12892
  • Brutal
    #9120
    Én klánt keresek lvl40-en van valaki aki befogsd egy szegény 40-es archert? :D
  • Elitewarrior
    #9119
    Dodó!

    Ne mond már, hogy nem ért atrocitás ez hülyeség! Pontosan, hogy ért!
    A nevet nem nyúltuk le!! A Hungarian és Hungarians magyarságot tükröz, amit minden magyar használhat!! A jelentését a vége adja az egésznek!

    Hungarians= Magyarok
    HungarianElite= Normális, kivételezett, rendes, Magyarok

    Ezt azért aki angolt tanul az tudja, vagy a nyelvtanárom nem áll a helyzet magaslatán. Ennyit erről dodó.

    A Hungarians igen is 1-2 ember kivételével még köszönni sem köszön!
    Amikor Én kiléptem mindenkitől elköszöntem aki bent volt. Akkoriban 1-3 ember között volt. Többen nem voltak fent. És a kilépés nem hirtelen felindulás volt, hanem hetek óta próbáltam megbeszélni és megoldani a problémákat sikertelenül!
    Még utánna is megpróbáltam de semmi hajlandóságot nem mutatott rá 1 ember sem. Meguntam és nem foglalkoztam tovább a kérdéssel. Utánna jöttek az ellenségeskedések!
    Amikor kész lessz a szerverem téged szivesen látlak ha akarsz jönni vagy akár felkukkantani, mondtam nincs veled gondom. A két guild "Hungarians és a HungarianElite" öszeolvadhatott volna, ha nincsennek ezek az ellenségeskedések. Ezt te is tudod mert megbeszéltük.
  • v150r
    #9118
    az elmúlt időszakban rengeteg ilyen eset történt köreinkben, szal sztem ez olyan dolog, hogyha picit is érdekel, hogy milyen cuccok vannak a karidon, meg úgy en bloc h mi történik a játékban, akkor minimum havonta bejelentkezel 5 percre.
    amikor én elkezdtem (most már több, mint egy éve), már akkor tudni lehetett, hogy aki nem lép be 3 hónapon belül legalább egyszer, az le lesz takarítva.
    persze akinek nem inge...
    mellesleg sajnálom.
  • Bucser
    #9117
    Őszintén? Szívás. De az töményen.
  • gvarga12
    #9116
    na most megneztem
    engem is letakaritottak mondhatom nagyon kedves
    ilyenkor WTF van ?
  • Silversting
    #9115
    Sziasztok!! Doma nagyon jót derültem a snow event leírásodon :) Írónak kéne menned ;D
    A másik dolog: én is Chamberrel értek egyet a kicsik támogatásával kapcsolatban. Már én is ajándékoztam el pár cuccot kicsiknek, de azok meg 2 hét alatt újat kezdtek más kaszttal, a régi cuccokat meg fogták és leadták merchantnál :S. Ezután soha semmit nem láttam viszont a régi cuccokból.
    És ez a baj a nagy többséggel: sokan már 25 és 30 között feladják, mondván "onnan már nem lehet gyorsan haladni" :S És akkor a LVL 65-s mit szóljon? Én se kaptam semmit ingyen. Max uncsitesomtól a G16-t meg G8-t. A 40-s tuningolt kardom is részletre vettem tőle, de kifizettem. Full G42-be csak 31-s szinten sikerült beöltöznöm. 33-tól pedig már minden ment magától :) Most 41-n tartok, és a téli szünet végére cél a LvL 45.
    UFF
  • grimus
    #9114
    Ja, most latom, hogy se cuccod, de penzed :-|
    Bocs! Kuldok halot ;-)
  • grimus
    #9113
    Mennyi a hálo? 40 geon? Kb 5 Plunderer?
  • Dodokacsa
    #9112
    @Elite

    nagyon nem kéne általánosítani, csak mert nem voltatok képesek 1-2 emberrel tisztázni a dolgokat
    1. ha kilépek egy guildből elköszönök. ezt nem annyira tartottátok be...
    2. nem nyúlom le a régi guildem nevét (Hungarians - HungarianElite... lol?)
    3. senkit nem ért atrocitás amiért kilépett. mi nem az ukrán mafia vagyunk...
  • qwer2000
    #9111
    a játékba ZeonSWhorE a nevem
  • ThedarkmanHUN
    #9110
    Mondassz nevet lehet tudok segiteni:) sőt egy "kozepes" RTB-t is tok adni (kolcsibe) me kitudja miko jon meg a kedvem ujra kalozni=)
  • qwer2000
    #9109
    azt naon megköszönném! :)
    amúgy aztis naon megköszönném ha vki küldene 2 ezer geon :P legyen miből halászhálót venni,mert a pecás ötlet se rossz de 0 geonból még háló se kerül xDDD
  • Szimbi
    #9108
    megmondta* (1 nyelvtan 1-est bevések magamnak)
  • Szimbi
    #9107
    hi, hi

    Az árakon dobtam egy hátast (nemis kicsit), rebit nem veszek az már ziher, xp követ meg tuti :D
    A kari fel van szerelve (hál istennek) full clean g46 és egy 50-es íj +1 milla kezdőtőke. De csak ideiglenesen rambózok archerrel.

    Nemtudom, de az archer valahogy dúrván potitemető Oo Doma is megmonta: busz, metró, villamos és nők után nem futunk :D na jó az utóbbi csak vicc (ha hív:P)
  • Bucser
    #9106
    beléptem volna én:D csak nem volt mivel:D
  • Bucser
    #9105
    Ugyanebben a mazsolában vagyok én is... üres az összes accon lévő karim.. (A kicsik fel voltak ruházva g42-be meg rajtuk tároltam a headeket:D)
  • ThedarkmanHUN
    #9104
    Én feltudok neked ajánlani egy full g46 setet, aztán g45 bowot nemtok már:S
  • Chamber
    #9103
    Néha be kéne lépni a karikkal különben ez lesz :(
    Általában a fizetős MMOkban is csak 90 napig garantált hogy meglesz az accountod, azután törölhetik (általában jóval tovább megvan 90 napnál, de az a garantált). Kal meg mégcsak nemis fizetős xD
    Szal havi 1x jobb ha beléptek az inaktív karikkal is ha később még akartok vele vmit esetleg.
  • Axe7200
    #9102
    STFU-t értettem eddig is
  • Chamber
    #9101
    As your attorney,I advise you to STFU. = Mint az ügyvéded azt tanácsolom hogy fogd be. (STFU=Shut The Fuck Up = fogd be/kussoljál bazze vagy fordítsd ahogy akarod =)
    Ígymár érted? xD
  • grimus
    #9100
    fogj nehagy eel-t :-), abbol veszel cuccot, amivel leolod a megjobb cuccokat droppolo szornyeket, amit eladsz... Es igy tovabb :-D
  • qwer2000
    #9099
    hi all! Anti vok.
    olyan gondom van,hogy van 1 lvl 41 archerem(ZeonSWhorE) amit kb fél éve nem használtam és valszeg ferdeszeműek leüritették :( nem lehet vhogy visszakérni cuccokat?
    mert szerettem volna visszatérni,de újat semmiképp sem akarok kezdeni.
    Aki ismer tudja miért(kb 20. karim volt ez és ez 1 áttörés volt számomra. többit kb mind lvl 35-39 között elszúrtam,meghackelték stb....
    aki tudna vmi megoldást írjon pm-et itt pls.(játékba nemleszek fennt sztem) vagy msn: [email protected] köszi előre is aki tud megoldást!
  • Chamber
    #9098
    Ha törtön tudtok partyzni akkor official kalban ugyanazok az emberek ménem tudnak? :P
    Ezt nem értettem sosem :) ML-ből is mikor kisebb társaságok elmentek akkor többnyire azért mert nincs party... érdekes, és utána az új guildjukban 6an tudtak partyzni? xD
    Mostmeg hogy fele (vagy több) Kal elhúzott illegál szerverekre meg S3, mostmár lassan tényleg esélytelenek a guildpartyk. Az összes nevesebb guild toborozza az embereket (engedik lejjebb a limiteket csakhogy csatlakozzon vki végre) meg összeolvadnak, mert nincs ember :(

    Szal sztemis azért mennek illegalra mert nincs idejük a rendes Kalra / nem elég kitartóak hozzá. Mert amúgy amilyen társaságot/partykat ott össze tudnak hozni azt ugyanúgy megcsinálhatnák official szerveren is :P

  • Axe7200
    #9097
    Ezt nem értem :/
  • Doma #9096
  • Axe7200
    #9095
    kezdőknek köszönés:
  • grimus
    #9094
    Remélem tudjátok, hogy egy bithalmazon rágódtok :-D
  • DamageAdept
    #9093
    Köszönjük
  • Doma #9092
    Vicceltem tényleg voltam Hungariansba, de még nagyon az elején és csak azért hogy xpt dobjak be második karival :)
  • Elitewarrior
    #9091
    Doma!

    Szerencséd volt! Meg ti nem csináltatok új guildet, nem tömegesen léptetek ki. Én sem csináltam, mert Preka csinálta de ők azt hiszik, hogy én csináltam.
  • Doma #9090
    Kiléptem a Hungariansból és senki sem útál (legalábbis nem tudok róla).
  • Elitewarrior
    #9089
    Simi!

    Amikor ezek voltak egyedül Dodó és Ark voltak azok akik vették a fáradságot és meghallgaták a problémáinkat, és sikerült is tisztázni azokat. Remélem így érted miért köszönök nekik külön.
  • Elitewarrior
    #9088
    Simi!

    Mondtam nincs semmi bajom veled! Nyuszinak miért köszöntem volna amikor valami baja van és úgysem köszön vissza. Ja és ha minket utál a Hungarians mert kiléptünk, miért köt allyt velünk?

    Doma!

    Te nem tudod miről van szó! 1 guildben voltunk és sokan azért léptek ki mert mindenkit leszartak a baráti társaság. Nem egyedül vagyok ezzel ez általános jelenség annál a társaságnál tisztelet a kivételnek. Utánna meg jött a balhé miért léptünk ki. És ezért koz útálatnak örvendünk a régi guildnél. SigaDragon Ladyt simán kitúrta 4-ünk szeme láttára az 1 sponos helyről d4f2-n. Majd később "pár nap" engem a 2 sponosról Sólyomék. Lehívtak partyba d3-ba és a partyból kiutáltak pedig ők hívtak és ally is volt, majd még azt az 5 perces partyt is rámkiabálták. És ez csak 1-2 dolog. Ráadásul olyan ember támad a legjobban aki ezeket nem is látta kilépésnél mert nem játszott ez az illető PUNA! Lövése sem volt mik történtek miért ment el annyi ember a guildből. Még mai napig sem tudja mert senkit sem hallgat meg. Tehát ha kilép valaki a Hungarians-ból köz útállatra számíthat ennyi az egész.
  • Doma #9087
    Ejnye no! Már megint milyen butaságról vitatkoztok.
    Nem hiszem hogy ennyire drasztikus lenne a helyzet. Ha valakit nem hívnak partyba, nem válaszolnak neki stb, az nyilván nem ok nélkül van. Ha valaki nem szeret valakit annak megint oka van. Lehet ellen tenni meg hátat lehet a dolognak/személynek fordítani.

    De, hogy a játékról is essen szó :)
    Event sziget, farkasok, Snowmonseterek, karácsonyi hangulat...

    Meglátogattam ezt a kis szösszentet és nagyon jókat derültem.
    Alap farkas - mint lejjeb is írta grimus - szürke(kb 1,8k hp) ~lvl 30 fölött, a kövi nekem sárga volt (3,5k hp, és ~300+xp) hát uccu neki mi bajom lehet :P
    Semmi csak elfogyott a fél manám fele mire egyet lepucoltam :P
    Xp hm hm, annyit kapok érte mint egy narancs Devil troop of desire-ért, amit 2 stagóval bőven elrepítek :P
    Ez volt a sziget bal oldala mert kedves koreai barátaink megírták hogy ott vannak a "gyengébb" mobok.
    Gondoltam nah akkor lássuk mi az erős.
    Nem veszem már komolyan a játékot szal nekiiramodtam a másik iránynak a kis 35ös ijásszal :P
    Nézem farkas farkas hátán. Ez aztán a változatosság
    Aztán hogy hogy nem jön egy túlméretes Demon Crack Troop (valaki odacsalta a safehez, ezzel megelőzött
    ) vagy valamelyik tesója csak éppen Snow monsternek álcázta magát.
    Nah sok kis kari kik még nem láttak ilyet uccu neki hát csak nem olyan dúrva az , (szegények nem tudták hogy ami nagy az nagyot is üt :P).
    Lett is gyorsan tömeges istentisztelet csak valahogy nem volt meg a helyes irány Mekka felé
    Nah gondoltam ha már safe akkor megkóstolom.
    Láss csodát amikor nem misseltem akkor odacsaptam neki 500-600at is (jól elstatoltam strenght fele szerencsétlen kiscsajt ).
    Mana nyista mob hpje felére csökkent. Gondoltam iszok egy kis szentelt vizet. Jön egy mágus ~lvl 40, nekikeseredik lövi rá az áldást, mob hpje nem mozdul. Nah mondom szerencsétlen mágusok nem elég a bajuk a játékban most még ez is

    Jött egy 50es ijász, nekiemberkedett a mobnak, aztán a végére csak elszaladt pár lépést mert nem bírt vele 1. roudnban de azért legyűrte.
    Kérdem mennyire szeretett a mob?
    Válasz átlag 500 damage. (osztok szorzok kivonom az egót jó lesz az 600-700nak is :)

    Nah kitisztult a terep mondom ez nekem nem volt műsor, már az 5-6 revive kérő is eltűnt. Szal gondoltam megnézem mizu beljebb.
    Nagyon sokat nem is mentem találtam egy Great wolfot (lila).
    Első nekifutásra nem akartam neki menni mert gondoltam megesz reggelire.
    Szaladok előle aztán bumm be stunnolt :D (Kár hogy tudtam közben medizni , meg kár hogy csak 2 mp volt.), legalább ölt is volna meg :)
    De semmi. Fél manaból meg 10 medivel kinyírtam kaptam érte 1900 xpt ami több mint 2%, de kösz inkább hagyjuk.
    Nem teccik event :( Inkább essen a hó és lagoljunk de legyen dupla xp/dupla drop :)

    Jah még egy kérdés mi köze a KAL "mondavilágához" a karácsonyi tündérkének?

    Ui: Koreában milyen színű a tél?
    Ilyen vagy ilyen?
    Esetleg szerintetek sem ártana egy új klienset letöltenem?
  • Doma #9086
    Ejnye no! Már megint milyen butaságról vitatkoztok.
    Nem hiszem hogy ennyire drasztikus lenne a helyzet. Ha valakit nem hívnak partyba, nem válaszolnak neki stb, az nyilván nem ok nélkül van. Ha valaki nem szeret valakit annak megint oka van. Lehet ellen tenni meg hátat lehet a dolognak/személynek fordítani.

    De, hogy a játékról is essen szó :)
    Event sziget, farkasok, Snowmonseterek, karácsonyi hangulat...

    Meglátogattam ezt a kis szösszentet és nagyon jókat derültem.
    Alap farkas - mint lejjeb is írta grimus - szürke(kb 1,8k hp) ~lvl 30 fölött, a kövi nekem sárga volt (3,5k hp, és ~300+xp) hát uccu neki mi bajom lehet :P
    Semmi csak elfogyott a fél manám fele mire egyet lepucoltam :P
    Xp hm hm, annyit kapok érte mint egy narancs Devil troop of desire-ért, amit 2 stagóval bőven elrepítek :P
    Ez volt a sziget bal oldala mert kedves koreai barátaink megírták hogy ott vannak a "gyengébb" mobok.
    Gondoltam nah akkor lássuk mi az erős.
    Nem veszem már komolyan a játékot szal nekiiramodtam a másik iránynak a kis 35ös ijásszal :P
    Nézem farkas farkas hátán. Ez aztán a változatosság
    Aztán hogy hogy nem jön egy túlméretes Demon Crack Troop (valaki odacsalta a safehez, ezzel megelőzött
    ) vagy valamelyik tesója csak éppen Snow monsternek álcázta magát.
    Nah sok kis kari kik még nem láttak ilyet uccu neki hát csak nem olyan dúrva az , (szegények nem tudták hogy ami nagy az nagyot is üt :P).
    Lett is gyorsan tömeges istentisztelet csak valahogy nem volt meg a helyes irány Mekka felé
    Nah gondoltam ha már safe akkor megkóstolom.
    Láss csodát amikor nem misseltem akkor odacsaptam neki 500-600at is (jól elstatoltam strenght fele szerencsétlen kiscsajt ).
    Mana nyista mob hpje felére csökkent. Gondoltam iszok egy kis szentelt vizet. Jön egy mágus ~lvl 40, nekikeseredik lövi rá az áldást, mob hpje nem mozdul. Nah mondom szerencsétlen mágusok nem elég a bajuk a játékban most még ez is

    Jött egy 50es ijász, nekiemberkedett a mobnak, aztán a végére csak elszaladt pár lépést mert nem bírt vele 1. roudnban de azért legyűrte.
    Kérdem mennyire szeretett a mob?
    Válasz átlag 500 damage. (osztok szorzok kivonom az egót jó lesz az 600-700nak is :)

    Nah kitisztult a terep mondom ez nekem nem volt műsor, már az 5-6 revive kérő is eltűnt. Szal gondoltam megnézem mizu beljebb.
    Nagyon sokat nem is mentem találtam egy Great wolfot (lila).
    Első nekifutásra nem akartam neki menni mert gondoltam megesz reggelire.
    Szaladok előle aztán bumm be stunnolt :D (Kár hogy tudtam közben medizni , meg kár hogy csak 2 mp volt.), legalább ölt is volna meg :)
    De semmi. Fél manaból meg 10 medivel kinyírtam kaptam érte 1900 xpt ami több mint 2%, de kösz inkább hagyjuk.
    Nem teccik event :( Inkább essen a hó és lagoljunk de legyen dupla xp/dupla drop :)

    Jah még egy kérdés mi köze a KAL "mondavilágához" a karácsonyi tündérkének?
  • DamageAdept
    #9085
    A screenshotot nemtalálom...majdcsak meglesz. de emlékeim szerint ez a beszélgetés zajlott le allychatben...
    váltottunk ott pár szót Nyuszukevel...utánna beírtad hogy:
    -Szia dodó és ark
    -mondom: igen, neked is szia elite
    -Nem. csak dodó és ark
    ...ezután nekem mindegy
  • Elitewarrior
    #9084
    Simi!

    Semmi bajom veled!!! Köszöntem simán is mindenkinek kivéve azt a pár embert aki utál és 1-et én is az gondolom tudod ki! A második köszönés meg igaz csak nekik szólt.
  • DamageAdept
    #9083
    Fentvoltam ahogy v150r is mondta...lövésem az van. nem ugyanolyan az összes törtszerver de amelyiken én voltam ott Morki 1nap alatt kiütötte a full g50et kb 6 embernek. ez engem nem érdekel. mellesleg nemtudom rám miért sértődtél be "Szia dodó és ark...". na szevasz
  • Elitewarrior
    #9082
    Dodó!!

    Mondtam a kicsiket nem pénzel és cuccokkal kell támogatni!
    A tört akkor is jobb, mert lehet partyzni, és nem kiabálják az emberre a partyt. Nincs olyan, sem hogy kicsi vagy és hasonló szövegek. Ja meg ha kérdezek valamit itt hajlndóak válaszolni az emberek. Ti is most összeszeditek a kicsiket. de minek amikor 50-es guild vagytok!! Sűrűn lessz partyjuk a kicsiknek. De mind 1 én normálon nem játszok többet!! Ha vissza is mennénk megint az lenne ami volt. Nem lenne partynk. Csak hallgatnánk a hülyeségeket. És én Csigából ezek után kinézem, hogy magyarokat képes lenne le assázni is.
  • Bucser
    #9081
    30K a speedupmed?? bazzeg....... Menyiért osztják a speedet fortkapuban???

    EMlékszem, hogy anno mikor 6500ért árultam a speedet jó businessst csináltam.... sőt.. volt hogy 5K-ért nem lehetett eladni aztán mindig gyártottam egy csomó cumót aztán siege előtt kiültem Narooth vár felőli kapuhába és ott árultam cuccokat:Dm edit Baked Eelt Meg egyéb nyalánkságokat:) jó poénvolt:D nem gyenge áron lehetett őket eltolni:D

    Emlékszem eruval anno még számolgattuk, hogy hány karival érdemes fishing stone-t venni és halásztatni egész nap 2-3 karit és abbol speedet meg baked eel-t meg eel soup-ot csinálni:D Meg amikor vadásztuk fortban naroothban megy mine-ban az olcsó talikat aztán irány COP vagy Fort és eladni drágán:D SŐt emlékszem első IDőkben COP nem is létezett meg üres volt senki nem volt ott még:)

    Helyhely azok a régi szép idők:D