • blackgamer
    #116
    igen, ha kilépsz, legközelebb onnan folytatja
    webes profilod beállításainál megadhatod hogy mikor vagy internet közelében, akár több napot is megadhatsz, ekkor elvileg több csomagot tölt le egyszerre amin dolgozhatsz internet nélkül is
    gondolom változó, de a SZTAKI-nál 28 nap a csomagok lejárati ideje, tehát ha elmész nyaralni, akkor sem veszik el egy fél csomagod sem
  • gabo91
    #115
    Hali.
    elkezdtem én is ezt, valamilyen szinten...
    az lenne a kérdésem, hogy mivan olyankor ha csinálja a dolgait a progi, én meg már mennék... kilépek akkor legközelebb itt folytatja majd? És hogy lehet-e net nélkül csinálni? (ha nemjo netem akkor is csinálhatom-e ?
  • scorpeeon
    #114
    Hehe, privátüzenetet kaptam a senkitől meghívásként ebbe a topicba. Mindenki kapott?
  • blackgamer
    #113
    mindenki az értelmet keresi, közben a clickclickclick topik az első helyen áll
    nem szeretnék flémelni, de a click-es cuccnak semmi értelme mégis többen nyomják mint a BOINC projekteket

    vannak komolyabb leírások, de tömény matematika, Projektleírás, futási eredmények
    érdekesek, de nem tudom mennyire csalogatóak
  • bracsek #112
    szerintem ha egyáltalán létezik egy értelmes magyar cikk, hogy mit számol a sztaki, mert humbuk mindenütt van de tisztan nem láttam még leírva, hogy mire jó ez a kutatás, jó volna egy ilyenre egy link a bannerba is mert megyőzőbb lenne ha tudná mindenki mi az értelme.
  • blackgamer
    #111
    kínzóbb megoldás már nincs is :)

    amúgy mennyire adnak eligazítást azok a leírások amiket a fejlécbe firkáltam? gondolom nem eléggé
    érdemes lenne a hivatalos oldalakat is magyarítani
    Már 12-en vagyunk a csapatban!!!
  • bracsek #110
    Logfájlt olvasson aki nem találta meg az egeret
  • blackgamer
    #109
    érdemesebb Advanced View-en használni, ott az Üzenetek fülnél részletesebb infót ad arról hogy mi az ábra
  • viktor9999
    #108
    ja...bocs...csak hát én németes vok
  • bracsek #107
    Nem kapott csomagot a szervertől sajnos nem mindig képes csomagot adni a szerver.
  • viktor9999
    #106
    nah csak ezt irja ki!
  • viktor9999
    #105
    nemirki semmit csak aanyit hogy error mindjárt belinkelek egy képet!
  • bracsek #104
    letöltöd ezt a klienst, beállítod a projektnek a sztakis projektet meg csapatnak az sg-t
  • Pistike 007
    #103
    Ja! Plusz még válaszoljatok a 94-es hsz-re:)
  • rambuu
    #102
    Csa!
    Ez micsoda??
    Csak ugy nagyvonalakba?
  • Schwarz
    #101
    köszi a meghívást, de másik magyar csapat tagja vagyok :-) egyébként én 2000 óta SETI-zek, még anno P1-es géppel kezdtem

    adatlap
  • blackgamer
    #100
    konkrétan mit ír? tűzfal program van a gépeden? esetleg az blokkolja