7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • mester1987
    #7264
    FOJ Community Mods
  • HUN BECSEHELY
    #7263
    TS-en.Amugy mostanában a NFS HP 2010-et nyumjuk.Origin-en ugyis ltod merre vagyok :-)
  • Szabi #7262
    ts-en vagy valahol szoktatok dumálni ? :D
  • HUN BECSEHELY
    #7261
    Rákattantunk mi is.Köszi amugy
  • Szabi #7260
    GameRanger kell hozzá, esténként szoktunk néhányan ökörködni vele :)
  • arty
    #7259
    a hivatalos lobby már nem megy, de vannak alternatívák
  • HUN BECSEHELY
    #7258
    Üdv.Mi történt ezzel a játékkal?Nem lehet Online játszani?Eredetim van,csak Steam-en kaptam ajándékba.
  • Mbenyo97
    #7257
    Valaki nem tud olyan hack programot mondani amivel a kocsi kamera nézetét külső nézetről belső nézettre lehet állítani hogy látszódjon a műszerfal is. Erről láttam youtub-on videókat.
  • 12346
    #7256
    :D
  • Mbenyo97
    #7255
    Kár hogy nem lehet kisebbre venni akkor kevesebb helyet foglalna a pedrivon.
  • arty
    #7254
    nem, mivel a pályák akkorák, semmi kivágható cucc nincs, ami kellően nagy lenne (videok+zenék)
  • Mbenyo97
    #7253
    Valaki szerint le lehet csökkenteni a flatout 2 játék taratalmát a kb. 2,85 gb méretet kb 1 gb-ra??
  • arty
    #7252
    Ha még csak most szerezted meg, miért nem játszod egyelőre a gyári cuccokkal? :) Megértem, ha valaki egy idő után azokat megunva moddol, nade előre... ??
  • masterboy69
    #7251
    Most szereztem meg a játékot és van hozzá autó,pálya?A letöltött autókat hova kell elmenteni?
  • cspedro
    #7250
    multizik még valaki? most akarom feltenni :)
    ( tervezem,csak besz*rt a dvd-íróés nem olvassa be xD )
  • arty
    #7249
    innen jönne

    de nem ajánlom, borzalmas játék lett.
  • viktor2012
    #7248
    sziasztok tudnátok olyan oldalt linkelni ahol le birom tölteni a flatout 3-
    at???
  • Bence94
    #7247
    most nincs fent de úgy tudpm igencsak él multi még mindig!
  • arty
    #7246
    próbálj Flatout Ultimate Carnage-t szerezni, ott még úgy ahogy vannak játékosok
  • SewerRat
    #7245
    Ez szomorú:( Sehogy sem? Vannak azok a játékos-kereső progik (gamespy) úgy sem? Esetleg hamachi?
  • ollie
    #7244
    Multizni nem nagyon fogsz tudni, ahhoz már túl régi.
  • SewerRat
    #7243
    http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=Szimul%C3%A1tor&SelectedGameTitle=FlatOut%202%20%28EVM%29&SelectedGame=d59b6779-27f6-4e54-a835-b65ae486aca5&SelectedGameCategoryID=f262b93b-37ce-492e-a179-0e1512b407ad

    Ez miez? Hát megveszem! Kérdésem az volna, hogy a multy mennyire él? Vannak rajta játékosok?:) Soha nem multyztam még autós játékkal. Normálisan játszanak?
  • Match
    #7242
    Nana, én anno megvettem ezt vedd meg-es kiadásban, és marhára nem adtak hozzá semmit :)
    Nem is kérte, csak az első patch telepítésénél, ami ugye emiatt sikertelen volt.
    A warez csodálatosan fut azóta is :)
  • ollie
    #7241
    Ha megveszed, adnak hozzá kulcsot.
  • Jaka923
    #7240
    Nem látod a szemedtől a fejlécben nagy, pirossal virító betűkkel a figyelmeztetést??!!
  • Helpxx
    #7239
    Hello letöltöttem a játékot torrentről és nem tudom a játék CD kulcsát ha valaki tudja pls írja már ide le kérem meg köszönném.
  • Mbenyo97
    #7238
    Köszi a válaszod de már meg oldottam a próblémát már csak az van hogy miért ilyen színűek az autók:

    http://kep.ivpicture.hu/613025.N.jpg


  • arty
    #7237
    Remélem eredeti játék ;)

    Nyomj YES-t, installáld a starforce drivert, inditsd ujra a géped és játssz!
  • Mbenyo97
    #7236
    Hali!
    Lene egy kérdésem miért dobja fel mindig ezt amikor el akkarom inditani a flatout 2 játékok????
    http://kep.ivpicture.hu/607294.N.jpg

    Tudna valaki segiteni ezen a problémán!!
  • HHenrik
    #7235
    Miért nincs zene? (hang van)
  • kifli
    #7234
    steamen kerek 1 euro a játék :)
  • Colt17
    #7233
    Hello!Multiznák valakivel :).
    xfire:70wolf70
    msn:[email protected]
  • zsolthubicsak
    #7232
    Na vki jöjjön már gémelni multiba,a címem a profilomban,aki akar gémelni vegyen fel msnre és a többit majd ott...

    ====FlAtOuT4eVeR====>>>
  • arty
    #7231
    cd kulcsot az elcseszett starforce védelem kért, elvileg nem szabadott volna neki, dehát... :D
  • Match
    #7230
    Nekem az eredeti verzió win-en kért cd key-t amikor patch-elni akartam, és persze nem kaptam hozzá semmit, sehol sem találtam, nem tudtam felrakni.

    Azóta kissé megrongálódott a dvd, leszedtem egy warez verziót, gond nélkül felment rá, azóta is szépen működik, már 2 win cserét is kibírt :)
  • sose
    #7229
    és ti tudtok vmi helyet ahol a maceset meg lehet venni? mer megveszem csak legyen valahol..
  • arty
    #7228
    windowson nincs cdkulcs, ha MAC-en van, akkor meg kell vennetek, ha multizni is akartok

    (bár ha már játszanátok, akkor talán egy windows feltelepítése könnyebb lenne... és win-re 900ft a játék és kapható is itthon :) )
  • sose
    #7227
    főleg hogyha a maces verziót nem csak alaszkában lehetne kapni..de azért kösz
  • ollie
    #7226
    Ja van tipp, vedd meg.
  • sose
    #7225
    cső! én mac-es vagyok, felraktam a játékot, de nem updateltem ahogy inditásnál kérte, mert miutan egyszer megtettem, nem indult el, mondván hogy invalid a cd key..(amugy neten azt olvastam h nem is kéne kérnie a cd key-t de gondolom ez a pc-s verziora vonatkozik).. szoval patch nélkül tolom, nekem ugy is jó. átvittem egy haveromhoz, felraktuk ott is (ugyebár szintén macre) ezután probáltunk hamachin játszani, nem találták egymást. utána probáltunk neten, de nem tudtunk egymáshoz belépni mer azt mondta h a szerver már nem létezik, pedig igen.. ha meg máshoz léptünk be, valahogy azt hitte a gép hogy mi ugyanazok vagyunk, tehát én nem láttam őt, ő meg engem, és valahogy nem akart menni.. lehet h a cd key a problema? az a baj hogy neten nem találok már más cd key-t, csak ezt az egyet, ez is a mac-es torrenthez volt.. vmi tipp?