127
winrar
  • wepapa
    #127
    Szép napot.Windows 8-ra letöltöm bármelyik winrar programot de nem akarja az egér jobb klik gombjával elkezdeni kicsomagolni semelyik fájlt miért ?tud valaki segíteni ?előre is megköszöném.
  • Anonymusxx
    #126
    Van egy jópár olyan tömörített zip fájlom, ami a winrar-ral való kitömörítés elején azt Írja hogy:
    " The archive is corrupt"

    Viszont ennek ellenére úgy látom minden gond nélkül kicsomagolja, de vajon miért írja ki ezt a hibaüzenetet?
  • kander
    #125
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség! Letöltöttem egy .rar-okra szétszedett filmet. Ám amikor ki akarom csomagolni (mint ahogy már sok-sok filmnél tettem máskor), akkor azt írja ki hibaként, hogy a fájlnév vagy a kiterjesztés túl hosszú. Ilyennel még sosem találkoztam. Átnevezni pedig sehol sem tudok. Mi ilyenkor a teendő? Előre is köszönöm a segítséget!
  • kjhun
    #124
    Kijelölöd a *.001 nevű fájlt és duplaklikk, utána a windows felajánjla hogy mivel akarod megnyitni a fájlt, válaszd ki a WinRAR-t vagy a 7-Zip-et (ha fenn van), akkor utána elvileg be kellene a tömörítőnek olvasnia a fájlt, hogy mi van benne, aztán kibontás/kitömörítés parancs. (Lehet olyanis hogy nem rar fájl eredetileg, hanem egy több darabra szétdarabolt fájl, (akkor kell lennie egy *.sfv fájlnak is), akkor indítsd el a Total Commander-t, tallózd ki a fájlokat tartalmazó mappát, aztán jelöld ki a *.001 fájlt, és Fájl menüpont,Fájlegyesítés parancs.
  • junkers
    #123
    Sziasztok !!!

    Kellene egy kis segítség ilyen típust hogy lehet kicsomagolni: 001fájl, 002, fájl .... stb . Ezt hogy lehetne futtathatóvá tenni?

    A segítséget előre is köszönöm !!!
  • Puhos
    #122
    Igen. Uninstall!!!
  • pite9
    #121
    sziasztok! szeretném tudni,hogy le lehet-e szedni a winrart a gépről,és a igen akkor HOGY?? kössz
  • force88
    #120
    Hy!
    minden part-ot 1 mappába helyezel és nyitod, abból, ami ott van, áthelyzed és már fut is!

    Az új cucc működött, köszönöm.
  • ChuckYeager
    #119
    Egy Kérdés: Letöltötem a Qarl's Texture Pack III-ot de darabokban volt (part1,part2...) hogy lehet összefuzni??
    Help
  • force88
    #118
    Bárki tudna az ügyben segíteni, ide írja meg:
    [email protected]

    HELP!
  • force88
    #117
    Szerbusztok!
    Olyan gondom van, hogy letöltöttem 1 trialt, viszont nem találom sehol a kulcsot (se gólé, se más hol). Vki hogyha tudna nekem segíteni, nagyon örülnék.
    Nincs pénzem, hogy megvegyem ere.tiben, vizsont szükségem van rá.
    Számítok rátok!
  • BB7
    #116
    Videót vagy zenét se bír sajnos ilyen szinten tömöríteni! :/
    [Nyers anyagot csak!]
  • Pio
    #115
    Winrarban kitallózod a mappáját majd rányomsz a bal szélső gombra felül (magyar verzióban Hozzáad). Az új ablakon értelemszerűen beállítod, amit akarsz, tömörítési eljárást átteszed a legalsóra (Legjobb a magyarban) és reménykedsz, hogy tud rajta annyit tömöríteni, ami nem valószínű hacsak nem tömörítetlen videóról/zenéről, szövegfájlokról vagy valami hasonlóról van szó.
    Ja és készíts be némi hidegélelmet is, mert ekkora anyagot jó sokáig fog tömöríteni.
    Amúgy ha a cél az, hogy DVDre ki tudd írni a cuccot, akkor állítsd be bal alul a kötetnagyságnál, hogy DVD méretre daraboljon és akkor 2 DVDre ki tudod majd írni.
  • kotivok
    #114
    iszonyatjó ötlet, nem is tom hogy ez h nem jutott eszembe ! :)
    de én az egészet tömöríteni akarom
    azt hogy kell csinálni ?
  • BB7
    #113
    Úgy, hogy a felét kihagyod! :D
  • kotivok
    #112
    hali
    hogy kell winrarral tömöríteni egy mondjuk 7 gb s fájlt 4 re ?
  • PrisonMan
    #111
    Hy, lenne egy olyan kérdésem hogy hogyan lehet egyszerre nagyon sok (80+) nagy méretű avi csomagolni? SO ne egymás után kelljen méretet állítani meg minden... Hosszú is macerás.. Lehet valahogy egyszerre többet? (nem egy archívumba hanem külön külön)
  • ZTM
    #110
    Köszönöm a segítséged!
  • Pio
    #109
    Jobbklikk a mappán és Hozzáadás archívumhoz... vagy kitallózod winrarban és Hozzáad gomb.
    Majd itt bal alul "Kötetnagyság byteban" és itt beírhatsz egyéni méretet byteban, de ha a nyílra nyomsz ott ki lehet választani a DVD5ös szabványméretet.

    Amúgy épp most jött ki a 3.90 beta1 verzió, akit érdekel. Különlegessége, hogy elérhető a 64bites változat is.
  • ZTM
    #108
    Heló!
    Segítség kéne!1 feltelepített 8,11mb-os játékot szeretnék 2 4,7 Gb-os DvD-re írni.Mivel csak úgy nem vehetem ketté a game könyvtárát gondolom be kell csomagolni,a dolog ott kezdődik hogy nem tudom hol lehet beállítani hogy "partokra" szedje a fájlt:S
    Remélem nem hülyeség amit kérdezek!
    XD
    Köszi a választ!
  • c1114
    #107
    Használd a javítás/Repair gombot a fájlra. Ha több különböző adatfájl van benne, akkor amit lehet, így meg tudsz menteni. Egyébként másolás/letöltés közben keletkezhetett valami hiba és ezért nem tudja kicsomagolni.
  • kalama
    #106
    Hali! Nekem aza godom lenne, hogy a WinRAR-om ha valamit ki akarok csomagokni mindig kiírja azt, Diagnosztikai üzenetként, hogy valamelyik fál sérült vagy hibás, és mindnél, már újra telepítetttem feltettem a legújabb verziót és még midnig plz valaki segítsen!
  • Snexi
    #105
    véletlenül magáztalak :D
    1 meghajtóm van csak sajnos,akkor marad a felmásolós megoldás
  • BB7
    #104
    Mindjárt más! Sztem nyugodtan tegezhet/sz amúgy!
    Ha 2db meghajtód van, akkor szerintem megoldható, de, hogy hogy azt nem tudom! Ha meg csak 1meghajtód van, akkor szerintem semmiképp nem megoldható!
  • Snexi
    #103
    szerintem félreértett :)

    szóval mondjuk 70 darabba van földarabolva egy cucc (mondjuk egy játék),35 darab az egyik dvd-n,a másik fele pedig a másik dvd-n van
    ha elkezdem kitömöríteni akkor egyből kéri a 36. rar-t ami a másik dvd-n van
  • BB7
    #102
    Ték volt! -.-

    Am. persze! :) Mikor kitömöríted, akkor a cél helyének a winyót kell megadni! És azon belül a megfelelő mappát!
  • Snexi
    #101
    vagyis kitömöríteni
  • Snexi
    #100
    valahogy kilehet bontani 2 dvd-ről feldarabolt cuccot anélkül hogy fölmásoljuk a gépre?mert kva sok idő fölmásolni mondjuk 6 gigát,de máshogy nem fér ki sima dvd-re
  • tajthy95
    #99
    Lehet. De mostmár mindegy, mert idők közben találtam egyet, ami olyan ami nekem kell. :) Köszi!
  • BB7
    #98
    Igaza van! Szerintem is ezzel kevered!
  • ldavid
    #97
    nem csak sfx archivot lehet létrehozni? az kicsomagol magától
  • tajthy95
    #96
    Elvileg a WinRaR-ral valahogy lehet SETUP-ot készíteni egy feltelepített programhoz, egy exe fájlhoz. Mostmár érted? xD
  • BB7
    #95
    Jájj! Mit keresel te a WinRar topicban? XD
    De egy EXE fájl! Az oké! De milyen telepítőt? Másolja be azt az EXE fájlt valahova? vagy telepítse fel a gépre... de nemértem!

    Jó! Mit tartalmaz az EXE fájl? És mire való? Most mi történik ha elindítod?
  • tajthy95
    #94
    Nem! Akkor másképp próbálom mondani. Van egy alkalmazás (exe fájl) amihez szeretnék csinálni egy telepítőt.
  • BB7
    #93
    Mit is akarsz? Egy RaR fájlból [azaz ami benne van] egy telepítőt. Tehát bemásolja a fájlokat egy bizonyos könyvtárba... [C:/program Files pl.]?

    Itt nézz körbe!
  • tajthy95
    #92
    Hello! Lenne egy kérdésem! Adott egy PC játék, ami fel van telepítve a gépemre. A szeretnék hozzá csinálni egy telepítőt, hogy felrakhassam bizonyos oldalakra, ahonnan le tudja tölteni más is. Tehát hogyan tudok telepítőt csinálni a játékhoz WinRAR-ral? Légyszives írjátok le lépésről lépésre, mert neha elég értetlen tok lenni. xD Köszi a választ
    !
  • BB7
    #91
    Sajnos vhogy én is azt veszem észre, h. az újabb WinRaR-ok mintha lassabbak és bugosabbak lennének! :S
  • Prince23
    #90
    ez a legújabb winrar, a 3.80-as verzió mintha lassabban csomagolna kb 4 percel egy 4.5 giga tartalmat. nem?
  • BB7
    #89
    XD Rosszul töltötted le vagy rosszul csomagoltad/csomagolta be az aki csinálta anno! De azért ajánlom még TCvel kicsomagolni! Hátha!
  • Aliens88
    #88
    Egyszer a sulis gépen a winrarral kicsomagoltam egy kb 700 megás avit aminek az egyik rarjából legalább a fele hiányzott. Nem tudja valaki hogy ez hogyan lehetséges???