180
nyahh? :OOO
  • Ackro
    #180
    a partyzás gáz, otthon meg azt veszel fel amit akarsz. :)
  • lamase
    #179
    ha 13 vagy oké, 12 éves csajok még vagánynak is fognak tartani. 15 fölött nem ajánlott:)
  • avatarolok
    #178
    Egy kérdésem lenne. Szerintetek gáz a party szemüveg? Akarok feltenni buliba csak nem tudom gáz e? Ilyen: party szemüveg Másik, hogy milyen színben? Legyen fekete? Vagy inkább valami vicces színes?
  • öregember
    #177
    köszönjük a részletes infót, majd értesítjük....
  • öregember
    #176
    Füred Columbus ???? Ezek szerint nem engednek be a Helkába ? Inkább megyek (pesti létemre) 10x a Helkába mint a szaros columbus-ba
  • corleoneking
    #175
    ,,Ki nem szarja le azokat a kibaszott picsákat" idéztem a south parkból
  • huntofa
    #174
    Leszbikus Lányok Bűbáj Privát Klubja , Bp 12. ker .... utca ** szám , magán klubb. Minden héten szombat este 22:00tól hajnal 04:00ig csajos pajzán buli , kb 30-40 fő. CSAK LÁNY, korosztály: 17-25.
  • at16
    #173
    én nem Huvába járok
  • lamase
    #172
    up
  • SlayR
    #171
    Változó pl a mostani célpont Pest Sensation és Fedde Le Grand hétfőn :)
  • magus
    #170
    aztanarkósmindenit
  • I.C.ram
    #169
    Hmm ez elég Goa-s :D
  • lamase
    #168
    up
  • kasika
    #167
    tegyetek rá :) amúgy pénteken elvileg Mohácson, szombaton meg Pilisben játszanak... :)
  • Buddy
    #166
    hmm, pont egyik munkatársam él hal az ilyesmiért, megmutatom neki is
  • kasika
    #165
    egy "banda"... barátim :) személy szerint imádom, amit nyomnak, főképp élőben :)
    olyan, hm, hogyis írjam kürül, na...
    darkos, gótos, india elemekkel tűzdelt killerpsy-t játszanak...
    a full lájv az 3 gitár (abból egy basszus és 2 szóló vagy fordííítva :DDD) + szintis + a keverő + 2 cdj + egy fasza kis effektpad. :)
    de ált csak a zutóbbi + egy gitár, de az vmi iszony keményen szóóól :) tombolás, na :)
    van downloads menü, csekkold bé ;) sztem a Sahida (Feketeözvegy) + az Apokalipszis a jó :)
  • Buddy
    #164
    az intro elég jónak tűnik...mi ez egyébként?
  • kasika
    #163
    és ez?
  • Buddy
    #162
    a rock pedig még ennél is sokkal zsiráfabb :)
  • kasika
    #161
    ezt a megállapítást vontam le én is, és ez indított el egy másik úton :) anno :)
  • lamase
    #160
    ezen kívül még Antoine Clamarant, David Guetat hallgatok
  • Dani20
    #159
    techno fényévekkel jobb:)
  • kasika
    #158
    okaj :)

    számomra a progi lassú... dölöngélni még ok ok, de táncolniiiii... cc...
    nékem inkább a killer témák fexenek 150-160 bpm gitárzúzda ésatöbbi
  • lamase
    #157
    ami nekem tetszik, nemtudom :o
  • kasika
    #156
    höööööööö :) el vagyunk tájolódva :P suli + meló mellett nekem belefér a party... :) bazz, kajak 18 vagyok, csak a félreértések elkerülése végett ;)

    inni, iszunk, mint a szemét, de inkább a zéjjel-nappali, minthogy benn 5 kilóé vögyek egy ásványvizet :P :)

    na meg amúgyis másfajta helyekre járkálok...

    amúgy Te akko mit értesz igényes electronic muzzikon?

    Sasha, DigWEED és társai?
  • lamase
    #155
    [nemtudja]
  • Buddy
    #154
    hmm, honnan számítunk öregnek? fiatalként szabadabb vagy...iskola, vagy egyetem? tiszta holiday :)
  • Buddy
    #153
    és akkor én mit szóljak? :) szintúgy heti 3 party befigyel...mellette sörözések

    de amúgy én is táncért, üvöltözésért, tombolásért járkálok el...a csajok nagyrésze divatbemutatónak van lent, na meg nem is akarnak semmit, csak azért mennek le, hogy röhögjenek a sok amatőr próbálkozón...néha meg le is húzzák őket...mert mondván megtehetik

    egyébként az elektronikus zenét én spec. nagyon nem szeretem :)

    (no szórtam mindenhova választ :))
  • lamase
    #152
    öregek ráérnek hetente annyit partyzni, fiatalok nem :/
    (akkor meg abból a zenéből nőttél ki, itt most nem a peet jr. meg a hasonló 'slágerekre' gondolok, amig a média futtat fel, hanem az igényes elektronikus zenére)
  • kasika
    #151
    sztem csak konkrét véleményem van :P
  • kasika
    #150
    LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁL :)
    hetente 2-3 partyval öregnek számítok? :DDD bazzzzzzzzzzzzzze :( :DD
  • lamase
    #149
    kiöregedtél, ezvan.
  • kasika
    #148
    ööhööhöh, hááátttt... bla :)

    na e zígy kezdetnek jó is lesz...
    szal hogy a fákkba tudtok nyugodt szívvel kiadni egy pardeyra 5 rugót? :) A Té Bé... hm...
    régen, úgy 5 éve :D még volt vmi a diszkóóóózenében, de már akkor is haldoklott, sztem...
    ugyanazok a dallamok, csak picit másképp, de évről-évre szarabb remixekben...
    háddetélleg...
    a diszkózenét nem is nagyon sorolom a zelektronik kategóriába, mer sztem lófasz...
    de attól még tuti jó. csak nem szeretem :$

    helyek meg... menjetek szabadtérre geciek...
    Bank? E? MU HA HA :) Tinidizsi BAAAAAAAAAAAAAH ZP SÍÍÍRNOM KELL
    amúgy toleráns vagyok, de hogy lehet ilyen helyekre bezsúfolódni? :D és egymást szarrá oltani azzal, hogy ki a nagyobb arc, meg mászter meg hehe :)

    de hogy ON is legyek, sajnos szerdánként Tabán után egyre többx lecsúszunk Kultikexbe... Mostanában így Tűzraktár kezd eléggé érdekes lenni... hmm... érdemes na... mondjuk kedden... hétvégét meg úgyis a zország vmelyik elhagyatottabb pontján töltjük :P

    ja és még vmi. sztem a za zsír, ha lemész vhova és nyugodtan elindulhatsz egyedül, mer váhod, hogy úgyis ott lesznek a Barátaid és lehet a buli akármennyire szar, Ti kurva jól ellesztek együtt :) előkerül a dugi pálinka és barátai és tattaratattaraaasálálálá...

    buliba meg nem csajozni járok, hanem táncolni, tombolni, rátenni, alápakolni, blaaaaaaa vagymi
  • magus
    #147
    ez mondjuk igaz, de nekem 5 erzet csak olyan nagy nev er meg amit ismerek
  • lamase
    #146
    de
  • neménvoltam
    #145
    hmm... régen nem ők ketten alkották a Sequential One-t?
  • Alien
    #144
    Na igen, én is annyira birom, hogy aki az elektronikus zenét nem szereti annak globálisan az egész csak tüc-tüc :D Legyen szó a kategórián belül bármiről. (Tapasztalatból mondom)

    Ja és a technosokkal természetesen semmi bajom, csak azért azt hoztam fel, mert nem szeretem a technot, azonban mint már mondtam, a techno szeretőkkel természetesen semmi gondom nincsen :)

    Mindenesetre örülök, hogy egyet értünk
  • franco
    #143
    hát figy, személyes véleményem újból:

    ugye vannak a rokik. alapból utálnak. még az én fajtámat is.
    a technosok nem beszámíthatók.:PP
    aki meg trance-t nyomat, úgy érzi, ez az elektronikus zenéban magasabb kategóriát képvisel. egyébként én is így gondolom, de félreértés ne essék, nem nézek le egy elektro fant sem, régebben én is sokat hallgattam ilyen zenéket mint Te.

    ergo az uccsó sorral teljesen egyetértek
  • Alien
    #142
    Tudom (ill ha jól tudom) te nem technos vagy, de a techno mennyivel jobb mint amit én hallgatok? Semennyivel, sőt... Csak úgy érzem, hogy ezt a fajta kategóriát amit én hallgatok állandóan lenézik/fikázzák , tisztelet a kivételnek, ezt most nem rád mondom, csak most eszembe jutott, és nem értem, hogy miért.

    Legalább mi, akik elektronikus zenét hallgatunk, tartsunk össze :)
  • Alien
    #141
    Pedig hands up trance-nek hívják, de felőlem akárminek hívhatják én azt szeretem, azokra tudok tombolni :)