7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • robotnyk
    #6824
    kapcsold ki a post processinget a setupban, azt hiszem másnál is volt már ilyen gond.
  • totya4
    #6823
    Szedj le hozzá patch-et, a második tartalmazza az elsőt is.
    A setupban amit a start menüből elérhetsz esetleg a triple buffer-t és a post processing-et kapcsold ki hátha valamelyik. A drivert tedd alapbeállításra ha nem azon van. Új driver, új directx :)
  • Katamano
    #6822
    Sziasztok,

    Az első nagyon tetszett, de ezzel van egy kis problémám, a gépem 2,4 Ghzes, 128 Mbos videokártya 512 memória, minden rendben van egészen addig, amíg el nem indul maga a verseny, mert akkor a kép vagy teljesen zöld, vagy sárga, semmi nem látszik az autókból, viszont a kilóméter óra tökéletesen, van valami tipp mit tudnék tenni vele, amúgy nem eredeti.:(
  • morfeusss
    #6821
    Üdv! Morfi vagyok a www.gphungary.hu főszerkesztője. Oldalunk Nemrég elkezdett foglalkozni a Flatout játékkal, így olyan vállalkozó szellemű egyének jelentkezését várjuk akik értenek a játékhoz, van egy pici fogalmazókézségük, pici szorgalmuk. Jelntkezni lehet a [email protected] e-mail címre!
    Üdv: Morfi
  • kaki92
    #6820
    Hy! Én azon a vélemeényen vagyok h a világ legogjobb autós játéka!!!!!!!! Mondjuk már kicsit unalmasnak tqnik soundtrackja a 6. hónap után XD
  • Neoncsoves
    #6819
    haverom multkor átlőtte a high jump 169et
  • gettobuxa
    #6818
    viszont stuntokban elég béna vagyok h őszinte legyek, van amelyiket 3. helyezésre tudom mgcs bármennyit próbálkozok... már nem is kinlódok velük...
  • totya4
    #6817
    Nem tudom milyenek a zenék mert helyből ki van kapcsolva... :)
  • acsati
    #6816
    nekem azok is nagyon bejönnek. mai napig hallgatom öket
  • gettobuxa
    #6815
    jah, nálam is a zene az egyetlen gyenge...
  • arty
    #6814
    én is :)
  • acsati
    #6813
    én egyetértek
  • benkoszabi
    #6812
    sziasztok.
    szeretném al élményeimet megosztani veltek a játékkal kapcsoaltban..!
    ez a játék egyszerűen fantasztikus sztem..igaz hogy arcade, de anynira mégsem az, mint az nfs....ha észrevettétek már ti is, hogy oválkanyarban nem tudsz 120al menni...na hát ilyen nfs-ben sose volt...ott mindent be lehetett venni 200al....
    különben a játék level2-n már elég nehéz...de jó, hogy bármikor visszaugorhatsz versenyezni, ha pénzhiányod van...
    és ami még tetszik, hogy a tuningcsomagok nincsenek unlockolva...ez engem idegesitett az nfs-ben...mekkora egy baromság, hogy ha megvan a pénzed rá, de még mindig nem tudod megvásárolni....
    sztem pályánként max 1-2-3 oylan hely van, ahol nagy rombolást vihetsz célba..én általában startnál beragadok, megvárom még mindenki elmegy, mert azok az első kanyarban ugy is kicsapják egymást..én meg szépen nyugodtan az ut szélén lévő autókba belerohanok 100al....
    legalább 3 napig tanultam magát a játlékot, szal nem uyg van ,hogy fogom magam, leülök és játszom..
    a zenei paletta kisség gyér nekem...főleg hogy ne lehet a title-k között váltani, az azért jó lett volna....amugy az 5 éves gf fx5200as 384megás, 1000mhz-es celeronomon maximális grafikán akadásmentesen fut...csak derbyknél kell lejjebb vennem egy picit....
    elég jól optimalizálták sztem
  • Zol77
    #6811
    üdv!

    egy kérdés : hogy lehet a játékban hasunálni custom kocsikat? hova kell bemásolni? A játék 1.2-es re van patchelve,magyarítás nincs feltéve,és amit leszedtem kocsikat a flatoutjoint-ról nemigazán akar látszani a listában. Volt olyan,hogy a kocsikat a játék főkönyvtárába tettem,volt olyan kocsi ami egy mappában volt,úgy is beraktam mappástól,de úgy se látta. Volt egy olyan,hogy custom car mod,ezzel annyit sikerült elérnem,hogy látok kocsikat 46-90-ig,de ezekből nem sok látszik a kis képeken,viszont ahol a kocsi forog,ott csak átlátszó fekete modellek látszanak,maga a kocsi nem. Na ez a nagy helyzet. kell még valamit felraknom,hogy lássam a letöltött kocsikat?
  • totya4
    #6810
    Nem tudom kinek jó hogy telerakja magát a hamachi szerverekkel aztán nincs ott senki... a gamespy-os szerver meg folyton eldob egy idő után, nem értem...
  • ricsiqwertz
    #6809
    csáátok
  • arty
    #6808
    jaértem. akkor rossz az iso-d...
  • DjCooll
    #6807
    de valszeg akkor megveszem.
  • DjCooll
    #6806
    De nem tudom felrakni. Mert még a játékot se rakja fel.
  • arty
    #6805
    (esetleg patch 1.2 felrak, nocd crack 1.2 felrak)

    én egyébként megvettem és nem bántam meg :) egy játéknak értéket ad, ha fizettél érte, ez pedig reális áron kaphato.
  • DjCooll
    #6804
    nem ezzel van a baj. nNem ver földhöz csak ha meg van akkor minek. De ezek szerint meg kell vennem.
  • Sanzistift
    #6803
    Meg kéne venni.
    Szaros 2 rugó nem verhet a földhöz...
  • ollie
    #6802
    Nem eredeti, az a baj.
  • DjCooll
    #6801
    Sziasztok!

    Van egy olyan kérdésem, hogy amikor elkezdem telepíteni a játékot egy idő után, azt írja ki kéri a 1 disket. Ezzel csak az a gond, hogy nekem
    egy dvd van és egy fájl (iso) és nem fogadja el. Mit tudok csinálni?

    köszi előre is.
  • Gerisone
    #6800
    valaki le tuggya irni pontosan hogyan lehet berakni új autókat és pályákat a játékba?? unpekkeltem, felülírtam és jól szétcsesztem a játékot! :D léci köszi
  • arty
    #6799
    akkor lehet h mégis hamachi gond lesz, inkább passzolok :(
  • acsati
    #6798
    igen hát egyik haver szedte és az van körbeadva. de tudtunk neten keresztül jáccani nem lanban
  • arty
    #6797
    az a cheat egy sima profil, ami végig van játszva ?
    nem kizárt, h az okozza, ha nem csak sima profil ...
    és biztos 1.2 EU vag US mindenkinél? :)))
  • acsati
    #6796
    pedig nincs fenn mod. csak cheat hogy legyen minden auto de az meg karrierben
  • arty
    #6795
    használjatok 1.2-t, ne legyen fent egy mod sem(!!!) és hamachiban zöld pettyes legyen mindenki

    modok miatt szokott nem menni ...
  • acsati
    #6794
    hali
    az mitöl lehet hogy akarun haverokkal 3an jáccani hamachin keresztül és ők látják egymást de én nem látom öket? teljesen egyforma verziot használunk de mégse látom öket. mi lehet az oka?
  • arty
    #6793
    grat!
    nagyon rendben van a movie :)
  • AntiHero
    #6792
    a videó jó.. De a zene kurva idegesítő!
  • k9duli
    #6791
    Remélem még nem unalmas a flatout2 keretein belül történő tömény erőszak a hozzá illő zenével.
    Összehoztam egy moviet ami ezen a helyen találató fast ftp-ről tőlthető:
    Flatout2_by_K9
    (pár moviet csináltam már fps játékokból, ugy gondoltam kiprobálom magam más stílusnál is).
  • arty
    #6790
    plusz kocsik nem annyira mozgatnak, mivel mint ahogy irtad is sok az összecsapott munka :( és betenni egy kocsit sem olyan egyszerű, mint pl WR2-ben :(

    fo1-hez a FOV modok voltak jok, fo2-höz csak a fizikát tweakelők - szvsz.
  • Maxtreme
    #6789
    Meg van a fo2 joint. Kb 700mb-s mod. Rengeteg új autó és egyéb cucc van bent. De szvsz nagyon összecsapott és bugos :(
  • Supersix
    #6788
    Hallo!Régebben fent volt nekem ez a géjm de most megint rá fogok kattani azt szeretném kérdezni hogy melyik e legujjabb patch hozzá?Meg vannak-e vm dolgok amiket pluszba fel kellene raknom újra?Full eredetiben van meg!Régen nem nagyon működött a chat sem azt hiszem.
  • arty
    #6787
    van real object fizika, nekem ez nagyjábol elég :)

    sajnos nem annyira modbarát a game, ill a lájtos játékmenet miatt kevesen foglalkoznak vele mélyebben :(
  • Maxtreme
    #6786
    Hát. Nem mintha a 2-őt agyonmoddolnák :(
    Pedig valóban rengeteget ki lehetne belőle hozni.
  • arty
    #6785
    :(

    pc-n legalább lehet modolni ... hátha.