Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

glkFox
#23
Aki gamel vele mire tegyem +pontokat ?
Intelligence
wisdom
agility
Tufa16
#22
ez full nem L2... próbáld ki és rájösz hogy ez sokkal xarabb 😄

Abit NF7-S v2.0/AMD Barton 2600+@3200+/Thermaltake Silent boost/2x512DDR ram(430mhz)/Coolink COOL AP450DX Casetek CS-C1016/Seagate barracuda 200GB-8mb/ Chaintech 6600GT/3dmark03:8425

raziel.
#21
hm nemtom hogy valaki észrevette de én most néztem bele ebbe a topicba meg a képet látván ez mi???? full lineage2 coppp copppp....

[Eydis/Marayn/Aribeth :: Neptulon]

Ch_Slater
#20
itt egy kép, most képloptam. de azt a szaros stirrup-ot még mindig nem találom. megalámaság...😊

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

[Jakuza]
#19
Ingyenes beta. 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Ch_Slater
#18
nekem a jobb gombon az van, ami a képernyõ jobb oldalán az 1-7ig gombok fölötti számozatlan kis négyzetben van (tehát ami belerakok).

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#17
Ez most ingyenes vagy beta?

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

Tufa16
#16
Kipróbáltam én is a játékot, az elején kicsit barangoltam, aztán találtam végre szörnyeket. Egy varázsló karival vagyok. Egy picit bugyuta megoldás ez a jobb gombos varázslós dolog, de annyira nem rossz 😊

Abit NF7-S v2.0/AMD Barton 2600+@3200+/Thermaltake Silent boost/2x512DDR ram(430mhz)/Coolink COOL AP450DX Casetek CS-C1016/Seagate barracuda 200GB-8mb/ Chaintech 6600GT/3dmark03:8425

Ch_Slater
#15
OFF
ööö, december elején még olyan 30-50kb/s-el jött minden. aztan 1 nap (emlékszem, szép szombat délelött volt<#vigyor3>) elkezdtem letölteni egy Debian cd-t. és azt hittem lefordulok a székrõl. 750kb/sec-el jött (~6Mbit/s). lent is volt kb. 10 perc alatt. azóta is ilyen. én sem értem miért, de örülök neki eléggé. persze lehet 1xcsak visszaváltozik...
ON
kipróbáltam énis a játékot, rögtön a 'vadon' felé vettem az irányt. ott elkezdtem csapkodni a monstakat. hirtelen 6-os szintü lettem. akkor vettem észtre, hogy a quest-fülön oda van irva, hogy beszéljek azzal a fickóval (akivel rögtön az elején kellett volna). beszéltem vele, mondta hogy szerezzem már neki vissza azt a nemtom már mit, ami valamelyik gyengébb szörnynél van. maszkaltam meg egy fél órát de egyiknél sem találtam, és itt hagytam abba mert dolgoznom kellett.

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

[Jakuza]
#14
Igen Jakuza nevvel.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#13
oks gondolom jakuza néven vagy és thx 😊

[Jakuza]
#12
@nick uzenet
En most nem vagyok bent mert elkell mennem , de lehet hogy 1/2 9 korul benezek majd.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#11
Nah HUNSince a nevem aki akar az üzenjen, bár nemtudom hogyan kell üzenni de prbálja meg és tudunk együtt játszani akkor 😊

[Jakuza]
#10
Hat aki megteheti, hogy 650K-val toltson le. 😛
Amugy mint mar emlitettem a szervereik is jo sebesseguek.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Ch_Slater
#9
váá 650kb/s-el jön... már ez pozitív 😊

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#8
Kiváncsi vagyok, már szedem is. Valaki játszik vele? nomyhatnánk együtt magyarock 😊

[Jakuza]
#7
Mai napig sajnalom, hogy megszunt az a lehetoseg, ha europaban is lenne FW szerver, talan meg elo is fizetnek ra, de igy hogy hihetetlenul laggos szerverek voltak igy nem akarodzott nekem elofizetni ra.
Pedig nagyon sok dolgot atvehetnenek rola mas jatekok pl meg a WoW is mert olyan war es hero rendszere keves jateknak lesz meg egy darabig.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

[Jakuza]
#6
Igen probaltam.
Van negativ es pozitiv oldala is a jateknak.
Neg: Eleg egysikunak tunt az elejen, de ezt lehet azert ereztem, mert egyedul jatszottam.
Nincs Buddylista vagy legalabbis en nem talaltam meg meg.
Egyenlore kevesnek tunik a valaszthato karakter es a felszereles.
Bar ezt azert kicsit halkan mondom, mert olyan regota nem jtaszok rajta, hogy tokeletesen biztos legyek ebben. Nemely jatekos a szerveren leszarja a tobbieket, fo celjuk, hogy Assasin maskot szerezzenek es a jatekosokat irtsak.
Poz: Hihetetlen gyors a szerver, nagy vilag, sok monsterrel bar sajnos sok cuccot nagyon nem dobnak a MOBok, de az se lenne jo ha
tulzasba esnenek es mindenki specialis cuccban szaladgalna. Eleg sok kuldetes bar a tobbseguk egysiku (hozzal 25 monster fejet stb)
Eleg szepnek mondhato a jatek.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5
ez tök olyan mint a fung-wan online, csak ugye az is fizetõs lett, miután kiszórták a tesztereket 😊

http://www.lohere.net - a MagyarChan

#4
Nem rossz...Te már kipróbáltad?

[Jakuza]
#3
Beszurok egy kepet, hogy lassatok, nem valotlansagot allitok azzal, hogy nem csunya amugy a jatek.
Ja es nem kell megijedni a Koreai betuk lattan, mert angol kliens is van, pontosabban ugy telepitti magat a kliens, ha nem azsiai orszagot erzekel.




Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#2
<#worship>

[Jakuza]
#1
Sokak szoktak keresni ingyenes vagy beta MMORPG-ket.
Nos azoknak itt van a Kal Online nevezetu MMORPG.
Innen letoltheto a kliens, ami korulbelul 200MB : KAL Online Home page

A jatek kicsit kinai beutesu es egyenlore csak 3 fele karakterrel jatszhato: Knight (Fighter),Goong-Soo(Archer) es Joo-Sool-Sa(Magician). Nem bovelkedik ujdonsagokban a jatek, de azert elvezheto, raadasul grafikailag sem nevezheto csunyacskanak. Pl szvsz az Anarchy Online sokkal csunyabb. Annak ellenere, hogy Koreai a szerver, talan ez a leggyorsabb szerver amin valaha is jatszottam.
Teljesen lagmentes.

Itt van meg egy kis segitseg egy masik honlap amin a kezdo jatekosok megtalalnak par dolgot: http://www.jainesoutpost.com

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.