7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • poppe
    #7104
    ultimate carnageről beszéltek? :)
    nem csak 1-jén jelenik meg? nehogy az legyen mint az assassin's creed-del, h egy pálya után egyszer csak nincs tovább...
  • Maxtreme
    #7103
    Becsődöl lol...
  • Istencsászár
    #7102
    AMD miért csődölne be?:) 5 évre tervezel egy kártyát használni pécén? ( meglehet oldalni, csak játszani nemtudsz majd rajta nomrálisan 1-2 év után )
  • totya4
    #7101
    Viszont arról lehetett tudni hogy gyenge gépen is jól megy. Nem szeretem ha egy autós játék túlságosan a grafikára megy, mert az eredmény egy éppenhogy játszható akadozós játék, lásd TDU. Nem mindenkinek van egyébként 8800GT szintű vga-ja, bár szemezgetek valami ATI 4850-el, csaképp ha az amd becsődöl, ki fejleszti majd a drivert...
  • Maxtreme
    #7100
    A fo2 8xaa-val meg sem mozdul 100-ról nálam :)
    Gondoltam ez sem fog, tévedtem :D
  • arty
    #7099
    mert az FO2-ben simán ment 8xAA mellett is majdnem 80fps-el :)
  • totya4
    #7098
    Jól vagy egyébként? Mi a túrónak 8x -os AA, és csodálkozol hogy kicsi a teljesítmény :D
  • arty
    #7097
    bekaphatják, akkor inkább megveszem boxra 5ezerért ... szánalmas, full áras játékként jön, mint egy Mass Effect, holott röhejes a tartalom ezesetben ...
  • Legend Killer
    #7096
    ez viszont télleg olcsó :D
  • Legend Killer
    #7095
    ja és szép képek a Flatout HD-ról :D, amiket beraktál Max.
  • Legend Killer
    #7094
    értem, csak sosincs pénzem játékokra :(, csóró vok :D.

    kösz infot Maxtreme, meg Istencsászár.
  • Maxtreme
    #7093
    jah :)
    Mellesleg ennyit simán megér szerintem. (ráadásul a honosítás is nagyon igényes)
  • Istencsászár
    #7092
    Suffering Pack
  • Maxtreme
    #7091
    9600-on akarom mondani (vagyis írni) :)
  • Maxtreme
    #7090
    (9600oron el sem fog indulni)
    Horror tps a jó fajták közül.
    Biztos beszerezhető, bár én megvásároltam.
  • Legend Killer
    #7089
    1ati radeon 9 600, amúgy nemtom a többit, mer nem vok pro gépész :D.. mellesleg néztem a korábbi képeidet a screenshotos topikban, miaza Suffering izémizé? beszerezhető, letölthető? :D kaland, akció, olyan, mint a kotor2, hogy váalszolgathatsz a többi emberkének?
  • Maxtreme
    #7088
    Nemtudom mi van mellette, de az valóban kevés lesz.
  • Maxtreme
    #7087
    Ha valakit érdekel ide és ide tettem be pár saját készítésű képet.
  • Legend Killer
    #7086
    vááá és váááá :'(

    512 mb ramom van összvissz :D... azé kösz.
  • Maxtreme
    #7085
    Igen.

    Idézem magam:

    No kérem, tegnap este (éjjel) kipróbáltam a német verziót. Hát b*sszus ez tényleg 1 az 1ben flatout 2. Az autók és a pályák 90%-osan, a játékmódok 100%-osan megegyeznek az elődben látatokkal. Ami sokat javult az értelemszerűen a grafika. Tehát kaptunk egy flatout 2 HD-t...
    Amin még valamelyest finomítottak az az irányítás. Az autók nem csúszkálnak az úton mintha jégen versenyeznénk, hanem sokkal természetesebben viselkednek (no az arcade stílus azért természetesen megmaradt)
    Továbbá rengeteget fejlődött a gépigény.. Negatív irányba... Maximális élsimításhoz (8x) a 8800GT, és a 6200+ kevés. 4x-esel a minimum fps-ek olyan 43-45 körül alakultak.
    Az engine skálázhatósága egyenlő a 0-val. Ha játékon belül lejjebb veszed a grafikát, (látványvilágba kb ugyanazt kapod) az fps szinte semmit nem változik.. (értsd: ahol eddig 44 volt, lesz 45-46)
    A multi rész sajnos live rendszerű.
  • Legend Killer
    #7084
    náci verzsön az.

    amúgy jelentősen eltér a gépigénye ehhez képest?
  • Nohab
    #7083
    Német verziót már lehet tölteni. Ergó bábuk a sofőrök
  • Bence94
    #7082
    ja jól hangzik de úgytűnik 8k lesz amiért persze nem éri meg.fo 2 pedig fullon elég szép... annak idején azonnal előrendeltem ezzel is ezt tenném de így nem éri meg.
  • arty
    #7081
    én uj pályát nem találtam eddig :) viszont 8 helyett 12 kocsi, szebb graf már eleve jól hangzik

    már csak az kéne, h a fél évnyi igérgetés után esetleg tényleg kiadják végre...
  • Bence94
    #7080
    tudom minijáték kocsi azt nem tudom hogy bővült karakterek igen rombolhatóság megnőtt esetleg még pálya?
  • Istencsászár
    #7079
    Nemegészen mert nem csak garikai frissítés hanem tartalmilag is igencsak bővült.
  • Bence94
    #7078
    az nem flatout 3 az csak a boxra megjelent 2. rész felújított grafikával ami most jön gépre is.
  • Jenifer123
    #7077
    Jó,a Fo.megjelent magyarul,de nekem is már korábban megvolt!Korábban írtam egy oldalt ahol bővítmények vannak .Valaki rájött már hogyan kell felrakni az autókat?Én már besokaltam annyit görcsöltem vele.Készül már a Fo 3,nem sokat kell már pc-re várni,ha jól láttam egyik oldalt elő lehet rendelni 7990-ért.
  • Jenifer123
    #7076
    Sziasztok!Magyarosítást itt találod:http://magyaritasok.hu/index.php?searchfield=flatout+&func=search&mehet=Keres%E9s
    Mit bunkóztok vele,igaza van!Ha magyarok vagytok a játék nyelve is legyen az!Én nem engedném a gyártónak,h.forgalmazza az eu-ban a játékokat ha nem fordítja!Bezzeg román meg az anyám tudja milyen nyelv rajta van a legtöbb játékon,mi meg éveket várunk a fordításra!Hála meg azoknak akik veszik a fáradságot és lefordítják4
  • ollie
    #7075
    mit nem értesz? a felfelé, vagy a lefelé nyilat kell lefordítani magyarra? :))
  • Bence94
    #7074
    l
  • Bence94
    #7073
    akkor jó gondoltam
  • Synit HUN
    #7072
    Nekem is eredeti, de én XP-n is krekkel használom :)
  • arty
    #7071
    jaok :) (nekem a krekk lett egyszerübb, miután másik sf game kinyirta a vista x64em)
  • Synit HUN
    #7070
    Szarfos update lesz az :)
  • arty
    #7069
    5.5-ös update??? :O

    patch 1.1 és 1.2 van (csak utobbi kell!)
  • gergobaby
    #7068
    5.5-ös update-el ugynézki megy szépen, most rakom mindjárt a patch-et ! :)
  • arty
    #7067
    krekkelned kell, a gyári lemez starforce-al van védve és az vistán nem érzi jól magát (pláne esetleg 64bitesen)

    tehát 1.2 patch feltesz, krekkel :( ez van.
  • gergobaby
    #7066
    Persze, hogy eredeti! Okés, mindjárt utánna nézek, köszi!
  • Bence94
    #7065
    eredeti mert akkor elvileg valami starforce update kell vistára vagy mi.