12892
  • Cingar
    #10531
    xperiencen jatszol?
  • Cingar
    #10530
    varbirtoklas 20 hete a mienk
  • Szimbi
    #10529
    hello all.
    Nos énis visszamentem kicsit kalozni (persze tört szerverre), mert mint kiderült sok régi ismerős tolja ezen a törtön (sokz, SARGE, LethalArrow.. etc etc..) és megalakulni látszik újra a 2 nagy rivális az EE meg a HoF. Tényleg kicsit kezd kihalni ez a fórum pedig rendszeresen olvasom :P
    Na sok jó droppot mindenkinek :)
  • blbogus
    #10528
    rekord? mien rekord?
  • Cingar
    #10527
    Aki unatkozik es kivancsi a filmemre az toltse le ezt
    uj rekordot csinaltunk naraehan es ez egy kis tortenelmi visszatekintes.
  • FL Zoli
    #10526
    Viszont max csüt este leszek..úgy időzítsétek
  • FL Zoli
    #10525
    g42 es knight sisakot
  • FL Zoli
    #10524
    Hát nincs senkinek semmi baja :)

    Viszont vennék +2;3 Healthes beltet és\vagy sisakot. Hanin szerveren
    ((Minél olcsóbban))Lehet küldeni az alábbi névre..max visszaküldöm

    [HUNZoli]
  • ThedarkmanHUN
    #10523
    Jol kihalt ez a forum is
  • ThedarkmanHUN
    #10522
    Gyurut,trinketet,meg beltet lehet vele tuningoni:)
  • FL Zoli
    #10521
    Nah, here's the situation:

    Én kis laikus vettem 1 Tal of Wizdomot 110k ért , ami a strength et erősítette volna.....Accessory alcímmel. Én kis oktondi azt hittem a páncélt lehet erősíteni(mivel csak accessory, meg weapont láttam idáig[asszem]) de mégse.
    Kérdés: mit tudok kezdeni ezzel a talival? mi az a "kiegészítő" amit fel lehetne talizni.
    Vagy: megvenné vki tőlem 100k ért?

    köcc
  • blbogus
    #10520
    igaz.. de én arra gondoltam h havernak ne adjon cuccot mer abbol csak káosz van :) tapasztalat ;)
  • qwer2000
    #10519
    Sztem se töröld... lehet,hogy később jólesz az még neked unalmas percekben meg ilyenek...
  • ThedarkmanHUN
    #10518
    Sztem se, inkabb adja nekem:P
  • blbogus
    #10517
    sztem meg ne tedd.. véleményem hallottad
  • diegho
    #10516
    jah jó gyakran járok fel :D majd ha véletlen felnézek rádírok, ismik csináltak valami magyar guildet, adok nekik xp-t aztán törlöm a karaktert szerintem, cuccokat odaadom nekik előtte persze.
  • qwer2000
    #10515
    Hehe azt naon szerettem :D
    Főleg mikor Szaszáékkal partyztam és Szasza meglátott 1 boxot bekattant,mert akármennyi mob volt arra ő odaszaladt kinyitni :D

    Amúgy nálam a red/blue boxos a best :D
  • Silversting
    #10514
    Gyuli,
    Megkaptam a chestet, köszi. Sokat erősített rajtam. Én is átküldtem az armort, de a gép visszaküldte 1 vagy 2 nap után. Sajna pénzt nemtok küldeni, mert kemény 5 millám van és tartozok még 20-szal THRALL-nak :P
  • Doma #10513
    Treasure Boxos event vitte a pálmát :P
  • qwer2000
    #10512
    Nemtom nekem a zászlógyüjtögetős pl. tetszett :D
    Bár lehet csak azért,mert egymás után esett 2 brazil és még az elején eladtam a 2-őt 10 milláért?
  • v150r
    #10511
  • Cingar
    #10510
    igaz . inkabb elfelejtem az ertelmes szot eventtel kapcoslatban :>
  • v150r
    #10509
    tavaly jobb volt a zászlógyűjtögető, meg a betűvető ívent? :D
  • Cingar
    #10508
    kitalalnak de sztem semmi ertelme.inkabb kitalalnanak vmi ertelmeset 1evben 2szer mint most itt reklamozni magukat.szenvedsz egy fel napot emailben hogy kapj egy egynapos expkovet rebit meg egy egynapos wealth kovet.ami sztem tuti hogy bounded szoval eladni se tudod...
  • v150r
    #10507
    ...
    nincs még elég lag :D
    most legalább kitalálnak dolgokat. nem az van, h egy évben van 2 event, azt szevasz.
  • ThedarkmanHUN
    #10506
    "Regisztrálás leírása a #7422 hozzászólásban!"
  • draxler12345
    #10505
    Vki leírná hogy a rákba kell regelni? csak a legvégével van gondom mindig kiír vmi hibát hogy authentic túró nem jó.. .help
  • qwer2000
    #10504
    Katt 1 kis jókedvre derítő ;-)
  • Cingar
    #10503
    par napig nem nezek ra a kalra es meglatom ezt a csodalatos uj eventet...ugy latszik sullyed a hajo koreaban
  • ThedarkmanHUN
    #10502
    Amugy egyéni szoc. problemám hogy lv meddig bicegek 1 karival...
  • ThedarkmanHUN
    #10501
    35:P
  • THeArrow
    #10500
    istenem az értelmi színvonal, mondjuk silkbe is a max lvled max 33volt ha jól emléxem xD, aztán új kari stb, stb, szal ott se naon tuttál érvényesülni pff ^^ off
  • diegho
    #10499
    silver. átküldtem az armor-t majd küld át a g46-ot valamikor, ha van kis fölös lóvéd az is jöhet, haveroméknak kellene, segítek nekik kicsit, ők elég sokat tolják (magyarok).
  • blbogus
    #10498
    há jah.. bár én most inkább az animéknek szentelem az időmet.. nem tom letölteném e ismét a klienst :)
  • draxler12345
    #10497
    please vki adjon 1 linket ahonnan faszántosan jön a game , fórumokon lusta vagyok keresgélni . ! előre is kössz:D
  • ThedarkmanHUN
    #10496
    Kéne vissza a Shakra server mi? (Az volt idaig a legatomabb privat server na de ez is OFF:P)
  • blbogus
    #10495
    büszke vok rátok srácok :'(
  • ThedarkmanHUN
    #10494
    Arra nagy a pofád hogy anyuci pézeli a silket? (gratu szánalom in dá köb) ugy nemnagy cucc xx lvl karit csinalni hogy anyu kinyalja a segged is... (OFF)
  • v150r
    #10493
  • THeArrow
    #10492
    láma ^^ kezdjé még vagy két karit, aztán vidd fel 20ig és und meg xD na aztán gondolkodj el h te mi vagy ^^ off