12892
  • DamageAdept
    #11211
    Én is megfogalmaztam valami hasonlót...háromszor de gondoltam inkább msnen közlöm
  • Silversting17
    #11210
    Jajj írjon már valaki 1 normális választ, mert annyi buzi assa van és nem lehet őket kinyírni, mert az összes fasz ló alól öl
  • Dodokacsa
    #11209
    "az embernek mindig van ideje arra, amire igazán szeretne időt szakítani" nagy közhely, de igaz
  • ThedarkmanHUN
    #11208
    TE NEMVAGY NORMÁLIS XDDDD
  • DamageAdept
    #11207
    Délre vándolroltak télire
  • Silversting17
    #11206
    Nah valaki rájött hol vannak a lovak?^^
  • v150r
    #11205
    maradok a xiunál arra a heti egy alkalomra. többre úgysincs időm.
  • ThedarkmanHUN
    #11204
    Az nemgond :P csak me tegnap dupla xp volt azt mindenki bele kockult:))
  • blbogus
    #11203
    isze rankingban is a legkisebb 71es o.O
  • ThedarkmanHUN
    #11202
    hehe :D
  • DamageAdept
    #11201
    Vérbeli játékos vagy, online irigykedsz a másik nőjére
    gz jó játékot
  • ThedarkmanHUN
    #11200
    Van barátnője?(ugye csak a kalban van neki?)
  • DamageAdept
    #11199
    De csak azért mert a barátnőd lótenyésztő That's True
  • Cingar
    #11198
    a lovas kviz resznel elso probanal 7 kerdesbol 4 jo lett ( 57%) azert jol vagom a temat
  • ThedarkmanHUN
    #11197
    Amit mondtam tökéletesen megfelel elvárásaidnak xP Nincs annyi háj lvl es nem is olyan konnyu haj lvlnek lenni, idaig 4 magyart ismerek rajta (envok az 5.) ha jossz te leszel a 6. :P (De logikus istenem xD)
  • blbogus
    #11196
    köcce.. majd még meglátom.. rajt vok már egy serveren, de vmi ujabb kéne ahol nem mindenki a max lvl határát surolja mer pl az én serveremen oan ritkák a partyk h beszarok rajta.. ha iet tucc akko irj nekem ujra és esetleg gyere te is oda.. persze azé ne legyen akármien vacak :) és persze minél többen megyünk annál jobb :P (itt vok: ancient-server.de)
  • DamageAdept
    #11195
    SZivesen. Tudjátok, hogy milyen segítőkész vagyok. Bár a "lovak eltüntetése" menüt magam sem találtam
  • ThedarkmanHUN
    #11194
    XDDDDDDDDDDDD LOOOOOOOOL :DDDDDD
  • Silversting17
    #11193
    Köszönöm a hasznos információt Simi, tőled nem vártam mást
  • DamageAdept
    #11192
    Itt találod a lovakat
  • Silversting17
    #11191
    És hol találom a lovakat, mert kerestem, de nem találtam tuti biztos helyet ahol a lovak vannak, ezért inkább nem nyúltam hozzá. Help pls :P
  • sp5
    #11190
    Kal-t meg is untam akkor :)
    Benzint?:D Benzinkutról
  • DamageAdept
    #11189
    Napi 16 órát motoroztál hogy elvette az időt a kaltól?
    Bönzint honnan bugázod? Kéne majd nekem is
  • sp5
    #11188
    Csak 1 nap mire lejön a kal
  • sp5
    #11187
    Cham mostanában motorozok ill motoroztam mert jönnek a fagyok lehet télre vissza kéne néznem de már mindenki szanaszét van?!
  • ThedarkmanHUN
    #11186
    http://www.genxserv.dl.am/
    IDE gyere ;) énis itt zuzom olyan mint Anno shakra, jo kis társaság 2 karim van-->BamboOocha és BambOoOcha (a változatosság kedvéért:D)
  • Chamber
    #11185
    Arra jutottak hogy illegális :P Ittmeg ki van írva fent hogy "no cheat" szal kérdezd meg vmelyik privát serveren :D
    Amúgy a kliensedben megkeresed a lovat és eltünteted :P Nem csalok, de sztem nem fair hogy onnan ő ki tud lőni és nem lehet rá visszatámadni. Ha letörlöd a lovakat akkor lesz fair :> Haninon ez már rég szükségtelen, nicsenek már assák.
    Igaz hogy illegális a kliens fileokat buherálni, de a másik oldalról meg sztem bug kihasználás ha egy assa oda menekül tudván hogy ő ott "sérthetetlen" (addig amíg nem jönnek a magek :> ) és nyugisan gyilkolhat.
  • Nardon
    #11184
    Van KalHQ-n egy topic erről nem is rövid de nem tudom mire juttotak nem olvastam bele...
  • Silversting17
    #11183
    Valaki tudja, hogyan lehet megcsinálni azt kalban, hogy d1-ben a ló alatt is lehessen ütni az assákat? Ez a megoldás inkább törtre érdekelne, mert vannak idegesítő noob assák akik beállnak oda, és nem akarnak kijönni. Minden segítséget érdeklődve várok :))
  • Nardon
    #11182
    Amugy alább volt dodo-nak egy stat táblázata. Légyszi dodo egy complett listát adnál magadról? pl bow, clean stat, miféle acc, egyéb cuccok. Köszi :)
  • Nardon
    #11181
    Anno még megfordultam s1-en és s2-n is de bangon vetem rá magam. hogy 50 főlé araszoljak... Amugy bangon már van 7 50+ magyar ^^.
    Amugy hogy lehet ilyen sig féleséget csinálni itt?
  • Chamber
    #11180
    Bango sok? Bango inkább kevés :P Alig vannak azon a szerveren ahogy hallottam :)
    Amúgy üdv!

    @SP5 miaz hogy nemjáttszol már semmivel? 0o Akkor mit csinálsz? csajozol / haverokkal lógsz / élsz??? te n00b xD
  • Silversting17
    #11179
    Gratulálunk
  • Nardon
    #11178
    Végre én is rávettem magam, hogy beregisztráljak sg-re ^^ így bővítem a Bango-sok táborát :)
  • dragonfighter
    #11177
    csak megkérdeztem xD
  • blbogus
    #11176
    ismét elkeztem jáccani.. de akárhogyis erőlköttem megint csak egy tört szerverig jutottam..
  • v150r
    #11175
    ez valószínű.
  • dragonfighter
    #11174
    van valakinek egy fölösleges g3 speedet tudni adó mágusa?
    jó lenne ha lenne és kölcsön tudná adni,mert nincs pénz medicinre

    ui: CoreyHUN -nak aki tudja az MSN vagy e-mail címét írja le légyszíves
  • sp5
    #11173
    Hali :D
    Áh én már nemjáccom kal-al(már semmivel :D)
    te még mindig tolod?:D(jajj de jó is volt régen )
    Ahogy nézegettem van pár ujitás miota nem jácottam :D
  • Chamber
    #11172
    Ehh, te még mindig élsz?
    Csá!
    Húzd már fel azt a szegény vagád lv60-65-re