12892
  • MoonStrike
    #2452
    Jah és még valami
    nincs valakinek elado stone of fishery-je?
  • MoonStrike
    #2451
    Másik: tegnap volt egy erdekes dolog a városba, elkezdtem utni egy assasint a varosba, na most mivel van tobb karim kiprobaltam hogy ilyenkor sebzik-e egymást de nem, sőt a másik akit támadok még csak nem is látja hogy megtámadtam. Ezutan az assasin elkezdett követni, majd mikor kilépett utánam a Fort-ból kivűlre akkor odajött egy ultra brutál knight és egy ütéssel megölte mögüllem az assasint.Szoval a kérdés adott hogyan tud megölni mikor kell félnem, mert bevallom én vettem assa maskot de pl én senkit nem tudtam sebezni vele
  • MoonStrike
    #2450
    Köszi szépen Napi, de valami erosebbre gyujtenék asszem. Másik nem tudja valaki mire jo a Trinket-ek meg a Ringek?(asszem ilyen is van a gameba).
  • gvarga12
    #2449
    jo regelt mindenkinek

    most indultam,
    majd talan este felnezek ma holnap nemtom hogy leszek-e rendesen holanp valoszinuleg mar igen

    mindenkinek jo droppot :-)
  • gvarga12
    #2448
    na ja portot csak merchant-tol szabad venni
    de attol sokat nem szabad ra sajnalni a penzt nalam mindig van 20-30 mindenhova meg parti port is LVL 35 folott mar nem huzza le annyira a penzedet

    moonstrike mi a neved a jatekban nekem van elado sea dan-om 6/4 es 4 plussz magiattakkal 190K ert a tied
  • plas
    #2447
    szió...
    Bannaerben is van egy pár infó. Napoleon oldalán... katt rá:)
    Kifagytam rendesen nem is enged vissza...
    Még jó hogy beálltam egy safe place fához...
    remélem nem lesz térdelés belőle... egy elég volt egy napra:P
  • qwer2000
    #2446
    ja amúgy napi már nincs polish weapon ,mert megvették azt a lvl 18-as karim 400K-er :D
  • qwer2000
    #2445
    na igen mostanába sok tp-s scammer is van :( énis szivtam ma be de én 10 fort tp-t vettem 20K-er :D
  • qwer2000
    #2444
    lol
  • MoonStrike
    #2443
    Jah meg egyébként egyszer csunyan rá is fáztam Elmentem a Fort-ba és EGYETLEN EGYSZER nem neztem meg mennyibe is kerul a teleport, na és mit gondolsz mennyibe kerult? 200K
  • MoonStrike
    #2442
    1 nap= 250k kb
  • MoonStrike
    #2441
    Hát most lvl20 az az igazsag nem nagyon jatszottam mostansag mert nem tetszik hogy alig birok olni. Mindossze egy g29-es alap stickem van igy mar nagyon varom a holnapi napot. Sokat "gályáztam" ezért a fegyverért... Meg tudod ugy vagyok vele hogy ezt meg szeretnem hagyni lvl 40-ig (asszem akkor tudok g45-ost venni). Izé kicsit ügyeskedek mondjuk nem tom ez bün-e de 6 horgaszom van. Igy kb 10k/óra jön össze, igy várhatnék még de már szeretnék játszani.
  • Doma #2440
    Szia!

    Magic talizmánokkal kapcsolatban!
    Jól tudod ezzel lehet a fegyver max sebzését növelni, de csak az első 4 db megy bele a fegyverbe garantáltan! Az 5-től fent ál az endurance vesztés vagy legrosszab esetben a törés lehetősége!
    A talizás a milliomosok passiója, nameg Napoleoné :D

    500kért sztem már fogsz magadnak találni egész tűrhető sticket, javaslom hogy menj el Temp Fortba és nézz körül a piacon!
    Milyen sticked van most és hanyas szintű vagy?

    Szvsz 27-30as szintig bőven ki lehet húzni egy 37es fegyverrel!

  • MoonStrike
    #2439
    Sziasztok!
    Elég új vagyok itt, és két dolgot szeretnék mondani illetve kérdezni:
    -Ha valakinek van valami tisztességes ajánlata, akkor kéne nekem egy elég jó g40-es stick stats-al (foleg a damage kéne bele), a keretem holnap estére kb 500K
    -Van ez "talisman of magic" ami damaget ad a fegyverhez, namost ilyet hogy tudok belerakni, el tud-e torni, milyen esellyel, és hányat lehet belerakni? És ha nem birtam belerakni rögtön törik vagy csökken az endurance? és mennyivel?
  • slapecz
    #2438
    hat nekem az elvesztegetett par oracska nem vicces :P
  • Bucser
    #2437
    De ez tényleg olyan poénos volt hogy az már vicces:D
  • slapecz
    #2436
    hat nem tudom de ha en meghalok nem elso dolgom a vidam shotolas
  • gvarga12
    #2435
    na arrol a terdelesrol rakok fel en is szep latkepeket
    bakker elmentem WC-re aztan mire visszaertem mar kezdoddott a terdeles
    de megerte reg rohogtem olyan jot :-)
    meg segiteni se tudtam volna csak nagyobbat rohogtunk volna a laggolasomon :)
  • heyman
    #2434
    legyünk má' az első oldalon

    :-DDD
  • slapecz
    #2433
    latom pakolja az uj skilleket jo sokaig fog tartani....
  • slapecz
    #2432
    emlegetett szamar mi? :P
    egyebkent hi all kiprobalom engem nem tortek-e fel es beenged-e egyaltalan...
  • plas
    #2431
    Mui barátom is hazaérhetne már a nyaralásból... :D
  • plas
    #2430
    hahahhaaa
    nagyon jó képek :)))
    Enosh a legjobb ha újrarakod az XPt... Nem látogatsz fél, vagy nemhivatalos Kal oldalakat, nem használsz explorert, +hozzá tűzfal, és egy virusirto készenlétben...
    Valószínű van egy trójaid. Tedd újra az XPt, rögtön változtasd meg a passwordod. Így addig nyúlnak le amíg nem szégyellik...
  • Doma #2429
    Tegnap délután volt egy kis közös Istentisztelet!
    Térdreborultunk a dogebik nagysága előtt
    DUGIMACA
    Erunosta
    Ez meg én lennék

    Napi és Szimbió, vigyázott ránk amíg SoladiVoni odaért.
    De semmi gond nem volt mert miután talpraállított minket Soladi szépen kipucoltuk a "szemetünket".
  • Enosh Chan
    #2428
    olvastam de ez nem segítség a harmadik elkerülésére
  • Thanatos
    #2427
    #2415
  • Thanatos
    #2426
    hio all :)
  • Enosh Chan
    #2425
    nos emberek engem másodszorra is feltörtek és kérdezni szeretném nincs e ellene valamitek
  • Slipknot
    #2424
    huh bazzeg alig tudtunk bejutni...
  • Bucser
    #2423
    de! Veszel egy stone of chance-t 1,4 milláért.
  • Brutal
    #2422
    Gyerekek esetleg skillek ujraosztására nincs valami módszer?
  • Lendorien
    #2421
    Nem tudja valaki, hogy miként tud egy ASSA ölni? Ki akartam próbálni, de nem jött össze...
    Kell a támadáshoz valami spéci parancs?
  • gvarga12
    #2420
    a jo oreg slipknot, be akarod erni a LVL 50 eseket ???

    en meg talan meglepem 42 a hetvegen
  • Slipknot
    #2419
    oh shit
  • Doma #2418
    Mai szülinaposok
  • Slipknot
    #2417
    koszonom skacok de honnan tudtatok ? Mellesleg sly nek nagyon halas lehetek [#duma] karija nagyon jo ! Ugyanaz szinte mint amit en elvesztettem [#hehe] mar ma lesz 43;] szombaton nagy irtas remelem titeket se kimellek kicsit most bunko voltam
  • Bucser
    #2416
    Használj explorert csak állítsd be, hogy az activex vezérlőket blokkolja:)
  • gvarga12
    #2415
    na igen alapszabalyok ugyan azok mint a valo eletben ne higgy senkinek ne bizz senkiben (sokat neztem X-aktakat :) ) foleg abban es annak ne akit nem is ismersz

    manapsag az a meno hogy ha mar LVL 41 vagy, akkor elkerik az accodat, azt mondja hogy pakold le minden cuccodat, es vesz kalcacheot a te accodon az o hitelkartyajaval, aztan visszaadja a karidat meg 5 XP kovet peldaul
    na ez azert buzlik mert ha 2x vasarol ua. hitelkartyaval akkor leblokkoljak az accountot szoval

    Alapszabaly :

    SOHA SENKINEK NE ADD ODA AZ ACCODAT
    HASZNALD MIND A 8 KARAKTERT A JELSZONAL KISBETU NAGYBETU SZAM
    MINDEN AZONOSITOD TELJESEN KULONBOZO LEGYEN, NEV, PASS, KARI NEVE
    SOHA NE TOLTS LE SEMMILYEN PROGIT SEMMIT AMI NEM A KAL HIVATALOS OLDALAROL VALO
    ES HASZNALJ FIREFOXOT AZ EXPLORERT MEG FELEJTSD EL
  • heyman
    #2414
    sziasztok!

    bár itt heyman a nickem, de a játékban a hasonló nevű karit likvidáltam, most egy mage-el ölök akinek KudlikJuli a neve...

    szóval, karifeltörés, miegymás...

    egyszer én is majdnem benyeltem. Letöltöttem az egyik igérete szerint milliónyi geont igérő kis alkalmazást, hogy na majd most....
    ahogy a letöltés befejeződött egyből sípolt a virosirtó, hogy bizony egy trójai faló csücsül benne....tilos, nem szabad, mind átbaszás.
    a másik amit benyeltem és buktam miatta 10k-t az egy levél volt. Levélke szerint emberünk kiszáll a játékból és véletlenszerűen szétosztaná a pénzét. Egyike vagyok a szerencsés kiválasztottaknak, csak klikk a receving itemre és befigyel a 10k....kifigyelt....asse szabad....:-DDD

    csak ennyit akartam, mint jótanács...

    sziasztok.
  • Doma #2413
    Ha jól sejtem egyikőtök karaktere sem volt 40 feletti...
    Nem túl valószínű hogy valaki kiszúrt magának titeket a cuccaitok miatt, vagy akar azért mert sok pénzt sejtett nálatok.
    Ebből az következik hogy beszoptatok valami keyloggert, vagy hasonló progit, vagy esetleg megadtátok az IDteket és jelszavatokat valakinek, esetleg beregeltettek ugyanazzal a névvel és jelszóval valami honlapon (amit a játékban "üvöltöznek" a scammerek)

    Nem kell válaszolni hogy én ezt nem vagy azt nem.
    Elég valószínűtlen hogy csak úgy pikk pakk eltűnjön a cuccotok.

    Tűzfal, vírusírtó, spyware, vírusírtó tűzfal... stb stb.
    A fenti bannerre kattintva a magyar oldalon találjátok magatokat, ott van pár link ami biztonságos, a többi fórum illetve kal-al foglalkozó oldal sztem felejtős.
    Annyi infó van ezeken is hogy bőven 1 hetet lehet olvasgatni.