7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • arty
    #7144
    bevallom, nem követtem az FO2-t hosszú ideje (FO:UC-t nyomtam végig)

    viszont 1-1 futamot menni jobb az FO2
  • Legend Killer
    #7143
    lol van olyan mod, h bármelyik karkaterrel lehecc? v miért van ott a nevük alul? ők vannak előtted? már elfelejtettem.
  • arty
    #7142
    nemrég vettem észre, hogy lett a Flatout2-höz valón ENBSeries mod. én a túl-sárgított beépitett bloomot mindig is utáltam, de végre van megoldás:

    - leszeded az általam készitett telepítőt INNEN
    - lefuttatod
    - amikor elindítod a flatout2-t, újra be kell állítanod a grafikát: FONTOS HOGY A POST-PROCESSING NE LEGYEN BEKAPCSOLVA!!!

    lásd kép:


    - SHIFT+F12-vel játék közben aktiválható a mod

    Hogy pontosan mit is csinál:

    Gyári 'POST PROCESSING' bekapcsolva:


    Gyári 'POST PROCESSING' kikapcsolva:


    'POST PROCESSING' kikapcsolva, ENBSeries bekapcsolva:


    ha valaki saját modot akar, szedje le a gyári ENBSeriest a fenti linkről :) Nekem igy tetszik, gondoltam megosztom.
  • prindunn
    #7141
    Csináltam egy hamachi szobát, aki akar jöjjön:
    Név: flatout2 hamachi
    jelszó:flatout2
  • tomikaone
    #7140
    hello
    valaki nemtudja hogy lehet berakni a flatout 2 be autokat?
  • Legend Killer
    #7139
    :DD
  • Máté94
    #7138
    De érdekel:D
  • Máté94
    #7137
    rEKLÁM=bANN
  • tomi319
    #7136
    hello
    én flatout bajnokságokat rendezek további info a http://flatoutp8.extra.hu oldalon találhato
    http://flatoutp8.extra.hu
  • tomi319
    #7135
    hello
    én flatout bajnokságokat rendezek további info a http://flatoutp8.extra.hu oldalon találhato
  • arty
    #7134
    igen, a legjobb oldal :)

    egyébként van saját topikja a Flatout Ultimate Carnage-nek.
  • Jenifer123
    #7133
    http://flatoutjoint.com/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=688.msg6900 Nem tom ismeritek-e ezt az oldalt?Itt lehet jó dolgokat találni!
  • Jenifer123
    #7132
    Olvastam itt,hogy jobban kezelhető az U.C.verzióban az autó!Remélem most nem tévedek?Nekem van kormány szettem.A 2 nem valami irányítható vele, legalább is sok gyakorlás kellett hozzá,nem úgy mint a többi autóshoz.Ezt jól olvastam?Én egyébként Motocrosszozok lány létemre,de élőben nem gépen!Találtam a Fo2 motor bővítményt.Az 1.2pachet már felraktam,de a motort nem tudom akár hoy próbálom "belecsomagolni".
  • Jenifer123
    #7131
    Sziasztok!Igazatok van,volt!Engem nagyon "átvertek"!A baráti csapatban van egy-két mókamester és csúnyán átvertek!Már nagyon várjuk a játék folytatását,ezek meg beetettek vele!Az első résszel nem találkoztam így nem tudtam!Tényleg csak az Ultimate c.hozzák hétfőn!Most elkeseredve megszégyenülve érzem magam.Bocs skacok,de legalább röhögtetek egy jót!
  • gabi89
    #7130
    Szánalom
  • tototto
    #7129
    bízzunk benne hogy az utóbbi, mert ha az első akkor félő már az utcára is kimenni kitudja kivel futunk össze :)
  • Bence94
    #7128
    LOL erre nem tudok igazábol semmit írni no comment! Bírom az ilyen embereket de nem mindig tudom most tényleg ennyire hülyék vagy csak direkt írnak be ilyen hülyeségeket?
  • Maxtreme
    #7127
    Hát. Téged sem az eszedért kell szeretni.
  • Synit HUN
    #7126
    Muahaha! Kisangyalom te nem a jövőben vagy hanem a múltban!
    Ez a Flatout 1, a legeslegelső rész
  • Jenifer123
    #7125
    Hahó!Ezt skubizzátok!Igen először Ps-re jelent meg!Pc-re nem rég készítették el!http://www.youtube.com/watch?v=v5_JpyLO70Y&feature=related Szerintem ez hó!http://www.bitbunnys.de/?q=gallery&g2_itemId=5328 Meg ez is!Ja lehet,hogy a jövőben vagyok,de jó nekem!
  • Synit HUN
    #7124
    Tündérke te kevered a szezont a fazonnal!
    Figyelj! Flatout Ultimate Carnage van és FALLOUT 3! Nem mindegy ám.
    Az meg hogy hétfőn megjön-e neked? Hát drukkolunk!
  • krizoli
    #7123
    inkább egybe hány rész van és mennyi jelent meg ps2-re???
  • krizoli
    #7122
    és az van ps2-re?
  • krizoli
    #7121
    hali ez a rész megjelent ps2-re?
  • szaba75
    #7120
    Sziasztok nekemmegvan a Flat Out 3
  • gabi89
    #7119
    Mutass már 1 flatout3-as képet :D
  • Peetboy
    #7118
    Ez jó volt.
  • Gabe18
    #7117
    Én rájöttem!

    Te nem akármilyen Jenifer vagy,hanem Jennifer Parker a Vissza a Jövőbe cimű filmből,és Marty,meg "Doki" elvitt téged a jövőbe,ahol van már Flatout 3,és hát a jővőbeli Hill Valley-ben,a városban ahol laksz,biztos nagy rajongó tábora van.
    Havas meg vizes pálya?Te Magasságos!!!Biztos jó lesz ez a 3. rész.Majd egyszer...,a jövőben...
  • Nohab
    #7116
    He? Hol laksz? Van ott áram?
  • Esrohnoil
    #7115
    Ja, a kis naív. :D
  • tototto
    #7114
    olyan édes :)
  • Peetboy
    #7113
    Akkor te elvagy tévedve kislányom. Nincs még 3. rész, de rád hagyjuk.
  • Istencsászár
    #7112
  • Varenga
    #7111
    lál -.-
  • Jenifer123
    #7110
    Ja én nem az Flatout-Ultimate carnage-ra mondom,hogy a harmadik rész!!!Hanem van Flatout3!!!
  • Jenifer123
    #7109
    Látom nem vagytok igazán Flatout guruk!A Városban ahol lakom nagy a rajongótábor és mindenki tudja,hogy megjelenik a 3!Nyissátok ki a csipátokat és nézzetek szét a neten,vannak fent képek,videók!Az újban már havas és vizes pálya is van!!!Jó a pálya ugyanaz,de már élvezhetőbb a bővítményektől és fulos a grafika!A gépeiteket meg dobjátok ki,ha nem elég jó a kép!Egyébként az a legjobb minél látványosabb és élethűbb egy játék!Ja a tieden akadozik,Sorry az új játékokat nem számológépekre írják!!!Dominózz inkább!Nekem már Hétfőn megjön a három!
  • Neoncsoves
    #7108
    nekem CoD2re, meg néhai CoD4re bőven jó! Meg UOzásra... CS:S is megyegetett vele, meg a TF2 is...
  • Istencsászár
    #7107
    Nekem s X800 van jelenleg is... premierkor vettem nagyok sokért ( azóta is bánom... ), 3 éve szinte semmire nemjó, Sm3 óta semmire nemjó.
  • Neoncsoves
    #7106
    képzeld én 5 évig használtam az x800amat és vigan tudtam játszani! Az oké hogy SM3as játékkal nem, de nem is érdekelt annyira. Sőt amióta megvan a 8800GT-m, rájöttem, nem sokat vesztettem. Egyedül BiA:HH meg Mass effect miatt meg GRID miat már megérte megvenni az új vidkarit...
  • totya4
    #7105
    Rosszul áll a szénája, és az intel nagyon nyomul :)