Kal Online MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Létezik valami javítás hozzá mert a gépem fél óránként kifagy ha játszom vele...
Tapasztalt már valaki ilyesmit?
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately
Még sok mindenre rá kell jönnöm,de majd alakul a dolog 😄
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately
Én egy ideje nyomom, ha valakinek van kedve akkor keressn meg:
JegKiralyno lvl 27 archer <#wave>#wave>
A dead world, a dark path, not even crossroads to choose from...
Elkezdtem játszani ezzel a játékkel és nagyon teccik, csak még soha nemjátszottam vele és így hirtelen belecsöppenve igencsak nemtom a dolgokat összerakni. Valaki tudna nekem egy kis helpet, hogy hogyan induljak neki a játéknak?
––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––
\"Huma mondta, hogy alapít egy clánt, és hogy Tolkien rajongókat akar bele. Nem tudom mi az a Tolkien, én Warlok vagyok...\"
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
\"Huma mondta, hogy alapít egy clánt, és hogy Tolkien rajongókat akar bele. Nem tudom mi az a Tolkien, én Warlok vagyok...\"
néha van karbantartás a szerveren
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
\"Huma mondta, hogy alapít egy clánt, és hogy Tolkien rajongókat akar bele. Nem tudom mi az a Tolkien, én Warlok vagyok...\"
\"Huma mondta, hogy alapít egy clánt, és hogy Tolkien rajongókat akar bele. Nem tudom mi az a Tolkien, én Warlok vagyok...\"
(ceemeeir a harcos, ceemeeirIII pedig az ijjász, de azok nemnagyon jöttek be nekem 😊 )
\"Huma mondta, hogy alapít egy clánt, és hogy Tolkien rajongókat akar bele. Nem tudom mi az a Tolkien, én Warlok vagyok...\"
nick neved?
sajna a klán egyenlöre megtelt,de nemsokára bövités lesz.
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
"It's not service hour or time for systen check. Can't connect to the server."
\"Huma mondta, hogy alapít egy clánt, és hogy Tolkien rajongókat akar bele. Nem tudom mi az a Tolkien, én Warlok vagyok...\"
\"Huma mondta, hogy alapít egy clánt, és hogy Tolkien rajongókat akar bele. Nem tudom mi az a Tolkien, én Warlok vagyok...\"
Más!A tojást hogyan lehet fejleszteni?az átváltozáshoz?
THX..😊
nem csak akkor lehet amikor a tojás 11.szintü lett?
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Abit NF7-S v2.0/AMD Barton 2600+@3200+/Thermaltake Silent boost/2x512DDR ram(430mhz)/Coolink COOL AP450DX Casetek CS-C1016/Seagate barracuda 200GB-8mb/ Chaintech 6600GT/3dmark03:8425
Most bannolt a szarver...sajnos...
Jakuza!A hidnál lévõ fasznak szerezni kell 1 amulettet,ezután ha a level ok..akkor mehet a transz.Nekem 18. szintü a karim és az also kék sávnál már Possible a transz.....azaz elvileg ha az amuletet leszállitom akkor ok a dolog.
@kisizem-l tudsz nekem irni
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
Játékban maradok😊)
ok
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
Most szállitom le a 40 fejet a bányánál a palinak.Tehát ezen régioban csellengek,vagy ha a tag továbbküld akkor oda/azaz ezt a questet nyomom.Megproszálom a @VeresPenge -nek az üzit.😊)
Most😊)
Keressétek meg Verespengét.
Ö a klánvezér.
@VeresPenge
igy egyböl megkapja az üzit
De ha mondtok nick nevet megkeresünk:-)))
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Amugy már láttalak a gaméban😊)...hála a magyarul is érthetõ nicknek😊)
Én 16-os harcos karival tolom ,de fõleg a kveszteket csinálom ...hentelni majd eggyütt😊))
Hogyan lehet a "kedvenc" usereket regelni hogy tudjam ki online közûlük???
/amugy hetero vagyok..milött vki a kedvencet félreértené...hehe😊))
a lényeg hogy csak magyar karik vannak itt
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Megalakult a MagyarLovagok klánja
Minden karit szivesen látunk.
Klánvezér:VeresPenge
Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire
AKI NEM TALÁLJA A QUEST CÉLSZEMÉLYÉT az használja a quest és a map ablakot 1xerre...igy ha ráklikk a kvesztre akkor a map-on piros nyil jelzi a célszemély irányát....hasznos dolog😊))
Seth!!..neked mi a nicked a KAL-on??...
Nekem "hunZoli"
PSN ID.: Beegabor
Aztán meg kikur mint az állat.
Amikor meg alapbol nem is csatizok fel akkor ez az üzike vár:
"""It's not service hour or timefor system check.Can't connect to the server"""
Fasza!!😞((
Akinek nem "jön be"...az bizti zalál olyat ami másabb...ennyi😊))
A lefikázás akkor lenne jogos ha a topic cime ez lenne:
MMORPG-k összehasonlitása.
Emmelett persze hála a demokráciának:mindenki lehet hüle😊))))
Baratom, ha valakinek nem tetszik valami az megmondja, hogy nem tetszik neki ez a jatek, mert szerinte a masik jobb.
Ha neked a velemenynyilvanitas a leszarozasbol all, hat igen erre azt tudom mondani, hogy gratulalok a nivodhoz.
Sajnalatos, hogy ennyi az en tokom a nagyobb tipusu ember van.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Javaslatom: senki se vegye személyes sértésnek, ha vki lefikáz egy (akár kedvenc) játékot a gém saját topikjába ... higgyetek nekem jobban jártok ... az a kis (szükségtelen) idegesség lehet 5 percet vesz el az életedbõl, aztán a végén még nagyon kéne.
10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.
Abit NF7-S v2.0/AMD Barton 2600+@3200+/Thermaltake Silent boost/2x512DDR ram(430mhz)/Coolink COOL AP450DX Casetek CS-C1016/Seagate barracuda 200GB-8mb/ Chaintech 6600GT/3dmark03:8425
lehúzom a klienst.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Megletszik hogy fiatal vagy meg.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
A varazslonak Int kell, mert attol no a varazslatanak az ereje.
Az ijasznak az agility, mert attol no az ijazas sebessege,ereje.
A harcosnak ero, mert attol ut nagyobbakat.
Emellett a Wisdom adja a magic pontot, az agility a sebesseget, a HP az eletenergiat.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
A tomorules kozepen megtalalod a halaszmestert aki kiteszi a halfogo halodat.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
aki kinyir 1 monsztát,az tegye aktivvá a nyakonszurás/vágás skillt!!!
és jobbklikk a térdelõ halott monsztára.
Igy tulképpen kivégzed,és nõõ a HP-d.Megéri😊))
most lettem 10 szinten a Knight al..
hazai arcokkal is partiztunk,de ma katasztrofális volt a szerver...és LAG!!!!!
Ettöl eletekintve nekem sokkal jobban teccik mint a Knightonline,bár az is nagyon oké.Az inkább olyan Warcraftszerü/grafikára értem
Emez valahogy nekem életszerübbnek tûnt.
Remélem átmeneti a zavar a játékban
Nickem a játékban: hunZoli
Kérdésem:hogy a rákba lehet a kastélyba bejutni??
Köszi
Kellemes játékot😊)