12892
  • Csimbi
    #9848
    hehe...
    egy cipőben járunk :D án 19 v 20 at törtem eddig bele...
    (50-60k/db al már nem messze járok a kész +10 wis bottol :D de ezt mostmár csakazértis felhuzkodom !!)
  • Brutal
    #9847
    Megvan a bot mostmár csak 10/3 wisdom talikat nyomozok tegnap csak 13-at törtem bele a botba :DDDDDD
  • v150r
    #9846
    1 óra alatt 55 misi bevétel az rossz, nem?
  • DamageAdept
    #9845
    Küldjük rájuk a bkv-t! Vagy a jakuzákat! Vagy zsugorítsuk egészen picire a fejüket egy spontán törzsi rituálé során!
  • Silversting
    #9844
    Má megin?
    Nem tudna vki írni a GM-eknek 1 levelet?
    A karakterek nevei alapján ki lehetne deríteni, hogy ki az, és blokkoltatni is lehetne
  • v150r
    #9843
  • shaime01
    #9842

  • Dodokacsa
    #9841
    srácok nem lehet, hogy a "rudi féle társaság" a ludas?
  • blbogus
    #9840
    srácok mielőtt megint a "rudi féle társaságra" gondolnátok akko mondom NEM mi vagyunk!! rudi abbahagyta a kalt meg még páran, mások törtön vannak..
    de télleg jo lenne ha kiderülne ki az..
  • v150r
    #9839
    azért arra kiváncsi lennék, hogy ki az.
  • Syro
    #9838
    Tehát egy újabb magyar próbál cuccokat lopkodni MadeINChina nevében! Az eredeti játékos neve : MadeInChina és a LegendaryHeartban van! Nekem is csak az tünt fel hogy mondta hogy nem volt a neve alatt a guild elöször és onnantól kezdve már nem tudott a kérdéseimre válaszolni és el is tünt....
    Azt találta ki hogy talált egy kezdő hackert aki megveszi tőle minden cuccot egy rakat pénzért... Vigyázzatok!!!
  • blbogus
    #9837
    jaja tojással ott is fukarkodnak:) már már könnyebb officialon hozzájutni a g40hez :D
  • v150r
    #9836
    nem mindenki :)
    sőt, senki.
    kaptam gmtől logoutig :)
    csak amit csináltam screeneket, mint szar, szét van csúszva és fekete fehér. szal most kész idegroncs vagyok :D.


  • Chamber
    #9835
    Vmi max árat azért írhattál volna.. Mostmajd ne csodálkozz ha kapsz 10 sticket 5M/dbért xD
  • Chamber
    #9834
    Ez nekem megint vmi illegál szerverre utalásnak tűnik :P
    Ha mégsem az és officialon szedtél össze egy G40 állatkát akkor gratz.
    Hameg illegál akkor ottmeg mindenki így rohangál amúgyis szal semmi extra gondolom :>
  • Brutal
    #9833
    Ha Haninon valaki lát Line Pattern Sticket cleanbe az vegye már meg nekem kifizetem azonnal.
    De csak clean érdekel. Köfi
  • blbogus
    #9832
    miért kérded?:)
  • v150r
    #9831
    tudjátok, milyen érzés emergency escape-el rohangálni fortban egy g40-es tojással? :P
  • shaime01
    #9830
    1 vesével is lehet élni...boldogan
    de sok geonal boldogabban :)
  • Cingar
    #9829
    en valaszolnek de eleg nagy dilemma
  • dragonfighter
    #9828
    kira végre végleg megcsinálta ezt a szart -.- huh :D
  • Chamber
    #9827
    Várd meg amíg végez a frissítéssel! Ha napközben nem bírod kivárni, hagyd ott éjjelre. Esetleg letöltheted a klienst az oldalról hátha az vmivel frissebb mind a te aktuális verziód és így kevesebbet kell patchelnie. De így viszont meg kell várnod míg letölti a klienst, ami nemtom milyen gyors most :P
    Én a Kal uninstall, új kliens -> installt javaslom mondjuk (a szigetes eventet mikor berakták, akkor nekemis csak ez segített)
  • DamageAdept
    #9826
    Tudom. Viccnek szántam, szerinted a geon vagy a vesém ér többet nekem?
  • dragonfighter
    #9825
    Faszomat már!! Elvitte a 4. kockáig erre megint leállt
    Faxom ebbe a kurva kalonlinébe -.-
  • Silversting
    #9824
    Ma nemtom mivan a Kallal :(
    3-kor felléptem, akkor még működött egészen fél 5-ig. Utána ledobott, és azóta nem tudok visszalépni :(
    Ha nagynehezen belépek, akkor rögtön ki is dob. De van hogy el se tom indítani a játékot :(
    Így nem leszek szerdára 50 :(
  • dragonfighter
    #9823
    Nah úgy látszik ez a hülye csicska gép végre tovább indult a patchelésben már megvan a felsö sorból a 2. kocka :D
  • dragonfighter
    #9822
    ja és baszottul lassan csinálja :'(
  • dragonfighter
    #9821
    Unom a törszervereket.. Igy hát visszatérek officialra.De amikor elinditom a KalOnline.exe-t és le akarom futtatni a patchet átvisz kb 1 kockát és leáll a patchelés.
    Tanácsokat kérek miként cselekedjek -.-
    Talán rakjam újra vagy....
    Ty.
  • Syro
    #9820
    Persze ami XP-t nagynehezen megszereztem azt most megint elbukom... persze még ha az én hibámból.... jah és persze ezt a kal nem fogja visszaadni....
  • Syro
    #9819
    Vazz ezt nem hiszem el! Nagyba nyomom a KALt erre CL az egész kalnak, nagynehezen sikerül visszajutnom a játékba erre meghaltam.... a jó édes***********************************************sdfjhélfjdaéldjajdaéljgdfélgkjdagf anyját az INIXnek
  • blbogus
    #9818
    annak még van is értelme.. de én személy szerint nem költenék az igy is csekélyke pénzemből egy játékra
  • Bucser
    #9817
    Akkor nem tudod, hogy mekkora biznisz a virtuális pénz adásvétele. (pl geons for dollar)
  • DamageAdept
    #9816
    Hülyeség itemeket árulni. Pont a napokban gondolkodtam, hogy eladom a vesém és beforgatom kalca$h-be.
  • Syro
    #9815
    Mi meg szívunk :( ezt a szomorú sorsot ami nekünk jutot :( ....
  • Bucser
    #9814
    Hát igen ma már csak a rétiniggerek rúgnak labdába:D
  • shaime01
    #9813
    pedig anno egy g56 2h kardot 2.400$-ért adták el ebayen.. bezzeg most.. :)
  • Chamber
    #9812
    Doggebiknél kerested már? A quest leírás szerint náluk van :P
    Amúgy grat a droppokhoz ;)
    Sokan aztmondják ezek a kristályok cseszték el a dropratet... hát nemtom, de tegnap 2 db G52 shield is esett D4ben nekem (vkinek meg aztmondta hogy 1 workertől esett neki 2. Bár ez elég hihetetlen számomra mert nekem 1 worker max 1 csomagot dob mindig =) Szal vmi gond van a G52 shield droprate-el nagyon úgy néz ki.
  • Silversting
    #9811
    A tegnapi nap igen gazdag volt droppokban: 1 Ruinous TOP, 1 TOA, 3 gyűrű, 3 SBWB. Fejlődtem 2,5 kocit, a tigrisem 39%-t(nemsokára 17-es lesz). Még 5 koci és Vaga leszek :)
    Ja és ha vkinek van eladó bobh-ja az lécci írjon már pm-t a game-ben, mert sehol nem találok.
  • Syro
    #9810
    Hát igen a LegendaryHeart..... de szeretem beastyéket :)
  • Silversting
    #9809
    A külső kapukat itt is nagyon gyorsan leverték, de mikor a belsőt ütötték, vmi megfordult. Minenki behalt ott a környéken(én is), és ezután megváltozott az egész: a védők leugráltak a falakról, és leözönlöttek a külső kapuk felé. Pár perc alatt levertek mindenkit, és elfoglalták újra a külső falakat. Onnantól kezdve nem tudtunk 10 métert sem megtenni a belső felé. A 65 feletti lovagok is pár pillanat alatt összeestek.
    Durva volt