12892
  • diegho
    #9605
    nézd meg a mai magyar tizenéveseket. tipikus ki ha nem én... hozzáállás, mindenkinek beszólnak, mindenkibe belekötnek, ezt csinálják mindenhol, ilyen szar világban élünk, igaz már a huszas évek elején is elég sok az ilyen. ezeket sajnos nem lehet kiszűrni de egy életkor korlát simán megoldható...
  • Cingar
    #9604
    jonnek az eloiteletek.szted vki 20 ev alatt pisis? :) mar nem azert de sztem egy 16-17 eves gyerek nem kepes egy egesz servert meghackelni penzt hamisitani itemeket masolni stb stb.es rengeteg ember ezt csinalja az int servereken es sztem a nagy reszuk reg elmult mar 20 eves.es aki ilyet csinal szted nem pisis? mert sztem baromira de az...
  • diegho
    #9603
    na... hány ftp stb szerver üzemel illegálisan? főleg azokat keresik nem pedig egy ingyenes!!! játék magyarországra feltört szerverét, amúgy meg simán lehetne a kóreaiakkal is beszélni hogy engedjék meg egy belső szerver üzemeltetését nekünk, hiszen nem oszt nem szoroz ha az az 500 játékos máshol játszik, meg lehet nekik magyarázni hogy azért mert a net elérésünk elég tré, lagolunk, stb. sok a hacker, szeretnénk egy országon belüli szervert felépíteni ezért semmit nem kérünk csak a klienst szerződést is kötünk hogy nem adjuk ki senkinek, ha kiadjuk felakaszthatnak stb.
  • TTechno
    #9602
    És ha kiírjuk hogy a szervert csak azért lőttük be hogy kipróbáljuk meg tudjuk-e csinálni? Vagy vmi ilyesmi szöveget. :D:D
  • diegho
    #9601
    ezért nem kell a 20 év alatti pisiseket felengedni... ennyi az egész.
  • Dodokacsa
    #9600
    nem az a törvénytelen ha jáccol rajta (amúgy lehet h az is már az xD)
    aki csinálja a servert, azt le is csukhatják érte... ha pl felmegy a 12 éves K. Pistike jáccani, ott noobozik, és az admin bannolja, és egy kósza ötlettól vezérelve bemártja az admint, vagy az egész szervert...
  • Dodokacsa
    #9599
    sok sikert ;)
  • diegho
    #9598
    induljunk ki a magyarokból.

    1. mindenkinek van legalább 1 törvénytelen programja, szóval +1 nem oszt nem szoroz.
    2. szerinted ki foglalkozna vele?
    3. hát ha 150-en megvagyunk már bőven jó
    4. ilyen embert szerintem simán lehet szerezni
  • Dodokacsa
    #9597
    privát szervert témát már eléggé kiveséztük, de mindig előkerül...
    1. privát servert csinálni törvénytelen
    2. pénzt kérni azért, hogy vki játszhasson rajta szintén az
    3. sztem nem lenne rá akkora érdeklődés, ha csak magyarokkal számoltok
    4. nem árt, ha az, aki csinálja keni-vágja a programozást (a jelenlegi privát szerver üzemeltetők nagy része "kalos ex-hacker")

    szép ötlet, de nem lenne nagy jövője
  • diegho
    #9596
    8 megabites milyen net? mert ha te vagy a szerver akkor nagy feltöltés kell, ergó legalább 2-3 megabit.
  • TShun
    #9595
    Igen gondolkodtam rajta.Eleinte csak itthonról (8Mbit) 1giga RAM 3800+ futtatni a szervert.Szerintem elég sok embert elbír még ezis, aztán ha jólmegy akkor bérelni valahol egy gépet.Csak az a baj hogy ilyen gép bérlős helyeken nemtudom hogyvan a config, mivel a szervereken általában az adatbázis elég gyakran kiakad és ilyenkor javítgatni kell, játékot meg configolni stb...Mindegy majd értesítelek titeket mire jutottunk a szerverrel:)
  • TTechno
    #9594
    A net az bőven kijönne. Havi 15 ezer a hely egyik szerver központban és 1 gigabittes vonalat adnak.
  • diegho
    #9593
    sőt ha meglennénk 5-600an akkor csak 500ft lenne a havi, vagy valami jelképes összeg, mert 100k-ha bejön havonta abból megvan a net elérés és 2 adminnak is csurran cseppen valamicske mellékesen. simán megoldható lenne és lenne egy 1000ft-os belépési díj az elején amiből meglenne a szerver. ennyi az egész, hiszen ha 100-an megvagyunk akkor már simán megy, nem hiszem hogy egy 100k-ből összedobott integrált vga-s 3ghz körüli dual core gép nem lenne elég egy max 1000 fős szerverre.
  • diegho
    #9592
    hozzáteszem mi magyarok is megcsinálhatnánk azt hogy belépési díjjal menne a szerver, hiszen ha 1000ft-ot fizet be mindenki havonta, ami szerintem nem egy nagy összeg, akkor abból megvan simán a szerver üzemeltetés, net hozzáférés, admin tiszteletdíja.
  • diegho
    #9591
    amúgy nem értem, hogy pl miért nem lehetne ezt a kal-t megcsinálni úgy hogy egyszer kelljen fizetni érte 20$-t aztán onnantól nem lenne tele ennyi szarossal. a 20$-t meg szerintem mindenki kifizetné aki tényleg játszani akar.
  • TTechno
    #9590
    Pedig érdekük lenne nekik is hogy oda figyeljenek a hackerekre. Mert így elüldözik a normális játékosokat és akkor azok sem fognak nekik fizetni.
  • diegho
    #9589
    amúgy most nem is érdemes mennem ütni a dögöket? vagy most mit csináljak? nem vettem semmi gyanusan olcsó szart...
  • diegho
    #9588
    hát minél előbb kellene egy magyar szerver, ha csak 500-an lennénk akkor is.
  • TShun
    #9587
    Nemis kell betölteni, meg nemis feltétlen csak magyar.Ha egy jó társaság kialakul lehet partyzni.Kalonline supportot nem érdekli az egész amíg jön a pénz kalcash-ből.Meg amíg nem üres a szerver, ha más nem akkor a hackerek játszanak, magáért a játékért úgysem kapnak semmit, akkor nem tök mindegy nekik ki meg hányan vannak rajta?
  • diegho
    #9586
    na amíg ezeket beírtam eltüntek a speed árusok most 20k-ért vannak 10-es toi-k...
  • diegho
    #9585
    na egyre jobb. fort keleti kijáratnán van legalább 5-6 árus aki kint árul 5-6-7k-ért speedet, mellettük meg ülnek a dont buy speed ups so cheap all hacked árusok :D

    ez szégyen bazz... akartam venni egy hp-t ado tow-ot de nem merek venni semmit...
  • Brutal
    #9584
    Huhh nem rossz a helyzet akkor a másik szerveren...
    Fuck rizszabálók,fuck hackerek és az ilyen aljanépnek
  • TTechno
    #9583
    Nincs annyi magyar játékos hogy egy ekkora világot betöltsön. Nincsennek adminok akik megfogják vagy megkeressék az ilyen hackereket?
  • diegho
    #9582
    ez kész... már vagy 10 embert láttam 2-300 speed-et árulni 10k alatt :S ez mi már? eddig 15k alatt nem találtam sehol.

    magyar privát szerver jó lenne tényleg, mert ez ami itt megy...
  • TShun
    #9581
    2 éve bezzeg alig volt player.Mostmeg...Ferdeszeműeknek van saját szerverük, játszanak ott, nem kell a miénket szétszedni.Kb. fél éve tarthatatlan a szerverek állapota.Sok a hacker, ferdeszemek tönkreteszik az üzletet.Ahh...Ezért hagytam régen is abba.Fejlődni nem tudtam mert minden tele volt, 5 perces lagok, folytonos DC.Jó lesz végre ha összerakjuk a magyar privátot...
  • Curbuncle
    #9580
    Nem baj simi, megléped mégegyszer. xD
    Látom hiába pofázok ts-en, még szerencse hogy mi mással játszottunk az ominózus eset idején.
  • DamageAdept
    #9579
    Igen, a rollback az mikor visszapörgetik az időt 5-10-20perccel de még soha nem hallottam rólla hogy több napos lett volna. Csúfos a helyzet, ez a Hanin szerveren is így van?
  • diegho
    #9578
    mit takar ez a rollback? visszaállítanak mindent? vagy mi? amúgy ma elég érdekes dolgokat láttam valakinél 1000db speed medicine volt és 9k-ért árulta. ha azt mondják vissza fogják állítani az egészet egy régebbi mentéshez akkor nem is játszok addig.
  • diegho
    #9577
    naraeha, de most felbasztak a koreai gyökerek... mondom leülök játszok egy fél órát amíg véget ér egy speed, erre lag, megáll a szerver, kilépni nem lehet persze nem reagál, majd 2 perc után kiírja hogy connection lost, 10 perc múlva lépek vissza, erre halott vagyok... mikor dobta a lagot maxon volt mindenem. hihetlen ez a szintű nyomorékság.
  • blbogus
    #9576
    hádde durva!! azé egy iet megnéztem volna.. még csak hallottam iet h egy egész városnyi cuccot vesz meg vki. sajnálom az érintetteket de a rollback jönni fog..
  • Francesco Totti
    #9575
    ja elég szar g50 es armor +100kk
  • Cingar
    #9574
    erdekes dolgok mennek naraehan....megint megy a tali hack es ujra divat lett a geonhack is.par napja vki felvasarolta cop osszes cuccat.az arak felszoktek a magasba es aki esetleg eladott vmit 999kk ert annak a penze semmit nem er szinte.senki nem mer fejlodni emrt fel a rollbacktol.ezek utan nem tudom mi lesz.egyre tobb embert hackelnek meg es mar a francnak van kedve egyaltalan felmenni naraehara
  • Francesco Totti
    #9573
    diegho melyik szerveren vagy?
  • diegho
    #9572
    hm... ahogy kiülök árulni 1 percre rá már el is vitték a kristályt 9k-ért, amúgy láttam G50 ill 55-ös cuccokban ücsörgőket 400k-ért árulni kristályt...
  • v150r
    #9571
    kétlem, hogy egy 6600 nem bírná. azt is kétlem, hogy ahogy elkezdett esni a hó több ezren csatlakoztak. amúgy neked van igazad, de törtön is azt lehet tapasztalni 100 online játékossal, hogy amint belövik a havat, iszonyatos mértékben kezd el lagolni a játék.
  • Csimbi
    #9570
    nem akarok senkit megbántani, de jó olvasni ilyen hülyeségeket...
    visor:
    - a hóesés nem okoz laggot, t.illik nem a neten havazik, hanem a saját gépeden (pontosabban csak pár texturázott poligon mozog a képernyön), igy semmivel nem növeli vagy lassitja a hálózatot (max töben voltak fent ebben az idöben, és igy jobban laggzott, esetleg a videokártyád nem birta a...)

    brutal:
    - az event hogy szedni kell a crystalt valóban szar, viszont a +10% attack nagyon is jó.. magasabb szinten igencsak sokat számit az a kis plussz attack mivel => nagyobb attack => gyorsabb kill => több XP több drop (azonos idö alatt) mi pl. amikor elkezdett esni, benyomtuk a copa-t meg egy baked eel-t, igy kb +25% dmg et értünk el...

    diegho:
    - ezért szar pl ez az event, mivel ennyire nem bir senki közösségben gondolkodni, és leadni a kristályokat...mindenki eladni akarja, közben közös érdek lenne a hóesés (haninon egy csomo idiota pl 100k+ -ért ül ki vele...) persze megértelek, neked geon kell...
  • v150r
    #9569
    lapradiátor :))))
    akkor gondold el, hogy tavaly, amikor még rendszeresen játszottunk, és 4 óránként havazott, ezzel iszonyatosan nagy lagot okozva, akkor hogy örültünk :D
  • Brutal
    #9568
    Ez a hóesés event egy raklap sz.rt se ér...
    Fél óra után jojozik a szemem tőle haszna meg annyi mint a vasgolyónak.
    Ferdeszemű barátainknak annyi kreativitásuk van eventekben mint egy lapradiátornak.
  • diegho
    #9567
    hm, nem gondoltam volna hogy a +1 evasion és +1% defense ennyire sokat jelent. devil troop-ok között most 1 speed lefolyása alatt 50-el kevesebb hp italt kellett meginnom mint előző szinten, ez azért elég szép előrelépés, de hogy milyen hülye quest volt... öljek meg demon water dragon commandert fél óra alatt találtam kemény 5db-ot egyik se dobott skin-t, így inkább megvettem 15k-ért.

    a kristályokat 9k-ért simán veszik, már 6-ot eladtam pillanatok alatt, ha ilyen ütemben dobják és ennyiért el is viszik akkor még a végén újra gazdag leszek (eltörtem az 1kk-t érő white swordot, azóta szegénység van :D)
  • v150r
    #9566
    gz