12892
  • blbogus
    #11491
    ss.. már paintben is oan szépen lehet vagdosni a betüket, mondatokat, meg ezt meg azt h a ss mármár marhaság.. a másik meg ha beszolásokér bannolnának rendszeresen akko biza nem sok gamer maradna..
  • ThedarkmanHUN
    #11490
    "ezeket a rohadékokat soha nem fogják sem kibannolni, se blokkolni, se semmi."

    Bezze gengem anno blockoltak, és mikor kérdőre vontam őket kiszúrták a szemem vmi nevetséges SS-el hogy vkit szidtam, amikor az életbe nem lehettem a mapnak azon a részén mert 36on kétlem hogy highlandsen járkálok...
  • v150r
    #11489
    az a helyzet, h amíg a tisztelt inixesek basznak bármit is csinálni azért, hogy élvezhetőbb és jobb legyen a játék (biztonságban, élményben, meg úgy en bloc bárhogy), addig ez lesz.
    ezeket a rohadékokat soha nem fogják sem kibannolni, se blokkolni, se semmi.
    a kal az én szememben (int szerveren) halott.
  • blbogus
    #11488
    hát erősen gondolkodok rajta h én meg tudtam e volna tenni v sem.. lehet h igen..
  • DamageAdept
    #11487
    Van egy üveg törköly pálinkám. Mikor isszuk meg?
  • Cingar
    #11486
    vannak egyesek akik baromi sok penzt olnek bele ebbe a jatekba es ha azokat atbaszak akkor szo szerint a penztarcajukbol loptak...
  • ThedarkmanHUN
    #11485
    Hogy tudjátok ilyen komolyan venni rofl :DDDD
    Ugy beszéltek néhány droprol mintha az életben ellopnák a pénztárcátok vagy nemtom ez nemgondoljátok már megszállottság?:DDD
  • ronesz
    #11484
    Nem mintha ő lenne a legnagyobb scammer a játékban, nemtom miért kell pont őt ennyire felfújni... (igen, engem is lelopott és én se kedvelem)
    Csakhogy egy nemrég történtet mondjak, aminek alig van visszhangja, viszont van ennyire rossz ha nem rosszabb, GetsugaTenshou full g55 despo+bofot nyúlt le LOKYStól...
  • Silversting17
    #11483
    LOOOOOOL
  • Chamber
    #11482
    Semmi különöset... csak a legelső bosskill dropjait akarták lenyúlni a partyjukkal Haninon. Aztán pár nap alatt a party többi 5 tagja rá lett kényszerítve hogy osztozzanak. (én azért azt az 5öt is megjegyeztem mint scammert, mivel őkis le akartak nyúlni minket először) Inferno viszont párszáz millával lehúzta azt a ~100 embert aki ottvolt segíteni. -_-
    Hogy égne le a háza amíg alszik! :>

    Amúgy a ti droppotok még mindig jobb volt mint Haninon a legutolsó: 5x G56 meg 1x G55 :D
  • Silversting17
    #11481
    @Chamber

    Miért hívja minenki InFeRnOJeReZ-t scammernek? Mit csinált, hogy ennyire utálják? Láttam te is átalakítottad a kalency indítólapját "InFeRnOJeReZ is scammer"-re.
  • Silversting17
    #11480
    Na kinyírtuk a Bosst E-mokon CW után. Dropok: 11db G59 fegyver és 1db G56 fegyver Remélem jövő héten jobb dropok lesznek.
  • Nardon
    #11479
    Hmm nem rég irta Chamber, hog kezd zöldülni, van egy gloves-ja ^^ Erre most nézem kalencyt hát nem 4 G55? GRATZZ
    Már cask skilleket kéne rendbehozni egy soc-al és 3 storm az ütős lenne :)
  • DamageAdept
    #11478
    pont ezér kerültem uccára tavaj
  • Nardon
    #11477
    Pont ezért buktam 3 pontot nyelvtan dogában -.-
  • blbogus
    #11476
    ok
  • v150r
    #11475
    a muszáj még mindig pontos j.
  • dragonfighter
    #11474
    bakker valahogy úgy érzem muszály válaszolnom :D
    sro nálam jobban fut mint a kal,pedig asszem sro-nak nagyobb is a gépigénye :D [/OFF] nah ne irjatok má,nem akarok többet válaszolni,nem is tudom minek nézem ezt a topicot ^^'
  • Nardon
    #11473
    sro nak ilyen nagy garfikai igénye van lol?
  • ThedarkmanHUN
    #11472
    Fene a szádba akkor te "jó tanuló kisfiu" :PPP Mindegy énis maradok akk sronál :))
  • dragonfighter
    #11471
    na,komolyan :D ez utolsó postom ebbe a topicba.Eddig max karim lv 42 mage vót.Igen kb 3 napja nem fejlödtem semmit: asszem tegnap elött,elött :D naon laggoltam,azért nem játszottam.Tegnapelött matekversenyen voltam,és 6kor jöttem haza..fáradt voltam meg ilyenek szal akkor sem kaloztam.Tegnap pedig vettem 1kk+ -t érő kardot amit egész nap árultam,sikertelenül..Ezek után szombaton megkapom a 'tuningot' a gépemre amolyan 'jól tanul a gyerek ' elven :D Szal megyek Sro-zni.

    @DöDárkmenHun nem :P
  • Nardon
    #11470
    Már megvan módszer, hogy lehet bannt elkerülni, de nem izgat mert G53 bowból nekem pain jön be, nem imp phantom... De igyis ugyis jobb a béke...
    Amugy meg mintha lvl 25 lett volna sigedben egy pár napja nem? ^^ gyors kör volt...
  • ThedarkmanHUN
    #11469
    Nem adod nekem az accod?:)))
  • dragonfighter
    #11468
    Haverom nem kapott bann-t(tök mind1,úgy is azt fogod hinni engem nem bannoltak :D),én viszont abbahagyom a kal-t,unom má mint a szart.

    Kívánok mindenkinek sok dropp meg exp-t meg ilyeneket :)
    BB All
  • Nardon
    #11467
    Ha resellből akarsz meggazdagodni, ahhoz alap egy 24/7h ban online shop acc.. ÉS idő mindent megold...
  • Cingar
    #11466
    yeah.. yeah... cifrafosas in dö hous!
  • dragonfighter
    #11465
    hehe
    nem tom van-e annak új verziója

    a g48 10/8 3hp +1 otp kardot még mindig árulom,már 900K-ért de még mindig nem vitték el -.-
  • Nardon
    #11464
    Hogy én milyen egy gondolatolvasó vagyok, hmm lehet, hogy revo engine-nek van új verziója amit nem szed ki hackshield.. De ez a haverom csinálta ez bejön
    Meg a "testvérem volt accom-on nem én deathluroltam meg scammeltem" -t is szeretem
  • dragonfighter
    #11463
    nah végre rájöttem mi a jelszó és belogoltam :D
    @Nardon nem azért irtam,igaz hogy imp hack lett volna,de nem nekem hanem egyik haveromnak,és asszem ö azóta imp hackelt,kiváncsi leszek kap-e bannt :D
  • Nardon
    #11462
    Ha impelsz megmarad pimp... De elmondom neked ha ugye a 2 mix stone/ próbálkozást veszed figyelembe, akkor NPC még 1 stone árát se fizeti meg.
    Van egy elképzelésem minek kérdezted NPC mennyit fizet clean imp-ért...
    Elmondom neked imp hack fixálva lett, ha elkezded használni a kis progit ami ugye kell hozzá, a kliens azonnal kidob és bannolja a karaktert, így persze elveszett karakter és a rajta lévő cucc is (impelésre szént fegyver, egyéb ccuccok hozzá, meg minden)
    Szal imp hack-el jó nem próbálkozni mostmár, de sok szerencsét...
  • dragonfighter
    #11461
    jah,és még 1 kérdés:
    valaki tudja,hogy mennyi pénzt ad NPC az imp clean:
    -G40;
    -G45;
    -G48 fenyókért?
  • dragonfighter
    #11460
    Pár kérdés:

    -Hanin:Elöbb vettem egy G48 10/9 3health +1 OTP kardot 450K-ért,mennyit ér?Beraktam boltba 1,5KK-ért,mivel sztem csak az +1OTP és legalább 1kk-t(szerintem)

    -Ha teszem azt van egy 10/10 leg kardom és imp-re felhúzom,akkor elveszik az összes pimp és clean lesz vagy megmarad?
    Válaszokat előre is köszönöm
  • QuickHUN
    #11459
    Köszi Chámbi :)

    Nagy fejemmel azt hittem válaszoltam és megköszöntem az infót,közbe meg csak elolvastam :)
    Köszi töki :)
    Csak bekukkantok majd,de még Silk marad :)
    De egy fegyó vétellel kezdem szerintem :)

    Off: hála ott is jön a War :) igaz eddig is volt,de nem vár
    :)elfoglalósdisos:) volt :) (a nyelvtan a véremben van)
  • Doma #11458
    Talisman of Evasion - anno volt egy kisebb fajta szerver feltörés és valaki(k) elárasztották a szervereket ezekkel illetve ToD talikkal.
    Valójában sem a koreai sem a nemzetközi szerveren nem voltak akkor jelen a talik (nem tudom, hogy ez változott e már), minden esetre azt követően rengeteg ember bannolva lett.
    2-3 ezerért lehetett hozzájutni bármelyikhez.
  • DamageAdept
    #11457
    Toilet Emergency - ToE
    ezt szokták beírni a kalosok mikor iszonyat mód rajtuk van a szaporafosás.
  • Nardon
    #11456
    Mi az a ToE? ^^
  • Cingar
    #11455
    nem ezert.mar nem tudom miert de tudom hogy nem ezert xD
  • DamageAdept
    #11454
    Ejha szóval ezért vagy Naraehán
  • Cingar
    #11453
    vagy olyat csinalnak hogy blokkoljak a fel servert "buguse" cimen es 1 honapra ra nyitnak egy uj servert amire felmegy az osszes blockolt jatekos es dol a koreaiaknak a penz.valami hasonlot csinaltak a ToE buggal meg a Naraeha nyitasanal ha jol emlekszem.
  • Nardon
    #11452
    Van állítólag nekik erre egy olyan okos kis dolguk, hogy hístory... szal bármit le tudnak követni... Bango pl már megy mert ott ugye kevesebb ember kevesebb gond...