12892
  • gvarga12
    #10571
    hehe erdekes kerdes
    miutan kiprobaltam a Commandert az Xperience-n most LVL 55
    az 1H az uber skillek :)

    Weapon Mastery
    Critical Hit
    Transcendental Blow
    Defense
    Increasing Concentration
    Force of Defense
    Call of Defense
    Call of Physical Attack
    Call of Recovery
    Elastic Shield
    Survival Instinct

    kb. ezek aztan a maradek skillpontbol tetszes szerint Call of akarmi vagy revival vagy ami tetszik
  • ince
    #10570
    Sziasztok!

    Commandere milyen skilleket erdemes pakolni?Egykezes kard vagy ketto a jobb egy commandernek? Valaki segitsen....koce
  • Dodokacsa
    #10569
    pedig a nemzetközi helyzet fokozódik, az olaj is drágul, stb... igazán emelhetnének rajta egy picit
  • blbogus
    #10568
    jah én meg aszittem megemelték :P akko sajnos nem
  • v150r
    #10567
    mondtam, h asszem. tehát rosszul emlékeztem :D
  • blbogus
    #10566
    télleg? anno 20/50 volt
  • v150r
    #10565
    kap utánad geon minden egyes zsákodból asszem 10%ot, az alumniba tudtok beszélgetni, és ami a legfontosabb, 15 ös és asszem 30as szinten kapsz a storage-ba egy kisebb összeget 50/100e geon asszem.
  • FL Zoli
    #10564
    Vki leírná nekem mi a lényege a tanár rendszernek??
  • blbogus
    #10563
    jaja télleg rég.. annyira régen h nekem fogalmam sincs rola ki vagy :)))))))
  • sp5
    #10562
    Szimbi,mért nem jó(mostmár napok óta) paradox?tudsz róla vmit?
    Amugy hi all rég írtam ide :)
  • ince
    #10561
    Koszi
  • Datas
    #10560
    kicsit nagyobb valasztek
    es meg 1 lista

    - amugy ha rakeresel googellel akkor ez a 2 link benne van az elso 6 talalatban:)
  • Killer18
    #10559
    Hello ince!

    Ezt tudom ajánlani neked, én is 4 napja kezdtem el itt játszani:
    X-Perience
    Nagyon jó a szerver, laggmentes, vannak is rajtam, mindig kb. 500-an, 20x xp van és dropp, de a honlapon több az infó.
    4 nap alatt megvan az összes quest (nem csak azok amik skill pontot adnak) összes event LvL55-ig.

    A játékban a nevem: HUNKiLL , ha nem megy valami, írhatsz rám @HUNKiLL és az üzenet.
  • JohnnyFirpo
    #10558
    tessék
  • ince
    #10557
    Sziasztok!

    Tudom,hogy nem etikus itt kerni, de ki szeretnek probalni egy tort szervert, ha van valakinek eziranyu tapasztalata segithetne.

    koce
  • Dodokacsa
    #10556
    magától nem megy az XP csík. ahhoz jáccani is kéne...
  • shaime01
    #10555
    fuj fuj :D

    dodokacsa már 1 éve lv58s vagy :(
  • Cingar
    #10554
    jah ertem.mint multkor volt hiradoban hogy 4.ben kiderult rengeteg gyerekrol hogy nem is tud irni meg olvasni.olyan olvasokonyvbol tanulni amin ott a kep alairva hogy mi van a kepen.mikor felolvas a gyerek alapfelismeri a labdat es nem azt nezi mi van alairva
  • Dodokacsa
    #10553
    értem én, csak Hanin-on a magyarok 80%-a debil analfabéta sajnos (mindenki döntse el hogy hova a 80%ba vagy a 20%ba tartozik)
    vagy nem tudja mi az a TS, vagy nincs mikrofonja stb...
  • Cingar
    #10552
    ra lehet csak drasztikusan.eleinte par embert kirugtak mert nem tartotak be az alpveto szabalyokat.barmilyen konfliktusnal felzavartak azt a par embert tsre hogy beszeljek meg
  • Dodokacsa
    #10551
    ilyen kéne haninra is bazz de nem látok rá sok esélyt :(
    a saját guildet se lehet rávenni hogy TS-t vagy hasonló progit használjon :S
  • Cingar
    #10550
    Kihivas mindig van meg privat serveren is csak az a bizonyos merce hivataloson joval magasabb.Igy privat serveren nem igazan jatszok maximum felmegyek assazni esetleg warozni.Volt egy 2 het amig erdekes volt az is csak azert mert ott voltunk 5en haverok es elporogtunk egesz nap.1-2 eve ugyan ezt megcsinaltuk hivataloson is es ott nem untunk ra 1-2 het alatt :).
    20het hat nem unalmas egyaltalan.Olyan ez az alliance hogy hetente 2 gyules van tsen es vegig rohogjuk az egeszet es ne ugy kepzeld el hogy fent vagyunk 5en 6an hanem minimum 100an.War alatt guildenkent 20 ember tuti vagy meg tobb.Nagyon regota ebben az allyban vagyok es nagyon jo kis tarsasag lett belole.Nem az van mint mas szovetsegekben hogy ha kiadjak a parancsot vannak paran akik kovetik tobbiek tojnak ra.Itt mindenki azt csinalja amit mondanak.Gondolj bele milyen elvezet amikor mindenki osszegyulik es parancsszora leveszi az armorjat es egyszerre rohanjuk le az ellenfelet.Szoval ez a szervezettseg kizarja azt hogy barmi is unalmas legyen.Azok az emberek akik altalaban iranyitanak olyan 30ev koruliek es vegig poenkodjak az egeszet.Szoval mar tobb mint egy eve vok az allianceban es eszembe nem jutott atmenni mashova.
    Silver felolem megcsinalhatjuk csak beszeljunk meg egy idopontot es elkezdem osszevagni.
  • Cnensus
    #10549
    de csk ez test server ahol nincsenek benne az uj fegyverek etc..
    a normalsit még csinaljak..
  • blbogus
    #10548
    az durva :D ien server engem se tud naon érdekelni
  • Cnensus
    #10547
    hmm ujra megy a magyar kall és 10 perc alatt lettem mageval 70^^
  • blbogus
    #10546
    csak amig arra a szintre eljutsz h akármeik serveren kitűnj az dögunalom.. van akinek izgalmas.. de én akkor se szeretem a hosszan tarto monoton dolgokat.
  • Silversting
    #10545
    Ja és HUNter fasza lett a video.
    Most már télleg meg kéne csinálni a doggilúrolóst is^^
  • Silversting
    #10544
    Osztom Dodo véleményét: én is kipróbáltam már 1-2 privi szervert, de 3-4 nap alatt meguntam. Sztem eredetin ezerszer jobb játszani, mert ott ha viszonylag magas szintet érsz el( ha nem is kis idő alatt), akkor tudod élvezni a dolgot, és kimagasodhatsz a tömegből. Ez törtön nem mondható el, mert ott mindenkinek ugyanolyan cucca van. Ráadásul a tört tele van béna játékosokkal, akik lehet, hogy még életükben nem is játszottak officialon.
  • Szimbi
    #10543
    Nem tudok ki ismeri a rövid történetet amiértis abbahagytam a kalt és eladtam a karim. Aki ismeri az tudja mért inkább törtön játszom és nem hivataloson.
  • blbogus
    #10542
    jah shakra az király volt.. eredeti kalban se tucc akkor elérni semmit.. semmivel se többet, a különbség a kettő között annyi, h az egyik gyorsabb.. az igazi kihivás mindkettőben ott van h erős legyél, tartsd a lépést a legjobbakkal, v h TE legyél a legjobb.. ez az én véleményem.. az eredeti az sokkal unalmasabb mint a tört, ezért fun.. még ha nem is jáccol több honapot, akko is.. az alatt a két honap alatt amit ott baromkodik vki sokkal jobban lehet élvezni a játékot mint eredetin ahol már 2 hete szivozol egy lvl-el és monoton az egész.. v mittom én.. én mindenesetre törtre szavazok. igaz most lehet vissza meek eredetire kiprobálgatni ismét.. thx qwer2000nek érte..
  • ThedarkmanHUN
    #10541
    server*
  • ThedarkmanHUN
    #10540
    alig*
  • ThedarkmanHUN
    #10539
    Pl olyan serveren mint anno a shakra, hogy alix volt XP és a drop is gyatra volt az kihivás volt, az volt a világ legjobb servere...
  • Dodokacsa
    #10538
    tört server

    amit ott elérsz, az semmire sem jó. egy hét alatt simán 70es lehecc, és nem is kell sokat jáccani. arra jó, hogy kipróbálhacc dolgokat, amikre normál kalban esélyed se lenne. meg megnézheted mien irányba érdemes fejlesztened a karaktered. meg haverokkal jókat lehet ökörködni. stb, stb...
    DE nem értem azokat, akik ott jáccanak. én 3-4 nap alatt beleuntam az összes eddigi törtbe amit próbáltam (4 db). 3-4 nap elég 70+-nak lenni, cuccokat gyártani stb...
    mondjátok már mi abban akkora pojén, hogy heteket, hónapokat jáccotok egy tört serveren? hol a kihívás?
  • Szimbi
    #10537
    Cingar: Nem a paradoxon.. Épp honorpontokat gyűjtök a g70-re :) nemrossz de 74-től olyan mint a hivatalos volt.. lassú és unalmas :D A felbukkanó assatömegek közé való berusholás a játék fénypontja még mindig :DD
  • blbogus
    #10536
    te jo ég ien drága?? ennyi barmot egy rakáson ha a g53 kerül ennyibe.. mi a..? ...
  • Silversting
    #10535
    Na végre tegnap megléptem a lvl57-t. Nem lettem sokkal erősebb, de azért nem rossz :) Kéne már 1 új kard a G50-s helyett, de nincs rá pénzem. Akinek van fölös 300kk-ja Naraehán az írjon XD
  • qwer2000
    #10534
    hi all!
    Hanin serveren van 1 fölös 31-es knightom kb 7-8 milla értékű cuccokkal felszerelve.
    Szívesen odaadom akinek kell,mert én már nem játszok 1 ideje.
    Akit érdekel pm-be jelezze.
  • blbogus
    #10533
    20 hete??? :-O nem dög unalom meg egyhangu meg kutyafaxa? ienkor helyedben átmennék másik guildba és igyekeznék ledönteni a régi szobrot :) neked van hozzá karid ;)
    nah csak egy ötlet volt :)
  • Killer18
    #10532
    Most én is írok hamár így 2 hete beindult újra a fórum :D
    Mivel nemrég kezdtem egy új carit, azt véletlen töröltem, de sebaj, úgyis csak lopja az időmet, de eztmost nem mondhatom, mert elkezdem most tolni xperience-n, ahol marha jó a társaság, és van 1 pár magyar is. Eleinte nagyon rossz volt amikor elmentem fortba mindenki g50+ ban, én meg g42-ben :D na mind1, majd lesz ez jobb is :)