12892
  • Dodokacsa
    #9160
    ez a talizmán konkrétan semmire, el lehet adni 20k-ért kb (vagy ha talász vmi barmot akár 100ért is:D)
    vannak sokkal értékesebb talik, pont nem volt szerencséd
  • Grizzlie
    #9159
    Megtudjátok mondani hogy ez mire jó? Ma vettem fel egy plunderertől:
  • Dodokacsa
    #9158
    sírást? félrenéztél sztem vmit, nem sírtam, és nem izgat, ha vki nem köszön (megemlítem neki, de nincsenek álmatlan északáim miatta)
    a fejlődés lassú az tény, de csak mert nem napi 10 órát jáccom, mint egyesek :) (most volt lvl up, 1,5 hónap után :P)
  • QuickHUN
    #9157
    *Brutál

    bocsika :)
  • QuickHUN
    #9156
    Helló Helló

    Curbi jaj de szépen beszélsz :)(írsz ):)

    Sztem is a tört szerveres emberek menjenek és csináljanak egy másik topikot ha kérhetnénk őket,mert csak vita van belőle!

    Nem mondom azt hogy nem probálnám ki a tört szervert ,de csak is azért mert megnézném, hogy tovább,mit mire tegyek healt vagy str legyen ,vagy pedig agi ,mert sajna 45 a mana pont és az elég sok!

    Dodo hagyd má ezt a sírást!
    Sajna én is ilyen voltam de már kurvára nem érdekel,ki kinek mikor köszön ,ugyan már:)
    Szard le nagy ívben,aki meg normális annak segíts!
    Nyomd a játékot mert nincs idő ilyenekre,elég nehéz haladni már, nem ?

    Curbi gyerünk vazzeg mert nem hozol be :)

    Mi a tök Szimbi, Brotál régi csapat visszatér?
    Doma is beszalad :)

    Szép Karácsonyt mindenkinek!
    + sok sok ajándékot:)

  • Chamber
    #9155
    A hivatalos oldalra gondoltál? Mert akkor ittvan
  • dragonfighter
    #9154
    valaki beszúrná nekem azt a linket ahol a mixelés van? mozillám van és az nem hozza be a dolgokat,az explorer meg nem műxik...
  • v150r
    #9153
    csatlakozom, ez közel sem nyílt.
    senki, semmilyen formában sem nyúlhat bele a fájlokba, hiszen (gondolom, nem csak a szerzői jogok miatt), le van védve.
    ha belenyúlsz és/vagy csinálsz egy privát szervert, akkor azzal játszol, hogy egy nap kedves, öltönyös úriemberek kopogtatnak a hajlékodnál.
    az egy dolog, hogy minden rpg ugyan azokon az alapokon nyugszik, hisz pont ezért rpg.
    ennyi erővel minden filmet/játékot/előadást/zenét egyformának lehet tekinteni, mert mindegyikben van olyan elem, ami megtalálható az összes többiben is.
  • grimus
    #9152
    Eegen-eegen, láttam már nyílt forráskódot, ha az emlékezetem nem csal, közelebbről is ;-)

    "- Ha egy nyílt forráskódú programot veszünk alapul, akkor nem beszélhetünk lopásról, sem pedig másolásról."

    De a Kal nem nyílt forráskód... És ha a licenszeket nézzük, akkor a nyílt forráskód sem csak arról szól, hogy bárki bármire, de ez túlmutat a témán, csak megjegyeztem...
  • Curbuncle
    #9151
    Tiszteletem, egy-két vélemény a leírtakkal kapcsolatban.
    ------------------------------------------------------------------------

    "Tudod mi a gond? Megint mi beszéljük meg a dolgokat, és az érintettek akik az egész felhajtást és az ellenségeskedéseket csinálják, csak lapítanak, mint szar a fűben."

    - Mint azt már valaki írta, ez egy fórum és nem mindenki azzal tölti édes-drága idejét, hogy kifejtse ugyanazt, amit már vagy ötezerszer leírt és talán reménykedem benne, hogy szóban is közzé tett. Ide azon emberek-kockák írogatnak, akik egész álló nap ráérnek. Akik nem, azok hát lehet ez most szívenüti egy-kettőtöket, de bizony napokkal akár hetekkel később reagálnak a hozzászólásaitokra.

    - Minden tiszeletem a tiéd Elite, hiszen mint azt már vagy egy hónapja hangoztatod, tagja lettél, eme fényes privát szerver dolognak. Akkor már had kérdezzem meg, hogy miért is akarsz még bármit is Te megváltoztatni, megreformálni az officialon történő dolgokon? Hadd ne idézzem, lehet még a gépen is restart-ot nyomna magának, ha bekommentezném, hányszor kötötted ki, ha az Inix fehér szart is ajándékoz nékünk karácsonyra és selyem tisztára nyalja a seggünk, Te akkor sem fogsz visszmenni az official szerverre.

    - Megoldás a problémákra, ha nem ott játszol, többé nem sértik érdekeid a történések, nem szítod tovább a kedélyeket és felnőtt ember módjára itt pontot teszel ezen story végére.

    ------------------------------------------------------------------------
    "De most komolyan miért hagyja mindenki abba az officialt?"

    - Két oka lehet annak, hogy valaki abbahagyja a hivatalos szerveren a játékot.

    -->Az egyik az, hogy elege van abból, hogy egy szarházi szintért, napokat, sőt később heteket-hónapokat kell kockulnia, hogy lépést tartson másokkal, maga elvárásaival.

    --> A másik, pedig az emberek örökös tulajdonsága a nagyravágyás. Másra, többre, jobbra vágynak, mint ami megadatott nekik normál körülmények között. Lehet a való életben egy kis szar, nemtörődöm, lusta, sőt link ember, de egy másik világban, életben ő a Sztár, nagy "S"-el! (<3 Sanyi)
    Nem céloztam, nem minősítettem senkit, megjegyeztem úgy átlagban.

    ------------------------------------------------------------------------
    "Miért kell a tört szervert ennyire fényesíteni?"

    - Tegyük fel, hogy megtetszik egy film. Elmondod a barátaidnak, hogy milyen jó és hogy nézzék meg. Itt sincs ez másképpen, itt is ugyanez történik. De lol...

    - Tudod a filmekben és ebben a tört szerver dologban sokkal több a közös mint azt hinnéd. A filmek és a tört szerverek egy fikciók. Nem normál körülményeket, helyzteket mutatnak be. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy Harry Potter-t is szeretik a gyerkőcök, sőt még egy-két felnőtt hisz is a Roxfort létezésében! Én megvallom, hiszem hogy létezik egy tört szerver odakint, valahol.

    ------------------------------------------------------------------------
    "Ha a Kal-t használjátok fel, az lopás, ha más alapokon van, de hasonlít a Kalra, akkor az másolás, ha egyik sem igaz, akkor sem értem, miért kell erről itt beszélni."

    - Ha egy nyílt forráskódú programot veszünk alapul, akkor nem beszélhetünk lopásról, sem pedig másolásról.
    - Ha egy porgram más alapokon nyugszik, de ugyanaz a végtermék, akkor sincs szó másolásról.

    1. 20 MMORPG-ből, akár mind a 20-at másképpen programozhatják le, de lényege mind a 20-nak ugyanat lesz. Karakterfejlesztés a köbön, azért rpg.
    2. Egy témáról akár 100-an is készíthetnek szellemi terméket, és szerzői jogvédelem alá kerülhet abban az esetben, amennyiben mind a 100, egy kölün megvalósításon alapul és egyénileg kivitelezett.

    - Már nem1x meglett kérve a tört szerveren nyomuló társaság, hogy immáron széles táborukat költöztessék ki egy másik szobába. Akit érdekel úgyis megfogja nézni, hiddjétek el.
  • Brutal
    #9150
    Szerintem ez természetes
  • grimus
    #9149
    Szuper, kösz! Akkor jól sejtettem, hogy nem kell tenni rá :-D
  • Cingar
    #9148
    arrow of silence= 25ös szinten kapja az ijasz.pvpben hasznalhatod de akkor is csak mage ellen.a lenyege az hogy kb 5masodpercig nem tudja a mage a manajat hasznalni szal mar csak utni tud mivel mana nelkul nem tudja a skiljeit hasznalni.soha nem hasznaltam nagyon csak 1szer war alatt amikor kb 8 ijasz felallt a piramis tetejen a lepscore es nyomtuk a magekre ezt a skilt,aztan szaladtak elore a vagak es elkezdtek a meszarlast.sosem gondoltam volna hogy lesz kesobb ertelme lvl 50 utan ha ea archer lesz vki lesz egy hasonlo skil azt hiszem az a neve hogy powerful arrow of silence.az a mage manajat folyamatosan elszivja .
    passiv attackrol annyit hogy NE RAKJ RA!!!..eleg gyenge az angol tudasom de amit megertettem a skil leirasabol az eleg volt ahoz hogy rajojjek arra hogy felesleges fejleszteni ra
  • grimus
    #9147
    Ha már a kicsik hülye kérdéseinél tartunk, archer skillek:
    Arrow of Silence és a Passive Attack(Utóbbit nem tudom pontosan, mert nem raktam ra skill-t) mire jó pontosan?
    Köszi!
  • Silversting
    #9146
    Visszatérve a kicsikre:
    Már ezerszer elmagyaráztuk nekik guilden bekül is h itt ez a jó kis oldal, és van rajta 1 még jobb program a Kalency. Töltsék le és megtudják hol a küldi. De még erre is lusták (esetleg hülyék), mert állandóan tovább kérdezgetnek. Most mit tudok velük csinálni? :S
  • v150r
    #9145
    oké, ez egyedi eset :)
    mondom, h sajnálom.
    nem piszkálásként, vagy negatív véleményként mondtam, csak megjegyeztem.
  • ThedarkmanHUN
    #9144
    De csak ugy tom oda adni hogyha visszajonne a kedvem(nemhinném h igylesz) akkor majd vissza szeretném kapni:) nemugy ahogy vki leirta h oda adta az meg npc-nek tovább adta me kellett a péz:) szal igy stimmel a dolog?
  • ThedarkmanHUN
    #9143
    Kell még a full g46? me ha igen felrakom a kal-t
  • grimus
    #9142
    ááááá! 250k-300k körül már lehet kapni, és majd feltunningolod, ahogy lesz pénzed...
  • shaime01
    #9141
    5-6$
  • qwer2000
    #9140
    köszönöm szépen a segítséget Pengiunnak és Chambernek hála neki már sikerült fognom 1 eelt és 1 sea breamet :) szal kezdek beindulni :)
    amúgy mennyi kb most 1 használható G45 bow?
  • Brutal
    #9139
    Ha meg tudod dumálni elvállalom de nem tudok garit vállalni hogy nem fog megszűnni.
    Ennyit tudok ajánlani.
    Törtre nem fogok menni,igazad van a monoton dolgokban de én ezt a kalt szoktam meg :)
    Elnézést ha valakit megbántok a törtösök között de ez az én felfogásom :-)
  • grimus
    #9138
    ja, 64 bites winen nem indul :-D vmware workstation ;-) A 64 bites winen belül telepítesz egy 32-est, es mar megy is a kal :-)
  • Bucser
    #9137
    De hogyna lépjek be, ha az a csoffadt kliens nem működik?????? Aztán gépcsere után 64 bites windows került fel.... Azon meg a köcsög HackShield miatt nem futott. Aztán 1 MMO miatt nem raktam fel a 32 bites windows-t dualbootban de aztán még 4-5 nyomos érvem volt, hogy feltegyem így felraktam és most felkerült rá a KAL. gőzöm sem volt, hogy letakarítják a karikat ugyanis hivatalosan ez nem volt bejelentve.. ennyi erővel már az egész rohadt karaktert is törölhették volna mert kb szart sem ér az egész így.... Összekunyizni nem fogom a cuccaimat újra összeszedne meg nagyon súlyos grindelést igényelne amire meg lehetőségem sincs lévén pure healer vagyok.
  • grimus
    #9136
    Egyetértek: Ha a Kal-t használjátok fel, az lopás, ha más alapokon van, de hasonlít a Kalra, akkor az másolás, ha egyik sem igaz, akkor sem értem, miért kell erről itt beszélni. Amúgy tényleg jó nyílt forrású eszközök állnak a rendelkezésre...
  • Chamber
    #9135
    Lenyúltátok a Kal forráskódot vagy hogy tudtok ennyire belenyúlni? Vagy ezek csak a tervek és még tisem tudjátok hogy lesz megvalósítva? (Ne támadásnak vedd csak érdeklődöm :P )
    Nekem úgytűnik mintha egy lopott engine-re tök új játékot akarnátok írni. Akkormár mértnem kezdtek egy ingyenes engine-re alapozva fejleszteni saját játékot??? (sztem lehet találni manapság már sok ingyenes engine-t a neten)

    Saját magatok fejtettétek meg a Kal fileokat hogy ennyire át tudkátok írni, vagy esetleg megtalálhatók ezek az infók a neten vhol ahonnan tiis szedtétek. Ha fentvannak neten érdekelne egy link, pár dolog jólenne KalEncyhez még sztem :)

    Egyébként ha ez így meg lesz valósítva ahogy tervezed, akkormár tényleg semmi köze Kalhoz szal javaslom nyissatok új topicot neki. Meg adhattok új nevet is a játéknak ennyiből xD
  • grimus
    #9134
    Miért kell a tört szervert ennyire fényesíteni? Mi köze ennek az Inix Soft által fejlesztett és karbantartott KalOnline-hoz? Jól sejtem, hogy kevés?
  • Elitewarrior
    #9133
    Brutal!

    PrekaHuN a leader. ő sem játszik már, lehet megtudom beszélni, hogy átadná a kariját. Megkérdem tőle. A tört szerverre aki eljött ott is maradt ennyi az egész. Az enyémbe meg közösen találtuk ki az újjításokat, színesebb lessz az egész nagyon sok új területtel új mobokkal, jobban lehet majd fejlődni de nem iszonyat nagy tempóval. Új ruhák fegyverek, küldetések, skillek, és egyéb más dolgok is lesznek, ja több fő szörny nem csak a Lord és a királynő, meg d szekció 12 lessz betéve, és ez csak 1 kicsi ízelítő. Változatosabb jobb a tört.

    A normálon ölöd a mobokat, hogy vegyél új fegyvert és szinte ugyanazokat öld az új fegyverrel csak többet és gyorsabban. Ráadásúl sokszor a játék alapszügségletéhez elengedhetetlen dolgokat sem tudod megvennei. Pl: medicine, teleport Szerintem 50 felett nincs kidolgozva rendesen a kal. Elérhetőbbé kellene tenni a cuccokat. Sok tört szerver túlzásokba esik ez igaz.
  • Brutal
    #9132
    Ehh rögtön subleader egy klánban ? :)
    Jó karrier...
    De most komolyan miért hagyja mindenki abba az officialt?
    Nem hiszem el hogy senki nem tud partyzni,egyetérteni vagy bármi egy klánon belül...
    Ki a leader egyébiránt?
  • Elitewarrior
    #9131
    Silkroad!

    Rendben. Silkrodban is tudok üzenni elég sok barátok silkroadozik.
  • ThedarkmanHUN
    #9130
    Hey! Majd priviben ha készvagy a saját servereddel lokj vmi infoval meg pls:)
  • Elitewarrior
    #9129
    Dodó!

    Ez érthető. De amikor meg lett beszélve az egyesülés, én elég szemtelen dolognak tartottam ezt a hátulról jövősdit amikor eltudtak volna érni a játékban vagy allyban is. Ts-re felugrassz majd?
  • Dodokacsa
    #9128
    azért nem szólnak hozzá, mert ők nem napi rendszerességgel nézik ezt a fórumot...
  • Elitewarrior
    #9127
    Dodó!

    Tudod mi a gond? Megint mi beszéljük meg a dolgokat, és az érintettek akik az egész felhajtást és az ellenségeskedéseket csinálják, csak lapítanak, mint szar a fűben. Gerinctelen módszerekkel éltek és az ilyenek ilyen módszereket is fognak alkalmazni ezek után is. Sunyik és alattomosak! Ha velünk ilyet csináltak csinálhattak az ML-el is vagy csinálhatnak a későbbiekben. SigaDragon meg sem szólal igaz 4 ember volt ott amikor ezt elkövette Ladyvel. De ő csak 1 példa.

    A kicsik segítését mindenki félre értette ahogy látom. Mondtam hogy nem anyagi segítségre és nem is cucokkra gondoltam. A játék használatára, pontkiosztásokra, küldetésekben való segítségre, stb.. A kicsik akik újjonan kezdik a játékot még a töbség azt sem tudja mi az hogy ally, vagy npc ez nekik kínai teljesen.
  • Elitewarrior
    #9126
    Dodó!

    Majd ha lessz időd ugorj fel hozzánk ts-re. Elmondom milyen újjítások lesznek a tört szerveren amit csinálok és kíváncsi lennék lenne-e neked is valami ötleted ezzel kapcsolatosan. Tudod én mindig fent vagyok, csak hétköznap 4h után. Amúgy én is tudtam, hogy mindenki átjön a törtre ha mi átmegyünk, ez nekünk sem volt újdonság. 1 külföldi akkor is ott volt amikor Siga kitúrta Ladyt d4-ben. Az is lehet hogy ő mondta nekled, de hogy nem vagyunk a guildben 1 vezető sem, valószínű, hogy néhány kicsi csinál ilyeneket mert nem tudja, hogy nem szabad. Tőlünk már senki nem jön vissza játszani szerintem főleg ha teljesen elkészül a tört szerver ami két nyelvű lessz. Már 4 pálya készvan ami be is lett téve. A mobok pedig készülnek, már a grafikus barátaim dolgoznak rajtuk.
  • Dodokacsa
    #9125
    ez a vége annak, ha a klánból mindenki átmegy törtre, és a kicsik ottmaradnak magukra...
    ezért is kötöttünk veletek allyt. mert sejtettük, hogy majd meg fogtok szűnni, és alig maradt valaki. mondtuk, hogy aki akar az átjöhet hozzánk. nálunk jáccanak akik "vezetik" a guildet...(az, hogy 15 napos allyt kötöttünk az Siga hülyesége :D)
  • Dodokacsa
    #9124
    a Hungarians mindenkit tárt karokkal vár :)
    pm: Breno, SigaDragon, Freezproof (általában mi 3an vagyunk fent)
  • Dodokacsa
    #9123
    nem mint nyelvész mondtam, hogy lenyúltátok a nevet. ez TÉNY.
    ha valaki meglátja, nagyon könnyű összekerverni. na mind1, szerintem nagyon nem volt szép. kitalálhattatok volna vmi egyedit is...
    nem 1 külföldi jött hozzám, hogy mi milyen núb guild vagyunk, mert tele vagyunk low lvl-ekkel, akik még KS-elnek is... (veletek kevert minket)

    ha kész lesz a törtöd, szívesen benéznék rá (persze nem végleg :P)
    köszi!
  • Elitewarrior
    #9122
    Brutal!

    Ha gondolod én átadom neked a Subleaderséget a HungarianElit-nél, mert én abbahagytam a játékot. De a guildból szinte mindenki a törtön játszik. Kb 5-6 aktív tag van most. A 44-ből a többiek a törtön vannak velünk. Ha senki sem veszi át a sub leaderséget a HungarianElite megfog szünni.
  • Brutal
    #9121
    Jah még mindig átadó kezdőknek a Haninon 2 G40 ChulTae + G42 archer cuccok.
    Ingyen bérmentve magyaroknak