9798
  • dzoli93
    #9638
    csátok.interneten jáccanék ezzel a játékkal csak nem tok profilt csinálni.kéri az e-mail címet és nem tom leírni a @ jelet.nem tudjátok h kell jáccani neten?köszi
  • SimaSuna #9637
    próbáld ki másik VGA driverrel...
  • badoer
    #9636
    sziasztok.felraktam szépnen fut nem szakadt csak nagyon szemcses a kép.mit lehet tenni?windos xpém van videokartya nVidia GeForce FX 5600
    kőszőnőm aki segoit:)
  • redbull0304
    #9635
    Köszönöm! :)
  • Zsolt01
    #9634
    Magyrítások Portál
  • redbull0304
    #9633
    Sziasztok tud nekem valaki magyarítás adni hozzá? :)
  • Gut
    #9632
    Bocs, elfelejtettem írni, h Playstation 2-ről van szó!
    Kössz
  • MaverickSXT
    #9631
    hat pasz,a momo val siman megy
  • Gut
    #9630
    Sziasztok!
    Miért nem megy a Toca Race Driver 3 a Logitech DFP-vel????????
    A Logitech honlapján azt írják, működik!
    Köszi!
  • SimaSuna #9629
    1enlőre nincs -.-
  • Halálmadár
    #9628
    nincs újabb rész?

    PM-ben várom a választ
  • Zsolt01
    #9627
    Esetleg ezekkel próbálkozz.

    Nekem is RELOADED van. Pl.: itt találsz.
  • SimaSuna #9626
    letiltással semmit nem oldassz meg..attól a bios látja..csak a cd/dvd tápkábelét kell kihúzni..
    vagy szedj le Reloaded-est..és nem kell leszedni..
    ezt meg dobd ki vagy frizbizzél vele..
  • punántúl
    #9625
    Ez nem r. verzió,de lehet valamit kezdeni ezzel? Eszközkezelőben letiltottam a dvd meghajtókat meg minden, úgy se megy. Az hogy a géphez hozzányuljak egy játék miatt az kizárt. Ezt is sokáig szedte, meg nem is tudom honnan lehet reloaded verziót szedni, inkább erre valami mot találni
  • SimaSuna #9624
    ha reloaded-es akkor azzal mennie kéne..ha nem akkor tlts le 1 reloadedest..
  • punántúl
    #9623
    4.10-es toolsom van. Most raktam fel, eddig 4.09 volt gondoltam arra is hogy azért nem jó, ezért 4.10es raktam fel de semmi...
  • SimaSuna #9622
    daemon tools 4.08 és kész
  • punántúl
    #9621
    Üdv mindekinek,

    Van egy 4.25GB toca-s verzióm, nem tudom reloded vagy nem. Letelepítettem, starforce cleaner is megvolt de semmi. Kéri a cd-t. Letöltöttem egy cracket is amivel elindul egy fekete képernyő kb 10 másodperc után le is áll az egész és kiírja hogy rd3.exe error. A demo-t egyszer letöltöttem és normálisan futott. Visszaolvasva azt is láttam hogy nem csak nekem volt ilyen gondom de senki nem írta le hogy kéne megoldani. Lehet valaki leírta vagy 50 oldallal korábban.....Valaki tudja mit lehet ezzel csinálni?
  • laci 700
    #9620
    mostmár jó!
    kerestem a progihoz frissítést és jó!
    thx!
  • laci 700
    #9619
    Hello
    Nekem fent volt vistán ez a játék és tökéletesen működött.
    Amióta újratelepítettem a win vistát azóta folyton hibát ír ki a StarForce Protection progira... ezt most miért csinálja?
    Pls help!
    thx!
  • SimaSuna #9618
    1. lényegtelen aki tudja az tudja..

    2. googlébe kereshetel.. mert itt nemigazán találsz..
  • zoolee
    #9617
    Hali, olvastam a faq -t és találtam 1 röhelyes hibát..Az nforce az nem intel gyártmány, hanem nvidia..-.-


    On/Milyen bajnokságok vannak, h vannak?
  • K Ace
    #9616
    Nemhiszem, mer tegnap a rip verzióval is ugyanez volt. Azóta nem megy. Meg a gamespy böngészőben is csomóan játszanak vele. Most is mikor csinálom az accot akkor megy, de ha kilépek onnantól már nemtok visszacsatlakozni.
  • SimaSuna #9615
    valszeg a gamespy karbantart...
  • K Ace
    #9614
    Na ezt már megoldottam. Most az a gondom, hogy nemtudok online játszani. Megcsináltam az accot, és akkor működött is tökéletesen játszottam is, de most minden csatlakozsánál azt írja, hogy nemtud kapcsolódni a gamespy-hoz. Pls help. A tűzfal által sincs tiltva a progi.
  • K Ace
    #9613
    Helosztok. Az a gondom van ami sok más embernél is előfordult, ahogy olvastam. Amint indítanám a versenyt kilép rd3.exe hibát észlelt ezért leállt üzivel. 100% hogy nem driver, vagy hardveres a gond, ugyani megvolt
    egy rip verziója is a játéknak, és az tökéletesen működött csak letöröltem, mer a hangok hibásak voltak, és a videók is hiányoztak, tehát megvolt kicsit nyirbálva a játék. Igyhát megszereztem a rendes reloaded es verziót. Meg a demo is tökéletesen megy. A menüig még eljut, és amikor töltené be a versenyt akkor KO. Nemtudjátok mi lehet?
  • WNW
    #9612
    Akkor nem hibatlan a kor...:)
  • gallardo
    #9611
    aha. kösz megvan csak az a kár hogy neten tök hibátlan köröket megyek egyesek mégis körönként 10 másodpercet vernek rám.
  • SimaSuna #9610
    regelsz a gaméban..és mész online játszani..
  • gallardo
    #9609
    hogy lehet ezzel neten játszani? mer odáig eljutottam hogy be kell állítani az internet kapcsolatot csak aztán hiába nyomom az entert nem enged tovább. pls help
  • WNW
    #9608
    Osszeraktam egy bajnoksagot, Nascar kocsikkal DTM palyakon.. Kb. olyan erzes, mint a kamionverseny.. Balna tancol egy balett eloadason...
  • milk4
    #9607
    valaki nem akar holnap neten játszani?
  • milk4
    #9606
    ez fájt...
  • autoszimulator
    #9605
    omfg

    túl sok szabadnap van a nagy sárga házakban -.-
  • SimaSuna #9604
    nagyon humoros^^
  • fbd195
    #9603
    az egyik haverom kitalált erröl egy új játékot.
    az a neve hogy Toka Race Driver... nos egy emberrel kezdünk(mi mással) és az a lényege hogy versenyezni kell a nagy tokás emberekkel
    minnél nagyobb a tokájuk annál nehezebb.
    ha kipörgetted akkor a végén neked lesz a legnagyobb tokád :D
  • StephenKing
    #9602
    Ugyanazt csinálja patch-el és nélküle is.
  • SimaSuna #9601
    1.1 patch?
  • StephenKing
    #9600
    Most az a gondom hogy ha online akarok játszani az esetek 90%-ban mindig leáll a játék és a következő hibaüzenetet adja ki:
    AppName: rd3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: math3dnow.dll
    ModVer: 1.0.0.6 Offset: 0000117f
    Valakinek valami okos ötlet??
  • WNW
    #9599
    Imadom a sznobokat, olyan kis butuskak...