12892
  • acuvue
    #12812
    oks, köszi, akkor nem jó a játék :D elindítom és egy ideig tlt, majd azt írja, hogy engine.exe működése leállt. Ez miért lehet? Sokféle módon megpróbáltam ffelrakni...ötlet? jó lenne valami segítség, mert már játszanék :P:P
  • blbogus
    #12811
    regisztrácio egy van, a kalonline honlapján.. azzal az accounttal fel tudsz menni bármelyik szerverre mikor elinditottad a játékot..
  • acuvue
    #12810
    Sziasztok!

    Olyan kérédésem lenne, hogy hogyan tudok csatlakozni a hanin szerohoz? sajnos nem találom sehol :S inixen regeletem, játkot letöltöttem...csak szeron kéne regelnem.
  • Chamber
    #12809
    Umm, hát ha net van akkor Kalnak is mennie kéne.
    Max az a tippem hogy van vmi beépített tűzfal mondjuk a wifi adóban és az letiltja a portot amin a kal frissíteni szeretne (ha jól emlékszem akkor más más portot használ a frissitéshez meg magához a játékhoz).
    Ha találsz vmi konfig felületet a wifi modemhez akkor engedd át benne a kalt.
  • QuickHUN
    #12808
    Sziasztok

    Egy kis segítségre lenne szükségem,most itt ahol vagyok csak wifi van ,a net megy szépen de a kalnál ,hogy tudom beállítani,hogy innen működjön ? van lehetőség rá vlahogy ,mert sajnos nem frisíti :(((
    segítsetek légyszi .
    Chamb help me :))
  • QuickHUN
    #12807
    Huhu :)

    Dehogy megyek :) csak a kal :) 54 ár,basszus nem tom miért haladok ennyire,pedig annyit sem játszok mint régen :)
    Jó mikor bekockulok,egy nap alatt megcsinálom az 53 as szintet:)
    napi egy szintet lehetne menni,de persze nős vagyok és munka mellett egy kertesházban nem könnyű :) főleg ha jön a baba is:)
    gyere te kalozni :)
  • Nardon
    #12806
    még mindig van elado bango geonom,
    nosza irogassatok ha vkit érdekel.
  • Doma #12805
    Link javitva. Koszonjuk.
  • blbogus
    #12804
    az uj verzio kifogástalanul müxik köszi :)
  • Chamber
    #12803
    Jé, ez a fórum még mindig megy? :D
    @blbogus mind2 verzió bedöglik ? A telepítős meg a sima kicsomagolós "noinst" is?
    Amúgy a magyarlovagok.uw.hu-ra (az van a topic tetején belinkelve) asszem nem raktam még fel a legújabb verziót, úgyhogy a FileFront-ról szedjétek inkább a 2.00.04-et.

    Quick temeg gyere WoWozni! x)
  • blbogus
    #12802
    kéne kis help.. nem tom mér a kalency hibát észlel leáll nem tom elinditani.. ötlet mitől, esetleg h micsináljak vele? ty
  • blbogus
    #12801
    wáá de tök jo ujra eredetin, nem gondoltam volna h ennyire élvezni fogom :)
  • Doma #12800
    Frissitsd le a videokartya driveredet. Esetleg probalj egy regebbi valtozatot.
  • qwer2000
    #12799
    Sziasztok!
    Nekem olyan problémám van,hogy újraraktam gépre windows xp-t és azóta nem tudok játszani :(
    Felraktam gamet le is frissítettem,de mikor belépek földből és a fákból ilyen fekete nyúlványok jönnek elő mintha textúra hiba lenne és ha megy a karakter elakad benne és nem tudo mozogni :S
    Valakinek van ötlete mit lehetne csinálni?
    Próbáltam többször újrarakni nem segített :(
  • Nardon
    #12798
    Ha valakit érdekelne van bangon elég sok elado geonom. irjatok ide vagy egy fl ingame és dumálhatunk ha kell vkinek.
  • QuickHUN
    #12797
    Szia Killer :)

    Huha ,de régen volt már,de ne parázz ,told újra én is azt tettem,de csak is a rendes neveddel reggelj kérlek,mert nekem is oda lett az ijjászom,ellopikázták nyáron a másodlagos pw met sajna,meg még rengeteg embernek,és nem a saját nevemen volt,ahenm kitaláltam egyet,de nem adják vissza már :(
    Nem könnyű tudom,de csinálj újjat ,V150 is vissza jött és bent van nálunk a guildba,Devil a nagyfönök :) és elég klafin alakul a klán ,gyere hagyd a fenébe !
    De egy próbát még megér,belső levelezésre válaszolnak csak,amit most regeltél ,arról küldj át nekik mindent,ha a te neveden volt,akkor egybúől egy személyi másolatot is csatolj és az összes adatod,tudom ,nem emlékszel már ré,de a reges emiled,a karid neve,meg hasonlókat,ami megy fejből !
    LÉNYEGES,HA REGELTÉL,AKKOR CSAK A RENDES NEVEDDEL,MERT HA BAJ VAN NEM ADNAK VISSZA SEMMIT!
    Gyere ne tökölj kérlek,már 30 as lehetnél simán :))))

    Ha valakinek még van kedve,jöjjön,mert akal nagyon felkapott lett,főleg,hogy ingyenes,rengetegen kezdtek most játszani megint,nagyon sokan vannak,és a jó parti,ami nem is hoz xp-t már alapból jó,mint régen !
    Cartman is hiányzik ,kapja be :D
    Chamb csak felugrik néha :)
    Natrak is a fene tudja hol van :)
    V150 szerencséjére visszajött bohóckodni :)
    + még sokan mások!
    találjatok vissza már,ne menjek értetek :)

    Told neki !
  • Killer18
    #12796
    És mi az email címe a Kalonline vezetőségnek?
    Mert írtam nekik levelet 4x is elküldtem, mert csesznek visszaírni akármit is.
    Ha kell elküldöm nekik azzal nincs probléma.
    Újraregeltem, de egyszerűen nincs türelmem végigcsinálta az elejéről mindent. Plusz lehet hogy nem sok idő, de nekem odáig is 2 év kellett.
    Köszi szépen a segítséged előre is!
  • Adamikus
    #12795
    Kalonline vezetőségének kell írni, és a személyit is el kell küldeni, meg minden ilyen hülyeséget (legalábbis 1 éve így volt). Szerintem csinálj újat, a LVL 48 még nem annyira magas. Én is LVL 44-nél hagytam abba régebben, aztán újrakezdtem a nulláról.
  • Killer18
    #12794
    Sziasztok!

    Régóta játszottam KalOnline-t, kb. 4-5 éve, és újból szeretném folytatni.
    Már nem tudom hányas lvl voltam, de az aláírásomban szerintem benne van, majd ha elküldöm az üzit meglátom :D
    Szóval, már fogalmam sincs, hogy mi volt a belépési adataim, és nem tudok így játszani. Hogy kaphatnám vissza szerintetek?
    Tudom hogy milyen email címen regisztráltam anno, de már az ID-mre se biztosra emlékszem. Kinek, s mit kellene írnom, hogy visszakapjam az accountom?

    Légyszíves segítsen egy hozzáértő ember!
    Köszönöm szépen,
    KilleR
  • Makma
    #12793
    hali.
    a kalonline weblapján a lové vásárlásánál a banktransfer opciot válsztva áttesz egy másik oldalra ahol az adataidat kell megadni és a pénz nemet ( lehet forintban is fizetni mivel Mo.n a raiffaisen banknál van fiokjuk) ott lesz egy azonositó (vastaggal ki van emelve)szám amit az átutalásnál a megjegyzés rovatba be kell irní, abból fogják tudni ki küldte a lóvét.
  • qwer2000
    #12792
    Sziasztok!
    Kalcash vásárlásban valaki tudna segíteni?
    Átutalással szeretnék fizetni,de elkéri a számlaszámomat.
    Biztonságos megadni nekik?
    Valamint utána mit kell beírni közleménybe adnak valami kódod vagy ID-t kell beírni?
    Köszi előre is a válaszokat!
  • QuickHUN
    #12791
    Halihó,újra kicsit elkezdtem játszani :) Igaz még csak 40 es,de élvezem :)Üdv mindenkinek :)
  • v150r
    #12790
    jobb később, mint soha, nem igaz? :D
    btw, ki tartott ki még a végeláthatatlan levelupok és geonok világában? van már lvl90? :D
  • Cingar
    #12789
    buék
  • Nardon
    #12788
    hát nem meg mondtam hogy swordonline-t fel fogják kurni? =)
    láss csodát ma megtörtént, szerencse hogy idejében mindenki pw resetet kapott mert amugy publikus lett volna ID/pw list :>

    de elhiszem én sose tudom mit beszélek alábbi postokban se volt igazam hogy szarráhackeleik heteken belül :)
  • Adamikus
    #12787
    Köszi újra :)
  • Nardon
    #12786
    xpre telepiteni kell
    pistára meg win7re csak egy futtathato változatot kell leszdned.
    http://www.filefront.com/14686969/KalEncy_v1.02.21_NoInst.rar/
  • Adamikus
    #12785
    És ige, felcsendült az ismert zene, ami azt jelenti, hogy jön egy újabb kérdés. Mai kérdésem: hogyan kell telepíteni a kalencyt. A válaszokat ide várom, sokáig. A helyes megfejtést beküldők között kisorsolok egy-egy köszönetet.
  • Adamikus
    #12784
    Már sikerült ! Eléggé megváltozott az indító ablak is, meg a játékban is pár dolog. Meg WoW után nehéz megszokni az irányítást.
  • Nardon
    #12783
    megy ez
    amugy jobb gomb kal ikonra és "run as administrator"
    "magyarulmegongodlomfuttatásrendszergizdaként"
  • Adamikus
    #12782
    ja, jó, már beugrott a pista :D
  • Adamikus
    #12781
    nem értem ezt a pistás dolgot, de írtam a C/S-nek, és ott is azt írták, hogy futtassam administration módban, ami hiányos angol tudásom szerint a rendszergazda lesz.
  • Nardon
    #12780
    pistán*
  • Nardon
    #12779
    pistén meg héten "run as admin" ha frissitesz vagy soha az életbe nem fog menni.
  • Adamikus
    #12778
    Hát ez sem járt sikerrel. Akkor úgy tűnik mégsem fogok játszani
  • Adamikus
    #12777
    Na de jó, kitöröltem azt a fájlt, most kiírt egy másikat.
    Megelégeltem, kitöröltem az egész hsield mappát, és újra elkezdtem a pöcsölést !! Argh...
    Mind1, este úgy hagyom, valami csak lesz.
    Jó így magamban beszélgetni, de valaki majd egyszer csak elolvassa, gondolom mindenki játszik..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Adamikus
    #12776
    Kaptam egy ilyen hibaüzenetet patch-elés közben. Van valami ötletetek ?
  • Adamikus
    #12775
    Nem, másnak nem adtam oda, de valamiért nem akart befogadni semmilyen számot. Most még a patch-eléssel szenvedek, mivel 4 órát vesz igénybe, remélem most fog menni, lehet, hogy a Vista hibája, de nem valószínű, mivel 32-es, amivel meg elvileg kompatibilis.
  • Yaya5
    #12774
    az a 2nd pw, hogyha egyedül te játszottál az accon, akkor elöször neked kell megadnod h mi legyen, elismételni, és aztán azt a pw-t használod a továbbiakban, de ha másnak is odaadtad az accot, akkor ő már beállította, őt kell megkérdezni h mi a kod..
    kalencyről nemsokat tudok én azota se tudom felrakni hiába rakom fel előtte a net framework 1.1-et mindig kirja a kalency mikor elinditom h common language runtime debugging services blabla
    amugy szerintem ha jot akarsz magadnak kezdj egy uj karit saját adatokkal, akkor meglesz id pw, 2nd pw és c/s-sel se lesz gond :)
    ja, itt egy link a kalencyről, hátha neked menni fog, sok szerencsét:
    http://magyarlovagok.uw.hu/
  • Adamikus
    #12773
    Hmmm...milyen aktív a fórum :D Na akkor még megkérdezek egy pár dolgot:
    1.Hogy kell telepíteni a KalEncyt ?
    2.Eléggé elcseszték, hogy még mindig a 2007-es client van fent, és a patchelés végén nem voltam ott, jöttem haza, kérdeztem, hogy miért nyomtátok ki a gépet, mondták, hogy befejezte, bekapcsolom, elindítom, kezdi előröl a patchelést, és nem emlékeznek, hogy mit írt ki a végén. Lehet az, hogy sikerült a patch, és most nem előröl kezdte, hanem még tölt le más patch-et. Esetleg van fent a neten valami patch ?