12892
  • sp5
    #11171
  • sp5
    #11170
  • Chamber
    #11169
    Én örököltem Pengét legutoljára :)
    Megkaptam az ID+passot hozzá, és rajtvannak a cuccai. (De ne remélj sokat, asszem full clean G46 set van rajta, és ring/belt/trinket/állat ilyesmik nincsenek :)
  • Cortez Lovag
    #11168
    még kicsit szenvedek aztán meglátom


    amugy honnan vannak meg neked Penge cuccai? és hogy hogy egyáltalán még megvan az egész set? már rég a muzeumban lenne a helyük
  • Cortez Lovag
    #11167
    nem kenyerem a kuldulás egyenlöre az is nagy segitség lenne ha ez e-mail cimet tudnám mert akkor meg lenne a secret number meg a cuccok
    de sehol nem találom....:(
  • Doma #11166
    Néha még tolom én is egy 4xes kisijásszal, de semmi komoly, csak ha rámjön a nosztalgia :)
    Corti még megvan az 5 hps g32es chested amit anno elvettem a karidról, esetleg újrakezdéshez tudok segíten egy kis zsetonnal is :)
    Ami necces az a tigris meg az ékszerek...
    De ha Chamber tényleg odaadja Pengéről a cuccokat az már fél siker, mivel G50es 2hs kardok 2-3 milla körül már vannak, szal alig egy szintet kell végigszenvedned 1kezes karddal :)
    Ha bármi kell szólj és segítek amiben tudok.
  • Cortez Lovag
    #11165
    hat meg lenne a secret number ha tudnám melyik e-mail cimemre küldték
    az acc meg fake adatokon van.... szal az már jo lenne ha tudnám mi volt az email cim mert abban az idöben mindenhez ugyan az volt a passom

  • Chamber
    #11164
    Wow! 2 év után visszatérni Cortez? :D
    Kb akkor hagytad abba mikor én kezdtem, szal veled nemsokat találkoztam. Napi/Andr3j ti nemjöttök vissza?

    A védelem meg jó hogy van, még ígyis állandóan lenyúlnak vkit (bár így már nagyjából csak az idiótákat akik osztoznak az accountokon, vagy bedőlnek vmi scammnek :)
    Amikor kiküldik a secret numbert, ez egyértelműen bentvan a levélben:
    "2. It will be sent to you once through your email, and KalOnline will not be able to help you with anything if your Secret Number should be lost." (ford: Csak 1x küldik ki mailben, és ha elveszted onnantól kezdve nemtudnak segíteni neked a Kalosok semmiben)
    Szóval szerintem arról nemtehetnek, ha vki ennek ellenére elhagyja.

    Ennek ellenére sztem is visszaszerezhető ha küldesz nekik egy scant a személyidről, és a valós adataiddal van kitöltve az acc info. Ha nem, akkor buktad. De mivel a karid megvan, és az elbukott cuccaid sztem mostmár kb semmitsem érnének (nem sértés, csak eltelt 2 év :P ), simán folytathatod ígyis.
    Pl oda tudom adni pengéről a G46-jait meg vmi kardot.
    Bár ha nemtudsz secret numbert szerezni akkor nemtudsz semmit módosítani az accodon, és tényleg nem állnak veled szóba az Inixnél sem sztem. Tehát ha pl meghackelnek (ami nemnagyon fog előfordulni) akkor nemtudsz reklamálni semmit.

    Az ML mint guild még megvan, csak nincs benne senki aktív (csak pár másodlagos kari, mint pl az én kis íjászom).
  • DamageAdept
    #11163
    asszem még kb 34 (harmincnégy) hét és én is visszatérek :)
  • blbogus
    #11162
    asszem 2-3 hét és akko én is visszatérek :) ha már ien sokan ezt teszik :P
  • Silversting17
    #11161
    Az e-mail címem nekem sem ártana tudnom, szval én is várom a segítséget :P
  • Cortez Lovag
    #11160
    vagy azt az e-mail cimet valahol meg tudom nézni hogy meikre küldték a kal-os fene gyerekek?
  • Cortez Lovag
    #11159
    félre értések elkerülése végett: az oké hogy az aktiv playereket védik de egy olyan kari aki tolta több mint 1 évig utánna 2 év szünet....mind1 nem értem... nem mindeegy nekik hogy kitolja?
  • Cortez Lovag
    #11158
    Van arra lehetöség hogy miután ujra raktam a gépem (az az format után) még vissza szerezhessek egy txt file-t? gondolom nem igazán szal marad az alap felállás.

    ByeBye KALONLINE

    nem értem miért féltik ugy a GM ek ezeket a dolgokat mindhat az életünk,(-tük) röl lennne szo 5 mill kod meg anyám kínyja... Kihallgatás is lesz?
  • Cortez Lovag
    #11157
    Kicsit tulságosan jol sikerült a védelmi rendszerük.

    GG Kalonline fejlesztők

    kösz mindent Bye all
  • Bucser
    #11156
    Ilyenkor gáz ha fake adatokat adtál meg regisztrációkor:D

    Igaz Corti?:D
  • Makma
    #11155
    elküldik újra a secret numbert csak el kell küldened az adataidat amivel regisztráltál és egy fotót az ID cardodról azaz a személyidről. ( nekem is elküldék ).
  • gvarga12
    #11154
    de regen volt

    LoL Cortez te meg elsz ? :)

    Holnap jozanabb leszek akkor irok meg ertelmesebbeket is :)

    ja es en visszaszereztem Napi cuccait :)

    Guild mar nem nagyon van :(
  • Cingar
    #11153
    szia!
    te meg anno voltal a BrothersInArms guildbe is nem?
    ennyi remlik hogy magyar knight es allandoan d1 meg ez a guild de lehet rosszul tudom.
  • Doma #11152
    Nah azt elvileg anno emailban kuldtek... Szal ha az nincs mar meg akkor bukta, mivel ujra nem fogjak elkuldeni megegyszer.
  • Cortez Lovag
    #11151
    a secret number-t ami annyira titkos hogy még én sem tudom....
  • Cortez Lovag
    #11150
    a számot honnan tudhatom meg?
  • Cortez Lovag
    #11149
    mi a következö lépés?
  • Cortez Lovag
    #11148
    Castor016 has connected
    [ Gold Member ]
    It's authenticated
  • Doma #11147
    Hali itt is :)
    A cuccokat csak abban az esetben kaphatod vissza ha gold member voltál authentikálva, ami asszem nálad nem volt meg... Illetve a secret number kell hozzá amit authentikálásnál kaptal. De majd a nálam tapasztaltabbak kijavítanak ha tévedtem.
  • dragonfighter
    #11146
    még mindig televan DC-vel + 5 perces laggokkal a játék?
  • Cortez Lovag
    #11145
    Régen anno mi alapitottuk a magyar lovagokat Veres Pengevel, Napoleonnal, Over-el, SZASZA-val, Andr3j-el, és az érdekelne hogy meg van -e még?
  • Cortez Lovag
    #11144
    Szeva srácok ! régen nagyon régen én is toltam a game-t most eljött az idö a vissza térésre. van egy lvl 49 es knight om a haninon . A karit mivel sokág nem voltam blokkolták de sikerüét vissza szerznem. A karival eggyüt a ccuok is oda vannak , de ugy tom hogy meil-t kellene írno a GM-ek nek hogy a cuccaimat is vissza adják.

    Az a kérdésem hogy hol vagy hogy tudnék nekik üzenetet küldeni?

    és a haninon van valami értelmes magyar guild ahova beléphetnék?
  • v150r
    #11143
  • Silversting17
    #11142
    Na végre van újra netem
  • HUNdekrid
    #11141
    szia dodo
  • Dodokacsa
    #11140
    hát ez fantörpikus... te szutyok
  • HUNdekrid
    #11139
    Hali! nah ide is sikerult bereggelni
  • Chamber
    #11138
    Már megint meglépsz? :P
    Ezért szereztem neked Haninon kardot? :D

    Ha nemkell senkinek az archered akkor küldd nekem az adatait azt majd ránézek néha-néha (játtszani nemfogok vele :P )
    Saruval milesz? Ugyanazon az accon van?
  • Makma
    #11137
    "idióta, aki csúnyán beszélt" kis pont vagyok
  • Dodokacsa
    #11136
    te amúgy ki a veréb vagy? he nem túl indiszkrét a kérdés
    sztárhekker, akit blokkoltak? ... akkor mégse vagy akkora sztár...
    idióta, aki csúnyán beszélt?
    bementél falba/föld alá?
    horn-al szidtad a GM-eket?
    vagy mé'?

    előre is köszönom megtisztelő válaszát
    (egy hozzád képest kis pontnak láccó karakter, haninról)
  • ThedarkmanHUN
    #11135
    Részvétem
  • Makma
    #11134
    Na végre ez is megtörtént:
    blockolták az accountomat
    (most gondolkodhatok kivel is basztam ki XD )
  • Dodokacsa
    #11133
    hát, ha ennyire érdeklőcc pajzán kis íjászom formás hátsója iránt
    a mai és holnapi nap délután fentleszek elvileg, de party közepén nem fogok visszateleportálni városba
  • persil
    #11132
    Történetesen narahea, csak elfelejtettem leírni xD