12892
  • Datas
    #10491
    ha mar mindenkeppen ki akarod probalni es csak ez a gond, hogy lassan jon, nezz szet forumokon (pl. kalhq vagy akar ragezone)es biztos kapsz egy rapidshare-es vagy hasonlo alternativ linket
  • Silversting
    #10490
    Ehhh, én meg negyed 11-kor mentem lefeküdni :DDD
  • blbogus
    #10489
    jajj sry diegho nem rád gondoltam :DD
  • blbogus
    #10488
    :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    nah ez is kb. annyira volt értelmes hozzászolásom mint az előző
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • diegho
    #10487
    silver sorry csak fél 11kor értem fel, majd holnap felnézek megint valamikor korábban, remélem lesz időm.
  • ThedarkmanHUN
    #10486
    Arrow b@szod itt a rezet,asszed nagyvagy? Háááááááááááááát NEM! Asszed te vagy a Jani? Rosszul hiszed! Csak az arcod akkora mint itt a banner, nemvagy te senki! Teee teeee :DD Me kinek hiszed te magad??? (doma nehogy kitöröld:P)
  • THeArrow
    #10485
  • blbogus
    #10484
    oan naon sokat nem veszitesz vele
  • Silversting
    #10483
    Az szép, nekem is ilyen lassú. Kb. 1 hónapja innen 60kb-tal jött.
  • draxler12345
    #10482
    hivatalos honlapról 3 kb al németről 6 kb al tölt 20 perc után is.. úgy látom ezzel a játékkal sem jásztok sosem
  • Silversting
    #10481
    Innen gyorsabban lejön. Csak katt az Original Download Mirror 1-re és már jön is :)

    Oksa gyuli várlak.
  • v150r
    #10480
    délelőtt és éjjel fullsávval szokott jönni. eleinte lassú, de ha benthagyod 10 percen belül felgyorsul a sáv.
  • draxler12345
    #10479
    vki tudna adni egy olyan linket ahonnan nem 5 kb/s el szedi?:)
  • Syro
    #10478
    Szoktam fent lenni csak hajnalban vagy reggel max 20 percet :) Pont az érettségi előtt vagyok egyébként és ez a legnagyobb oka, de ma ahogy hazaérek felmegyek egy kicsit gamelni :D Már rám fér :)
  • diegho
    #10477
    na majd ma este... tegnap enyhén szarul voltam.
  • Silversting
    #10476
    @diegho
    Oksa köszi. Este csak 8-tól ülök gépnél, mert mást is kell csinálni azért :)

    @Syro
    Csá, téged meg miért nem láttalak már húsvét óta?
  • diegho
    #10475
    nah. silver, estefelé ha lesz időm felteszem és akkor odaadom a g46-ért cserébe, ha nem lesz időm akkor privibe megírom mi a felh név és pass aztán majd valahogy megoldod a cserét.

    autót nem vettem, nem is fogok egy ideig szerintem, félreteszek minden fillért, aztán majd meglátom.
  • Syro
    #10474
    Ti meg itt üzleteltek g50 despo armorral? és cask úgy adja neked? nem ez íg nem mehet tovább :P Ha van valakinek az S2 egy felesleges full g50 despo/pridefull archer setje az igazán megdobhatna vele :P
  • Silversting
    #10473
    Gyuli mikor jössz fel?
  • Cnensus
    #10472
    dodo: lehet h. elsos a mano 1b? :D
    de csk a neve utani 1b-bol gondolom h. elsos.. xD
  • Silversting
    #10471
    Télleg: I-s vagy II-s Avensis?
  • Silversting
    #10470
    Kell hát :) Légyszi, légyszi add nekem! Kérem széééépen XD
  • diegho
    #10469
    kell a g50 despo armor? már csak rá kell vennem magam hogy felinstalláljam a játékot és akkor megkapod, ha szépen megkérsz. (meg ha még nem hackelték meg a karaktert :D)
  • Silversting
    #10468
    Ekkora szopást ami ma történt velem Háború szépen elkezdődött és mikor igazán csata kerekedett volna a netem fogta magát és elment. A háború ideje alatt egyszer sem jött vissza. Bezzeg ahogy vége lett rögtön visszajött. Kénytelen voltam addig a Mafia-val játszani
  • mano1b
    #10467
    oké de ez nekem még uj
  • Dodokacsa
    #10466
    @mano1b

    a játék nevét, a fórum nevéből kitalálhattad volna.
    a fórum tetején van egy csomó link, én a hivatalos honlappal próbálkoznék a helyedben letöltés terén.
    de ha már itt elakadsz... háát
    amúgy a Google majdnem mindenben segít
  • Cnensus
    #10465
    www.kalonline.com
  • mano1b
    #10464
    pontosan tud ja valaki hil lehet letőlteni segitsetek ha tudtok kősz
  • mano1b
    #10463
    enek pontosan mia neve a játék nak
  • Syro
    #10462
    Semmi sem lehetelen ami nincs a föld alatt :D
  • Killer18
    #10461
    Semmi esély rá, elküldettem megint vele, de nemjött meg.
    Azt írták vissza a vipmailosok hogy engedélyezzem a spam szűrőben hogy engedje át azt a levelet arról a címről. de nemjött át. most meg ha megint elakarom küldetni nem engedi mert behalt a kal-nak a mail küldője mert azt írja ki hogy No match. de annál is azt írja amit 2 napja regeltem, bejelentkezni betudok, de elküldetni nem.
    Hát nem sok reményt látok erre hogy megkapjam azt a rohadt levelet az új kóddal vagy akármivel.
  • qwer2000
    #10460
    Hm ha sikerül szólj akkor írok nekik énis ;)
  • Killer18
    #10459
    Hát írtam nekik, remélem átengedik, mert marha jó volna
  • Syro
    #10458
    Killer amit írtam antalovicsnak avval próbálkozz :) Írj a vipmail.hu staffjának hogy bocsi de van egy mail amit szeretnék megkapni de a ti szűrötök spamnak nézni leírod nekik hogy innen meg innen küldik. hátha átengedik neked :)
  • Killer18
    #10457
    Csáó.
    Én is így vagyok ezzel, még tavaly regeltem, van rajta egy lvl 48-as magem, de elfelejtettem a jelszavát annak az ID-nek, de az ID-t tudom.
    Elküldettem már 20x hogy küldjenek új jelszót vagy a meglévőt, beírtam az ID-t és email-t és kiírta hogy elküldte, de sose jön meg. Tavaly mikor regeltem simán megjött, és mégmeg is vannak azok a levelek, amiket küldtek a GM-ek mindegyikbe csak hogy mikor regeltem meg az SN van.
    De sztem is nem engedi át a vipmail mert lehet spam-nak nézi, ilyenkor mi a teendő??
  • Syro
    #10456
    Boccs én is arra gondoltam csak rosszul fogalmaztam :D ezek a mai fogalmazásgátlók :P
  • v150r
    #10455
    nem náluk, hanem ők voltak NÁLAM.
    :D
  • Cingar
    #10454
    csak kivancsi voltam es rakerdeztem
  • Syro
    #10453
    Hát ha DamageAdeptékkel voltál akkor igen :D Már a szünet elött tudtam hogy megy valami kalos ivászatos buliba fel pestre :D
  • v150r
    #10452
    máris terjedt az infó? :D