Kal Online MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Intelligence
wisdom
agility
Abit NF7-S v2.0/AMD Barton 2600+@3200+/Thermaltake Silent boost/2x512DDR ram(430mhz)/Coolink COOL AP450DX Casetek CS-C1016/Seagate barracuda 200GB-8mb/ Chaintech 6600GT/3dmark03:8425
[Eydis/Marayn/Aribeth :: Neptulon]

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer
Abit NF7-S v2.0/AMD Barton 2600+@3200+/Thermaltake Silent boost/2x512DDR ram(430mhz)/Coolink COOL AP450DX Casetek CS-C1016/Seagate barracuda 200GB-8mb/ Chaintech 6600GT/3dmark03:8425
ööö, december elején még olyan 30-50kb/s-el jött minden. aztan 1 nap (emlékszem, szép szombat délelött volt<#vigyor3>#vigyor3>) elkezdtem letölteni egy Debian cd-t. és azt hittem lefordulok a székrõl. 750kb/sec-el jött (~6Mbit/s). lent is volt kb. 10 perc alatt. azóta is ilyen. én sem értem miért, de örülök neki eléggé. persze lehet 1xcsak visszaváltozik...
ON
kipróbáltam énis a játékot, rögtön a 'vadon' felé vettem az irányt. ott elkezdtem csapkodni a monstakat. hirtelen 6-os szintü lettem. akkor vettem észtre, hogy a quest-fülön oda van irva, hogy beszéljek azzal a fickóval (akivel rögtön az elején kellett volna). beszéltem vele, mondta hogy szerezzem már neki vissza azt a nemtom már mit, ami valamelyik gyengébb szörnynél van. maszkaltam meg egy fél órát de egyiknél sem találtam, és itt hagytam abba mert dolgoznom kellett.
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
En most nem vagyok bent mert elkell mennem , de lehet hogy 1/2 9 korul benezek majd.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Amugy mint mar emlitettem a szervereik is jo sebesseguek.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Pedig nagyon sok dolgot atvehetnenek rola mas jatekok pl meg a WoW is mert olyan war es hero rendszere keves jateknak lesz meg egy darabig.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Van negativ es pozitiv oldala is a jateknak.
Neg: Eleg egysikunak tunt az elejen, de ezt lehet azert ereztem, mert egyedul jatszottam.
Nincs Buddylista vagy legalabbis en nem talaltam meg meg.
Egyenlore kevesnek tunik a valaszthato karakter es a felszereles.
Bar ezt azert kicsit halkan mondom, mert olyan regota nem jtaszok rajta, hogy tokeletesen biztos legyek ebben. Nemely jatekos a szerveren leszarja a tobbieket, fo celjuk, hogy Assasin maskot szerezzenek es a jatekosokat irtsak.
Poz: Hihetetlen gyors a szerver, nagy vilag, sok monsterrel bar sajnos sok cuccot nagyon nem dobnak a MOBok, de az se lenne jo ha
tulzasba esnenek es mindenki specialis cuccban szaladgalna. Eleg sok kuldetes bar a tobbseguk egysiku (hozzal 25 monster fejet stb)
Eleg szepnek mondhato a jatek.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
http://www.lohere.net - a MagyarChan
Ja es nem kell megijedni a Koreai betuk lattan, mert angol kliens is van, pontosabban ugy telepitti magat a kliens, ha nem azsiai orszagot erzekel.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Nos azoknak itt van a Kal Online nevezetu MMORPG.
Innen letoltheto a kliens, ami korulbelul 200MB : KAL Online Home page
A jatek kicsit kinai beutesu es egyenlore csak 3 fele karakterrel jatszhato: Knight (Fighter),Goong-Soo(Archer) es Joo-Sool-Sa(Magician). Nem bovelkedik ujdonsagokban a jatek, de azert elvezheto, raadasul grafikailag sem nevezheto csunyacskanak. Pl szvsz az Anarchy Online sokkal csunyabb. Annak ellenere, hogy Koreai a szerver, talan ez a leggyorsabb szerver amin valaha is jatszottam.
Teljesen lagmentes.
Itt van meg egy kis segitseg egy masik honlap amin a kezdo jatekosok megtalalnak par dolgot: http://www.jainesoutpost.com
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.