12892
  • Die4You
    #12852
    s2n eladó 78 God Of Bow + g65 rev bof gloves,boots - g65 rev helmet - g65 pride eva shorts - g65 db bow. Huf/Euro
    mail: [email protected]
    ingame: fl GarO
  • qwer2000
    #12851
    Hát azlesz :S
    Köszi a helpet.
  • pacquiao
    #12850
    akkor questelj és ne g50 probálj farmolni mikor olcsó és nehezen dobja a mob.
  • qwer2000
    #12849
    Hűha 1-2 hónap az nem valami bíztató :D:D
    Annyi idő alatt questekből összeszedek 30-40 millát :D
  • pacquiao
    #12848
    Farmolni g50 cuccot ? lehet hogy 1-2 honap alatt se kapsz dropot. csak megy a sok medicine + alig kapsz xp-t helyedben tolnák 1 kal cash-t kb 11 ezer ft 500k kal cash az kb 30kk és megvan a full sett + valami értelmes dagger és nem kell vele baszogni :) és mennék foe water partyba aztán 60+ ha jó cuccod van akkor solo...
  • Chamber
    #12847
    Hát anno mikor berakták a thiefet akkor nagyon látszott rajt hogy az archert másolták le. Kalencyben ugyanazok a képletei mint az archernek, és a thief droppok is ugyanazokhoz a mobokhoz lettek berakva amik az archert dobták. Úgyhogy pl próbálkozhatsz az "archer zerk" spoton highlanden ha tudod melyik az, vagy inkább D2 hátulja azok a shadow spear/warri/stb mobok, de nemtom abból konkrétan melyik dob archert. Illetve D3 F4-5+, ittsem tom konkrétan melyik mob az archer droppos (de itt már esett nekemis thief dagger, többi helyről még nincs személyes tapasztalatom).
    Valaki majdcsak megmondja hogy neki konkrétan itt meg itt esett G50 archer, addigis talán ez segít vmit :P
  • qwer2000
    #12846
    Köszi Chamber! Leszedtem a progit és megvan a quest :)

    Most viszont kérdeznék ismét ,bár biztos untok már :D

    G50 Thief cuccot hol érdemes nekiállni farmolni?

    Lvl 50 IS vagyok viszont csak full 46 clean armorral és viszonylag jó g48 daggerrel.
    Köszi :)
  • blbogus
    #12845
    sztem nálad nem számit :)
  • Chamber
    #12844
    Amúgy beléphetek a nub thiefemmel /lassan 35/ ? Vagy mennyi a min lvl limit arrafele ? :D
  • blbogus
    #12843
    :D
  • Chamber
    #12842
    KalEncyt nem használsz? :> Questek is benne vannak pl, rövid leirással + térképekkel :D

    BeastWarrioros oldalon sincs kint hasznos linkeknél :( Ezért Devilt leölöm waron! :>
  • Yaya5
    #12841
    elkelt.
  • Die4You
    #12840
    2ért talán...
  • qwer2000
    #12839
    Sziasztok!
    Lvl44-es rope-os küldid hol tudom felvenni?
    Mert sehol nem találom az ürgét :D
    Köszi előre is! :)
  • Cnensus
    #12838
    hát új karit azt módjával, reskinnelem az egész gamét.
  • QuickHUN
    #12837
    Alakulsz :)
    De mit csinálsz megint ? új kari ?
    melyik szerveren ? remélem Hanin :)
    Jelentkezz :)
    Gogo :)
  • Cnensus
    #12836
    adok érte egy ezrest.

    amúgy szééépen lassan készülgetek :)
    http://www.youtube.com/watch?v=aNkzOCp4D6M
  • Die4You
    #12835
    78 God of Bow s2n. érdekel valakit?
    honor accok, 15-20 save, captian rank, 4 skill book, 1.1kk free reward. f10, vod stb stb
    huf/euro
    mail: [email protected]
  • Brutal
    #12834
    Van melod?
  • Onikage
    #12833
    izé ember melo után vagyok 24-et nyomtam le azér vagyok ilyen gyagya:D
  • Onikage
    #12832
    üdv!
    Itt DeViLMaYCrY!
    Mégmüködik a régi felhasználom?:P
    Csak be akartam köszönni meg népszerüsiteném a guildot gyertek mer kéne pár értelmes és aktive emver még-.-'
  • blbogus
    #12831
    jópofa dolog, örülök hogy lett, a Haninon szerverent majd javítsd :)
  • Dodokacsa
    #12830
    Sziasztok!

    Tőlem ennyire tellik :) de legalább van.
    A Guild honlapja
    tessék, csak tessék csatlakozni!
  • Makma
    #12829
    @LoOwNeSs

    itt tudsz elérni, játékon belül nem tudok segiteni mert a karimat már egy éve törölték és már az ID-m is elfelejtettem.
  • blbogus
    #12828
    amint kezdődik a suli több időm lesz játszani, most egyáltalán nincs, remélem bent vok a még guildben.. hiányzik a banda meg a játék :(
  • Dodokacsa
    #12827
    Sziasztok!

    Haninon a BeastofWarrior (magyar guild) szeretettel vár minden magyart!
    Aktvitás az elsődleges, nem a kockulás! Persze azért fejlődgetni is kell...
    Jelenleg olyan 15-25 aktív tagunk van.
    A játékban keressétek DeViLMaYCrY-t, LacyHUN-t, SigaDragon-t, coldplay-t, vagy Freezproof-ot.
  • BlazeHUN
    #12826
    Na szevasztok. Van itt esetleg GOB aki megosztaná a kariját? Cserébe adok hozzáférést 1 GOS-hoz s2-n. :)
  • qwer2000
    #12825
    Sziasztok!
    Valakinek nincs esetleg Hanin szerón eladó geonja? Nem nagy mennyiség kellene pár milláról lenne szó.
  • Yaya5
    #12824
    Error while unpacking program, code LP5. Please report to author.
    ezt irja ki havernak amikor felrakás után frissíti, vmi ötlet?
  • LoOwNeSs
    #12823
    cs Makma hol tudlak el érni? THRALLHUN mondta h irjak neked
  • pacquiao
    #12822
    sziasztok van eladó hanin szerveren 72 commander minden infoval ! geonért van pénzért, akit érdekel irjon.
  • Chamber
    #12821
    Esetleg próbáld meg DirectX-ből is felrakni a legújabbat.
    DirectX (2010 febr.)
    Ennél újabbat én nemtaláltam perpill^^
  • qwer2000
    #12820
    Sziasztok!
    Nekem olyan problémám van,hogy újraraktam gépre windows xp-t és azóta nem tudok játszani :(
    Felraktam gamet le is frissítettem,de mikor belépek földből és a fákból ilyen fekete nyúlványok jönnek elő mintha textúra hiba lenne és ha megy a karakter elakad benne és nem tudo mozogni :S
    Valakinek van ötlete mit lehetne csinálni?
    Próbáltam többször újrarakni nem segített :(

    Amit a múltkor Andr3j írt ,hogy frissítsem le videókari drivert, próbáltam 7.6-tól 10.4-esig mindet de ugyanazt csinálja :S
    Próbáltam kalt is újrarakni...
    Esetleg valami más 5let?
    Ha az számít valamit Ati 1950 pro vidkarim van.

    Köszi!
  • Cnensus
    #12819
    Szevasz Chambi! :D
    -amúgy kellene a karid, mert el lett adva ;)
  • Cnensus
    #12818
    éééééééééééés feltámad a KalOnline a hamvaibooooooooooooool...
    ..majd egyszer...
    ...talán :)
  • pacquiao
    #12817
    eladva
  • pacquiao
    #12816
    Sziasztok ha esetleg érdekel valakit van eladó 210kk Hanin Geon, 65 EA archer és 62 Thief IS minden infoval.
  • blbogus
    #12815
    ez a hét sajna naon zsufolt Quick.. :/ érettségi szünet meg minden, asszony nem enged el maga mellől :P majd jövö héten többet leszek..
  • QuickHUN
    #12814
    Szép Reggelt:)

    Igen, jól mondod,ott lehet a bibi,azt mondták itt nem lehet tiltás ,de mégis tettek be :( Ezek majmok hallod,tiltva van más is mert közben észrevettem,hogy más sem mükszik sajnos :)
    Köszi a segítséget:)

    SLD ?? merre bohóckodsz ? :) jó lenne ha vissza jönnél kicsit mert el vagy veszve ,a zenekar most nem lényeg :)
    Legyetek jók és gyertek játszani :)
  • blbogus
    #12813
    nekem azt mondták az hardver miatt van.. talán probálj felrakni egy ujabb videkari drivert.. v nem tom..