12892
  • Silversting17
    #11531
    Mi a szösz? Infernojerez nevet cserélt?
  • ThedarkmanHUN
    #11530
    Linket esetleg?
  • blbogus
    #11529
    ezt nekem akartad válaszolni? :)

    #OFF akik már nem is tolják eredetin, de azé priváton esetleg még nyomnák.. jertek Xiu.ra :) nem a legjobb server de azé jo sokan vannak rajta.. gyüjteni szeretnénk a magyarokat mer csak a lengyelek vannak igazán elterjedve és ez nem az igazi.. -.- SempPro barátom és várjuk h jertek, ha kell be is segitünk.. én nevem ssjGohan.. v néha Ginin néven futok.. szal csak ennyi.. :)
    #/OFF (bocs :P)
  • v150r
    #11528
    ideje lenne mostmár nem csak eventben betolniuk ezt a rate-et egy évben (?) egyszer...
  • pinaszomi
    #11527
    Nem a legutolso dupla exp eventről van szó ami igy is csak 8 orás volt hanem egy régebbi eventről beszélek mondjuk már lehet volt vagy 1-2éve
  • pinaszomi
    #11526
    Nem egy nagy durranás ez az event^^ mondjuk nem is nagyon volt jó event .. emléxem a dupla exp eventből is lagg event lett
  • Nardon
    #11525
    Nálunk meg egy :)
  • Silversting17
    #11524
    Nálunk egy nap kb 2 jön össze.
  • Nardon
    #11523
    az hanin :)
  • Chamber
    #11522
    Első nap megvolt már 2x, és már fele megvolt a 3.ra is mikor éjfél körül elhúztam aludni :)
  • Nardon
    #11521
    azért 10k olyan cuccot leadni a fának nem elsz egy gyors, max naponta 1szer. Multkor csak 1k kellett akkor volt naponta 5 max...
  • ThedarkmanHUN
    #11520
    Énis (L) na de most go cod2
  • diegho
    #11519
    most nézem elég durva event lesz idén
    10%+drop rate
    10%+xp

    és dobálni fognak jó dolgokat a mobok, végre egy értelmes event.
  • blbogus
    #11518
    csak ezér is meg fogja nekem érni letölteni a klienst, a kaki netemmel orákig peccselni és meglépni egy levelt :DDDD
  • ThedarkmanHUN
    #11517
    Én küldöm majd az első shoutot meglásd
  • blbogus
    #11516
    akko kezdek egy uj karit aztá minden level után küldöm a ss.okat meg várom a sok shoutot :D
    Gz blbogus for lvl 2 !! xD
  • ThedarkmanHUN
    #11515
    Dicsekedni hogy ki a fasza gyerek ^^
    Hogy kinek mennyi shoutot toltak el :P
    Tudod ezt már shoutban mérik ;) Lemaradtál öreg barátom :DD
  • blbogus
    #11514
    sztem csak arra vágyik lál
    gratulálos mire jo amugy?
  • Silversting17
    #11513
    Na ezt a képet csak azért raktam fel ide, mert guildben az a szokás hogy guildfórumra mindig kirakjuk a lvlup-s képeket és mellé tessszük még a gratulálós képet is. Én nem akartam 2 képet feltölteni, hanem így összevágtam és ezt raktam be. Ez meg csak azért került ki ide, mert nem volt kedvem töltögetni, csak bemásoltam ide is a linkjét. De ha akarod feltöltöm a simát.
  • Cingar
    #11512
    grat silver!
    de ez a chates tenyleg lol xD
  • Silversting17
    #11511
    Mai dropok bosstól: G62 1h; G62 stick; 4db G55 armor; 2db G56 2h; 2db G59 2h; 1db G59 1h; 2db G59 stick. Jobb mint múltkor, de G60 már megint egy sem.
  • Silversting17
    #11510
    XD
  • pinaszomi
    #11509
    ez roneszos volt
  • Nardon
    #11508
    lol nekem chat fel se tűnt annak ellenére, hogy végig olvastam...
    Egyedül az járt fejemben, hogy hmm lvl up pillanatában máris mennyi horn neki :D
  • blbogus
    #11507
    :DD

    Gratz Silversting !! ;D
  • ronesz
    #11506
    nekem meg az h bevágta a chatjét ahol shoutoltak neki, csak h mi is lássuk mekkora sztár...
  • ThedarkmanHUN
    #11505
    Rögtön az szurt szemet nekem is XDDD
  • ronesz
    #11504
    beírod chatbe h /set gt és láss csodát
  • Nardon
    #11503
    GRATZ, amugy ezt a hp kiegészítés moboknál, hol lehet letölteni? ^^
  • ThedarkmanHUN
    #11502
    Gratz de modt folytahjuk a
  • Silversting17
    #11501
    Na ezt vártam már 3 hónapja :D

  • Cingar
    #11500
    http://www.youtube.com/watch?v=nnI_NbS1FJ4&feature=related
    sztem a szarnyas knight meg a pepsis cucc baromi jo :D
  • blbogus
    #11499
    nah a héten nem vot kinyirva a boss? ;) helyzetjelentés kéne.. :P
  • Cingar
    #11498
    okesos
  • blbogus
    #11497
    hurrá
  • DamageAdept
    #11496
    szavamra möndőm szivémból szöltal :D
  • Silversting17
    #11495
    Szívemból szóltál :D
  • Chamber
    #11494
    @ronesz Annak azért nincs akkora visszhangja, mert ott 1 embert nyúltak le... Inferno meg vagy 60-70-et -_-

    @ThedarkmanHUN Ahogy már más is mondta, van akinél tényleg a pénzét lopja el így, mert kalcash feltöltésből szerezte a cuccait + aki ellopta az eladhatja e-bay-en és valódi pénze lesz belőle.
    Ha meg nemis ez a helyzet, akkor is rosszabb ha játékban lop :P Mert a való életben legalább néha azért és annyit lop valaki, hogy ne dögöljön éhen (nem mintha az nem lenne lopás, de azt azért egy bizonyos fokig meg bírom érteni)... de itt a karidnak nemkell kaja :P
    Szóval játékban semmi okod lopni, csakis az, hogy egy rohadt kis mocsok féreg vagy. Úgyhogy én személy szerint remélem, hogy az ilyeneknél megszállottság is párosul hozzá, úgyhogy előbb-utóbb holtan fordulnak le otthon a székről.
  • DamageAdept
    #11493
    jó kis cefre az ne picsogjál
    szombat? egy kis eggparty pálinkával pókerrel?
  • Cingar
    #11492
    huh szilveszter ota nem iszok törkölyt de a kedvedert barmit (L)