7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • grebber
    #6624
    Probáld meg azt hogy felrakod rá a legújabb patchet!
  • XRV
    #6623
    Vista alatt nem megy a Flatout 2 a starforce védelem miatt, tudtok valami patch-t hogy az eredetivel tudjak továbbra si játszani?
  • lee56
    #6622
    a játékban, már ha épp csinál valaki :)
  • XRV
    #6621
    ALT+F4 próbáltad már? Nekem sokszor bejött. Totál áll a game, semmire sem reagál... látszólag. A fenti megteszi hatását.
  • hfff
    #6620
    az lenne hogy magyar servert 1.2 höz vagy 1.1 hez hol találok?
  • arty
    #6619
  • ollie
    #6618
    mennyi pénz kell?
  • arty
    #6617
    miben? ird ide, megprobáljuk a lehetetlent is ;)
  • hfff
    #6616
    hello vki tudna segíteni?. aki tud az vegyen fel msn-re [email protected]
  • Sanzistift
    #6615
    Szerintem nincs olyan ember, akinél nem száll el a gém játék közben.
    Ez csak olyankor kínos, ha épp a host repül el.
    Néha csak a reset segít, annyira elmerül magában a gép. :)

    Még mindig várom az infót, hogy hogyan műxik az autók berakása...
  • lee56
    #6614
    Nem szeretnélek elkeseríteni, de nekem már vagy 1 hónapja fenn a 1.2 patch, de azért még igy is előferdül hogy hibával kilép, vagy elszáll a szerver amit csinálok játék közbe, vicces egy játék :D
  • berczy #6613
    Nincsen fent a patch. Szoftveres tűzfal.
    Letöltöm a patch-et és megpróbálom azzal, hátha az a gond!
    KÖszi szépen
  • arty
    #6612
    patch 1.2 fentvan?
    szoftveres tüzfalad van vagy routerben levő?
  • berczy #6611
    Hello!

    Segítsetek please. Amikor online akarok csatlakozni akkor mindig elszáll a game hibával. Tudtok valami megoldást.
    Nagyon fontos lenne. Előre is köszi!
  • Dancyka2
    #6610
    Elnézést az előbbi hülyeségért de most oldotta fel mind a két gépet a tűfal és SIKERESEN megy!!!

    Ennyi az egész!!!

    Köszi mindenkinek a segítséget!!!

    További szép napot mindenkinek!!!

    Sziasztok!!
  • Dancyka2
    #6609
    Most néztem meg a tűzfal feloldotta de akkor sem megy!!! :'(:'(
    Úgy nyomnánk egy fight-ot!!

    Valaki csak tudja!!! Nem? Légyszi segítsetek! :(:(:(
  • Dancyka2
    #6608
    Igen routerről megy mind a négy gép!
    megprószálom úgy akkor hogy a tűzfallal buherálok valamit!
  • Evin
    #6607
    Cross-link kábelt használtok?
    2gép összekötéséhez: cross-link kábel kell
    routeren stb.-n keresztül: normál kábel kell
  • Richard90
    #6606
    tűzfalat kapcsold ki vagy konfiguráld be (ha van)
    routerrel kötötted össez a gépet?
  • Dancyka2
    #6605
    Sziasztok!!!
    Most vettünk 2 zsír gépet és hálózatba szeretnénk játszani!!!
    Hiába csinálok én vagy ő "servert" nem látjuk egymást!!

    Nem tudnátok segíteni!!

    Segítségeteket előrre is köszönöm!!!

    sziasztok!!! Email: [email protected]
  • Prince of Máté
    #6604
    Én PS2-n tolom eszméletlen a grafika és csak 2000 ft!
  • lee56
    #6603
    Én láttam olyat is akinek 1se volt :)
  • longdrink
    #6602
    Az mé van, hogy már 2szer kifagyott a játékom online? Amúgy baromi fasza játék. Mindenki az itten nevével tolja a neten? Hogyha esetleg összefutnánk. Ja mégvalami. Nekem csak 8 karakter lehet a nevem. tehát. LONGDRIN. viszont láttam olyanokat akiknek többől áll. hogyan csinálták?
  • arty
    #6601
    szvsz senki nem tudja (én pl fülesen nyomom ált, vagy kis speakeren)
  • acsati
    #6600
    Valaki mondja meg légyszi hogy nekem miért nem szól 5.1-be?
    csak 2 hangszoro szol és semmi mély
    mit tegyek?
  • longdrink
    #6599
    köszi. lehetséges, hogy páran megbeszélünk egy időpontot valamikorra és akkor toljuk együtt? (kezdő vagyok, de biztos jó móka lenne)
  • lee56
    #6598
    Mindig van szerver, csak a derby rohadt kevés, főleg a csak-derby kocsis derby, ami van azon meg minden kocsi elérhető, és ugy is általában mindenki ugyanazzal megy, szal fura az egész.
    Az én kedvencem a splitter, és nem igazán csipem azt ha összevissza lehet minden hüle kocsit választani, ugyhogy nehéz jót játszani mióta fenn van az 1.2 patch, azelőtt nem volt ilyen probléma érdekes módon, csomóan derbyztek, most alig :(
  • arty
    #6597
    multiban alapkocsik mennek, végleges 1.2-t tedd csak fel!

    kevesen multizunk, legalábbis mindig kevés a szerver(vagy éppen nincs is :( )
  • longdrink
    #6596
    Jah meg van még egy kérdésem. Csak az alap autókkal lehet neten nyomulni vagy saját tuningolt verdával is?
  • longdrink
    #6595
    Halisztok skacok!
    Flatout 2-ben még abszolutt új vagyok. De szívesen tolnám neten itteni arcokkal. Lenne két kérdésem.
    1.Látom az 1.2-vel tolja mindenki. Elötte feltegyem az 1.1 betát és utána az 1.2-őt vagy egyből az 1.2-őt?
    2. Valami szerverkeresőt használtok ahhoz hogy találkozzatok vagy a játékban az online opcióban mindig egymásra találtok?
  • arty
    #6594
    jah, az kimaradt, de gondolom egyértelmü, h a fo2d.bfs-t be kell másolni a flatout2 könyvtárába....
  • arty
    #6593
    elvileg a magyaritás két fájlt tartalmaz:
    filesystem (nincs kiterjesztés
    fo2d.bfs

    ezek közül a fo2d.bfs-re lesz szükséged!

    Ha 1.0 játékod van, akkor notepaddal nyisd meg a már meglévő filesystem nevü fájlodat a flatout2 mappájában és ird be az utolsó sorába:
    fo2d.bfs (ezután NE NYOMJ ENTERT!!!!!! a kurzor villogjon az s betű után!!!)
    Mentsd a fájlt.

    Ha 1.2-re fel van pecselve a játék, akkor a módositandó fájl neve:
    patch (nincs kiterjesztése)

    Ne feledd, ha beirtad a magyaritás .bfs-fájlt a fenti két fájl valamelyikébe NE nyomj entert, csak ird be és SAVE!

    ennyi.
  • ollie
    #6592
    Hogyan lett jó?
  • Rash87
    #6591
    Már jó lett..
  • Rash87
    #6590
    Kitöröltem,ugyan úgy rossz :(
    A cfg. fájlnál nem lehet átírni,h 1024 legyen a felbontás?
  • ollie
    #6589
    Próbáld letörölni a konfig fájlokat.
  • Rash87
    #6588
    Valaki pls segítsen.
    Be akarnám állítani a játékot,tehát a Setup menü,hirtelen előugrik,majd eltűnik,valaki már tapasztalt ilyet?
    Mert a képernyőbontást akarnám 1024-re tenni,de így semmi esély.. Valakinek van ötlete mért csinálja?
  • Synit HUN
    #6587
    :)
  • jómagam
    #6586
    Üdv mindegykinek!
    Köszi Zsoltnak, hogy mellém állt. Először is, mindenkit megszeretnék nyugtatni a játék érthető és kezelhető így is.
    Most járok olyan 60-70%-nál az utcai futam következik azaz a STREET RACING. Sőt van egy 7 éves fiam akinek már egy pár futama van hátra és a bónusz pályái is készen vannak.
    Csak én is olyan vagyok mint az előttem szóló, hogy tetszik a játék nagyon de egy kis plusz örömérzetet adna ha MAGYAR betűkkel lenne teletűzdelve.
    A másik dolog 70MB-nyi a fordítás, van benne munka rendesen szerintem. Akkor már tiszeljük meg azokat akik ezen dolgoztak azzal, hogy használjuk.
    A harmadik, nekem betárcsázós netem, van ezért elmentem egy gagyi, szarul összerakott hozzánemértő gyerekek által vezetett internetes szalonba (mivel csak ez az egy van és még akkor nem tudtam, hogy ilyen) letölteni ezt s még pár dolgot. Hosszú viszontagságok után sikerült letölteni: először lefagyott a gép azután jött még két emberke netezni emiatt teljesen lelassult a gép, pendrive hiányában lemezre irták ki de za se sikerült egy ből stb. stb. stb.
    A lényeg, hogy megvan de idegesít, hogy nem tudom felrakni. Pedig úgy is próbáltam, hogy csináltam neki egy külön mappát, odatelepítettem a magyarítást és onnan próbáltam bemásolni.
    Na jó, gondolom uncsi már olvasni, pedig nem is akartam reagálni. Legalább lesz miért anyázni! (Miattatok majdnem lekéstem az NHL fogadásomat)
    Ui: Küldjetek már egy pár fotót, hogy megtudjam melyik a motor, az abroncs, a fék, a kipufogó stb. nehogy valami mással tunningoljam fel az autóm.
    Jó játékot mindenkinek!
  • PJack
    #6585
    [egyetért(Y)]