12892
  • Silversting
    #9889
    Még most is azzal nyomom.
    Kb 1 órája D3 F6-n partyztam nálam 8 meg 10 szinttel nagyobb lovagokkal. Mondhatom fasza lesz majd 60-nak lenni :)
  • blbogus
    #9888
    jah az durva volt még anno - egy teleport 20k :S
  • shaime01
    #9887
    láttom 99% penge leirása alapján nyomta..:)

    húh alt+tab naponta 50-60xor.. ,hogy hova kell menni térképek kinyomtatva .. áh.. régi feeling jó volt.. >.<
    csak aztán jöttek a föld alatti speedhackelő egészvárostfelvásároló kitesziolcsobbandedrágábanadjael egylövéselnyomom emberek. és mindenek vége lett. ;(
  • Dodokacsa
    #9886
    enyhén másnaposan, kómás fejjel beültem a gép elé vmikor estefelé és gondolkoztam, hogy vidítsam fel magam. gondoltam felteszem ezt a Kal nevű ingyenes kóreai hígf**t, jót röhögök rajta, majd 10 perc után törlöm. de mivel meglepődtem a szép a grafján, és az időérzékem sem volt a toppon, első nekifutásra felhúztam lvl11-re az archert. másnap lvl16, és így tovább, belekerűltem az örvénybe és innentől csak egyre lejjebb és lejjebb süllyedtem a Kal mocsáraban xD
  • Syro
    #9885
    Hát az első napomon egy knight volt a segítsége,re azt feltoltam lvl 25 ig de mivel szarul osztottam el a statokat mert felvilágosítottak, akkor kezdtem egy archert :) kaptam hozzá penge féle leírást és az alapjan probáltam... :D
  • v150r
    #9884
    én meg csak tizen iksz levelnél jöttem rá, hogy van olyan, hogy behead :D
  • DamageAdept
    #9883
    én az első knightomat régebbi rpg-kre építettem, úgy statoltam el hogy lvl22őn vmi 19 int meg 12wisdom volt
  • Cingar
    #9882
    elso kari egy mage amivel csak utottem mert nem tudtam hogy van olyan hogy skil es sikerult lvl 5nel eltevedni es szenvedtem visszatalalni de inkabb kezdtem ujjat
    regi idok eszembejutnak ha nem zenet hallgatok hanem maxon a kal alapzenejet.regen jobb volt a kal
  • shaime01
    #9881
    nyeeeeemakarooooooook :D

    tuti molesztálni fogsz a 12+ naked képeidel :PPPPP
    juttott eszembe valamikor jó ez a wáw.. ^^
    egész héten nincs iskolaa mert beteg vagyok.. és már 50 leszek mindjárt (0-rol kezdve segítésgel (jó pár goldal ) ~2 hét alatt szerintem ne molyan rossz..
    tudomtudom a rekord 1-70ig 7nap 5 óra.. dee kapjátokbe:D
  • THeArrow
    #9880
    dont lie xD najóvan elhiccük :P, dobj privibe egy msn címet :) thx
  • shaime01
    #9879
    szerintem meg igen :D
  • DamageAdept
    #9878
    memories deleted by vbk
  • THeArrow
    #9877
    első nap állatot akartam, aztán rájöttem h nem lesz lv1en pantim ;D
    ja meg penge guest leírás powah xD
  • THeArrow
    #9876
    KalOnline:THeArrow lv53 (pwned)
    Silkroad:A4_Tech lv46 "nuker" aege
    :A4Tech lv32 str (pwned)olympus

    wow hát .... :D igen, de fogadjunk nem az offon nyomod XD
  • blbogus
    #9875
    komoly :D
  • v150r
    #9874
    bocs srácok, de ezt az offot most muszáj.
    "Ágo üzenete:
    ek ha álmodban meghalsz az nem jelent rosszat
    de mindjárt megnézem az álmoskönyvemben

    millAh üzenete:
    de az hogy respawnolok a kezdőn az igen"
  • v150r
    #9873
    havernál voltam, nála láttam futni, aztán leszedtem és curbuncle-el elkezdtük. megtetszett, magával ragadott. az első fél évben éjjel nappal toltam.
  • blbogus
    #9872
    én csak hüjeségből keztem el mer akik azt nem jáccottak vele körülöttem azok azt monták h nagy szar. röhögve jáccottam vele és mondogattam h asse tom miez, meg jézus ez télleg szar. aztá lvl 17 lettem és volt egy sbwb-om meg egy big handed bloodom és tök jo volt :)
  • shaime01
    #9871
    Ti hogy emlékeztek vissza az első kalonlines napotokra?

    én kinyomtatot lapokon bujtam a questeket és a penge féle leirást :)
    aztán észrevettem hogy csak lv10 vagyok >.<
  • shaime01
    #9870
    wowozok.. ^^ most ez jön be.. ~.~
    te hogy állsz sroban?
  • shaime01
    #9869
  • THeArrow
    #9868
    sém lol, te még itt is rontod a levegőt ?:D inkább menjél egyél meg párat ;D aztán go hackroad^^
  • shaime01
    #9867
    bazz.. ez most nagyon beütött :D

    Silversting te meg ne VAGAnykodj :)
  • nyet0
    #9866
    csá valaki külgyön már egy oldalt ahonnan lelehetk tölteni a kal emulatort és egy leirást az e-mail cimemre [email protected]
  • v150r
    #9864
    gratzzz!
  • v150r
    #9863
    tök jó az ovi, mindenki olyan kedves :)
    és van ingyen kakaóóóó!
  • Silversting
    #9862
    JUUUUUUUPPPPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!
    VAGA lettem. ÉLJEN!!!
    Mostmár félhet mindenki :)
    48-s guildtársamat 2 ütésből elintéztem :)
  • Syro
    #9861
    Ez nem perverzség :) Lehet hogy ő a hátadra vagy általánoságban az emberi hátakra indul/gerjed be :D és most pont a tied jutott :)
  • DamageAdept
    #9860
    Szokványos
  • blbogus
    #9859
    perverz :)
  • Bucser
    #9858
    a hátadra.
  • blbogus
    #9857
    te mire vered?:)
  • Bucser
    #9856
    hát valóban:) Ha nehéz az élet játsz az oviban:) Igen valamire verni kell:D
  • v150r
    #9855
    kemény bizony.
  • Bucser
    #9854
    fúú de kemény vagy.... Mondom Offon jatszd el ugyanezt es akkor hero vagy.. addig csak szájhős.

    Ja hogy offon kb 100K ember van egy szerveren és nem jut rád 10-15 mob.. sry Kérem kapcsojja ki...
  • v150r
    #9853
    ide nem való szerveren :)
    (de nem ám dobálja a százezreket, csak egyszerre 10-15 sárga mobot ütök ;))
  • shaime01
    #9852
    talált vlaami überbrutalmajdénmostmegmutatomkiafaszagyerek itemet :)
    vagy pedig feltört vkit :D
  • Syro
    #9851
    Visor te hogy szedsz össze 1 óra alatt 55 milliót? Erre kiváncsi vagyok mert én is szeretnék sok pénzt :)
  • Syro
    #9850
    Csak magyar neveket másol a srác és gondolom a Friends Listből nézi ki az emberkéket! Mindig csak egyetlen egy betű különbség van a névben.... nos ha ezt megírnánk a GM-nek akkor jól járnánk. De ez rohadtul undorító egy dolog, hogy ilyen hülyeségeket talál ki... Szerencsére nem döltem be ennek az átverésnek :) De azért figyeljetek oda!!!! További jó játékot Mindenkinek!
  • Brutal
    #9849
    Pontosan igy vagyok vele én is.
    Ha beledöglök is megcsinálom :DDD