7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • Attiska
    #6904
    Sziasztok,

    Nemrég gondolkodtam azon, hoyg ismét előveszem a játékot. Volt egy pár mod, ami a az autók, valamint a tárgyak fizikáját, súlyát tette rendbe. Meg tudnátok mondani, hogy melyek ezek a modok?
  • bulba
    #6903
    Itt van egy csomó
  • csoki828
    #6902
    Hello valami jó kiegészitő nincs hozzá?
  • Dexantreal
    #6901
    Jahm és Street Survival Cup, v, h írják... hű maradt nevéhez!
  • Dexantreal
    #6900
    Hihetetlen!
    És én alig szóltam bele a dolgokba :P.

  • SHADOWEYES7
    #6899
    Boldog karit mindenkinek....

    Flém OFF ..ok???
  • gabi89
    #6898
    Sok a Sims
  • Dexantreal
    #6897
    Nah igen, vkinek összejön, vkinek nem.
    Itt mindketten megúsztuk.
  • EnZsolt
    #6896
    Volt nekem is hasonló ugratás, csak én pont beficcentem az oszlop mellett, ő nem :)
  • Dexantreal
    #6895
    Viszont erre tud vki megoldást? :S



    Néha, mikor kilépek ilyen izésak lesznek az ikonok szélei és ez olyan zavaró!
    Csak a restart szokott segíteni :S
  • Dexantreal
    #6894
    Bassza, meg! Olyat ugrottam Jack Bentonnal!
    Van1csatornás pálya, ami több kategóriának is ad otthont... vagyis mindháromnak... derby, verseny, meg az utcai.
    Utcain mentem a verdámmal a célegyenesben - de még nem utolsó kö - és mellettem Jack Benton. Autóink összeértek, egymáshoz ragadtak úgymond és a célegyenes végén emelkedik a csatorna talaja picit és így ugratónak kiválóan megfelel.
    Ámde!
    A veszély!
    A kibaszott vasoszlopok, vagy beton oszlopok!
    Vazz, kurva közel ment el mellette az autóm az ugratás alatt, h a valóságban biztos beszartam volna tőle... 1 mili se volt autóm és az oszlop közt és ezerrel ugrattam ki és Jack Benton is... hm, bátorság az azé van.
    Persze ez csak egy géjm, nem baj.
  • EnZsolt
    #6893
    Puncsos :) amúgy ha írod a nyomi fikázásaidat, csak magadat írod le és a te sötétségedet, az hogy még mindig nem esett le, hogy miért vagy beteg, nem az én bajom. Leírtam, de úgy látszik ez is kevés. Írtam, hogy tedd ezt, vagy azt? Nem, szóval ez sem jött be. No, de most már tényleg szálljunk le a témáról, inkább megnézem mi van fenn, hátha akad egy jó kis derby :D
  • arty
    #6892
    ha ez nem blog, akkor miért mások kommentjeit elemzi itt mindenki? miért nem a játékról értekezünk?

    tetszik vagy sem, Dexantreal volt a legkevésbé offtopik az elmult 2 napban...
  • Dexantreal
    #6891
    lol
  • totya4
    #6890
    #6889 te szintén értelemtől fröcsögő.
  • Synit HUN
    #6889
    Ez egy fórum okoska, nem egy blog.
  • Dexantreal
    #6888
    Jácchatunk, ha gondolod.
    Dobok1privit.
  • Dexantreal
    #6887
    *egyetért és leszarja a hülyéket*
    Hülyékkel nem kell foglalkozni, bassza meg és ennyit erről.
    Mellesleg, mint mondtam, regényt írok... nem beleélés.

    #6886: ...... látom még mindig ezen lovagolsz, de hajrá, hátha leesel eccer végre a témáról.
    Nem kötözködöm veled, nem próbálom megértetni veled, me felesleges, meg az agyad olyan kurva sötét, mint egy kibaszott spájz, ha nincs felkapcsolva villany.
    Felesleges erről veled beszélni.
    Barátaim pedig vannakl, h jössz te azzal, h megmond micsináljak, hm? :P
    Kis szaros.
    Sok hülye köcsög van az esgén, mondom én :P.
  • EnZsolt
    #6886
    Igazad van, én vagyok a beteg azért mert nem akarom életre kelteni őket, mert jó arcok. Nem tudom miért gondolkodom összefügés nélkül, ó és igen szó sem volt elmebetegségről. Szerintem inkább IGAZI barátokra volna szüksége, de van egy olyan érzésem, hogy nem igazán nagykorú.

    És igen a flatmobillal lehet jókat menni, pláne ha mindenki avval nyomja :)
  • arty
    #6885
    elmebeteg, ha valaki kicsit jobban beleéli magát egy játékba és esetleg leirja a gondolatait?

    sztem te elmebeteg vagy, azok gondolkoznak összefüggések nélkül
  • Máté94
    #6884
    Ki szokott multizni?1 hónapja előszettem,azóta fltmobillal zúzóm őket:D
  • EnZsolt
    #6883
    Nem, nem arra gondoltam. De inkább hagyjuk tényleg, mert a végén még beköpsz Katienek és össze fog törni. :O
  • totya4
    #6882
    Igen, és érdekes dolog megfigyelni elmebetegeket.
  • arty
    #6881
    legalább van hsz ;)
  • Dexantreal
    #6880
    Tudom, neked az számít betegségnek, ha kommentet is írok hozzájuk, s erre senki nem reagál.
    Nem, nem mutattam be magam közel sem... ez meg az ilyen embereknek, mint te, a mániájuk.
    Tudod, mit? Hagyjuk inkább.
  • EnZsolt
    #6879
    Azt hiszem bemutattad magad :) amúgy senki nem mondta, hogy azért vagy beteg mert betetted a képeket, de ez mellékes.
  • Dexantreal
    #6878
    Sztem unatkoznak.... mindig van pár seggfaszláma, aki nem tud hova lenni tengernyi szabad idejében és ilyenkor másokat baszogatnak alaptalan dolgokkal, amik hozzám teszem teljesen hétköznapiak!
    Mindig kell nekik vki, akin levezethetik feszültségüket, v csak szimplán annyira hülyék, h ezt teszik.
    Nem nagyon kell foglalkozni velük, csak rendre inteni, h tudják hol a helyük.
  • Dexantreal
    #6877
    Csak írogatom az érdekes versenyeimet :P.
    A másik láma.
  • Dexantreal
    #6876
    tevagyabetegkisszaros
    Szted mégis mi abban a betegség, h beteszem a képeket te nagyon állat láma? :P
  • 12346
    #6875
    xD
  • Csaba
    #6874
    Most miért cikizitek? Egymaga tartja életben a Flatout 2 topicot. :-)
  • EnZsolt
    #6873
    Ez a fiú beteg.
  • Synit HUN
    #6872
    Te itt mégis kivel beszélgetsz?
  • Dexantreal
    #6871
  • Dexantreal
    #6870
    Áhh, most látom: cegény Katie is wreckelve lett.
    Ari csajszi pedig!
    Kár, h nem valós személy :P, mer nem hiszem, h élő személyről mintázták :S.
    Szívesen életre kelteném őt a géjmből, meg az egész bandát.
    Sztem jó arcok.
    Amúgy írok regéynt a géjmről, má anno elkezdtem géjm megjelenéskor, miko ugye warezokon fent volt és abba hagytam... hosszú szünet, mosse írom, de erősen agyalok rajta és próbálom rávenni magam, h foyltassam.
    Amúgy nem sok van belőle, de sztem jó regény eddig!.
    Utólag megint elolvastam és teccett ugyanis.
    Nah, tudok ám ide is írni, szófosás helyett bill fosás, nah abba hagyom a pofázást/írást.
  • Dexantreal
    #6869
    Esküszöm, semmi közöm hozzá! Nahjó, lehet, h van, ezé ne mis esküdözök.
    4wrecked is votl, lol és egyikhez lehet közöm végülis... Sofiát felkentem a falra az első kanyarban, vagyis a vaskorlátnak.
    Többiek meg gondolom bumm bele, amilyen állatok... nah persze jófejek, csak sokat marháskodnak.
    Aztán vhol kcisinálták Sofiát késöbb.
    Amúgy első lettem, Lentus-szal ez nem meglepő, remek verda!
    Majdnem olyan, mint Jack Bentoné, de sztem annál jobb :P, de sárga ez is éaz is. Bár pici fekete izé is van a Lentusban, fekete szín. Jackében nemtom :S.

  • Dexantreal
    #6868
    Bár best lap alapján kikapttam volna :P.
  • Dexantreal
    #6867
    Egyébként a total time ugyanaz mindkettőnknél... akkor nemértem mé én lettem az első :S, v, h döntötte el ezt a gép :S.
    Lehet, h csak a best lapon múlott, v pusztán azon, h melyikünk kocsijának az orra haladt át a befutón előbb? :S
    Mert ott mentünk egymás mellett és a harmadik is közel volt.
  • Dexantreal
    #6866
    Igen, én má el is neveztem Sofiát Sofia fóbiának.
    Bazze, hihetetlen, h basztam el a versenyeket!
    Már csak attól a gondolattól berezelt a kocsim, ha rájöttem, h ott lohol mögöttem a csaj, v a kanyar elején megláttam a térképen a pöttyét, miközben az enyém a kanyar végén volt... a legkülönbfélébb dolgokat tette az autóm... célegyenesbe "mosmá nem baszom el"... de elbasztam... meg haccásszor belementem a csajba, alig volt vmennyi csíkja, ami az autó épségét jelzi ugye és azé is ott repesztett ezerrel és megelőzött.... olyan, mint eg
    y Terminátor, mindig visszatér.
    Amúgy meg szexi a csaj!
    De nálam a géjmben lévő csajok közül Katie Jackson a nyerő!
    Ha vkinek fent van a géjm és néha jáccik vele, multizhatnánk.
  • arty
    #6865
    az a rohadt k*rva, jol megszorongatott :D (iszonyat idegesitő karakter a játékban)