12892
  • Cingar
    #10451
    Hallottam 1-2 dolgot rola
  • Syro
    #10450
    Laci passzolok :D írj annak a szolgalátatónak hogy engedjék át neked :D
  • qwer2000
    #10449
    Hi all!
    Ma tök véletlen megtaláltam régi accom secret numberét 1 régi mail címemem :D antalovics nevű knight ;) nos kalonline oldalán leakartam kérni a jelszót elis fogadta a secretet és kiis írta hogy elküldték a mail címre (tictactuti.hu-ra :S) amire regeltem még vele.
    Ezzel csak az a gond,hogy nem érkezett meg,mert vmi új spamszűrő rendszer van ami már nem engedi be :S ilyenkor mit lehet tenni?
  • v150r
    #10448
    volt itt is háború ám... abszinttal :D
    ittvolt mindenki :D
  • Syro
    #10447
    Régebben amikor CSztem akkor reggel 7 volt a legjobb átlagom :P Na majd este találkozunk mert most mennem kell majd nem soká ilyen izé családi kajára... Pedig ez nem az én műfajom, de csak a bnőm kedvéért megyek :D Addig is sok sikert mindenkinek
  • diegho
    #10446
    nekem 5:30 :D
  • Silversting
    #10445
    Te még ilyenkor is fentvoltál? XD Nekem eddig a hajnali 2 volt idáig a max.
  • Syro
    #10444
    Na jó éjt mindenkinek :)
  • qwer2000
    #10443
    Hm úgynézem ferdeszemű barátaink kifogytak event ötletekből,pedig igazán kitalálhattak volna vmi Húsvéti eventet ;)
  • Silversting
    #10442
    Ja és GOGOGO to 53
  • Silversting
    #10441
    Jah az se volt semmi :), de 8 után már nem volt olyan élvezetes, ezért 9-kor el is jöttem. Fél 11-kor visszamentem és még mindig megvolt. Troll (rendes nevén THRALLHUN, csak szeretem Trollnak írni XD) tartotta a frontot.
  • Syro
    #10440
    Siler jaja jó volt a CW de a party utana az mekkor avolt mar :D Na majd este re :P
  • Silversting
    #10439
    Huh király volt a háború. LVL55-n már lehet azért szépeket irtani, meg engem sem vernek már le olyan könnyen. Mint mindig ma is mi nyertünk. Gratz all.
  • blbogus
    #10438
    thx de ezt ismerem, magyar jobb lenne, mer vannak azér részek amiket nem értek :)
  • v150r
    #10437
    vagy uploadweb.extra.hu
  • Killer18
    #10436
    Nem találja Cingar a képet, esetleg ne ilyen f0s tárhelyre rakd hanem pl. ide: http://media.proxnet.hu/index.php Itt még talán jobban is jársz, itt legalább megjeleníti a képeket.
  • diegho
    #10435
    nem játszok már, csak castle waroznék, de most meg amerikai foci meccs lesz szóval nem leszek itthon...
  • Silversting
    #10434
    Gyuli, te játszol még? Szinte sosem látlak. Egyáltalán melyik guildben vagy?
  • diegho
    #10433
    na én united nations-ös voltam amikor dominatorpl csak úgy kilépett minden szó nélkül a guildből, mindenki értetlenül nézett hogy most mi van... az alopl meg nem tudom hogy ki, de az biztos hogy ismerik egymást. mellesleg un-ben mindenki faszkalap, nem is kicsit. 1-2 normális van a többi mint arcolós kis senki... mocskos gyenge guild semmi jó mágus, csak vaga, az van dögivel azt halódnak sorra... persze mindenkinek nyomják a hülye szövegüket... szánalmasak, már minden valamirevaló ember kilépett tőlük, de nem zavarja őket... áhh nyomorék banda. jelenlegi guild vezetőm is un-es volt, de utálja őket.
  • dragonfighter
    #10432
    #OfF#

    asszem itt

    #OfF#
  • Syro
    #10431
    Bocsánat hogy nem voltam online, de tudod valaki dolgozni is szokott esténként és mivel 22-re kell mennem néha aludnom is kell elötte, mert kül nem bírnám... Kül meg volt beszélés a klánban erről mert egyből szoltam beastyéknek és reboot is közbe szólt...
  • Cingar
    #10430
    ide klikk
  • Cingar
    #10429

  • blbogus
    #10428
    semmi baj.
    aki perfektül vágja hogy is kell csinálni tört servert, és tudja azt is h honnan tudnám beszerezni a szükséges fájlokat, esetleg ha vki tudja hol van, mongyuk ugy, naon részletes magyar nyelvű leirás neten, az kérem vegye fel velem a kapcsolatot privátban. egy vkit azér minimum várok, az már elég lesz :)
    én is elnézést kérek az OFFér de.. részletek priviben ;)
  • Silversting
    #10427
    Ja és nyugodtan adhattok OFF-t, de ezt akkor is le kellett írnom, különben az asztalt vertem volna szét
  • Silversting
    #10426
    Ekkora SZART!!!!! Ez a protecting leader 1 baromság, 1 hataémas nagy baromság!!! UTÁLOM. Commanderektől aztán nagyon sokmindent lehetett csinálni. Destructing Key Points ezerszer jobb volt
  • Cingar
    #10425
    DominatorPl-t meghackeltek es kezdet egy commandert es annak a neve AloPL szal az eredeti domi jatszik rajta es gondolom a havernak adta od a karijat.ma volt allygyules tsen feljottel volna syro elmondtad volna a bajod mert 1 ennek az a lenyege 2 kerestek is mert se te se dominator nem voltatk onlineok es sztem kb ezt kitálalhatnad az alliancenak is mert nem hiszem hogy sokan olvasnak az allybol sg-t :)amugy ez az Alo/Dominator jo fejnek tunik eleg regota jatszik es alapvetoen velem joarc
  • Silversting
    #10424
    Hogy képzelhette... XD
  • Syro
    #10423
    Hát gratulálok nekik :) Domi az nagyon sötét de még amikod nem volt UN-ben akkor már paktált beastyékkel hogy ő vezető akar lenni...
  • Silversting
    #10422
    Az a buta Domi a noob UnitedNations-ben volt. Kemény 17 éves a srác, de akkora hülye, hogy már fáj. AloPL meg 1 kretén, szintén az US-ből.
  • Syro
    #10421
    Silversting a neve a srácnak DominatorPL régebben még valami kis nyomi klánban volt és átjött az LH-ba de olyan feltétele volt hogy ő is a vezetőségben akar lenni :) Persze beastyék nem mentek bee hál istennek :) Ma is jól leosztoták... De még kérdeztem tőle hogy megcsinálja-e az én elvesztett 30%-mat, akkor már nem válaszolt :) utána meg kérdezte hogy ott vagyunk-e még az r2ben... mert beszállna hozzánk partyzni :) na mondom szép :P a hülye haverja meg megprobált daethlure-ozni csak nem jött neki össze, mert kemény 6 mob-ot hozott átlagban :D annak a neve meg AloPL vagy AloePL volt :)
  • Silversting
    #10420
    Sys nevet kérek :)
    Vasárnap reggel hasonlóan nagyarcú köcsög emberkedett R10-ben (Knaller - lvl63). Nemtom miért, de vmiért baszta a csőrét, hogy a doggik ki lettek lureolva R11-be, hogy kényelmesen ölhessünk. Akárhányszor kivittük őket, ő már ment is kifelé és ölte le őket. Írhattunk neki akármit, csak röhögött rajta. Ja és szövetséges volt...
  • Silversting
    #10419
    Hasonló a helyzet Naraehán is. TurulBirdben volt szinte az összes magyar, de mivel nem voltunk elegen(5-10 aktív játékos) és 50 feletti is csak 3-4 volt akkor, ezért elvándorultunk szépen külföldi klánokba: NWA, Destiny,LH - legalább 1 szövetségben maradtunk :)
    TurulBird még félig él, csak az angolul nem tudók nem hajlandóak eljönni onnan meg a lámák XD, pedig semmi jövője. Az egyetlen 55-s mágus is elment törtre szünetelni(nem csodálkozom rajta).
  • Syro
    #10418
    Blbogus a toleráció megfogott :) Na most ma amikor felmentem reggel partyz d1r2be a haverokkal az allyból... jött hirtelen egy ASSA és szépen elkezdett csapkodni (lvl 59 vaga) mivel éppen eggpartyztunk ezért egy mob meg is ölt egy lövéssel és meghaltam.... vesztettem kemény 30%.... nem is az a próbléma hanem az hogy az egyik klán társam volt.... Hát mondhatom gratulálok neki.. az volt a kifogása hogy azért mert elloptuk az ő helyét! Hát nem tudom hogy hogy jött az hogy az ő helye amikor mi ott voltunk mellette, de ő is kényelmesen elfért a kis csapatával és ők is úgyanúgy öltek. (mi a doggikat öltük ők meg a maskokat). A mocsok kis szemet erre elkezd engem baszogatni hogy en milyen f*sz vagyok! Hát mondom köszönöm szépen ennyit a toleranciáról és az összetartásról. Persze az guildben és a szövetségben elég gyorsan terjedt a hír. Ezert a srác csak figyelmeztetve lett hogy még egy esélye van :) Bocsi hogy hosszú lett :P
  • Syro
    #10417
    Érettem Jézus :D
    Egyébként megmár csak 200% és meg van a lvl 53 :D Yeah
  • Cnensus
    #10416
    Killer: lehet h. csk 2-t guildot mondtam de én ugy tudtam h. azok valmennyire álnek..
    de 1ebkent van még a BlueSky ami szintén behalt meg még biztos van 3-4 guild amik be vannak halva..



    tort server: haverom talt 1 ujat ami egeszen jo.. a magyarral nem tom h. mivan de mar nekem is elegem van beloluk...
    http://brivak.muleslow.net/kal/index.php
  • Dodokacsa
    #10415
    idő hiányában, kedvem természetesen lenne
    heti 1-2 nézek fel pár órára
    honlapot amennyire tudom frissítgetem, meg megkötöm a szövetzséget
  • FL Zoli
    #10414
    " Azt mondta az egyik hogy kb. 60-an vannak, abból 10-15 aktív."

    hát ez a 20-25% os arány minden klánra (minden játéknál) igaz akik válogatás nélkül bevesznek embereket. Viszont egyre több klánnál látok (ismét nem csak Kalnál) hogy 17-18 év az alsó korhatár...s Ezek virágoznak

  • blbogus
    #10413
    az ötlet az részemről máris elvetve.. az ajándék mage ma reggel vmiér totál clean..
  • blbogus
    #10412
    lelkesitő beszéded talán megteszi a hatását!! :DD épp itt lenne az ideje, h a magyar kalosok egy életképes guildba tömörüljenek! (nem mintha a pl hungarians nem tűnt volna annak..) az a gáz h senki nem bizik senkiben és senki nem tolerálja a másikat. de ha télleg van vmi, jáccotársammal befogjuk az ajándék lvl 58 maget és csatlakozunk hozzátok.
    anyám, ezt nem tom most minek irtam le :DDD
    dodo, te meguntad amugy? v miért hagytad abba?