7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • Dexantreal
    #6864
    lol, nézzétek a total timeokat!

  • Dexantreal
    #6863
    Ha még jáccotok, felőlem oké. Én is jövök.
  • Dexantreal
    #6862
    Játékkal ismét jáccom nosztalgiából.



  • k9duli
    #6861
    Megkésve bár de törve nem...Elkezdtünk szórakozni 3an a multival hamachin.
    De szeretnék legalább még pár embert hátha izgalmasabb lenne jó hangulatban.
    Van ventri szerverünk.Mindenképp 16 évnél öregebbek jelentkezését várjuk.
    Nem hátrány ha érdekelnek még más multis játékok dod,ut3,il2...
    pü-t várok.
  • pittboy
    #6860
    Nem működik a magyarosítás,valami tipp?
    Már próbáltam többször is,feltelepül,Ok,és mégse müködik!
  • bulba
    #6859
    Mert január 15-én fog!
    Forrás (katt).
  • elekati
    #6858
    Az a gondom a játékkal h' a Derby-nél ha jol összetört már a kocsim naon elkezd laggolni!mi lehet a problem??
  • 12346
    #6857
    faszom gamma... az betű. vagy sugár^^
  • elekati
    #6856
    nemekll köszi már megvan! DE nagyon jó a gamma:D
  • grebber
    #6855
    Mekkora ez a fájl? Mertha nemsok akkor felteszem neked vhova.
  • arty
    #6854
    vszeg hiányosan szedted le
  • elekati
    #6853
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én a gammát a rapidsharerol szedtem ilyen tömöritett unpak-ba és az lenne a gond h' mikor elinditom a gammát ezt irja ki:Cannot open file:data\global\filter\radiablur.tga
  • Travelos
    #6852
    na miért nem jelent meg tegnap az Ultimate carnage?
  • totya4
    #6851
    Próbaképp te is meg a másik is kapcsolja ki a tűzfalát teljesen (ha nincs fenn akkor a beépített windowsosat) utána hamachi indít, szoba létrehoz, másik belép, FL2 indít, szerver létrehoz másik belép, ha megy, akkor lehet finomhangolni a tűzfalat/tűzfalakat.
  • Senkkik
    #6850
    az nem tudom hogy működik, ha rámegyek erre a ping dologr akkor vmi olyasmit ír hogy nem válaszol vagy mi..
  • Synit HUN
    #6849
    Itt a topikja.
    Amúgy Nov. 1.
  • totya4
    #6848
    És pingelhetőek is vagytok? Akkor a játékban LAN-t kell kiválasztan, egyikőtök szerverként indítson, és hajrá.
  • Bence94
    #6847
    helo ultimate carnage-ról valami info nincs?mert ígérték hogy lesz pc-re.
  • Senkkik
    #6846
    igen, addig jó
  • totya4
    #6845
    #6828
    Hamachin legalább látjátok egymást a szervereteken?
  • Senkkik
    #6844
    jóvan, azt megnéztem de nem találtam megoldást..
  • totya4
    #6843
    Bénáztok. A lap tetején ott a FAQ, és van külön topik multira, mindkettő kattintható.
  • totya4
    #6842
    Mindent első "helyezettre" az már lehetséges :)
  • totya4
    #6841
    Mindent elsőre, na persze!
  • Senkkik
    #6840
    hi! lenne egy kis gondom: hamachival próbáltunk haverral játszani de lanon nem érzékel semmit.. mi bénázunk vagy a progival van valami? (és mi?.. )
  • Requiem88
    #6839
    értem :D
  • arty
    #6838
    nem sajnos

    első lelkesedésemben eljutottam valameddig, de aztán gondoltam előbb befejezem az fo1-et (ez sem jött össze, a vége elég nehéz lett), majd fo2 multi ill. konzolon a fo2carnage-nek is nekialltam :) szal most van 3 flatout játékom, amiből egyik sincs kijátszva :)
  • Requiem88
    #6837
    neked még nem sikerült? :)
  • arty
    #6836
    grat!

    :(
  • longdrink
    #6835
    Kipörgettem. Karrierben megcsináltam mindent első helyezettre, és nincs semmi ajándék. Poén lett volna egykét ajándék kocsi. pl: bus.
    Na de akkor is ez a legjobb játék. :)
  • arty
    #6834
    1.2 patch fentvan?

    emellett verseny elindul, 'ESC' , akkor bejön egy menü és utána vissza a játékba - nekem a MOMOval ez normalizálta az FFB-t :)
  • w77d
    #6833
    sztem annak ilyennek kell lennie! Makrolj rá földúton és tartsd erősen :D
  • bodzamaci
    #6832
    Sziasztok !

    Van egy Logitech G25-ös kormányom, és az lenne a problémám hogy amikor földútra, vagy fűre megyek a kocsival, a kormány elkezd ide-oda forogni, és csak akkor hagyja abba, amikor visszamegyek aszfaltra. Ha kikapcsolom a ffb effekteket, akkor nincs ez a hiba. Aszfalton viszont tökéletes minden effekt, és ha elengedem a kormányt akkor középre áll vissza és nem kezd el ide-oda forogni, mint aki meghülyült.
  • dookie
    #6831
    az a poén, hogy hamachival képtelenség megoldani ( a mi "hálónkban") pedig kipróbáltam itthon megy a lan-os megoldás, f-secure tűzfalak, pingek engedélyezve vannak a távoli gép + hamachi ip-jére is és ugyanez visszafelé is, mégse :) na mind1, a lényeg hogy háló partin menni fog
  • totya4
    #6830
    Én szoktam néha tolni. A pingeket a tűzfalak szeretik pedig tiltani, lehet hogy ettől függetlenül is megy a játék, passz, lanon nem igazán toltam mert nagyon kicsi az esélye hogy két ismerős egyidőben legyen fönn.
  • dookie
    #6829
    hát jelenleg még a pingeléssel küszködünk nem akar menni :) pedig tűzfalakba is beállítottunk mindent...
    jut eszembe szoktatok még játszani?:) egyszer csatiznék
  • totya4
    #6828
    Szerintem legyen azonos hamachi verziója a játékosoknak, ami állítólag ne legyen új mert azok szarok, talán az 1.0.1.5 jó lesz, na és valamelyikőtök csináljon a hamachiban egy "new network"-ot (ha még nem csináltatok) lehet passwordozni is, majd ebbe lépjenek bele a játékosok, ha mindenki pingelhető akkor nem lesz gond, indítsátok el a játékot, egyikőtök indítson szervert lan-on, a többi is hálózati módnál a LAN-t válassza. Elvileg ennyi.
  • dookie
    #6827
    Hali, valami ötlet miért nem tudunk hamachin keresztül csatizni serverre? a hibaüzi: the session is no longer avalaibe' (nem nem fut játék rajta:)valakinek sikerült már megoldani? 1.2es patch
  • Szabi DEMON
    #6826
    Hello. Olyan bajom van, hogy a multi party mode részben a játék bármelyik stunt versenynél a ctrl lenyomása közben gondol egyet és leáll. Aztán megoldás csak ctrl+alt+del. :( Néha lehet ugrándozni 1-2. És mielőtt beírnák. IGEN VISSZAOLVASTAM. 2 ember is leírta uyganezt a problémát, de egyiknek sem válaszolt senki. Mi lehet a gond? (1.2 patch fennvan)
  • PJack
    #6825
    jaja, az használ :DD