7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • ollie
    #6584
    Lehet, hogy talán egy kis angol ragad rád, ha nem magyarosítod. Annak meg több hasznát vezsed az életben, mint a játéknak.
  • Akos 001
    #6583
    #6566?
  • PJack
    #6582
    öö.. izé.. nekem ha ltöltök egy magyarítást egy game-hez, olyan fura érzésem van.. mintha... mintha nem lenne hivatalos. szal, elgondolkodik az ember... ilyet tudnak csinálni magyarok?:o persze nem ők csinálják, de ha magyar a game, olyan érzése van az embernek(nekem legalábbis igen), és angolul sokkal hivatalosabbnak érzem. a másik meg az hogy tényleg nincs benne olyan komolyabb szöveg, amit nem lehetne megérteni. jómagam is elég rosszul tudok angolul, azért ezt mégis megértem...
    na mind1, ez az én véleményem.
  • Zsolt01
    #6581
    | #6580
    | #6579
    | #6577

    Egyáltalán nem kötekedésnek szánom !!!

    De én Magyar vagyok, gondolom Ti is. Akkor mértne lehetne "Magyar feliratokkal" használni, hamár csináltak hozzá !!!
  • lee56
    #6580
    Ez is egy jó kérédés
  • PJack
    #6579
    na ezaz. nem hiszem el, hogy ennyit sem tud angolul
  • Zsolt01
    #6578
    Magyarosítást innen van !
    A telepítő "FlatOut 2" künyvtárba teszi a magyarosítást, de a játék telepítve "FlatOut2" van. (Én ezt tapasztaltam.)
    Tehát vagy a telepítés folyamán Te adod meg a helyet, vagy telepítés után áthelyezni.
  • ollie
    #6577
    Minek magyarítás, áruld már el? Mit nem értesz a játékban?
    Írd le, segítünk.
  • jómagam
    #6576
    Heló!
    A magyarítást akarom kérdezni, hogy neked sikerült felrakni?
    Minden magyar lett ?
    Nekem csak a rajt cél felirat a bejelenkező oldal más nem, pl. a menü nem.
    Mi lehet az oka szerinted??
  • 12346
    #6575
    pl
  • Akos 001
    #6574
    Megvolt,de ott nem találtam semmit.
    Azért jöttem ide.
  • csoola
    #6573
    nem találtam meg az 1.2 nocd-t, sry, ha le tod irni honnan szedjem megköszönném;)
  • csoola
    #6572
    hátz hangoskodtam:P de thx, máskor jobban körbegondolkodok;):P
  • lee56
    #6571
    istenem...
  • arty
    #6570
    eu verzio feltelepit, eu 1.2 pecs feltelepit, 1.2 nocd exe bemásol, legközelebb jobban körbenéz ordibálás helyett ;))) végre pihenhet az átkozott sf4es gyári cd...
  • MrDOS
    #6569
    Az igaz hogy Warez kérdések nem lehetnek, de mi van a torrenttel?
  • csoola
    #6568
    hát akkor meg a többi játék nem menne, de sikerült megoldani, sok ujrainstall után... ez az egy játék van a CS:S mellett amire nem sajnáltam kiadni azt a kevés kis pézt:P
  • Me0w
    #6567
    Persze, google, oldd meg.
  • Akos 001
    #6566
    Hy.
    Megvan a game,de nem indul.
    Feltelepítem és iditasnal a videó után BUMM és annyi.A képen a Flatout2logo meg pár felirat.
    Valami Fatal error-t ír....meg lehet oldani?
  • 12346
    #6565
    rilódeddel játszom^^ és ha esetleg játék helyett a dt-t törölted volna átmenetileg?
  • csoola
    #6564
    A JÓ BÜDÖS KURVA ANNYÁT ANNAK A FASZFEJNEK AKI KITALÁLTA H EU-S VERZION SF LEGYEN!!!!! KURVA IDEGES VOK IDÁIG SEMMI BAJA NEM VOLT MEGPECCSELTEM ÉS NEM INDUL A DT MIATT, IRTÁK H HA NEM JO TÖRÖÜLJEM LE A JÁÁTKOT MEG A PATCH-T MEGVOLT A DE A JÁTÉK TOVÁBBRA IS PARÁZIK A DT MIATT HA KIKAPCSOLOM AKKOR IS!!!!!! HA VKI TUD SEGITENI AZ JOLESNE!
  • Reyes
    #6563
    Én max 10-ig tudom növelni, de gép elleni játéknál ne kérdezd, hogy hol, csak online szoktam pályát csinálni...
  • Synit HUN
    #6562
    Az 1.2-es eu patch a megoldás.
  • Master Rick
    #6561
    Hi, hogyan lehet a versenyeken a lap(körök) számát növelni??? Kerestem modot meg mindent de nem tudom mit tegyek!!! Lécci segítsetek mert már robbanok
  • arty
    #6560
    erre inkább neked kellene odafigyelni ;) ez a legtöbb játéknál igy van: netre csak modositatlan játéékkal menj, vagy csalonak hisznek :)
  • AntiHero
    #6559
    Nics tűzfalam!
    de megoldottam.
    A magyaritás miatt nemtudtam játszani neten.lol
    Leszedtem a magyaritást mostmár megy faszául.
    Azért a magyaritók erre odafigyelhetnénak!
  • 12346
    #6558
    krakk...:C
  • arty
    #6557
    tüzfal?
  • AntiHero
    #6556
    Eredeti Játékom van!
    Mégse tudok neten játszani! Miért?
    Nem talál egyetlen szervert se, Hamachival se sikerűlt(lan)!
    Nincs se tűzfalam se virusítom fent,Windowst is ujraraktam mégse jóó.
    Rádiós netem van (512) de gondolom az nem jáétszik közbe.Vagy igen?
    Mi lehet agond nagyon szeretnék onlinba játszani.
    pleasee valaki segítsen!
  • Istencsászár
    #6555
    Tényleg nem ide tartozik...
  • Master Rick
    #6554
    Hi, hogyan lehet a versenyeken a lap(körök) számát növelni??? Kerestem modot meg mindent de nem tudom mit tegyek!!!
  • viraszko v
    #6553
    De most lenne még egy gond
    Tudom hogy ez nem a flat out2-höz tartozik de nekem fontos.
    A hitman blood money-hoz letöltöttem egy crackot és az első pály megy a második pályán pedig kilép.
    Ha valaki tudná mit kell csinálni írjon a [email protected].
    Előre is köszi!
  • viraszko v
    #6552
    Nagyon szépen köszi sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • arty
    #6551
    talán mert nekik sem jött be a "minden-pehelysuly" fizika? ;)
  • Master Rick
    #6550
    Hi, hogyan lehet a versenyeken a lap(körök) számát növelni??? Kerestem modot meg mindent de nem tudom mit tegyek!!!
  • MrDOS
    #6549
    Bocs a sok üzenetért. Rosszul irtam valamit, de ki sikerült javitani csak megháromszorozta az üzenet számát.
  • MrDOS
    #6548
    A Gamespotot nem értem, miért csak 7.4-et adott neki. Az 1-es Flatout szart sem ért emellett, pedig azt 7.9-re értékelte.
  • MrDOS
    #6545
    Szerintem ez a játék úgy jó, ahogy van. Lehet, hogy 10 a maximum amit elérhet, de én 11-et adok neki.
  • Sanzistift
    #6544
    Valaki regélje el nekm, legyen olyan szíves, hogy milyen módon tudom bérakni az új autókat a gámába?

    Viszonylagos részletességgel...az egeret tudom kezelni, és a winrar fogalmával is tisztában vagyok... :)))
  • 12346
    #6543
    eh, és milyen igaz:) tényleg nem kér. akkor x.