9798
  • SimaSuna #9678
    ez korántsem így van..

    vannak az Upgrade-k..azokat bárhova beírom..bármennyi kreditet adok..
    indulhatol te a legjobb verdával..a fűnyíró kistraktorral 3-4mp-t rádverek :D
    mikor feljött a német..és csak azt láttuk h 6. padlón elhúz mellettünk..
    hát nemvolt széplátvány..

    Taky csak szívózik...míg a legközelebbi HRC talin fejbe nem vágom :)

    ToCa3-ról tértünk át a GTR, GT-L, majd most a GTR2re...

    sajnos a Toca3 nagyon Arcade-os lett...így hagytuk a francba..áttértünk SIMre...

    jók voltak a Toca3as esték..DTMes Audival monster pályán...13 verseny 1 este alatt..este 7től 11ig..nagy volt..
  • WNW
    #9677
    Nem neked irtam, hanem annak, akinek Te is...:) Csak rad akartam erositeni.. Amugy persze lehet csalni, csak latszanak a koridokon, vagy ha arra vigyazz a ficko, akkor a kocsik mozgasanak dinamikajan.. Ezek ellen 3 vedekezesi lehetoseg van.. Nem indulni coll off sessionban, mert a csalok 80%-a ott oromkodik, mert ugye ott szaguldozhat ahogy akar, senki nem zavarja.. Jo host-ot talalni, aki kirugdossa oket, vagy ha ez nem megy, es bejonnek coll on sessionba, parszor jol nekivinni oket a palanknak, kikiserni a homokba, stb. Maris elmegy a kedvuk a mokatol... Ez a nem kell tudni vezetni meg bocs, hulyeseg.. Konyebb, de ha jo fickokkal kerulsz egybe, es tizedek vannak koztetek koridokbe, akkor max-ot kell hozni..
  • Dietrich
    #9676
    én meg azt, hogy játszanak még toca 3-al ;)
  • SimaSuna #9675
    1.ne szóljá be...
    2. tudok vezetni, nem csalok
    3. ebben a játékban simán tudok úgy csalni h észre sem veszed..
    (anno mi sem vettük észre..de rájöttünk)

    4. ha ezzel a játékkal játszol..vezetni tudni NEM kell, mert magától megy a verda...
    5. ha kemény legény vagy..gyere GTR2zni :D
  • WNW
    #9674
    Ja... Tanulj meg vezetni, aztan nem kell csaalni...
  • SimaSuna #9673
    mennyé szépen haza azt otthon csaljá-e more :)



    jah h innen indultunk...aztaa...régi szép emlékek :D
  • Zsolt01
    #9672
    Trainer !!!

    (Infó Google.)
  • Taky76
    #9671
    Helló!
    Hogy lehet csalni ebben a játékban?

    Nem is tudtam, hogy ez még élő fórum!
  • LeePí17
    #9670
    csinálsz accot..és mész ONLINE play-re..
    @ot SHIFT é, SHIFT2 vel lehet csinálni..
  • belapeter
    #9669
    Hogy lehet menni interneten más gyerekekkel?
    Van valami közös NET-es fiók amin a többiek is jáccanak???????
    Válaszoljatok!!!!!
    (DOBOS HÜLYESÉGET NE RJ PLS)
  • belapeter
    #9668
    Milyen kódok vannak a játéhoz?
  • lac coo
    #9667
    Hello4

    Ismét előszedtem a játékot , de sajnos az istenért nem tudom az irányítást a kormányra rakni :((((( Elvileg mindent beállítok de mégis csak a bill-re reagál:(((
    Van valami trükk vagy csak valamit nem veszek észre ?

    THX !
  • hose
    #9666
    sziasztok!
    lenne egy kérdésem .
    ma vettem egy gamepadot ( Manta Warrior Game Pad (MM816)) és néha kilép a multiból egyenesen a bejelentkezésig.eddig ezt nem csinálta csak ma.driver nem kellett a pad-hoz , bekalibráltam , de nem akarja az igazat!
    Xp-m van , eddig semmi baj nem volt a gaméval (1 éve tolom vele).
    Ha van vkinek vmi ötlete , megköszönném!
    Szép napot!
    hose
  • bence19940611
    #9665
    helló all! honnan lehet letölteni az 1.1-es cracket???
  • Viktorr
    #9664
    megvan,köszi
  • SimaSuna #9663
    állítsd az AI erőségét..asszem beállításoknál lehet..
  • Viktorr
    #9662
    Hello
    Belehet állítani a játékban,hogy az ellenfelek agresszívabban vezessenek?pl kicsússzanak,össze törjék egymást stb...:)
  • Dietrich
    #9661

    a csipogás az mindig hardver hibát jelez.
  • Dietrich
    #9660
    :)
    az egy másik lapnál volt (abit bh6) de még így is működik 9 évesen ;)
  • laci 700
    #9659
    Hello! Leszedtem a proci hűtőlét és kitakarítottam! (Tele volt porral:P) Mostmár működik rendesen a játék!
    Thx!
  • laci 700
    #9658
    A VGA-ra kb másfél hónapja vettem új hűtőt tehát azzal nincs baj:p
    Maradt az alaplap és a proci hűtője... sztem az alaplap lesz mert nagyon zúg bekapcsoláskor (a hűtő).
  • SimaSuna #9657
    vagy az alaplapon van 1 PÚPOS kondi..akkor a lap a kukába végzi
    :)
  • Dietrich
    #9656
    esetleg melegszik a proci..lehet újra kéne pasztázni vagy a hűtőbordák teljesen elvannak porosodva. vagy az alaplapi venti adta meg magát és az nb melegszik. nekem is volt IS7 lapom azon lecseréltem az abit szutykot az nb-ről és tettem fel helyette egy zalman passzív hűtőt.
    ugyanez álhat a vga-ra is..lehet poros a hűtőborda és melegszik emiatt vagy nem forog a venti.
  • laci 700
    #9655
    Hello!
    Álltalában kb 15-20 perc játék után elkezd csipogni a gép és kb 5 perc múlva ki is kapcsol teljesen (mintha kihúznám). de ha visszakapsolom működik rendesen. Mi lehet a probláma? a Gép: Alaplap: ABIT IS7 Proci:Pentium 4 3Ghz Videó kari: ATi R9550 256MB Ram:4x 256MB(1GB)
    A ToCa RD 2 nél is csinált néha ilyet. A 3 nálrégen nem csinálta csak mostanában és egyre sűrűbben.
    THX!
  • levi19711023
    #9654
    Mielőtt újraraktam a windowst, azelőtt csinálta más progi is, most csak a toca2-nél van ilyen.
  • Dietrich
    #9653
    sok minden okozhat kék halált, de az esetek túlnyomó %-ban a döglött memók okozzák. ilyenkor egy memtest futtatása válaszolhat a kérdésre 5-10 perc után repkednek a piros error szövegek ha valóban memo hiba.

    más 3D alkamazásnál is kék halál van?
  • SimaSuna #9652
    valszleg kékhalálod van..
    ez szoftver..hardware okozhatja..cseréld ki a memóriákat..vagy rakj Xpt
  • levi19711023
    #9651
    Hello!Amikor feltelepítem a toca2-t és el akarom indítani, bejön egy kék kép tele szöveggel és újraindul a gép. Már vagy 3-szor újraraktam de így sem működik.Valaki segítsen! (a játék eredeti) Elóre is köszi.(Tudom hogy nem ide kéne írni, de a toca 2 topicjában nem válaszol senki)
  • WNW
    #9650
    Osszepakoltam egy sajat bajnoksagot DTM ala.. Na most beraktam, hogy valaszthato legyen az idojaras is a palyaknal.. Viszont ez sok palyanal kifagy.. Gondolom nincs esos verzio leprogramozva... Van valami lista valahol, hogy melyik palyahoz mi allithato be..?! En nem talaltam guglival..
  • WNW
    #9649
    Hulye kerdes... Hogy lehet sugdolozni (whispers) a jatekban..?! Mar irogattak igy ram a chat-ban, de nem tudok rajonni, en hogy hasznalhatnam...
  • SimaSuna #9648
    1hszbe mehetett volna..
  • DJ CONUS
    #9647
    itt
  • DJ CONUS
    #9646

    Kitömörited bemásold a savedata-ba és induldhatod..
  • DJ CONUS
    #9645
    ÉS aki 100% mentésre vágyik minden gép osztály elérhető!
    http://www.dj-conus.extra.hu/mentes100.rar
  • DJ CONUS
    #9644
    Űdv pilóták ! Egy linket tudtok adni egy No dvd Crackröl hogy dvd nélkül is fusson a Game:) kösz elöre is! és ha nem csak felülkel irni akkor rövid le irást is kérek! üdv conus
  • Fec papa
    #9643
    Hello!

    Az lenne a kérdésem hogyha csinálok szobát/servert akkor a pályákon az időjárást át lehet valahogy váltani, mert már voltam olyna serveren ahol esett az eső...
  • WNW
    #9642
    Emberek az milyes cheat, hogy valakinek a legjobb kore mondjuk 1.05, en vegig 1.04-eket megyek, es megis megy el tolem, es megver....?????
  • atomeromu
    #9641
    Szega Evribadi!

    Kiss segitsegre lenne szuksegem. Feltettem a jatekot es a grafikaja is szep, csak a kepernyo jobb oldalan kis negyzetekben bevillog a desktopom egy resze es be is akad eleg gyakran. Amit eszrevettem meg, ha leszabajoz a verda vagy sok hangot kell kiadnia a gepnek, akkor gyakrabban szaggat be. Mar probaltam teljesen lebutitani a felbontast, de a hiba ugyanaz. A TOCA 2-nel es ugyanezzel a problemaval kuzdok. Mar tettem fel tobbfele drivert is, de semmi! :(:(:(
    A gepemrol: ASUS M2N4-SLI ,AMD 4.8+, 2*1GbRAM 800Mhz, Nvidia Gainward 8600GTS, 21"-os DELL TFT
    Nem tudom mennyire fontos,de csak alaplapba integralt hangkartyam van!

    Elore is koszi minden infot!
  • dzoli93
    #9640
    köszi.aki akar velem jáccani vegyen fel msnre :[email protected]
  • SimaSuna #9639
    alt 2
    shift é
    shift á